|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
12.3.2014 17:22:51   
jovicaa
evo vratili se sa kontrole... u ponedeljak je maksim imao nalaz na plucima, danas nema. znaci antibiotik je odradio posao, ali zato sreca sreca radost usi upaljene... uffff pa ovo je vec nemoguce... ja ne znam sta cemo. kaze doca se nada da ce spontano proci... poludecu

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
12.3.2014 22:44:27   
ivekpivek
cao zene ,evo i mene malo ,jooj odakle da pocnem ,stariji sin imao operaciju treceg krajnika sve je ok sad se oporavlja ,mladi ide u vrtic do jucer pio antibiotik i bio kod mojih da se ovaj sto se operisao ne prehladi ,a bebica je ok mada vidim ujutro mu pomalo nosic zacepljen nadam se samo da se nece prehladiti da ce ostati samo na tome ,,ja sam isto na antibiotiku radi upale grla svaka me zljezda bolila u vratu jedva gutala pljuvacku ,,grozno,znaci svi smo ajmeee jedino se muz jos drzi ,,,E MENE ZANIMA KAKO TO JOS DA NISAM POCELA MRSATI A SAMO DOJIM I DOJIM A KILA STOJE SPALO JE IZA PORODA NESTO I JOS KOJE KILO ,AL SLABO TO NESTO IDE ,OSTALO MI JOS 7 I NIKAKO DA ODU ,,GLEDAM NEKE KAD DOJE OSUSE SE A JA BAS I NISAM ,,BEBCU JE TRI IPO MJ. neprejedam se jedem normalno ,pijem tekucinu ,neznam gdje grijesim ,al one nepadaju sta da radim

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
12.3.2014 23:21:08   
Sanchy
Ivekpivek i ja sam slucaj kod kojeg dojenje nije doprinelo mrsavljenju,evo i sada 21 mesec od porodjaja vucem sedam kg koje ne mogu da skinem ni pod tackom razno,i ako se hranim i manje od onoga sto je normalno..palo mi na pamet pre neki dan samoinicijativno da proverim TSH i stvarno je na gornjoj granici 4.24, rekli mi da za mesec dana uradim ponovo sve hormone stitne pa tek onda ce biti realna slika medjutim ovakav tsh definitivno koci moje mrsavljenje..savet vise ribe i nekoliko porcija svezeg voca i povrca dnevno..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
12.3.2014 23:55:41   
Torbica
Zene, laku noc! Izbanjala sam se, oprala kosu, i pravac krevet.
Meni je hrono ishrana pomogla da se vratim na svoju kilazu. Bez gladovanja, naprotiv, samo pravilno kombinovanje grupa namirnica.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 0:31:36   
adulence
Torbice ja sam te jednom poslusala za hrono i eto mene na staroj kilazi....jeeeee....jao ja nikako da zaspim,a moram ustati rano....uhhhh....laku noc zenskaci

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 7:52:08   
ivekpivek
dobro jutro ,,sta je to ,kakva je to hrono ishrana user posted image ,e zenske kako vi vidite moj ticket kad predete preko njega ,nesto sam ubacivala trece djete pa mislim da mi se sad nevidi ostalo ,,zasto to il vi vidite a ja ne ,

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 8:18:02   
mama micki
Dobro jutro mame, ko je za kaficu? Mi jutros poranili, već smo išle u nabavku i sad se bacam na spremanje ručka. Juče sam vodila Saru na kontrolu, malo je bolje, dr kaže da previše kašlje, zato što se 4 puta dnevno inhalira sa spalmotilom, od juče smo smanjili na dva puta i sad skoro da uopšte ne kašlje.
Ivekpivek, i ja sam u problemu, dojila sam do pre par nedelja, znači više od 14 meseci i kilogrami nisu padali, nešto malo sam skinula uz pomoć sonoma dijete, pa sam prestala. Sad sam ponovo na sonomi i za 10 dana sam skinula tri kg. Samo da se ovako nastavi.
Adulence ideš u teretanu još uvek, user posted image user posted image user posted image
Odoh mame, posla imam preko glave jer juče nisam bila kući pa nisam ništa radila.
Pozdrav svima i želim vam lep dan!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 9:13:49   
emicaa
jutro mamice,moje djete postalo ranoranilac,svako jutro budjenje izmedju pola 6 i 6 user posted image meni je gripa pomogla da spadnu kilogrami,i vise nego sto treba,imam 48 kg,sad jedem i jedem da jos koji dobijem.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 10:08:26   
mama micki
IZVORNA PORUKA: emicaa

jutro mamice,moje djete postalo ranoranilac,svako jutro budjenje izmedju pola 6 i 6 user posted image meni je gripa pomogla da spadnu kilogrami,i vise nego sto treba,imam 48 kg,sad jedem i jedem da jos koji dobijem.



Eh da je meni tvojih 48 kg...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 10:15:05   
doktorkakristal
i ja imam 48 kg,nisam drzala nikakvu djetu otisli sami,mada kod mene je takav metabolizam uvek sam bila mrsavica user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 11:23:06   
emicaa
moj problem je sto sam niska pa se svaki izgubljeni ili dobijeni kg bas primjeti,a inace volim kad imam malo i dupeta pa kad mm uhvati da bar ima zasta uhvatit user posted image moja normalna kilaza je 50 kg tako da cim to vratim opet pazim sta jedem

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 11:48:51   
Ana RR
Ivekpivek, nešto nisi dobro uradila, evo kako ja vidim tvoj profil:

http://prntscr.com/30e35u

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 11:55:57   
Torbica
Cao mame!
Ja sa knjigom, posle duuugo vremena. Sad mala pauzica pa do 14 da uradim jos ponesto.
Imate temu Hrono ishrana, ukucajte u pretrazivac.
Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 12:04:49   
Sanjica26 RR
Nas dve uzivamo! Cekam da Sofija zaspi. Malo cu da citam knjigy. Htela sam da idemo napolje, ali problem su kolica koja treba spustiti bez lifta. Sutra najavljuju jos toplije, pa cu da kazem mm da mi ujutru spusti.
Malo gledam gde bismo na more. Ovo bi Teodori bilo prvi put da ide. Videcemo kalo ce to izvesti.
Pozdravljam vas!
Torbice samo naped sa ucenjem!

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.3.2014 12:06:13 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 14:48:19   
viktori
Juhu drugari. N spava ja kuliram pa ponovo akcija set__anje, napolje user posted image Pocetkom meseca malo na planinu pa kod mojih...jedva sma cekala lepo vreme. E zene kako izgubiste kg svaka vam cas_t ja se nadam da cu uskoro i ja hihiihi nekim cudom. Uglavnom cu opet biti plava odlucih ili me ovo vreme osvetlilo nemam pojma al pramenove ponovo izvlacim. To sam imala kad sam ostala trudna. Bukvalno pre dve godine i taman ih izvukla i ostala trudna posle 15 dana! Pa hajde da se vratimo na to vreme. heheh Mene mucio neki stomacni virus sad kasljem, srecom N imao minimalnih problema sa stomacicem. On i mm super prosli.
I taaaako ja sad sama kuckam ovde. Torbice nisam pravila onaj recept, kupila sam nesto za skidanje, pa se javljam kako je proslo na kraju.

< Poruku je uredio viktori -- 13.3.2014 14:53:36 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 14:51:15   
jole82
Ola mamitas čikitasuser posted image
T pajki...ručak pri kraju, pa kad se probudi opet napoljeuser posted image
Juče smo preko 4 sata bile na Savi i spavala je napolju...i ladno smo pocrnele..bolesno..al ja volim da smo napolju...volim sunce pa nek je i zubato samo da sija user posted image Lepo vreme danas, a sutra još lepše..
Sutra idemo na sistematski i na vakcinu, a posle toga opet da zvrndamo...ne zna samo još gde ćemo..
I mi ćemo ove godine na more...konačno više...prošle smo kupili stan, pa ga sredjivali, pretprosle ja trudna i hteli da idemo, al me miom za*ebo..al opet sreća pa se sve desilo u Bg a ne na moru...tako da jedva čekam..
Lep dan mameuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 15:19:38   
mama micki
Dobar dan mame! Ja i Sara smo se do malopre mazuljile, mnogo je bolje danas, nisam čula da se nakašljala i jako sam srećna zbog toga.
Sanjice na kom si spratu?
Nama pre neki dan nije radio lift,a u kući ništa nisam imala, bile same nas dve. I ja budala, stavim je u kolica, pa u radnju, nekako sam sišla ali trebalo mi je pola sata da se popnem, sa njom u kolicima i kesama iz radnje, sve boli još uvek. Inače, ja sam na sedmom spratu.
Ručak skuvan, sad sam pristavila kaficu, pa kad mm i Teodora dođu da ručamo.
Juče smo se našetali a i sutra ćemo, tako da ćemo danas malo preskočiti, taman da se malo uhvatim za krpu, peglu, usisivač i sl.
Lep dan vam želimo!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 20:02:29   
adulence
Dobro vece mamitas mi ceo,celcijati dan napolju ..biili danas na kontroli,sve super dr sam rekao da nema potrebe ovako rano da primi mmr i da on saljje pre mmr kod lOgopeda...hmmm...to mu je praksa...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 21:35:44   
lokica77
mame help mi povracamo imamo proliv.....
razmutila sam rehidran i po malo joj dajem spricom posto nece da pije pospana je. Predpostavljam da je od zubica obe trojke gore krenule, juce bile kod dr sve ok veceras sve nas snaslo. Da li da joj dam jos nesto ili je rehidran dovoljan.
Danas skoro nista nije ni jela

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 22:22:20   
ivekpivek
dobro vecer dame ,evo namjestila sam ticket,skontah nekako,zanima me mame koje doje il koje su dojile ,bila sam kod dr kaze sve ok ,al mene to iritira dosadno takoreci vise ,,jos nisam dobila user posted image al sam dosta puta mislila da jesam pa mi to traje dan dva malo smeckasto crvenkasto i stane ,evo sad ima tri dana opet al cisto tog ima da mi zaprlja malo gacice da moram staviti dnevni ,,dali se kojoj to desavalo ,kazu da je sve normalno dok dojis ,al mene zanima i vase misljenje ,,radila sam papa test bio je ok

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
13.3.2014 22:33:27   
mama micki
Ivekpivek, normalno je to, meni se dešavalo to isto ali tek posle 7 meseci, do tada ništa, prvu pravu menstruaciju dobila sam kada je Sara napunila 9 meseci. Što se toga tiče ne brini, sve je normalo dok dojiš. Još ako si išla kod lekara i sve je ok, nema razloga za brigu.
Laku noć mame, odoh, mrtva sam umornauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
14.3.2014 0:14:59   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: adulence

Dobro vece mamitas mi ceo,celcijati dan napolju ..biili danas na kontroli,sve super dr sam rekao da nema potrebe ovako rano da primi mmr i da on saljje pre mmr kod lOgopeda...hmmm...to mu je praksa...

Neko pametan..adulence u koji dz idete?Ni mi jos nismo primili MMR ,planiram nakon drugog rodjendana,nismo ni isli u dz odavno a posto nam je dr otisla u penziju ni ne ide mi se,ne znam kod koga da ga prebacim ,pa zato pitam,taj vas dr.mi se dopadauser posted image


< Poruku je uredio Sanchy -- 14.3.2014 0:15:34 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
14.3.2014 0:59:41   
Fidelity
Samo da se javnem...ovih dana sam okupirana svojim drugim stanjem pa sam vise kod user posted image
Priblizilo se, sta cu.

Moja zvrca zaspala u 22h pa smo mm i ja malko danuli dusom..ovih dana se dosta budi nocu..ne znam dokle ce to da traje.

Na zalost, nemam neki specijalan savet za proliv i povracanje. Nama su u savetovalistu rekli da ne pije sokove , da ne jede voce dok to traje. Ne secam se sta sam joj davala, mislim nekr Humanine elektrolite za rehidrataciju. Ako je zbog zubica proci ce. Samo kad nije virus.

Mama Micki pratila sam te na drugim temama vezanim za dijete..Ja sam nesto vec opterecena kako cu da se vratim na staro..Pitam se samo da li je rano da odmah posle porodjaja krenem sa Sonoma d..ali pitacu te vise o tome na toj temi..user posted image

Masem svima

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
14.3.2014 5:53:00   
adulence
Dobro jutro mamike...ja sam sinoc zaspala i pre 9,svo troje smo se komirali i evo ja sad budna,a moje dve spavalice spavaju...sanchy,mi idemo u dz novi beograd u goce delceva,kod starog merkatora...bas me je dr odusevio...Odoh da spremam ivi stvari za jaslice...pozdrav mamike

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
14.3.2014 6:52:19   
serpica
Dobro jutro drage zenice,ne pisem par dana ali bacim pogled da vidim sta ima novo,nemam bas puno vremena poslednjih dana a i hronicno sam umorna,dok se malo sredimo,a i ovi zubici nas ubiseuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here