|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 8:19:50   
mama micki
He he he izgleda samo samnomuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 8:26:47   
superm
Juce sam pokusala da razveselim sebe i druge, preporucila sam svima da cuju pesmu iz crtaca Despicable me2, zove se Happy.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 8:28:20   
superm
Trenutno mi se desavaju neke stvari zbog kojih se osecam kao da mi se ljulja tlo pod nogama, pokusavam da se dovedem u normalu muzikom....

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 11:01:51   
ivaMark
Zdravo drugari,
Sanjice, kristal jesu li vam ozdravila decica?

Moja bekana usla u jedanaesti mesec user posted image
Juce bila u ogradici i krenula da napravi korak, pala je kao bandera...traaas, udarila glavu, malo plakala i proslooo. Slusa pesmice i bas uziva u tome, igra (klati se user posted image ) i pevusi. Ma sva je velika.

Pozdrav...


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 11:15:44   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.

Poc dobro je da niste isli na kopaonik,ipak je ovo suviše divlje za decu,zlatibor je savršen za njih. Srecom Dunja voli da ide napolje i voli sneg ali ovde ipak osim sankanja i kliskanja sa njom u krilu ne mozes vise nista. Sve je za decu preko 3 godine sto je i razumljivo.

dunji nikla četvorka tako da prva dva dana dreke pripisujem malo i zubiću. Evo sad spava pa idemo napolje posle. Baš veje jako i duva vetar al ajd ne mozemo biti u hotelu ceodan. Dunja je za ovih par dana puno stvari naučila. Ja sve ne mogu da verujem kako to sad brzo ide kod njih. Baca loptu lepo,čak i šutne,slaže čaše jednu u drugu ili na drugu, ubacuje olovke i bojice u metalnu konzervu (sad sam nabavila konzervu sa još užim otvorom da joj bude izazov), vrti lego kockicu na olovci (jako je smesnadok to namesta) ma ne mogu ni da se setim sta je sve naučíla. Bas brzo to kod njih ide. Pije na flašu sa onim čepom sto se izvlači i pije na slamčicu. Ma neverovatno.

I tako. Malo nam se smrzne nosic i ruke (skida rukavice i šal sa lica)

Pozdrav sa zavejanog Kopaonika

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 12:29:18   
adulence
dobar dan mamice,ja samo na kratko da vam se javim,iva u vrticu super joj je sada sama ulazi u sobicu i odusevljava se decici,bas joj je lepo,ja pristavila rucak,sad se bacam na ucenje....svima zelim lep dan,ako je to ikako moguce uz ovu kisu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 13:15:39   
anci kv
žene,šta se deševa ovde?
mi smo u fazi pilića i zmije, po ceo dan to pevam a ona vrišti i smeje se,promukla sam
Danas ću do frizera,da malo pobegnem user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 16:16:30   
emicaa
Kod mene isti slučaj,još malo ću zmiju i mama voli bebu i u snu pjevati,moja i ne voli piliće posebno ali ove dvije kad joj pustim kao hipnotisana user posted image . Ja se cjeli dan borim da ne zaspim hodajući,nju skoro uspavala i taman se spremam da i ja malo odspavam kad zove me mama,dok sam završila sa njom i Dora se probudi user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 17:41:47   
mati
Mame nesto ste utajile... Ja sam se bas iznervirala kod dr... U jednoj ruci drzim Mitra a drugom Matiju, jedan bolestan a drugi izmucen , od snimanja kukova , cekanja... Na salteru sede dve tete i obe okrenute ledjima,tj prema prozoru i cackaju komp... Ja kucnem na salter, nista... Sacekam minut, kucnem opet i okrece se jedna " gospodjo, cujemo mi vas, primeticemo vas , sacekajte malo, tako dajete los primer svom detetu" user posted image Doslo mi da ih izvucem kroz salter...
I ne gospodje,ne dajem ja svom detetu los primer, vec ce tako nauciti da se bori za svoja prava, da ne ceka da se neko zabavlja na kompjuteru, a za nesto drugo prima platu... Jaooo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 19:29:24   
anci kv
Emice, zmiju i mama voli bebu naučio je čak i moj tata, ispiranje mozga
Mati, znam kako ti je, mada ja gde god se pojavin ako ne može fino odmah krenem u raspravu, nešto u zadnje vreme nemam razumevanja ni prema kome
Zuser posted image user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
6.3.2014 20:37:11   
Misha i Ljisha
Sad kad smo vec kod pesmica. Jao mila majko jeste li culi ove nove decije pesmice????? Ranije je bilo au sto je skola zgodna a sad ide nesto bezimo iz skole jedva cekam da zazvoni, i deca pevaju kako su zaljubljena i sta ti ja znam ma fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj....... Drzim se strogo Dragana Lakovica i kolibrija i Branka Kockice. Zeko zekane mali sumski zvekane lav je car za rikanje ti si car za cvikanje i td. Ove nove pesme su katastrofa a ja sam mislila da je pesma Medo Brundo uzasna..user posted image

Dunja paja, mm otisao sa mojima malo da igra stoni tenis a ja u sobi dzedzim i razmisljam koji cu film da gledam.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 6:30:44   
serpica
Dobro jutro mamike..slabo me ima poslednjih dana,stisle me obaveze a i nesto se nisam dobro osecala.Evo pijem kafu i uzivam u tisini jos koji minut...a onda krece novi dan...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 7:18:41   
mama micki
Dobro jutro mame. Ja kafu popila odavno, Sara se probudila u pola 5, popila mleko i u 6 opet zaspala, evo još spava. Ja ispratila mm i Teodoru pa sad razmišljam šta ću danas da radim.
Mi juče završili sa inhalacijama, danas završavamo sa antibiotikom pa popodne na kontrolu, mada mi još kašlje onako baš baš.
Vreme je užasno...nadam se da će uskoro prestati kiša.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 8:25:52   
emicaa
Jutro mamice,mi smo imali užasnu noć,budila se svaki čas plačući, nešto ju je baš mučilo,ja ubjedjena da su zubi pa joj cjelo jutro zavirujem u usta da vidim ima li šta, a i nosić se začepio pa je i to pripomoglo ne spavanju.grrrr nikad da se sve smiri.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 9:57:39   
jole82
Ola mamitasuser posted image
Ja malo zaribala, malo temperatura..al danas bolje..zivele inhalacije...još kad bi i sunca bilo..mrzim kišu i sivilo..
Dolazi nam danas ujka u goste...da popunimo dan..tata nam radi do kasno..danima nije ni video T..nadam se da je vikend free pa da se malo druzimo..
Da bolesni malci ozdrave, a zdravi da ostanu takviuser posted image
Lep dan mame

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 11:24:08   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Drzim se strogo Dragana Lakovica i kolibrija i Branka Kockice. Zeko zekane mali sumski zvekane lav je car za rikanje ti si car za cvikanje i td.


Ljiso, ovo je i nas repertoar...Uleti "twinkle twinkle little star" i jos poneka u tom fazonu.

Pocela je bebana da piki i kaki u nosu user posted image Ne bas stalno, ali se privikavamo.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 12:38:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan! Evo mene konacno. Sofija ne prima vise inekcije. Dr je zadovoljna kako je brzo ozdravila. Imamo jos inhalacije. Sutra idemo kod dr na kontrolu. Sad puno.jede. Mora da nadoknadi izgubljeno. Sinoc se probudila oko 1 da jede i tek u 8 ujutru. Bas se naspavala. Sad sam i Teodoru ususkala. Sofija je posle dve nedelje na rukama uspela da se sama uspava. Stalno je bila u bakinim rukama. Mama mi je upravo otisla. Bas mi.je prijalo drustvo. Sad sam uzela da cituckam knjigu ako ne zaspim.
Juce sam prilicno skratila kosu. Bas mi je super. Novi friz.user posted image
Ljubim vas sve!

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 7.3.2014 12:40:17 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 17:59:57   
anci kv
ljisho,ove nove su katastrofa a tek crtani filmovi... strašno...
Emice, ja sam 3 noći ustajala i čistla D nosić, jer je bila puna slajma, a za živo čudo ona to sve prespava i posle čujem da lepše i bolje diše. Jednu noć je hrkala 5 minuta, dok jenisam malo okrenula. Mrzim kad joj nešto fali, ja se više unervozimuser posted image , dok ona ti podnosi lagano, samo da je sita

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 20:47:25   
adulence
Dobro vece mamike....vikend jeeeee,radujem se uzivanju sa Ivom,a i odmoru od knjige...mm radi ali dobro,uvek me on iznenadi nekim slobodnim danom...dobila sam poklon od moje dusice kada sam dosla po nju u vrtic....ona sad spajki,a ja odoh da izribam kupatilo da sutra imam sto manje obaveza....sve vas pozdravljam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
7.3.2014 21:28:53   
Sanjica26 RR
Uh ovo dete bas, bas jede. Kao da je tek na pocetku. Verovatno je skok u razvoju, a i da nadoknadi sto je izgubila. Htela sam da peglam, ali me bas mrzi. Bas bih pogledala nove epizode greys anatomy.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 8:47:08   
emicaa
Nama danas četri mjeseca,kako prodje vrijeme brzo user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 8:47:35   
Torbica
Dobro jutro! Bebac i ja se mazimo, ostali spavaju, ustali smo u 8! Lep vikend svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 9:05:42   
Klarita
Dobro jutro i od mene user posted image Izvolite, procitajte VEST DANA

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 9:14:01   
Nimfa
Dobro jutro mame. Ja da se javim u ovoj temi kao novopecena mama,nadam se da me primate? user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
8.3.2014 9:17:07   
serpica
Dobro jutro..klarita bas me nasmeja,trbalo mi je ovo s obzirom da me ubi glava,,lele lele,nije smesno,samo mogu da zamislim kako je to izgledalo.
Elem, kako si ti? Kako malecka?user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here