|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lažna menstruacija
7.8.2009 18:20:40   
ljubičica
Ako neko želi da podeli iskustva o "lažnoj menstruaciji" samo neka izvoli. Koliko se da primetiti, to je postala česta pojava kod nas, da li zbog trudnoće ili nečega drugog...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2009 18:33:06   
Debeljuca
imala sam blago krvarenje u 5 nedelji trudnoce...
otkucaj srca nisu bili vidljivi
ali su bila vidljiva 2 GM od kojih se jedan resorbovao i blago krvario... a druga beba se zadrzala i raste...

mada mislim da ima teme o krvarenjima u ranoj trudnoci... cek da pokusam da nadjem..

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2009 18:34:38   
ljubičica
A, šta ako nije trudnoća u pitanju, možda su hormoni ili ne znam ni ja šta već?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2009 18:34:52   
Debeljuca
krvarenje u ranoj trudnoci<<KLIK

< Poruku je uredio Verus RR -- 7.8.2009 18:37:00 >

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2009 18:39:29   
Verus
Bebeljuco vidi ovo: KLIK

Samo pomazem da forum lepo izgledauser posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2009 18:40:38   
Verus
Ne znam kako drugim zenama, valjda zavisi od tela do tela, ali meni je M uvek bila na 28 dana, ceo zivot, i par dana se pomerila nekoliko puta otkada mutimo bebu.  E ali ovo sto sam imala je bas bilo ne normalno jako , 2 nedelje pre sledece M.....znaci znala sam da nesto nije ok...

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:27:28   
leptir
Da li je lažna ili nije neznam,samo znam da mi nije nikad bila kao u julu.08. 07 mi je krenuo smeđi iscjedak i trajao je pet dana ,nakon toga M je krenula i trajala dva dana i još tri dana smeđi iscjedak.Odmah nakon svega tj. nakon dva dana su me pošele da bole grudi i bole i sad nisu prestale nikako.Da li vam se čini čudna i da li ima neko ovakvo iskustvo?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:30:25   
dacca
ja maloprije od doktorke i rekla mi je da uradim betu u ponedeljak zbog oskudne menstruacije, sta ce biti...

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:33:21   
2002m
meni uvek krene prvo braon 2 dana pred m. neznam dali je to normalnouser posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:34:33   
dacca
meni je ovo prvi put da prodjem M na dnevnim uloscima. za 4 dana ni pola dnevnog uloska nisam napunila

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:36:42   
2002m
dali ti je radila uz?

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:38:39   
dacca
da, ali se nista ne vidi, jos je rano. mada mi je rekla da moze biti pola pola
oskudna moi je M, 4 dana a na dnevnim uloscima. to mi se desava prvi put. e i da, braon boja, samo mi je drugi dan bilo kao crveno! user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:43:12   
leptir
Pa to mora bit neki znak, možda je user posted image .Baš sam juče pričala sa svojom rodicom koja je imala baš oskudnu M i ode ona kod gin kad on joj rekao da je vjerovatno trudnoća ali da dođe za sedam dana jer nije 100% siguran.Ona je otišla nakon toga i potvrđena joj user posted image .Pa ko zna možda je i kod tebe isto tako.Držim ti figeuser posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:44:43   
2002m
u ponedeljak da nas obradujes user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:45:13   
dacca
Znaci nadam se malo, ali stvarno! ovaj mjesec smo najmanje radili, iako sam primila pregnil, jer stvarno mi se ogadio sex zbog toga.

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:46:43   
dacca
Mm me tjera da kupim test,ali posto cu vec da platim ovo i vjerovatno je sigurnijue, nisam htjela!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:48:14   
2002m
e bas sam htela da te pitam zasto nisi uradila testuser posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lažna menstruacija
8.8.2009 23:48:56   
dacca
da li neko zna cijenu hcg?

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lažna menstruacija
10.8.2009 18:00:44   
dacca
Mala vrijednost hcg, sto znaci user posted image . A isto sam se iz prikrajka nadala!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lažna menstruacija
7.9.2009 11:27:03   
andjelko
Ja evo ludim!Devojke da li je neko imao neku slicnu situaciju...Jutros sam dobilauser posted image user posted image Fazon je u tome sto sam jutros na papiru videla krv.Ja stavim ulozak,ono nista.Obicno dan pre m. mi krene ono braon ,a i bolovi u donjem delu kicke i stomakpar dana pre m..Sad nista.Krvi vise nema, nego mi je odmah posle sat vremena krenulo nesto braon oskudno,kao pred kraj ili pred pocetak m.Evo tako od jutros u 7h.user posted image Od kad sam krenula na preglede sve mi se poremetilo....Da li od stresa ili ko zna cega jos..

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lažna menstruacija
7.9.2009 11:30:23   
andjelko
Bolovi u donjem delu kicme!Ispravka

(odgovor članu andjelko)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lažna menstruacija
16.10.2009 15:07:40   
sekica
dali ja imam problem ili sam umislila... imala sam redovne simptome menstruacije tog dana kada sam dobila.. sutradan sam imala jake bolove u donjem delu stomaka i povracanje... nakon tri dana m. meni manje ide... dali to znaci nesto???user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 14.12.2009 16:02:15 >

(odgovor članu andjelko)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lažna menstruacija
14.12.2009 12:57:56   
*Alexx*
Krvarenje u ranoj trudnoći KLIK
Trudnoća i menstruacija KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sekica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lažna menstruacija
22.12.2009 0:37:01   
monus
i ja sam ovaj mesec imala nesto bezveze braon i trajalo je tako nekih 4 dana ali ja pijem tablete kao da mi srede te folikule i ciste...jaz za pocetak...pozvala sam doktora i pitala ga kakva je ovo zajebancija a on mi je rekao da je to normalno... cistu i dalje osecam jer me boli jajnik... videcemo posle NG na kontroli sta smo uradili... sve ovo pocinje mnooooooooooogo da me opterecuje! user posted image

(odgovor članu sekica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lažna menstruacija
22.12.2009 0:45:23   
cipiripi
najbitnije je da verujes svom doktoru i da si i sama sigurna u terapiju koju ti daje..
sredice se sve to dok trepnes..

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu monus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here