|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:37:20   
Anoniman
E da...zaboravih da kazem....patronazna mi kaze da ne valja shto je komoda izmedju krevetica...jer se bebe netje videti kad ih razdvojim ...shta sad da radim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:39:39   
Anoniman
Što bi se gledale? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 277
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:42:02   
Anoniman
Pa neznam...Startovala se sa prichom kako tje one patiti shto su samim rodjenjem odvojene od mene...pa josh ako i njih razdvojim...nece valjati...user posted image

Jesi videla slichice? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:44:19   
Anoniman
Jesam, preslatko je. user posted image Mislim da je bolje da se odmah naviknu da su same, nego posle da ih razdvajaš. No, to je moje mišljenje, ja sam bezosećajna po pitanju takvih stvari, jer smatram da je bolje da pate nego da udave jedna drugu. No, šta ja znam o blizancima? Hvala bogu pa ih nemam, odlepila bih. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:46:52   
Anoniman
Pa ja sam kontala tu do 2-3 meseca da budu zajedno...i cao...Ionako nece non-stop biti u kreveticima...Samo me ova patronazna totalno pomela njenim izlaganjem... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:48:18   
Anoniman
Kakvim izlaganjem?

(ja sam skot, ja ih ne bih uopšte stavljala zajedno)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:51:38   
Anoniman
Pa bila je neki dan u poseti...pa krenula da mi popuje kako bi trebala da dojim (svakako sam to nameravala), pa kako nesmem da jedem slano jer su mi noge otekle...( a ni ne jedem slano), kako moram da kontrolishem pritisak....i pita me koliki je ...ja kazem 110/70 ili 120/80 i na kraju je trazila da mi izmeri pritisak...pa kaze.... stvarno vam je 120/80 user posted image Pa shta misli da bih je lagala...koji mi je ona faktor user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:54:11   
Anoniman
Eto, zato sam ja platila privatnu, a državna je letela napolje brzinom svetlosti.

Ma... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:57:13   
Anoniman
Ma sve u svemu ona je ok... ali bi bila vishe ok nekom ko nema pojma... ja sam toliko toga prochitala...i imam stav o svemu...pa mi smeshno kad krene da mi objashnjava neshto shto ja znam napamet user posted image A chini mi se da nema iskustva sa blizanachkim mamama....uostalom...mlada je...pa shta da ochekujem... verovatno mi ni nece trebati...jer ce bebama verovatno otpasti pupak josh u bolnici...a ostalo tju se i sama snatji...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:58:33   
pepeljuga
joj kakva glupost to za razdvojenost, pa kao da im treba da se gledaju da bi bile vezane user posted image
moj tata ima brata blizanca, oni su jednojajcani blizanci, uzasno su vezani koliko god da se ne vide, to nema veze sa tim. pri tom, imaju jos dva rodjena brata, svi su spavali u istoj sobi pa su oni opet malo vise vezani, to nema veze s tim gde ko spava... ma samo ti sredi sobicu kako ti odgovara user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:59:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

verovatno mi ni nece trebati...jer ce bebama verovatno otpasti pupak josh u bolnici...


Kako si ovo zaključila? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 12:59:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Evo moji krevetici user posted image

user posted image

Zasad je samo jedan nameshten...jer se drugi nece koristiti u pochetku....zasad je tu samo zbog komode user posted image

user posted image



Ja ovako namestila...a njoj ako se ne svidja....zna gde su vrata....user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 13:01:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

verovatno mi ni nece trebati...jer ce bebama verovatno otpasti pupak josh u bolnici...


Kako si ovo zaključila? user posted image



hahah...pa neznam...al koliko sam chula za nedelju dana i manje otpadne pupak ako se dobro "odrzava", a ja tju 5 dana ostajati u bolnici...pa vishe manje...to bi trebalo da bude to user posted image user posted image user posted image A chini mi se da si i ti pisala da je Luki pupak otpao josh u porodilishtu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 13:09:58   
Anoniman
Da, i mislim da niko sem mene nije to napisao na RR. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 13:12:54   
Tina87
Smeshkice bas su ti lepi krevetici!!! :) Meni se svida ovako sa komodom... :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 13:16:36   
gagana83
Smeshkiuser posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 13:18:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

Da, i mislim da niko sem mene nije to napisao na RR. user posted image


Pa ne chitam ja samo rr user posted image user posted image user posted image


Hvala vam cure ...user posted image

Eto kako su se uklopili moj i mm-ov krevetac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 13:23:38   
engimengi
Smeskice super si sredila sobicu medeno je i prakticno i stvarno ti je na pocetku potreban samo jedan krevetac,al ako si vec sklopila dva odvoji ih slobodno preko dana mozes da ih stavljas da se gledaju(mada iskreno nemaju oni pojma)
Meni samo Danilo spava u krevetiću i to od skoro,Filip je sa nama...

ps.Tashke evo nisi jedina i mom Danilu je pupak otpao u porodilistu 5.danauser posted image user posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 14:53:52   
pahulja76
smeshki, super ste sredili krevetice, i meni se bas dopada tako komodica izmedju i podlogica za presvlacenje a patronazna moze da prica sta hoce... user posted image user posted image

mm i ja smo odabrali krevetac slican onom koji imaju nakins i daca user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: kakav krevetac?
28.5.2010 16:25:45   
Daca88
Smeskiceuser posted image
Majstor si,bas si dobro ofarbala kreveticeuser posted image
I meni se komoda izmedju svidjauser posted image .Mani patronaznu,pa nece valda ona da ti pravi raspored u sobi,ko je šišauser posted image .

A zasto se gospodji svekrvi ne svidja kako si namestila kreveticuser posted image ,ona bi to verovatno drugacije...ne tako,nego onako,pa bi drugacije stavila jastuk,bolje zategla plahtu,drugacije postavila ogradicuuser posted image user posted image user posted image ...joj ne mogu da verujem,novoucenje glasi-Ako svekrve nemaju nikakvih razloga za svadju,one ce uvek izmisliti nekiuser posted image .

Moja keva je protestovala sto sam kupila tamno plavu posteljinu,a ne svetlo plavuuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: kakav krevetac?
29.5.2010 11:18:03   
Anoniman
Pa svekrva se nije bunila oko nameshtanja krevetaca....dok josh nismo namestili...imala je ideje kako drugachije namestiti....ali kad smo ovako odradili...onda je rekla da je bash lepo... user posted image

Jedino mi na komodi fali joj jedna fioka...koja tje da bude gotova ovih dana...user posted image

A shto se farbanja tiche...bolje mi idu mushki poslovi nego kuhinja npr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: kakav krevetac?
29.5.2010 11:20:00   
pahulja76
smeshki, a gde ste nasli one slatke tickere postere za zidoveuser posted image i koliko kostajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: kakav krevetac?
29.5.2010 11:22:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahulja76

smeshki, a gde ste nasli one slatke tickere postere za zidoveuser posted image i koliko kostajuuser posted image


Kod kineza...100 dinara je komad...

Ja kad odem...preburlam po tim nalepnicama...poshto ima svakakvih....pa onda odaberem par koji mi se svidjaju.... jer nisu im bash svi likovi dobro napravljeni...al uglavnom je super.... Inache je to neki sundjer...nije nalepnica... pa tju ja to lepkom za tapete nalepiti....sada je samo trakom za krechenje prikacheno da vidim gde tje odprilike shta da stoji.... user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: kakav krevetac?
29.5.2010 11:29:04   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: pahulja76

smeshki, a gde ste nasli one slatke tickere postere za zidoveuser posted image i koliko kostajuuser posted image


Kod kineza...100 dinara je komad...

Ja kad odem...preburlam po tim nalepnicama...poshto ima svakakvih....pa onda odaberem par koji mi se svidjaju.... jer nisu im bash svi likovi dobro napravljeni...al uglavnom je super.... Inache je to neki sundjer...nije nalepnica... pa tju ja to lepkom za tapete nalepiti....sada je samo trakom za krechenje prikacheno da vidim gde tje odprilike shta da stoji.... user posted image



user posted image user posted image user posted image suoer je! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: kakav krevetac?
29.5.2010 11:31:35   
Sanjica26 RR
Jao, kakva divna soba. user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here