|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 19:29:16   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

savet,ne preteruj sa garderobom za bebu.

Bas tako! Mi smo nakupovali gomilu garderobice a ko god je dosao da je vidi kupio je nesto pa neke stvari nije ni stigla da obuce a vec ih je prerasla.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 19:32:58   
marince1
mi smo izdobijali samo vecu garderobu,al smo ''nasledili'' od rodjaka sto je njihovoj deci omalilo

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 19:38:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince


savet,ne preteruj sa garderobom za bebu.


Shta znachi ne preterivati? Koliko garderobe je dovoljno? Josh ja sa dvojkama...ima ziva da se pogubim koliko mi chega treba user posted image Bash sam poranila sa ovim user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 19:43:09   
sanji
Baš si požurila! user posted image  user posted image  user posted image Ja sam nasledila mnoooooogo garderobice tako da skoro ništa nisam kupila. Imam i više nego što ću stići da im obučem! user posted image Sve je to lepa i očuvana garderobica, to deca stignu da obuku po 2-3 puta i prerastu! A od veće sam isto nešto nasledila ali neću kupovati dok ne vidim šta će dobiti a šta će mi nedostajati!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 19:47:03   
marince1
benkice i bodice kupi po vise komada,to se koristi.
meni su najzgodnije one stramplice,ono sa nogicama.imam parkomada koji imaju rajfeslus od stopala do vrata i super su!

kapica i portiklica dobijes uglavnom,jer svi poklanjaju one kompltice.tako je kod mene bar

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 19:50:43   
Anoniman
Ja nemam od koga da nesledim...tako da sve moram da kupujem....
Ustvari ni neznam kad o tome da krenem da razmisljam....jer ako mi kasnije bude otezano kretanje....ko tje obilaziti radnje....ako ovaj moj to bude morao....crno nam se pishe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 21:24:56   
Modessty
Ja sad tek mogu i da počnem da mislim o stvarima za bebu! Čekala sam da se preselimo.
Drugarica mi obećala neke stvarčice, jer će njena devojčica tada već da ima 5 meseci, a imaju garderobicu koja joj je već mala i nisu stigli ni da joj obuku.

Kad se kupuju one veće stvari, kao što je krevetac, kadica, itd?


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 21:25:52   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja nemam od koga da nesledim...tako da sve moram da kupujem....
Ustvari ni neznam kad o tome da krenem da razmisljam....jer ako mi kasnije bude otezano kretanje....ko tje obilaziti radnje....ako ovaj moj to bude morao....crno nam se pishe user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Jao i ja na to mislim! Ako to padne na mm teško meni i bebi! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kamperski vodič za porodilište
9.11.2009 21:36:30   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Modessty

Kad se kupuju one veće stvari, kao što je krevetac, kadica, itd?


Savetujem ti da sve to kupis ranije,ja sam skoro sve kupila ranije,ono sto nisam kupli su mm i zaova i naravno ja sam tome nasla manuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kamperski vodič za porodilište
10.11.2009 0:09:03   
Anoniman
Smeški, imam topao savet za tebe: ako bude sve ok sa trudnoćom, put pod noge, za dva sata kolima si u Pešti. Kada te bude zanimalo, reći ću ti u koji tržni centar da odeš u H&M, sve je mnogo kvalitetnije i jeftinije, a od 19.12.09. nema više viza pa možete da pičite sa novim pasošima. 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kamperski vodič za porodilište
10.11.2009 14:54:24   
Anoniman
Pa ja imam stari pasosh....al to ne bi bio problem da nije slika kad sam imala 14 godina user posted image user posted image user posted image Videtjemo...ako to bude mogutje....otitjemo tamo...Mada...ovde na buvljaku ima 2-3 tezge ljudi koji iz madjarske donose robu...ili su preprodavci nekih brendova...danas sam gledala neka chipolino kolica....uglavnom...mogu preko njih naruchiti da mi donesu....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kamperski vodič za porodilište
10.11.2009 15:11:59   
*Alexx*
I mi smo sve kupili ranije - nismo porucili, pa onda mm jurio da podigne to sve... On je ionako bio sludjen tih dana user posted image Ovako - sve je spremno cekalo bebca, oprano, ispeglano... Mada smo se za neku garderobu zeznuli, neki proizvodjaci ne uzimaju u obzir siroki povoj, pa je mm isao da kupuje - normalno da sam nasla manu, ali sam cutala, covek je daltonista user posted image Mada, sad je izverziraniji od mene u kupovini za Andreja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kamperski vodič za porodilište
7.12.2009 21:53:47   
Modessty
Bila sam u Aksi pre neki dan. Kažu može sve da se poruči i mesec dana ranije. Prodavačica mi reče da je ona sve lepo ranije spremila i nije posle bilo problema. Njena kuma ostavila to na svekrvi, mami i mužu i praktično izvela bebu samo u benkici!user posted image
Mi ćemo sa kupovinom verovatno da krenemo odmah posle nove godine. Ja već znam gdeću šta da kupim!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kamperski vodič za porodilište
20.12.2009 21:35:55   
Anoniman
Ja cu isto posle nove godine ici sve da kupim za bebu i za porodiliste...
nego, sve zene oko mene (trudnjace i ove koje su se skoro porodile) mi kazu da sve kupim u Aksi...ne znam da li da uradim tako ili da malo lunjam pa da naletim na jeftinije...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kamperski vodič za porodilište
20.12.2009 21:38:15   
Anoniman
Aksa nije najjeftinija ali je izbor velik i sve na jednom mestu.
Ako imas vremena i volje, mozes da prodjes jeftinije.
Sastavi spisak sta ces sve kupiti, ali bas sve, i koliko komada, i koji proizvodjac ti treba. Odvoji par dana za razgledanje i popisi koliko sta kosta na kom mestu. To nije fora da ces ustedeti 100-200 dinara, vec mnooogooo vise, jer samo za pelene ima razlike u ceni i po 300 dinara.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kamperski vodič za porodilište
21.12.2009 8:43:51   
*Alexx*
Gde je šta povoljnije KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 0:12:16   
engimengi
Počela sam da kupujem stvari za bebe i neznam dal mi je dovoljno 10 benkica i 10 bodića za pocetak ili ima treba jos?Odelca ću posle nove godine i one krupne stvari polako!!Nisam mogla da se zaustavim sve mi se svidjauser posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 1:18:02   
gagana83
IZVORNA PORUKA: engimengi

Počela sam da kupujem stvari za bebe i neznam dal mi je dovoljno 10 benkica i 10 bodića za pocetak ili ima treba jos?Odelca ću posle nove godine i one krupne stvari polako!!Nisam mogla da se zaustavim sve mi se svidjauser posted image user posted image

I vise nego dovoljno,verovatno ces jos mnogo stvari dobiti na poklon


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 7:50:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

hehe nisam oti, ali ja od stvarčica (odeće) nisam skoro ništa ni kupovala, sve su mi poslali moji. Kupili smo samo bodić u kojem će da izađe iz bolnice - kao da bude u novom, ostalo sam sve imala, čak i posteljinu. Mi smo dokupljivali  jer je bila malešna, pa joj sve bilo skoro veliko
mi smo kupovali velike stvari: kolica, sto za previjanje (koji će jako brzo da preraste i ne znam gde ću onda da je previjam ) krevetac, kadicu za kupanje...

kad smo kod kupanja, anči voli da se ukaki  taman kad je okupam. Sinoć se usrala do vrata! Morala sam opet da je ''kupam'' a mm je išao da pere usran bodić



Trcko, a je l to sto za prepovijanje ili samo ona daska? ja bih kupila samo onu dasku jer nemam mesta za ceo sto...je l i to da ne kupujem ako ce da preraste?
Da je prepovijam na krevetu? user posted image
A pitam se...Kad se beba rodi, zar se ima vremena da se tada ide da se dokupljuje ili to ide samo tvoj muz i rodbina?
I jos nesto: kolica za bebu - kada pocnes da vodis bebu napolje? posle koliko vremena?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 7:54:35   
Lu
Da se i ja ubacim ne zamjeriteuser posted image
Ja sam komodu za presvlačenje koristila dok je god nosio pelene a nosio je 2 god i 8 mjeseci,iako su mu noge visile bilo mi je mnogo lakše nego na krevetu da se saginjem, plus što su mi sve stvari stajale u ladici pelene,maramice i ostalo.
Ja sam bebu nosila vani čim sam prohodalauser posted image
Toliko od meneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 7:56:43   
Anoniman
Hvala LU...Znaci beba moze napolje vrlo brzo...da kupimo mi onda i kolica kad vec sve kupujemo..
A .,..mi nemamo mesta u sobi za komodu za presvlacenje nego sam mislila da kupim samo onu podlogu koja ide  na krevetac/...user posted image
A bebine stvari cemo na jednu policu uzanu a dugacku za koju smo nasli mesto pored kreveca...



(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 7:58:21   
Anoniman
Devojke, pogledajte ovo
KLIK

Ima i Arilje program

< Poruku je uredio OTI -- 29.12.2009 8:01:04 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 7:59:25   
Lu
A Oti,jel to ona što se zakači na krevetac ili samo podloga koja se položi na krevetuser posted image
Mislim,ova prva je opet bolja jer se ne saginješuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 8:00:28   
LillyT
Jaoj, i kod mene je frka sa prostorom, ja sam htela to cudo za presvlacenje sto ide na krevetac, super je komoda, ali ne znam gde sa njom user posted image OTI, kupite kolica, dosta njih izvodi decu vec posle 7-10 dana. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kamperski vodič za porodilište
29.12.2009 8:01:13   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: OTI

Trcko, a je l to sto za prepovijanje ili samo ona daska? ja bih kupila samo onu dasku jer nemam mesta za ceo sto...je l i to da ne kupujem ako ce da preraste?
Da je prepovijam na krevetu? user posted image
A pitam se...Kad se beba rodi, zar se ima vremena da se tada ide da se dokupljuje ili to ide samo tvoj muz i rodbina?
I jos nesto: kolica za bebu - kada pocnes da vodis bebu napolje? posle koliko vremena?



mi smo uzeli ono u ikei - nešto na dva sprata (mislim da ima negde slika ali ćem stavim opet
user posted image

Meni znači taj sto, i ovako ti otpadne kičma, a nije veliko po dimenzijama. Ne znam na koju dasku misliš? Ono što bude kao polica?
Mm je išao da kupuje, pošto su moji bili tu 3 nedelje, on je tad radio pa mu javim šta treba da ''dokupi'' (tipa 2 benkice, 2 bodića, dude - dakle ne veliki spiskovi user posted image )

Što se tiče izvođenja bebe napolje - zavisi kad se porodiš, nama sestra rekla da sa 3 nedelje sme napolje na po 10 min (pa da to produžavamo)
Sad kad je vodimo napolje - stavimo je u onu veliku korpu, lepo ušuškamo i šetnja od nekih sat vremena. Ako ti je termin oko proleća - verujem da ćeš moći za nekih 3 nedelje isto da je vodiš napolje. Ovde čak ni bebe ne drže pod staklenim zvonom - što mi je skroz ok. Kod nas  u Srbiji čini mi se da mnooogoo paze na bebce

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Mikroplastika pronađena u svakom uzorku po...
Naučnici izražavaju zabrinutost zbog uticaja mikroplastike na zdravlje, a istraživanje pokazuje da nas ona prati i pre n...



Click Here