|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
2.7.2010 23:00:22   
lothroniell
Ondak nista, valjace za sad, da dete lepse spava! user posted image
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: lothroniell

I kasnije kada mu to bude ogradica za igranje stavicu mu ga dole, da bude mekse...


Ja sam u ogradicu podmetala ćebe par dana, dok nisam shvatila da mu to samo otežava kretanje o njoj.



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: kakav krevetac?
2.7.2010 23:01:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ondak nista, valjace za sad, da dete lepse spava! user posted image
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: lothroniell

I kasnije kada mu to bude ogradica za igranje stavicu mu ga dole, da bude mekse...


Ja sam u ogradicu podmetala ćebe par dana, dok nisam shvatila da mu to samo otežava kretanje o njoj.




Kada krene da ustaje, odgovaraće mu tvrđa podloga. Ipak dno krevetića i ogradica nije skroz tvrdo, kao parket, i mislim da je to zaista sasvim dovoljno obloženo tako kako jeste. No, procenićeš sama. user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 327
   RE: kakav krevetac?
2.7.2010 23:04:26   
lothroniell
Ma i to sto kazes, ima vremena dotle! :*

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: kakav krevetac?
3.7.2010 0:36:39   
dacica
mi smo gledali te krevece,ali kad smo otisli u radnju...deluju mi nestabilno!!!user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: kakav krevetac?
6.7.2010 13:17:14   
maslinica
gde mogu da nabavim bolji dusek za pokretni krevetic? ili spuzvu jacu, da mu umaontiram, ovde mi je uleknutuser posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: kakav krevetac?
6.7.2010 13:50:54   
cipiripi
a one dormeo prostirke??

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: kakav krevetac?
6.7.2010 14:16:58   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: maslinica

gde mogu da nabavim bolji dusek za pokretni krevetic? ili spuzvu jacu, da mu umaontiram, ovde mi je uleknutuser posted image


Ima u Aksi, tanki dušeci, sunđerasti. Mi smo kupili za ogradicu, pošto je u njoj spavao kad smo bili na odmoru user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: kakav krevetac?
7.7.2010 15:53:57   
Mimče
aaaaaaaaaaaa ja ne znam sta cu ni koji cu sve zavisi od kucnog budzeta , svidja nam se ovaj  Simpo on je oko 22000 sa dusekom
user posted image
user posted image
a ovaj je Bambino, druga varijanta oko 13000 sa dusekom
user posted image

a sad mi se mm javio sa posla da mu neki poslovni partner nudi popust u turbolimacu ali ne znam kakvih krevetaca ima tamo, jel neka od vas shopingovala tami imate li preporuku, help, videla sam neki Graco ali je ne standardnih dimenzija 96*79i ne moze dusek u njega ne znam da li je to dobro za tek rodjenu bebu da spava tako

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: kakav krevetac?
7.7.2010 16:59:48   
choopa choops
Mimce mi imamo iz Turbolimaca ( ovaj prvi ) i dobar je krevetic. Sad cemo da kupimo isti i za drugo dijete.
Evo ti link
Turbo limac krevetici



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 10:18:35   
usamljena
Moja damica je pocela ustajati iz ovog drvenog krevetica user posted image Strah me bilo da se prevrne na glavu tako da sam kupila ovaj putni. Nekako mi i nije ... Nizi je, a imam osecaj da ce i u njemu ustajati. Sta ste vi radile kad je doslo vreme za promenu? Razmisljala sam da kupim ovu zastitnu ogradicu da pokusam staviti na stari krevetac ali ne znam da li je to moguce user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 10:25:30   
Lu
Usamljena jel ima već ogradicu taj drveni krevetićuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 20.7.2010 10:28:02 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 10:40:38   
usamljena
Ma to je klasicni drveni krevetic. Mislila sam na ovu zastitnu koja se stavlja na ove vece krevetice, ovo kao mrezica neka

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 10:44:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: usamljena

Ma to je klasicni drveni krevetic. Mislila sam na ovu zastitnu koja se stavlja na ove vece krevetice, ovo kao mrezica neka

Ma ja zamišljam,...kako ćeš staviti zaštitnu ogradicu ako već ima ogradicauser posted image
Kako pređe ogradicu tako mala, lopovčić jedanuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 10:49:05   
usamljena
Ma znam i ja da je nemoguce ali sam ipak mislila otici pa pogledati kako to izgleda. A djavolcic sedne, uzme rucicama za one sipke, pa za ono platno okolo, ustane, ljuljuska se i smeje- kao uspela je! Jos da je smislila kako sama sebi da kaze bravo! Ja nisam mogla verovati. A samo smo cekali kada ce postati svesna i toga jer u drugim sobama je lepo ustajala, drzi se za nesto i  na nogama je. E zamisli da padne sa one visine na glavuuser posted image  

Pokusavam naci tu ogradicu da ti pokazem ali ne mogu se set_iti gde sam videla!


< Poruku je uredio usamljena -- 20.7.2010 10:51:46 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 10:57:56   
Lu
Ako ona samo stoji u krevetiću pa to nije ništa, ne može ona izaći,
evo kako izgleda ogradica, to je više za velike krevete bez ogradicauser posted image

KLIK

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 11:04:31   
usamljena
Ma da! To je to. Juce sam celi dan provela s njom, kad je spavala, stah me bilo da ne ustane user posted image Nisam mogla izdrzati pa smo eto zamenili taj krevetic a novi mi nije nesto. Mislim, isti takav ima kod moje mame, ali tamo spava kratko. Uh, samo problemi. Hvala ti

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 11:14:14   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Mimče

a ovaj je Bambino, druga varijanta oko 13000 sa dusekom
user posted image




mimce, mi smo narucili zensku verziju ovog krevetica, sa dva roze cvetica user posted image i dusek od neke memorijske pene koji prodaju u Aksi, ima letnju i zimsku stranu i sve zajedno kosta 13700+komodica koja ide uz krevetac (sa istim cveticima) a ona je 12700 (sve komodice imaju istu cenu).

< Poruku je uredio pahulja76 -- 20.7.2010 11:15:02 >

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 11:22:35   
Mimče
ej draga i mi smo uzeli taj u enci menci bio je 10900 ali na 3 rate i sad tu kod nas u decijem kutku uzimamo antialergijski dusek bez zicanog jezgra sa te dve strane za 2900
imace iste krevetce, samo u svojim verzijamauser posted image  vidis  prijo vec se deca  slazuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mimče -- 20.7.2010 11:23:17 >

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 11:27:13   
pahulja76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nama ce sve stici pocetkom sledeceg meseca.... user posted image user posted image user posted image

btw.i nama  je godisnjica za 2 meseca kao i vama+meni je jos kao detetu bio nadimak mima user posted image


< Poruku je uredio pahulja76 -- 20.7.2010 11:29:27 >

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 11:30:14   
Mimče
IZVORNA PORUKA: pahulja76

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nama ce sve stici pocetkom sledeceg meseca.... user posted image user posted image user posted image


vi ste jos pikolina i mozete da vrckate kod mame, a mi smo jos malo pa izlazimo na suncev zrakuser posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 11:39:28   
pahulja76
da, znas da vrcka non-stop... dok sedim kad krene sa vrckanjem samo poskakujem sa stolice user posted image
user posted image user posted image user posted image off topic

i tako, imamo iste krevece, samo musku i zensku varijantu (vracamo se na temu  zbog moderatorauser posted image )

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 13:43:27   
Barbarica
Drage moje pomagajte, nemam bas puno mesta u sobi gde ce biti beba, pa me zanima da li nko ima iskustva sa ovim kreveticem, http://www.takolako.rs/user/prenosivi-krev..._1_0_0/item.jsp , i koliko je dobro da beba spava u njemu, zbog kicme i td... 

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: kakav krevetac?
20.7.2010 13:46:53   
lanajelena
imas na 13-oj strani ove teme

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: kakav krevetac?
11.8.2010 9:12:34   
Jele
Mi smo u TL-u uzeli običan drveni krevetac za nekih 4000 dinara, kupili dušek kod Andrijaševića i sasvim ok nas je služio. Kažem služio pošto Uroš spava samnom od kad smo se preselili, ''omalio'' mu krevetac, pa se jadan izudara okrećući se noću, vrlo nemirno spava. Sada moramo da pravimo veći krevetac.

Evo ga naš, ovako slično izgleda:

user posted image

Kupila sam onu IKEINU zaštitnu ''ogradicu'' oko celog kreveca, samo sam ostavljala jednu ''rupu'' kroz koju bih mu stavljala dudu nazad ako je noću izbaci, davala mleko ili vode ako se probudi.

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: kakav krevetac?
21.8.2010 23:28:40   
isidora88
zna li neko dobre stolare iz novog sada? ja sam nasla par lepih krevetaca ali nisu povoljni pa ako ima koji stolar da radi po narudzbini i da nije skup neka mi javi user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here