|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 21:37:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ana RR


Meni je veći problem to što mi je sve od inoxa..svaka flekica se vidi.. ko pepeljuga sam, samo brišem i glancam..


Krpa za staklo-bez ikakvih deterdženata,probajuser posted image
Ja keramičku ploču brišem sa onom tečnošću za staklo i srugalicu kad iskipi nešto ništa više,sija se ko sunceuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:15:44   
Ana RR
Probala draga, i ne sviđa mi se..nije mi to za masnoću.. Imam sredstvo za čišćenje inoxa, prvo sa njim sve očistim, pa prebrišem mokrom krpom dok lepo sve ne isperem i na kraju glancam nekom krpom koja je baš za glancanje.. I dovoljno je da spremim jedan ručak i sve ispočetka..ebo me inox user posted image

Isto tako i sa pločom, valjda zato što je crna pa je osetljivo a mene svaka tačka izluđuje..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:22:22   
Verus
Isto....moja je sa sporetom (ne odvojena kao Tashina), i isto cistim samo sa specijalnim sudjerom i tecnoscu.  Ali se jako lako zaprlja i vidi se sve..sporet je onaj stainless steel pa tek to kada se sve rasprska....sve u svemu vise sam volela obicne, bele sporete.
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tu strugalicu i ne koristim, još mi se nije desilo da mi nešto pokipi ali desi se da nešto kapne pa sa njom počistim.

A što se tiče brisanja ploče, ne kapiram šta će vam topla voda i kakve to fleke ne možete da skinete user posted image

Kupite sredstvo za staklokeramičku ploču,nanesete i SAMO sa papirnim ubrusom brišete (to je naglašeno na tim sredstvima).
Kad utrljate svo sredstvo, pređete vlažnom truleks krpom preko ploče i opet ubrusom prebrišete. Ploča se sija kao nova.

Meni je veći problem to što mi je sve od inoxa..svaka flekica se vidi.. ko pepeljuga sam, samo brišem i glancam..


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:23:54   
Verus
user posted image Anche moj i ja posle svakog rucka mogu da briskam!  Al kada zurim na posao (kao danas) pa ne stignem, a przila lignje za rucak, nek ceka do sutra uvece! (radim opet al ujutru-smena do smeneuser posted image , pa uvece na predavanja....).  Tako da sada lepo stoji prljava i masna, ali bar ja ne moram da je gledam, a mm sve i ovako i onako ravno, bas ga briga!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:27:08   
Ana RR
user posted image mm je glancao šporet u nedelju, nemam srca da nešto spremam kako se sija!
Danas ručali u restoranu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:27:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Isto....moja je sa sporetom (ne odvojena kao Tashina),


Zakačena je nekako za šporet? user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:29:55   
Ana RR
Verovatno nije ugradna već ceo je šporet, standardno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:31:21   
Anoniman
A cela ploča. user posted image Koji sam debil, uletela sam na sred debate i mislila da i dalje pričate o nožićima za čišćenje ploča i pomislila, Kako joj je nožić pričvršćen za ploču??? user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:32:41   
marince1
Moja je ugradna,ali je vezena za rernu,tacnije dugmici za plocu se nalaze na rerni.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:32:48   
Verus
zeza me slikomat al cem da pokusam opet



< Poruku je uredio Verus RR -- 7.9.2009 22:34:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:33:50   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A cela ploča. user posted image Koji sam debil, uletela sam na sred debate i mislila da i dalje pričate o nožićima za čišćenje ploča i pomislila, Kako joj je nožić pričvršćen za ploču??? user posted image user posted image



hahahahah user posted image user posted image i sam čisti!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:34:10   
Anoniman
Zeznula si slikicu. Ali kontam... ma nisam ja dobro pročitala... zaboravite... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:34:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A cela ploča. user posted image Koji sam debil, uletela sam na sred debate i mislila da i dalje pričate o nožićima za čišćenje ploča i pomislila, Kako joj je nožić pričvršćen za ploču??? user posted image user posted image



hahahahah user posted image user posted image i sam čisti!!



Ma i kuva. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:35:00   
Verus
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A cela ploča. user posted image Koji sam debil, uletela sam na sred debate i mislila da i dalje pričate o nožićima za čišćenje ploča i pomislila, Kako joj je nožić pričvršćen za ploču??? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:35:58   
simke
Ja imam ugradnu plocu i rernu i mogu vam prijaviti da sam jako zadovoljnauser posted image Braon je boje,pa se ne vidi i ako se zaprljauser posted image user posted image user posted image Salim se naravno.Lakse mi je nju da ocistim nego klasican sporetuser posted image Posle kuvanja samo prebrisemuser posted image A kad mm pece meso,jaoj onda pada ozbiljnije ribanjeuser posted image ...e za takve poduhvate ja koristim elisinu pastu za domacinstvo.Ukloni svu masnocu,povrsina se sija kao nova i sto je najvaznije ekoloski je prihvatljivo,a ciscenje mi traje minutuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:36:44   
2002m










hahahahah user posted image user posted image i sam čisti!!

[/quote]

Ma i kuva. user posted image

[/quote]ja dajem pola kuce za jedan takav sto sam kuvauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:37:41   
2002m
ja se malo zanelaaauser posted image pa zeznula user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ploče za kuvanje
7.9.2009 22:38:25   
Lu
Bravo za elisuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ploče za kuvanje
8.9.2009 8:28:39   
barbara
ja imam ugradni sporet,ploca crna a rerna siva!pa ne zna se gde se gore vide flekice svaki dan moram da je ribam!ali je za mene lakse odrzavati plocu nego one stare sa ringlama!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ploče za kuvanje
8.9.2009 22:12:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: simke

...e za takve poduhvate ja koristim elisinu pastu za domacinstvo.Ukloni svu masnocu,povrsina se sija kao nova i sto je najvaznije ekoloski je prihvatljivo,a ciscenje mi traje minutuser posted image



Ebo te, pa meni ta pasta stoji ni sama više ne znam od kad.. ne bih se setila da je upotrebim.. kakva sam ćurka user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ploče za kuvanje
12.9.2009 1:58:57   
Delijagirl
Meni treba pomoc mala u pitanju je ona obicna ploca bela sa ringlama i na njoj su se mi napravile neke fleke koje nemogu i sa cim da skinem znaci ubila sam se ali nemogu ni sa cim a fleka je onako gruba ali nista se mi nije zapalilo ko da se je ona bela boja izdrgnula ali kolko ja znam to nije moguce. Mislim neznam vise ima neko neki stari lek za ciscenje tih beli ploca?

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ploče za kuvanje
12.9.2009 9:46:52   
simke

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: simke

...e za takve poduhvate ja koristim elisinu pastu za domacinstvo.Ukloni svu masnocu,povrsina se sija kao nova i sto je najvaznije ekoloski je prihvatljivo,a ciscenje mi traje minutuser posted image



Ebo te, pa meni ta pasta stoji ni sama više ne znam od kad.. ne bih se setila da je upotrebim.. kakva sam ćurka user posted image


user posted image user posted image user posted image Anci,namazi pastom povrsinu,ostavi malo da odstoji i prebrisi.Inox ima da se sija ko novuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ploče za kuvanje
16.11.2009 13:05:59   
demetra
Ma da je prasina problem!
Ja sam pre neki dan na moju ispustila poklopac i ona lepo ccccccccccccap - dve pukotine.Sreca sto se nije raspala.
Naravno da mi ne priznaju garanciju.I ja sad treba da se oprostim od 15.000 za novu plocu (menjaju samo plocu, grejaci senzori i ostalo ostaje).
Ma dok radi nek radi, videcu sta cu kad se raspadne.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ploče za kuvanje
25.11.2009 13:39:52   
oliveradj
Ja sam jako zadovoljna sa sredstvom za čišćenje marke Frosck mislim, ima zelena žaba na slici. Jako dobro čisti ravnu keramičku ploču malo odstoji i sve se obriše.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu demetra)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ploče za kuvanje
25.11.2009 13:47:34   
Mari86
Ja sam htela da kupim to sredstvo ali nigde ne mogu da nadjem...user posted image
Inace imam plocu onako na sredini kuhinje kao u filmovima..em brisem plocu em okolo user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here