|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
2.3.2014 23:51:35   
mtajcica83
Dobro vece i od mene.Moj svrco uvelike spava, ja gledala neki film i evo sada malo da vidim sta ima novo na RR pa cu i ja jos malo u krevet.
Danas bili moji do nas nismo nigdje mogli jer kisa nije prestajala a i nedeljom covjek nema gdje poci..Nego dobro, svrco se iyigrao sa ujom, ispjevao babi sve pjesmice koje yna, i usput joj crtkao nesto..i proveli smo se lijepo..
Sve vas user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 6:43:25   
serpica
Jutro mameuser posted image ...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 7:16:04   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image nadam se da su deca bolje ,mi smo kako kad user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 7:17:32   
mama micki
Dobro jutro mame! Nije me bilo par dana jer nam je komp bio nešto šlogiran. Kod nas je novo to da je Sara opet bolesna, od subote, curi joj nosić kašlje, imala je temperaturu sinoć. Bilo dvoje bolesne dece u jaslicama i evo odmah je zakačilo. Danas idemo kod lekara pa ćemo videti.
Vidim da ima dosta bolesne dečice...svima želimo brz oporavak.
Želim vam lep dan!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 7:19:48   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
Sanjice, Emice bas ste se namucile i vi i decicauser posted image zelim vam da deca sto pre ozdrave.
Kosta je lepo sikio jos samo Vuka da spremim za vrticuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 8:36:10   
big mum
Dobro jutro mame.

Sofi nije htjela u vrtić ,Strahinja sad ustao.
Danas konačno na šišanje,izgledam kao user posted image .Čitav žbun na glavi.Imam kose za 3 glave.

Danas Sofi kreće kod logopeda.
Bollesnima želim da što prije ozdrave.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 8:54:52   
adulence
Dobro jutro,odvela Ivu u vrtic,sedim ispred banke cekam da se otvori,da pozavrsavam nesto...pa kuci na strebanje,rucak imam jedino cu da ukljucim masinu....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama -3/14 [chat]
3.3.2014 8:57:47   
Klarita
Dobro jutro...kud krstiste ovu temu ovako, kao da izbaksuziraste pa nigde Sunca, ono... ni za lek user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 9:05:56   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Klarita

Dobro jutro...kud krstiste ovu temu ovako, kao da izbaksuziraste pa nigde Sunca, ono... ni za lek user posted image



Klaritaa čikita, ti li si pobrkala teme?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 9:17:35   
Klarita
Ma, cuti bre...kude se pa seti...prefrlji ovaj post tam' kude treba. Cekaju me u temu "gatanje" ne mog' se saberem.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 10:05:04   
adulence
jaooo klarita nasmeja si me posteno....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 10:06:41   
Torbica
Cao mamike,

ja jos uvek lebdim, od puta, ma sta da vam kazem, toliko sam se ispunila pozitivom da nemam reci. Jedino sto od celodnevnog pevanja izgubih dobar glas user posted image pa se od jutros inhaliram pantenolom, proci ce. Ma i da je skroz nestao ne bi mi bilo zao.
I ja od danas strebam, dosta zezanja, bas sam neozbiljna.
Nadam se da su maleni ozdravili. Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 10:07:43   
emicaa
Jutro,mi za pola sata opet u bolnicu na kontrolu,već sad me panika hvata.Virus prešo i mene samo što ja povraćam za sad....nikad kraja

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 12:55:56   
jole82
Bar dan mameuser posted image
Mi opet na gostovanju kod moje mame..T pajki pa kad se probudi idemo na Savu...
Torbi ako si promukla...kad je lep provod i uživancija, ne treba žalitiuser posted image
Sanjice kako je Sofija?
emice, javljaj nam kako je bilo...drži se i ti..baš nije moralo i tebe da zakači...al jedna je majka..izguraćeš samo da bebani bude boljeuser posted image
Doco kako je princeza...kako ide klopa?
Nadam se da su ostali malci dobro..
Lep dan mame

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 13:20:17   
Sanjica26 RR
Jole nije bas dobro. Dr nam je bila na putu, pa je druga dr ispratila. Danas smo isli kod nase dr. Ne moze da veruje da detetu nije dala odgovarajuvu terapiju. Ne bi se ovako oteglo. Jadna moja devojcica.user posted image Ne moze da sisa. Smrsala je. Merila je dr. Nek.ide sve u persun.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 13:25:30   
jole82
O duša draga baš se namučilauser posted image bar se vratila vaša dr...da što pre krene na bolje vam želim user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 13:30:24   
emicaa
stigle smo kuci,danas ne treba infuzija,iako joj opet nije kontrolisao krv kaze da je bolje,da danas bolje izgleda nego juce pa vidjecemo sta ce biti....joj pao mi je kamen sa srca

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 13:44:49   
viktori
Drugari kako ste nam?
Jao emice i sanjice pa da vas sto pre prodje. user posted image Pa majku mu kako to tako se nakaci pa ne pusta.
ja ratujem sa n navikao da se nosa i mazi sad oko zuba, meni ruke do poda rame ne osecam, al on se ne da...Evo jos nije zaspao cujem ga da stenje i pentra se po krevecu. Kad cujem bup znacu da se predao i legao tj spustio se napokon. Pa oni su neumorni u ovom periodu. Mi ne znamo gde smo. Nas dvoje. Velikih. Pritom mm ga ne pusta da on sma po kuci tumara i istrazuje, nego non stop kao navigator ide oko njega sa rasirenim rukama kao mreza za hvatanje velikih zverki user posted image
Kod nas se sprema kisa.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 18:32:21   
Torbica
Drage moje,

mene su zvali iz vrtica da Djole ima proliv, naravno, otisla po njega, pitam, koliko puta je imao proliv? JEDNOM...Dala mu probiotik, bananu, dete za ceo dan imalo jednu normalno formiranu stolicu! Gde je sad Sanchy kad kaze da pustaju bolesnu decu da borave u vrticu.. Meni se ovo desilo par puta, lazna uzbuna! Vracam ga sutra.
Princezi je malopre ispala donja jedinica user posted image Prvi zubic!
Sanjice, sta ste dobili na kraju?

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 18:43:56   
branki*
torbice,je l bih smela bozi da dam spalmotil ako mu se pojaca kasalj,mora biti zdrav do ponedeljka,idemo za bg.ranije su mu to davala kad bas zagusti.sad jos nije,ali me strah..pozdrav svima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 19:03:02   
Sanjica26 RR
Torbice dala joj dve inekcije u jednu. Cini mi se da je rekla urbazon i drugu nisam zapamtila. Ukljucila joj.je berodual i pulmicort.Uhvatila se zena za glavu. Nije joj jasno zasto nije ta dr preduzela nesto na vreme. Ne bi se ovoliko oduzilo. Skoro ceo dan se nije zakasljala, a sline ne cujemo. Zato je imala dve stolice redje sa slinama. Ne znam vise sta da mislim.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 3.3.2014 19:04:18 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 19:24:50   
Torbica
Branki, tesko mi je ovako napamet, zavisi kako kaslje. Suvo, nadrazajno, sa slajmom ili bez, svirucka ili ne..
Ali, Spalmotil svakako siri disajne puteve da tako kazem, on se daje kad ima opstrukcije, kao i Berodual. Mozda da krenes sa inhalacijama fizioloskim i pantenolom? To pomaze svakako, i neguje. Opisi malko kasalj. Mislim da sam u temi kaslja linkovala domaci napitak, odlican, ai Peace je stavljala. Nemoj cekati da se pogorsa, kreni odmah sa majkom prirodom pa ako treba, tu je i sve ostalo. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 19:26:52   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Torbice dala joj dve inekcije u jednu. Cini mi se da je rekla urbazon i drugu nisam zapamtila. Ukljucila joj.je berodual i pulmicort.Uhvatila se zena za glavu. Nije joj jasno zasto nije ta dr preduzela nesto na vreme. Ne bi se ovoliko oduzilo. Skoro ceo dan se nije zakasljala, a sline ne cujemo. Zato je imala dve stolice redje sa slinama. Ne znam vise sta da mislim.

Ipak laringitis... user posted image Pisale smo bas o tome... jooooooj user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 19:44:53   
Sanjica26 RR
Da, da Torbice. Da je dr bila tu ne bi ovoliko trajalo. Mukica ne moze da place od promuklosti. I sutra ce da primi inekciju. Po ceo dan nam je u rukama. Samo da prodje ova muka.
Branki imam jedan recept za sirup protiv kaslja. Moja mama je napravila sirup Teodori kad je bila bolesna. To vece joj je bilo.bolje. Nije kasljala celu noc.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
3.3.2014 20:49:33   
Torbica
Sanjice, ipak su oni na hitnoj dobro posumnjali.... ali avaj...Ne znam sta da ti kazem, mislim, to je toliko karakteristicno, jos i promuklost, ma tuga jedna... Samo nek je njoj bolje, namuci se bezveze...
http://www.ringeraja.rs/forum/prehlada-curi-nos-kaslje/m_142655/mpage_29/tm.htm#1411360 Evo tu smo pisale o lekicima prirodnim.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here