|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 10:36:12   
Klarita
Serpi user posted image Svakim danom sve ti se vise divim user posted image A, ne pitajte me kao sam...odmah pocnem da se zalimuser posted image Nimfa dobrodosla i na ovu temu!
Jos nesto...ja slavim 8.mart Klari kao imendan (interna sala zbog Klare Cetkin) pa joj cestitam jutros: "Duso mamina, srecan ti imendan" i ljubim je, a ona se prozeva, kaze "Hvala, a gde je poklon?" user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 12:45:56   
doktorkakristal
zdravo mame,ja veceras idem u provod zvale me koleginice da proslavimo 8 mart,nadam se da Dora slusati tatu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 12:51:59   
jole82
Doco lepo se provedi user posted image a za tatu...ako ne bude slušala Dora...pa onda će tata nju da "sluša"user posted image
Ja dobila pa sam ko naduveni balon..čekam mm da dodje da preuzme vodanje gospodjice a ja da operem grivu i sredim malo nokte...naravno i neki ručkić da napravim...a sutra smo na škarpini kod svekijevaca...vala svekar ume tako lepo da začini i ispeče..a i za tri unuke sprema posebno manje začinjenouser posted image
Večeras nam kumovi dolaze posle sto godina, pa će da padne i Somersby...i to nisam davnouser posted image
Odo da spremam klopu za mog pilepčića

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 19:38:40   
anci kv
doco,nek se snalazi kako zna i ume
Ja sam nešto unervozila, mora da je pms, samo mi je još to trebalo
Jedva čekam da se dočepam kreveta

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 23:19:13   
Fidelity
Evo mene malo i na ovoj temi..Visim samo tamo kod trudnjacauser posted image
Moja upisulja ova dva dana zaspi oko 22h, jer je budim ranije, a inace od prvog rodjendana ona nam ne zaspipre 23:30-00h. Danju spava jednom, na nogama je non stop, ma nema vremena da sedne ni da jede ni da se zaigra. I izdrzi do kasno. A i kad je probudim rano ona posle sat zadrema, unervozi se ako ne odspava i nadoknadi ona svoje. Zvrk. Al eto, ova dva dana kao ranije malo..Mozda i zbog vremena.
Nas dvoje popadamo dok ona zaspi.

I budi se nocu, trazi caj ili sok..mora na flasici da se uspava. Moram da je odviknem jer ne znam kako cu uskoro bebu da dojim a njoj da titram sa flasicom. I to moram ja jer mora da me cupka za kosu dok pije...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 8:28:14   
doktorkakristal
evo mene,bilo je super sinoc,bas mi je prijao izlazak mada je muzika losa za moj ukus,onako svadbarska,al dobro ekipa je bila super ,prijalo mi da pricam malo i o medicini user posted image ,Dora je bila dobro zaspala je jos pre nego sto sam otisla,tako da nije mucila tatu,ali je zato budna od 7 h jutros ,a ja jedva gledam na oci user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 10:52:20   
mama micki
Dobro jutro mame!
Doco user posted image ?
Super što si izašla sinoć.
E kod nas je ovih dana bilo svačega. Saru odvedem na kontrolu u petak i pošto joj nije bilo mnogo bolje posle pet dana korišćenja antibiotika dobijemo uput za pulmologiju, odemo tamo isto veče i načekasmo se a na kraju doktor prepiše samo inhalacije spalmotilom i kapi dexamethason-neomycin, ništa ab. Doboro, drago mi je da nije ništa ozbiljno i da već prolazi,a temperaturu nema uopšte.
Ja i mm sinoć bili u pozorištu, nismo išli godinu dana i baš nam je prijalo i lepo smo se nasmejali. Bili smo u Pozorištu na Terazijama, to nam je inače omiljeno i gledali "Dva mirisa ruže".
Nisam stigla sve da čitam, nadam se da su dečica bolje.
Odoh, Sara me zove, mislim da joj se spava.
Lep dan vam želim!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 11:07:48   
ivaMark
Zdravo mamike,
Fideliti, moja bebana je ospednuta kosom i kada treba da spava a i preko dana ponekad dodje joj da cupka kosu, vise je pipka...
Nocas se probudila oko pola tri bas je plakala, ali kroz san...kad sam je probudila prestala je i zaspala... Nemam pojma sta joj je bilo user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 11:21:15   
mama micki
Kao da pišeš o mojoj curi, ista situacija, to je valjda normalno za taj uzrast, koliko sam uspela da vidim razlika između njih dve je jedan danuser posted image
IZVORNA PORUKA: Fidelity

Evo mene malo i na ovoj temi..Visim samo tamo kod trudnjacauser posted image
Moja upisulja ova dva dana zaspi oko 22h, jer je budim ranije, a inace od prvog rodjendana ona nam ne zaspipre 23:30-00h. Danju spava jednom, na nogama je non stop, ma nema vremena da sedne ni da jede ni da se zaigra. I izdrzi do kasno. A i kad je probudim rano ona posle sat zadrema, unervozi se ako ne odspava i nadoknadi ona svoje. Zvrk. Al eto, ova dva dana kao ranije malo..Mozda i zbog vremena.
Nas dvoje popadamo dok ona zaspi.


I budi se nocu, trazi caj ili sok..mora na flasici da se uspava. Moram da je odviknem jer ne znam kako cu uskoro bebu da dojim a njoj da titram sa flasicom. I to moram ja jer mora da me cupka za kosu dok pije...


(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 12:02:26   
Fidelity
Mama Micki..Sad mi je lakseuser posted image Da znas da sam se pitala da li smo mi najgori, nasi prijatelji kazu da su im deca do 21h u krevetu.. A spavaju dva puta dnevno.
Slicnog su uzrasta svi..
A vidi stvarno, razlika je jedan dan :)
Vidim da su obicno devojcice zvrkovi..decaci su mirniji. Mada mislim da se to posle obrne oko trece godine.

Iva Mark...Kosa joj je sredstvo za smirenje:))
Pipka, cupka..napravi perce pa se miluje po usima i ustima:))

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 12:54:26   
Sanjica26 RR
Vala moja ima 3 i po godine i dalje ne mirujeuser posted image Eto cisto da znas.user posted image
Mi smo za sada super. Treba da se bacim na spremanje rucka, a bas mi je mrsko.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 13:13:50   
jovicaa
ja sredjujem po kuci, uf pored svih obaveza, mi to dodje kao takav visak, uopste ne mogu sve da izbalansiram, definitivno sam previse sebi nakarakila na vrat..
nasi decaci su sve samo nisu mirni, meni bas deluje kao da je sa devojcicama mnogo lakseuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.3.2014 13:14:29 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 14:24:43   
Fidelity
Ma naravno da nema pravila....sto se kaze- Gde si video lepu babu i mirno deteuser posted image

A ja sve kao cekam..nadam se- ma to je faza user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 17:38:23   
emicaa
Pozdrav mamice,mi smo danas bili na maškarama,šteta što su samo jednom godišnje...doktorka super si izgledala sinoć,vidjela sam slike user posted image

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 18:04:07   
doktorkakristal
EMICE hvala ti user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 20:09:14   
mama micki
Ja ipak nisam dobro videla, razlika je 3 dana...svejedno to je to.
IZVORNA PORUKA: Fidelity

Mama Micki..Sad mi je lakseuser posted image Da znas da sam se pitala da li smo mi najgori, nasi prijatelji kazu da su im deca do 21h u krevetu.. A spavaju dva puta dnevno.
Slicnog su uzrasta svi..
A vidi stvarno, razlika je jedan dan :)
Vidim da su obicno devojcice zvrkovi..decaci su mirniji. Mada mislim da se to posle obrne oko trece godine.

Iva Mark...Kosa joj je sredstvo za smirenje:))
Pipka, cupka..napravi perce pa se miluje po usima i ustima:))


(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 21:14:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Mi smo konacno kuci. Sinoc mi je D zaspala u 7 i to sam joj oko 6 dala da pojede oblatnu jer sam videla da je vec tad gotova i da kljuca pa malo da je secer razdrma. I tako se moja frajla probudila u 5 i u 9 smo krenuli kuci. Put joj bas ne prija i te krivine ali kad smo izasli na autoput je vec sve bilo bolje. Ne mogu vam opisati koliko je D bilo drago sto smo stigli kuci i u kakvom je zenu bila. Nas dve sele na stolicu tj ona meni u krilo i gledale smo u nase dvoriste. Verovatno se pita i gde je sav onaj sneg i gde smo bilo ma ko zna sta joj je u glavi ali je presrecna sto je dosla kuci. Dusa mamina.

spava ona naveliko od 8. Zaspala bi i ranije ali nismo stigli da ranije odemo u krevet jer smo morali da sve prvo malo pospremamo i pripremimo za spavanjac pa tek onda kupanje i ostalo.

lepo je spavala ovih dana pa se nadam da ce i nocas, nadam se da nam nece sad biti potrebno par dana da se naviknemo na kucu i krevetac. Eno je spava za sada ali videcemo.

pozdrav mame

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
9.3.2014 23:10:37   
Fidelity
Evo bori se mm sa njom da je uspava.
Mama Mici..pa to, tu su..nisam ni ja pogledala lepo..

Ovih dana nam pomaze Leontinina pesma - Prica o zvezdi..Prelepa je. Mene uspava...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 6:04:07   
emicaa
Ooo prva sam jutros,dobro jutro mamice,jeste li se naspavale,kako dječica.Dora je super spavala i spavala bi još da nije morala ranim jutrom kakatiuser posted image

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 6:48:12   
serpica
user posted image jutro....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 7:00:29   
mama micki
Nama ne pomaže ništa, dok gospođica sama ne odluči da spava, nikakve pesmice ne pomažu, ako ti je za utehuuser posted image
IZVORNA PORUKA: Fidelity

Evo bori se mm sa njom da je uspava.
Mama Mici..pa to, tu su..nisam ni ja pogledala lepo..

Ovih dana nam pomaze Leontinina pesma - Prica o zvezdi..Prelepa je. Mene uspava...


Dobro jutro mame!user posted image

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 8:19:28   
doktorkakristal
Dobro jutro user posted image MM stavih i za tebe jednu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 8:21:52   
mama micki
Hvala doco!Može kafica. Kako ti je Dora?

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 8:28:12   
adulence
Dobro jutro mamasitas....nama se nocas desilo nesto sto nam se nikad nije desilo,ivka je sinoc zaspala normalno ,ali oko pola 12 se probudila i do 3 nije zaspala,nije bila nervozna niti uplakana,3 sata je prelezala budnA,uopste mi nije jasno sta joj se dogodilo....ljubimo vas sve

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
10.3.2014 10:05:31   
doktorkakristal
MM kako koji dan
ADULENCE verovatno se i bebama i deci desi da budu budni tokom noci kao i nama ,valjda naidje i njima nesanica ,verujem da je to bilo samo sinoc

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here