|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
2.5.2012 15:59:37   
Nikky
nadam se da če bit pozitivno.. user posted image user posted image

(odgovor članu NenaLena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Lažna menstruacija
16.5.2012 12:20:39   
Sneskic@
Zdravo svima, ja sam nova ovde i jako bi mi značilo kada bi mi neko izašao u susret i posavetovao me. Naime, ja imam 23 godine i vec 3 meseca pokušavamo da dobijemo bebicu. Prošlu menstruaciju sam dobila 15. 04. i bila je ok. 15 dana pre očekivane sledeće menstruacije grudi su počele da mi bujaju, užano su bolele na dodir ( a meni je bilo prerano da bih to shvatila kao znak pms-a). 11. 05. nakon nekoliko dana mučnina, bola u grudima, naveče sam dobila neverovatne grčeve u stomaku, toliko me je bolelo, da nisam smela da se pomaknem i pravo sam uplašila svog partnera jaukanjem i plakanjem. Sutradan, negde oko 6 sati naveče sam dobila, 2 dana ranije nego obično što biva, ali je menstruacija trajala samo tri dana i bila je jako, jako oskudna. Što se tiče boje nije bilo nikakve posebne promene, sem da je malo svetlija nego inače, a mene ubiše bolovi u donjem delu ledja. Znam da je najpametnije da odem kod lekara, medjutim, do petka kad sam zakazana, ću da poludim, pa bih vam bila zahvalna kada bi me neko posavetovao. Pozdrav

(odgovor članu Nikky)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Lažna menstruacija
16.5.2012 12:44:33   
Snelle
Ne bih da ti dajem lažnu nadu, ali oskudno krvarenje može da bude i znak trudnoće. Opet, bune me ti jaki bolovi, jer se meni dešava tako kad se gadno prehladim , pa mi početak menstruacije bude propraćen bolovima koji izgledaju bukvalno kao da mi neko uvrće jajnike.

< Poruku je uredio Snelle -- 16.5.2012 12:46:14 >

(odgovor članu Sneskic@)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Lažna menstruacija
16.5.2012 14:00:52   
Sneskic@
Kao prvo, hvala ti. U takvom sam haosu, da mi je bilo kakav odgovor dobar odgovor, tako da za laznu nadu... nema veze, svesna sam svega! Meni ti bolovi nisu bili u donjem delu stomaka, vec u gornjem, negde u predelu zeludca, tako da to mozda i nema nikakve veze sa tim...Jedva čekam da odem kod lekara, samo da znam šta je ... :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Lažna menstruacija
31.5.2012 5:58:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: breo

Cao!Imam jedno pitanje i molila bi da mi neko ko o cemu se radi pomogne.
Evo ovako:Imala sam prethodnu menstruaciju 4 maja,19 dana nakon toga mi se pojavio neki braonkasti iscedak poput sekreta koji mi traje vec 10-ak dana ali jako malo curi..Danas sam trebala da sobijem jer sam inace dobijala tacno na 28 dana.Pokusavamo da imamo bebu i 6 dana pre tog braonkastog iscetka smo imali odnos.Pa me zanima da li je moguce da sam trudna.Svo vreme imam osecaj kao da cu dobiti ali se nista ne desava.Hvala puno i molim da mi neko odgovori sto pre.

IZVORNA PORUKA: Bebana17

Breo, ne znam sta bi to moglo da bude u tvom slucaju. Znam da kod mene kada se javi to braonkasto o cemu prisac bude znak manjka progesterona u lutealnoj fazi. Kod tebe mozda znaci i neku implementaciju ploda (drzim fige), ako ne dobijes uskoro testic u ruke i da ugledas user posted image

IZVORNA PORUKA: Bebana17

Htedoh reci da to moze biti i implantacija (pogresno sam napisala) ploda tj. usadjivanje, neke zene su imale tu vrstu curkanja u ranoj trudnoci, kad se plod usadjuje, tako da sve je moguce, sacekaj jos dva tri dana, pa ako user posted image ne stigne, radi test!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sneskic@)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Lažna menstruacija
20.6.2012 19:05:33   
NadaR

IZVORNA PORUKA: draganal

imam jedno pitanje: dobila sam menstruaciju 10 dana ranije, bez ikakvih simptoma, a inace imam svaki mjesec bolove u stomaku i bole me grudi. imam veoma malo krvarenje i to braon boje. imala sam odnose sa deckom prije vise od mjesec dana i poslije toga sam imala normalno menstruaciju i sada mi se to desilo. zanima me sta je u pitanju?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Lažna menstruacija
24.6.2012 22:39:16   
maja666
Cao... imam pitanje.. Dobila sam M... trajala je jedan dan... Nakon toga sam bila kod ginekologa, dr mi je rekla da mi je materica spushtena i da sumnja na trudnocu... da mi je rano za test, boji se da nece pokazati i uputila me na uz... tek za deset dana... sto je mnogo... :( od tad imam sve simptome muka mi je, non stop bih spavala, stomak me boli, grudi takodje ... ali msm da mi je sve u glavi jer je i test negativan... Molim vas za neko mishljenje msm da cu poludeti... hvala puno..

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Lažna menstruacija
24.6.2012 23:38:52   
Štetica
Majo dobrodosla. Pa kao sto ti je dr rekla verovatno si rano uradila test. Ako ima vise od 10dana od TOG odnosa,uradi beta hcg,mislim da to rade sve labaratorije.

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Lažna menstruacija
25.6.2012 0:07:09   
maja666
Stetice hvala ti... jel ce sigurno beta pokazati? pa ima oko 15:) neznm da li smem da se nadam... kad je vec test pokazao negativno... ::( a u haosu sam...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Lažna menstruacija
25.6.2012 8:41:57   
Štetica
majo ako je trudnoca onda jedino sa betom si 100%sigurna,imaju parametri po nedeljama trudnoce,koliko ona treba da iznosi.

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Lažna menstruacija
25.6.2012 15:17:10   
maja666
Uradila sam... znacu sutra :) ne mogu da dochekam.... hvala :)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Lažna menstruacija
25.6.2012 16:22:58   
Štetica
Majo neznam gde si radila ali sto tek sutra? U ovoj lab. gde sam radila hormone to rade za 2-3sata. U svakom slucaju user posted image da bude viiiisoka...

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Lažna menstruacija
25.6.2012 17:19:05   
maja666
Pa rekoshe mi sutra ujutru... ne mozhe ranije... :( a insisirala sam da bude shto pre :) hvla puno :)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Lažna menstruacija
26.6.2012 21:04:22   
Štetica
Majo kolika je beta,sta su ti rekli u labaratoriji?

(odgovor članu maja666)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Lažna menstruacija
9.7.2012 7:46:10   
pari
drage, danas mi je 3dc...meni uvek ciklus traje 3 ili 4 dana tj.4ti dan bude skoro ništa, samo nešto braonkasto... Ovaj put mi je samo prvi dan bilo relativno normalno, drugi dan samo braon (prepodne više, a popodne i veče skoro ništa) i jutros isto...
Javljam kad saznam nešto više...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Lažna menstruacija
1.8.2012 10:31:40   
Sopka
Pozdrav drage dame,
danas sam se prvi put uključila na ovaj forum u nadi da ću dobiti bar neki odgovor na moje dileme.
Naime.....
Imam 25 godina, a moj verenik i ja planiramo bebu. Pre mesec dana smo počeli da pokušavamo, da bih ja u međuvremenu dobila menstruaciju koja je bila tamne boje, izrazito braon do crne i trajala je 5 dana. Uradila sam test ali je bio negativan. Za sedam dana imam zakazano kog svog ginekologa ali do tad ne mogu da izdržim ovu neizvesnost pa me zanima da li je neko imao slično iskustvo.
Samo bih još naglasila da imam menstruaciju od svoje 15-te godine i da nikad nije bilo ovako, pa sam posumnjala da možda nisam trudna. user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Lažna menstruacija
1.8.2012 10:40:05   
Anoniman
Meni se i struktura menstruacije menjala kada smo radili na bebi. Dal sperma tako deluje na celu tu priču - nemam pojma.
Ako hoćeš da budeš sigurna dal si trudna, uradi Beta Hcg iz krvi.

(odgovor članu Sopka)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Lažna menstruacija
1.8.2012 10:44:07   
Sopka
Hvala na odgovoru i predlogu Tash, pošto neću izdržati do sledeće nedelje Beta Hcg iz krvi mi je jedino preostalo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2012 9:55:39   
Sopka
Nisam stigla da uradim beta hcg jer sam bila pretrpana poslom prethodne nedelje. Danas idem kod lekara, držite mi palčeve :))

(odgovor članu Sopka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Lažna menstruacija
7.8.2012 14:34:00   
janabons
navijamo za visoku betuuser posted image

(odgovor članu Sopka)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Lažna menstruacija
19.8.2012 18:44:41   
stefani
Pozdrav svima! Evo ja skoro godinu dana pokusavam da zatrudnim i nista. Menstruaciju dobija na 28-30 dana. Inace meni su menstruacije preobilne i traju od 7-10 dana. Nekad mi se desi da mi krene prvi dan malo braonkasto i stane skroz i sledeci dan krene normalo. Moj problem koji me trenutno brine i plasi je to sto sam u petak kad mi je bio 28 dan ciklusa, kad sam otisla do vecea obrisala se i videla svetlo roze krv na papiru. Odmah sa pomislila da sam dobila i stavila ulozak. Medjutim tokom celog dana i noc nista cak ni kap. Sledeci dan isto, samo kad se obrisem svetlo roze mrlja i ista...ulozak potpuno cist. Danas je treci dan i nista opet. Grudi me bole imam utisak da cu svakog trenutka da dobije. Kao da me ziga donji deo stomaka i jajnici. Iako smo ovaj mesec bas radili na bebi sve mislim da to meni ne moze da se desi i da je ovo sigurno neka velika prehlada. Sta vi mislite? Hvala puno

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Lažna menstruacija
19.8.2012 21:10:01   
Maslacak15
Stefani,
Vreme je za testuser posted image Ako ostane pri tome sto si opisala vrlo je mouce da se radi o takovanom implantacionom spotingu. Pritisak u donjem delu stomaka moze biti vrlo normalan za ranu trudnocu. S obzirom da si 30 ti dan ciklusa i da su ti ciklusi redovni nije rano za test. Trebalo bi da se pokazuuser posted image . Ajde pa javi se sa lepim vestimauser posted image

(odgovor članu stefani)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Lažna menstruacija
20.8.2012 16:07:09   
stefani
Pozdrav!:) Joj strah me da radim test, jer ne mogu da podnesem da vidim negativno. Ovako se jos nadam. Evo i juce je proslo samo bleda krv par velicine metalne pare. Ali me brine sto me boli stomak, povremeno. Donji stomak, kao kad trebam da dobije. Cak mi doslo da popijem nesto za bol. Cekacu do srede pa cu u sredu da uradim...Cak i moj suprug ne veruje da sam trudna, iako smo svaki dan skoro radili na tome, ali navikli smo na razocarenja, pa mi neda da se nadam i radujem da se ne bih razocarala. Videcemo sta ce biti! Pozdrav jos jednom! p.s. Ako je krvarenje zbog implatacije, koliko dana to moze da traje? Evo malopre sam bila do toaleta i opet kao skukrvica tackica mala na papiru.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Lažna menstruacija
10.9.2012 1:37:30   
lil joe
zdravo svima od jednog novajlije! user posted image
ceo dan citam vase postove i konacno evo i mene medju vama!
iskreno, naveo me je jedan "problem" pa se nadam necijem odgovoru i pomoci! :)

koristila sam kontraceptivne pilule neko vreme i sa njima nisam imala nikakvih problema sto se tice ciklusa. pre dva meseca sam ih ostavila i na vreme dobila menstruaciju. jako oskudnu, braonkastu, od 3 dana... mislila sam da je zbog pilula pa nisam obracala paznju. (uradila sam test - negativan. grudi preosetljive. nikakav drugi simptom do sada...)
15 dana nakon toga sam ponovo dobila, ali onako - postenu - menstruaciju. :D i za to sam mislila da je zbog pilula iako mi se to u zivotu nije desilo. uvek sam menstruaciju dobijala bukvalno u sat... sada mi npr. kasni 2-3 dana. racunajuci od te zadnje menstruacije...

u medjuvremenu sam pokusavala da skinem koji kilogram, i uspevam ali samo moj stomacic nekako raaaste! :D

volela ih da cujem da li je neko imao ovakvo iskustvo, da li ti moze biti bebac ili nesto drugo. cisto dok ne nadjem vremena za odlazak kod doktora.. :/

(odgovor članu stefani)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Lažna menstruacija
3.12.2012 16:00:21   
maca15
Drage moje
Odnos sam imala 18.11. (plodni dani). Menstruaciju sam trebala da dobijem 03.12.,medjutim dosla je tri dana ranije,sto se nikad prije nije desavalo,uvijek je kasnila 2-3 dana. Krvarenje je bilo tamno crvene boje i trajalo je dva dana,a danas (treci dan) se samo jednom nesto malo ukazalo i to pomijesano sa bijelim isjetkom. Da li je moguca trudnoca,sta vi mislite? Je li imao neko slicno iskustvo? I da napomenem,pijem i marulju (macinu travu). user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here