|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 21:40:50   
doktorkakristal
mi smo nikako skoro nista nije jela ceo dan,ludim user posted image ostaje mi da pokusam nocas da je nahranim u snu,sutra zovem da zakazem privatno kod gastro u BG

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 22:28:19   
mali_mis
Evo i mene i A. koji je grizao knjigu i bas sada odlucio da je baca, naravno mama ce da podigne i tako u krug. Danas je A. u krilu drzao moju lutku (znate ona beba lutka), i prstima joj dirao oci, i govori joj "dete".
Inace mene trese zesci pms, vrlo rado bih digla nesto u vazduh, za pocetak onog nesrecnog muza, a posle sta dohvatim user posted image
doco user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 23:14:10   
branki*
hvala ,torbiceuser posted image svirucka pomalo,a kad kaslje cuje se kao da ima slajma..
kristal,ufffuser posted image ,bas vidi sta ce gastro da ti kaze da ti bude malo lakse..ja sam bozu jedno vreme tako u snu hranila,samo je tako pio kako treba.uzas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 7:03:19   
mama micki
Dobro jutro mame. Ja juče vodila Saru kod lekara, opet bronhitis, dobili smo inhalacije berodualom i pulmicortom i hemomicin. Baš kašlje i svira joj u plućima. Nadam se da će brzo proći, žao mi je što se ovako muči, čak i noću je budi kašalj. Uz sve to, izbijaju joj trojke i baš je nervozna, čak i ne jede kao što inače jede.user posted image
Vidim da ima puno bolesne dečice, valjda je i zbog ovog vremena.
Docouser posted image jel može kafica? Kako nam je Dora, nisam sve čitala?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 7:32:21   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image hvala MM
Dora nikako ,nocas smo je hranili,jutros opet slabo jela,zvacu kasnije tog doktora,ja sam inace user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 7:47:56   
mama micki
Joj doco, samo čuvaj živce jer toliko toga te tek čeka. Sa dečicom stalno neki problemi...
Ljubi curu!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 7:55:40   
superm
Dobro jutro i od mene. Sa kim pijem user posted image ? Ko se vec probudio?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 8:07:40   
Sanjica26 RR
Spava mi se. Sofija se cele noci budila. Hranila sam.je, mm je inhalirao. Ona kao da nikad nije jela. Za ove dve nedelje je sve po malo jela
Zato je i smrsala. Teodora moze da ide u vrtic, ali necu da je saljem dok.je mama tu.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 8:16:12   
Klarita
Ljubim vam decicu, da nam sto pre ozdrave i vi da se oraspolozite...Doco, ja sam isto muku mucila sa K ali prodje i to, videces...najgore je dok ne saznas uzrok (ili ga ne saznas kao mi) i sve se sredi. Strpljenja, strpljenja...cini mi se da je to majkama najpotrebnije user posted image , Sanjice, bice to bolje, inhalacije i AB, za cas ce proci, ne brini...naoruzaj se i ti strpljenjem.
Superm, ja skuvala trudnicama mojim ali one spavaju user posted image pa cu popiti ovde s mamamauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 8:26:17   
superm
Klarita, picemo zajedno!


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 8:28:07   
superm
Sanjice, samo se naoruzaj nervima. Ja sam sa starijim imala puno problema sa laringitisom. Na svaki virus je reagovao laringitisom. Sada je on vec momak i po, postao je jaci oko 4-5 god.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 9:24:19   
emicaa
Dobro jutro i od nas.Dora je dosta bolje,od sinoć nije kakala,od jutros je opet vesela i ponovo liže sve što joj se nadje u blizini.ja nisam nikakva,cijelu noć povraćala i imala groznicu ali samo neka je Dori bolje pa ću i ja ozdravit.ljubite dječicu,neka brzo ozdrave

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 10:28:27   
dijana1*
Pozdrav i od nas user posted image
Doco, Sanjice user posted image bas mi je zao sto se male princezice tako muceuser posted image
Moj Vuk je poceo sam da jede i to bas bas dobro. Od subote kako sam pregrmela u svoj glavi od tada sam jede. Jos nam ostaje da nauci da nocu ne piski i da se malo vise igra sam i sa drugarima a ne samo da ide za mamom i starijima.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 11:19:46   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Evo javljam se sa sneznog Kopaonika.

Dunji je bilo potrebno dva dana da se adaptira a mislila sam da cu izludeti za ta dva dana. Tesko je put podnela, plus je u putu okrnjila i zub (jedinicu, i to tako sto je sofer naglo zakocio a ona se zabola u sipku ispred sedista), ali ajd nije strasno, pa je bila nervozna pa je pola noci predrekala, ali srecom preko dana je bila ok samo sto je kenjkala za svasta (sto me iludjivalo jer nisam navikla na nju da je takva, cak sam i plakala i vikala da idemo kuci), sinoc je eto lepo spavala standardno od 8 uvece i odmah mi je laknulo sto smo se vratili u stari ritam. Danas je superiska. Srecom sto je prilicno vesela i druzeljubiva jedino sto ne shvata da je jako mala a ona bi sve sa decom koja su sva starija od nje pa se jos i ljuti kad nesto ne moze da uradi. Blenta. Srecom i nas bata Nole je tu. Druzimo se, idemo u setnje danas cemo svasta da radimo i da se igramo u snegu. Ne place vise dok se inhalira jer sam ja prvo uhvatila naseg bata Noleta da inhaliram pred njom pa je htela i ona, jako je bila smesna, a sad se vec otimaju oko inhalatora ahhahah... Budalice male.

Sad joj je vreme dremke pa ja malo visim na fb i rr.

Zao mi je sto se klinceze muce. Zelim vam da se brzo oporavite.

Pozdrav

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 12:55:16   
mati
Zdravo mame... Mi danas napunili cetri meseca, kako vreme leti... A decko, pa kao da ima sest... Videcemo koji dan na merenju. Danas imamo kukove, i vodicu ga kod ocnog, zbog ovog sto mu suzi oko. Mm je odveo Matu kod dr, nesto mu se zapusio nos i kaslje... Samo da ne prenese Miti.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
4.3.2014 13:43:59   
Torbica

IZVORNA PORUKA: branki

hvala ,torbiceuser posted image svirucka pomalo,a kad kaslje cuje se kao da ima slajma..
kristal,ufffuser posted image ,bas vidi sta ce gastro da ti kaze da ti bude malo lakse..ja sam bozu jedno vreme tako u snu hranila,samo je tako pio kako treba.uzas.

Cao mame,

Branki, ako svirucka, opet davim, hoce da svirucka i zbog nosica. Ako si sigurna da svirucka tj vise skripi nad plucima, onda da, daje se nesto tog tipa, bronhodilatator. Ja sam navikla na Berodual i uvek mi odradi, pa ni ne menjam. Mada, nekad svira slajm!!!! Dakle ne mora da znaci da su disajni putevi. To se najbolje cuje uvece, dok spava, polifono, onako kao orkestar, razni tonovi sviruckaju. Sve to mi jako lepo cujemo slusalicama, zato mi je tesko da ti dam konkretan savet ako nisi sigurna sta svirucka. Ako ima i slajma, dajem Fluimucil jednom dnevno i Bisolvon. Hvala Bogu, nikad nam se nije komplikovao bronhitis, uvek je prosao samo na inhalacije, i laringitis isto. Bez antibiotika.
Pecem decici neke kroketice u rerni, pa odoh po decake, po mm, i kad ih dobacim kuci, onda cu po ceru, ona ima engleski i sportic.
Ljisho, to je najnormalnija reakcija na promenu, e sad, mi roditelji smo ti koji kreiramo atmosferu, tako da nekad to prodje brze nekad sporije, ali prodje. Kad si ti cool i dete ce biti. Utvrdila. user posted image
Pozdrav


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
5.3.2014 7:17:49   
mama micki
Dobro jutro mameuser posted image
Mi poranili jutros, Saru probudio kašalj u 6, popila mlekce i sad se igra. Stanje isto, još uvek kašlje i slini, inhaliramo se i pijemo antibiotik.
Doco pristavila sam kaficuuser posted image
Torbice, jedno pitanjce za tebe...dr nam je prepisala inhalacije jednom dnevno (1,5ml fiziološkog, 1ml pulmicorta, 5 kapi beroduala), e sad pošto u onoj ampulici pulmicorta ima 2 ml, a kad se otvori čuva se 12 sati u frižideru, da li ja mogu na primer ujutru da je inhaliram kako je rekla dr, a uveče još jednom i kako? Da li smem opet berodualom? Hvala unapred na odgovoru.
Baš je ružno vreme danas, tmurno i kišovito, ali ipak vam želim lep dan!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
5.3.2014 8:05:15   
superm
Dobro jutro!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
5.3.2014 8:27:07   
doktorkakristal
dobro jutro MM hvala za kaficu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
5.3.2014 10:28:15   
pocahontas
jooooooj ljiso blago tebi!!! sve bih dala za samo jedan spust, cujem i da ima snega, uzivaaaaaaj!
mi smo bili na zlatiboru, isto smo se malo patili sa ritmom, budila se u sedam, a inace u 9, al se brzo namestila na stari ritam...
lep provod!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
5.3.2014 22:05:36   
mama micki
Dobro veče mameuser posted image
Šta je ovo, od jutros nigde nikog nema? Prosto ne mogu da verujem.
Danas kod nas bilo baš čupavo, Sara je ceo dan bila nervozna a sa njom i ja. Preumorna sam.
Devojke zaspale, pa ću i ja sada polako da se ušuškam.
Nadam se da su dečica bolje!
Laku noć vam želim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 4:05:17   
emicaa
Dobro jutro drage mame,mi smo jutros MALO poranile,dama se već u dva probudila i sad smo ustale,nemam više živaca uspavljivati,biće danas zanimljiv dan user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 7:03:48   
mama micki
Dobro jutro mame, može li user posted image
Emice i kod nas nije mnogo bolja situacija, Sara se tri puta budila uz vrisak, verujem da je zbog bolesti, ali trebalo ju je posle uspavati, ipak je ona velika. Ja ustala u pola 6, raširila veš i skuvala kaficu, evo sad je pijem.
Tea još spava, danas nije išla u vrtić jer idemo kod fizijatra i stomatologa, spremamo se za školuuser posted image a kasnije, tj. popodne vodim i Saru na kontrolu, tako da skoro ceo dan neću biti kući.
Pozdrav mame i lep dan vam želim!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 8:06:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Mi i dalje primamo inekcije. Ide na bolje barem tako kaze dr. Vazno je da lepo jede i da ne povraca zbog sekreta. Mama mi sutra ide kuci. Teodora saljem od ponedeljka u vrtic. Kaze da joj je dosadno. Pozdravljam vas!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 8:17:48   
superm
Dobro jutro! S kim pijem user posted image ?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here