|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
13.2.2011 20:53:10   
iva80
Idem kod dr sigurno, samo sam htela i vaša mišljenja i iskustva da čujem
HVALA VAM!!!  user posted image
I naravno javljam šta je bilo...


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Lažna menstruacija
15.2.2011 12:10:03   
lide35
zdravo jas sum nova na forumot user posted image imav posleden pat na 12 januari a sega na 12 februari me obeleza i jas pomisliv mi doshlo barem ednash na vreme no samo nekolku kapki vo ovie tri dena sega nema nishto otidov denes na ginekolog i dr me gleda na eho i vika folikul 15 mm i endometrium 8 kako li e mozno user posted image se cudi zenata ne znae shto da mi kazeuser posted image znaci toa sega ako ne mi e bilo ciklus jas sum plodna na 36 den od ciklus shto li mi se sluchuva inaku mnogu retko imam ovulacija bez klomifen ima li nekoj slichna situacija jas se obiduvam za vtora bremenost imam kerkichka od 4 godini i so prvata bremenost teshko ostanav
pozdrav

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Lažna menstruacija
20.2.2011 19:23:33   
Rajka Robija
user posted image   devojkee pomagajteeee.. moj dragi i ja vec par meseci pokusavamo da napravimo bebu,ali nikako. bili smo na pregledima i sve je u redu. ja sam pila klomifen,utrogestan i folnu kiselinu od 5 mg,i opet nista. ovog meseca menstruacija mi je kasnila 4 dana,da bih juce dobila. krv je svetle boje i juce nije bilo obilno.ali danas vec jeste. i dalje je samo cista krv,ne kao menstruacija,pa me zanima koliko bi to trebalo da traje ako mi menstruacija traje 5-6 dana? test jos nisam radila i sad ne znam ni da li da ga radim..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Lažna menstruacija
20.2.2011 19:25:39   
Brana
Ako je cista krv to je onda menstruacija a normalno je uvek da je drugi dan obilnije nego prvi.
Cim je krvarenje normalno onda testic ne treba dda radis a mozda ti je kasnilo zbog prehlade ili hormona...
zelim ti da uskoro zabebisuser posted image


< Poruku je uredio Brana -- 20.2.2011 19:27:16 >

(odgovor članu Rajka Robija)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Lažna menstruacija
20.2.2011 22:15:22   
Rajka Robija
 Hvala Brano user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Lažna menstruacija
24.2.2011 18:33:08   
blum
Pomoc u sredini ciklusa sam imala oskudno krvarenje dali sad treba menstruacija da dodje na vrijeme ili ce da kasni trebala je danas da dodje jos nije a inace je tacna ko svajcarski sat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Lažna menstruacija
24.2.2011 19:12:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: blum

Pomoc u sredini ciklusa sam imala oskudno krvarenje dali sad treba menstruacija da dodje na vrijeme ili ce da kasni trebala je danas da dodje jos nije a inace je tacna ko svajcarski sat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


možda je krvarenje bilo implantacija, pisale su devojke da im se dešavalo, ali bolje sačekaj još malo...

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Lažna menstruacija
24.2.2011 20:34:45   
iva80
IZVORNA PORUKA: blum

Pomoc u sredini ciklusa sam imala oskudno krvarenje dali sad treba menstruacija da dodje na vrijeme ili ce da kasni trebala je danas da dodje jos nije a inace je tacna ko svajcarski sat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Blum, situacija kod mene jaaaaaako slična!!! Da se ne ponavljam- pre 2 četvrtka tamno braon koje je trajalo 4 dana i danas nije stigla veštica (iako je i moja švajcarac pravi) a pritom nijedan jedini predmenstrualni simptom nemam: lice čisto kao suza i niti stomak niti me ledja bole user posted image
Jao treba izgurati sada vikend bez razmišljanja  user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Lažna menstruacija
24.2.2011 20:41:52   
anajid
Cure,tako sam ja imala u sredini ciklusa kad sam ostala trudna.Islo mi je nesto braon,mislim nije sveza krv.Kad je doslo vreme z avesticu,nje nema.Bila sam zaista trudna!user posted image

Nadam se da je ikod vas isti slucaj.Mislim da je to i kod mene bila implantacija!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Lažna menstruacija
24.2.2011 20:49:22   
iva80
Ana hvala na podršci i ohrabrenju!!! To mi je najviše sada potrebno  user posted image   a naravno javljam user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Lažna menstruacija
2.9.2011 15:57:31   
Maki3
Zdravo,menstruaciju sam dobila 27.08.a zavrsila se 30.08.krv mi je bila jako svetla i jako slabo mi je islo,nije kao ostale predhodne menstruacije,inace imam normalnu menstruaciju i normalno krvarenje na 5 dana a menstrualni ciklus mi traje 28-33 dana.A imala sam 31.08 blage bolove u donjem delu stomaka bez krvarenja.Da li mi neko zna sta je u pitanju.Molim za pomoc,hvala unapred.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Lažna menstruacija
5.9.2011 12:17:34   
sonja021
ja sam u dilemi, trilemi..ne znam ni ja vise sta da mislim..
ovog meseca sam osecala blage bolove nekoliko puta dnevno u jajnicima. pre 7dana me je poceo boleti stomak povremeno, kao pred ciklus. grudi su mi natecene ali nisu trvde, vidim vene ali me vise ne bole.
dobijam na 23-25 dana.
na 24dc sam radila Betu koja je iznosila 3.2user posted image
25dc dobijem, medjutim, intenzitet nije ni priblizno onom koji imam kad dobijem normalnu m.
prvi dan mi je bilo malo svetlije boje od uobicajenog, dovoljno za dn. ulozak.
drugi dan je normalne boje s tim da je intenzitet isti, tj slab.
treci dan, danas, boja je ista-normalna kao i uvek, medjutim, i dalje slaba. nije ni trecina moje normalne m.
kod lekara idem uvece, ali do tada cu napraviti 101 teroriju. nije mi dobro.

(odgovor članu Maki3)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Lažna menstruacija
30.9.2011 16:57:02   
jabaduu
Molim vas da li me neko moze posavetovati? Imala sam cikluse na 24. dana poslednjih nekoliko m. pa sam poslednju dobila 28. DC E sad od 11. septembra kada mislim da mi je bila ovulacija imala sam neke simptome trudnoce i verovatno sam prerano radila testove koji su naravno bili negativni. 23 sept. mi krene nesto rozikasto i 24. se to pretvori u pravu menstruaciju sa nekom cudnom sluzi i ugruscima i bolovima u donjem delu stomaka koje nikad nemam za vreme M. 26. ujutru 14 dana PO uradim betu (plasim se vanmatericne) bila je negativna a 27 je prestalo krvarenje vec samo nesto smedje koje se pojacalo juce danas je to braon boje obilnije i sada postaje i tamno creveno, nikad nisam imala ovulacijsko krvarenje a mozda sam pomesala 11. sept. kao dan ovulacije i da li je moguce da sam trudna a da je i za betu bilo rano da se pokaze mene malo zezuckaju grudi i malo mi se vrti u glavi ali user posted image zabrinuta sam za sebe. Inace sam 6. septembra radila UZ koji je bio uredan a bio je tada i folikul u jajniku. Menstruacije mi traju skoro uvek 4 dana.

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Lažna menstruacija
1.10.2011 23:45:52   
Nataša1
Jabadu, ako si uradila betu 14 dana posle ovulacije i ona je bila negativna, onda je zaista mala šansa da si ipak trudna.

A na primer i da ti je kasnila ovulacija 5 dana (da je bila 16. septembra) opet bi beta bila makar 10.

Ti ugrušci se ponekad javljaju zbog prehlade, ili biohemijske trudnoće ili čak i u najobičnijem ciklusu.

(odgovor članu jabaduu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Lažna menstruacija
8.3.2012 14:29:47   
ivannna
moje pitanje mozda nije za ovu temu,pa molim da moju poruku moderatori premeste ako ima ovakva tema

prvo je krenulo oskudno braonkasto 4 dana ( nikada mi se to nije desavalo na pocetku ) 5.dana krece normalno i traje 2,5 dana posle ponovo braonkasto i sve manje i manje ,evo danas jos uvek imam...
znaci ona 4 dana braonkastog + ovih 7 dana to je bre bas dugo
ranije mi vec 6.dana prestane i nemam vise nista na ulosku...

samo da napomenem da sam koristila utrogestan vaginalete,da nije od toga?

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Lažna menstruacija
8.3.2012 22:15:08   
Nataša1
Koristila sam progesteron u II fazi ciklusa nekoliko meseci, al nisam imala tako nešto, uvek su mi bile normalne menstruacije. A da uradiš test?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Lažna menstruacija
9.3.2012 13:56:45   
ivannna
radila sam test bas pre nego sto je normalno krenulo i -
izgleda da je tako na mene uticao progesteron,juce sam bila na ultrazvuku i folikuli su vec krenuli da rastu...

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Lažna menstruacija
9.3.2012 14:00:55   
Jovana131
Ivana, meni se to cesto desavalo a nikakve lekove nisam pila prvo braonkasto pa normalno pa opet braonkasto, ali sam ostala trudna bez problema. Meni je takva menst.bila normalna..

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Lažna menstruacija
26.4.2012 17:28:27   
Nikky
Bok! Imam problem.Ovako:prije dva tjedna ja i dečko prvi puta smo radili na bebi,al dobila sam m nakon što mi je kasnila tjedan dana al je bila uobičajena.Zatim smo ponovili i opet sam dobila m nakon jedan dan kašnjenja al nije bila nimalo slična uobičajenoj.Trajala je 6 dana (inače 7-8),prva četri dana bila je tamno crvene boje i kroz dan nisam napunila ni pola uloška,a 5i6 dan je bio to svijetlo smeđi iscjedak.S time da prvi dan sam imala jake bolove i sve mi mučno bilo. Između tih m bila sam umorna,stalne glavobolje,bolovi u trbuhu,sise su me bolile.Da idem kod ginekologa dugo mi čekat a da uradim test opet imam dvoumice jer mi može pokazat negativno a ja mogu bit pozitivna.

Molim vas sto da uradim?ima koja djevojka u sličnoj situaciji?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Lažna menstruacija
26.4.2012 20:20:30   
Nikky
ispravak prije dva mjeseca,ne tjedna..

(odgovor članu Nikky)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Lažna menstruacija
27.4.2012 21:02:45   
NenaLena

IZVORNA PORUKA: Nikky

ispravak prije dva mjeseca,ne tjedna..



Djevojko a da ti napraviš test ili odeš giniću? jer ovako može biti 1000 razloga tvojim problemima a ako želiš bit ziher testiraj se ili odi gin!

(odgovor članu Nikky)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Lažna menstruacija
27.4.2012 21:15:12   
indy_25
Ja sam imala krvarenje al koje je trajalo dva dana i bilo je roskasto a ustvari bila sam trudna. Pa uradi i test ili mozda je najbolje da.radis betu to je i najsigurnije i najbrze.zelim ti svu srecu da ti bude pozitivno.

< Poruku je uredio indy_25 -- 27.4.2012 21:16:29 >

(odgovor članu NenaLena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Lažna menstruacija
27.4.2012 21:38:10   
NenaLena
da sam ja na tvom mjestu i da radim na bebi napravila bi test odmah bez razmišljanja, a još manje te košta da uradiš betu obično vađenje krvi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Lažna menstruacija
30.4.2012 12:11:38   
Nikky
tnx curude..ma uradit cu test prvo pa cu i vađanje krvi ako bude potrebmo pa vam javim..

(odgovor članu NenaLena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Lažna menstruacija
1.5.2012 9:33:16   
NenaLena

IZVORNA PORUKA: Nikky

tnx curude..ma uradit cu test prvo pa cu i vađanje krvi ako bude potrebmo pa vam javim..


vađenje krvi će svakako bit potrebno jer se svaki gin mora uvjerit krvnim nalazom da si user posted image user posted image

_____________________________

Život je dar - poštuj ga! <3

(odgovor članu Nikky)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here