|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
14.3.2014 7:27:04   
mama micki
Dobro jutro mame, ja ustala odavno, raširila veš i popila kafu. Sara pije mlekce i gleda crtani.
Fidelity, uživaj u trudnoći, posle ćeš razmišljati o kilogramima. Sonoma je dijeta za dojilje, bazira se na zdravoj ishrani, i nije teška za držanje, možeš početi nakon porođaja,ali sačekaj da prođe bar tri meseca, pa onda,možda će ti dojenje pomoći da smršaš kao i većini mama, meni je pomoglo da se ugojim, ali nije mi žao.
Ima još vremena, sad to nije bitno.
Lep dan vam želim mame!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 7:09:45   
emicaa
Dobro jutro mamice,kako su dječica?Lijep vikend vam želim user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 7:22:17   
serpica
Dobro jutro i od mene...
ja sam se nocas tako potresla gledajuci jedan film,i opet nisam spavala iako sam imala sanse jer je bebac napokon spavao celu noc u proteklih 10 dana.
Ne znam sta mi bi da pustim Pink,privuklo mi paznju malo dete i sama majka koja ga cuva a pokusava da postane glumica,bas je bilo jezivo..user posted image
Odmoricu se valjda danas,lep dan vam zelim

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 7:26:27   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image
SERPI i ja sam videla najavu za taj film i htela sam da ga gledam ali mi se spavalo,moracu da pustim preko neta da odgledam
Juce smo bili u setnji i bas je bilo super vise se ne vozi u onoj korpi u kolicima vec u autosedistu,sta da vam kazem porasli smo user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 7:30:34   
serpica
Drkristal nemoj da ga gledas molim te,meni je srce htelo da iskoci,majka je na kraju udavila dete,ma uzas,uffffuser posted image
Mene brinu zubici jer zbog njih ne spava,od kako su nam prosli grcevi on je spavao po celu noc i odjednom krene da vristi nocu,bas ga boli,jadnicak....kako ste vi? Jel se smanjilo bljuckanje?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 7:54:22   
doktorkakristal
SERPI pocela je da pije Nexium i mnogo je bolje,nije ona mnogo bljuckala ali se stalno culo to setanje hrane,nego kad smo kod zubica Dora strasno bali i tako ujeda i glodje cucu da je to strasno,ali nigde se nista ne vidi user posted image ,evo upravo me ujela i vrisnula valjda je zaboli

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 8:00:34   
big mum
Jutro mame

noćas smo se seljkali.Prvo nam je u krevet došla sofi,a za njom i Strahinja.Onda se napravila gužva pa sam ja otišla u Sofin krevet a zamnom je došao Strahinjauser posted image

Najavili su lijep dan i za danas je predviđeno samo igranjeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Za ručak ćemo nešto nabrzinu sklepati.
Želim vam ugodan danuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 9:38:21   
ivaMark
Dobar dan drugarice i drugari maleni user posted image

Moja bebana se prilagodjava letnjem vremenu pa je sama pomerila budjenje a samim tim i laganje u krevet nocno za nekih sat vremena, tako da sada spava prvu dremku. Juce smo se celi dan vozale kolicima i sto kaze Jole mislim da je pocrnela, ja nisam user posted image ..mala je povukla ten na tatu (sva sreca)

Serpi, veruj mi da ja ne gledam TV... Mm kada dodje kuci ga ukljuci a do tada meni muzika pici. Cak je jedno vreme imao zelju da ubacimo jedan u spavacu sobu ali sam ja pobedila user posted image



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 12:05:01   
mali_mis
Jao sto mrzim kad me izloguje taman kad hocu da odgovorim user posted image
Dan mame user posted image
Meni je lakse da tigra upakujem u pelenu, nego dete. Vijam ga po krevetu, on se valja, taman ga ulovim i krenem da pakujem, on smugne, uz obavezno deranje na sav glas. Igracke, glupiranje, pevanje, ne pali. Ako neko ima predlog, dobro dosao je. Gospodin je sad ljut na mene, ne ferma me, okrece glavu user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 16:14:09   
doktorkakristal
Rodila se moja kumica Leonida user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 17:14:34   
dijana1*
Cao mameuser posted image
Nas nije bilo nedelju dana, svi smo bili bolesni. Klasicno, Vuk je svakog 10-tog u mesecu bolestan pa tako i sada. Samo sto ja sada preslo na Kostu, mm i mene. Vodili smo ga kod dr za ORL i rekao nam je da mora da vadi krajnike i to u roku od mesec dana. On jadnice nedelju dana nista nije jeo, samo je pio vodu i caj pa sam pocela da mu dajem na slamku. Danas je vec bolje i lepo je jeo. Ima mnogo slina pa moram dobro da mu cistim nosic da ih se sto pre resimo. U petak idemo na kontrolu i da zakazemo operaciju. U bolnici se ostaje 3 dana. Moja mama ce cuvati Kostu ali mi je problem kako da ga hrani. On ne zna da pije iz flasice. Bas me je stislo ovih dana ali sta da radim krajnike moram da mu izvadim. On na sve lici samo na sebe ne koliko je omrsavio. Svaka kost mu se vidiuser posted image
Doco cestitamuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 17:23:07   
doktorkakristal
DIJANA ima li sanse da tvoj muz bude sa njim u bolnci a da ides izmedju podoja da ga vidis

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 17:41:21   
emicaa
Mame poželite mi sreću,zvala me gazdraca iz restorana u kom sam radila prije proda da dodjem večeras u ispomoć,uh odvikla sam se skroz ne znam kako ću,imam tremu user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 21:51:35   
jole82
Dobro veče mame..
Mi izašli jutros u pola 10 i došli pre sat vremena...
I jeste ivaMark..pocrneli smouser posted image ona ima ten na mene...ja sam svetla al lepo crnim, htedoh reći ne gorim lako...ne znam kako al je tako... i meni i njoj lice i nadlanice ko cigančicama...još ja imam neki drečavo roze lak..pa sam ko prava ciganka gatara al moderna...hahaha..Nauživasmo se danas svo troje za sve pare i vamo i namo i bili opet na reci, pa sa mojim bratom, pa na ručak kod svekijevaca (imaju ogromno dvorište) a deda napravio i ljuljaške i klackalicu, tobogan i koš..ima za leto onaj veliki bazen, a planu je i da zidaju bazen...tako da se T nauživala i izigrala sa sestrama, posebno sa mladjom koja je tačno godinu starija..čak je "tukla" sestru jer joj uzela loptu...starijaje gurnula i uzela joj, a ova mala sačekala da se starija zaigra, pa joj se sa ledja bacila na ramena i glavu, oborila je i uzela nazad loptu..seka počela da plače ne zna šta je snašlo s ledja, a T šmugnula iza ruža ćuti i u tišini se igra...ako nek zna da se izbori za sebe...ja nisam ni M smarala što joj je uzela loptu..ne dam ni svekijevcima, jer oni sve nemoj M vrati joj ona je mala...pa šta ako je mala i u jaslicama će da bude manja od nekog a tu nema mame, babe i dede...i tako...a inače posle je M izbegavala Teu i kad joj priđe, to bude polako i sve hoće da je grli i da je ljubi....hahaha...iskežiš zube i odma svi fini...hahaha

Doco drago mi je da je princeza boljeuser posted image

Dijo user posted image jeste napeto...al sve se pregura..znaš to i sama..bolje to odraditi i posle je druga priča (sećam se mog brata i pre i posle operacije-drugo dete koje nije više bilo slinavo svako malo) Grlimo velikog batu user posted image i ljubimo Kostu

emice nek je sa srećom...snaći ćeš se sigurna sam :)

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 21:52:11   
ivekpivek
vecer zene ,nisam se javljala ovo dan dva od mog muza brat umro ,34 godine mu ,navodno mozdani ,uzas ,user posted image
DIJANA moj sin je vadio treci krajnik prije 15ak dana prvi dan je grozno dok se djete budi iz narkoze kasnije je ok ,,bolje da ga vadi dok je manji ,djeca to lako podnesu ,a sto se tice dojenja bebe u to vrijeme ,ja sam muza spremila da lezi s malim u bolnici a ja sam na dan operacije dosla i bila cjeli dan s tim da sam trcala kuci dojiti i opet nazad i ko zna koliko sam puta letila kuci pa u bolnicu ,taj dan sam bila crkla

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
15.3.2014 22:54:24   
dijana1*
Joj Ivek bas mi je zaouser posted image sve vise mladi ljudi umiru. Pa sta se to desavauser posted image
Postoji i ta opcija da mm bude sa njim. Ali iskreno ne znam kako bi to funkcionisalo prvo sto je mm panicar a drugo stvarno zelim da budem sa njim i da mu pruzim ljubav i podrsku. Iskreno mama je mama i mama najbolje zna da utesi. Razmisljala sam da ga naucim na flasicu , ali ne znam kako, i da napravim zalihe svoga mleka pa da ga hrane. Po nekada izadjem da ga podojim a ako bas zatreba ima i AD mleko. To je tri dana, sigurno nece zabpraviti da sisa. Samo mi je problem kako da ga naucim pored sike na flasicu. Jedva cekam da se resim tih krajnika. Veceras sam ga malo izvela da se istrci i jedna zena mi stade na muku" bas vam je sitan, vidi se da imate problem sa hranom".

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 7:28:10   
jovicaa
i maksim je mrsav kao saraga. pusti ti te zene i komentare, gluposti.
dijana mozda ipak da tvoj muz lezi sa starijim detetom?
iako si mu neizmerno potrebna, ipak dojis bebu i ne znam da li da to remetis... beba je jako mala i njoj si jako potrebna. a tm ce se snaci, ne sumnjam. znam da moj bi, ali opet zavisi od situacije. moji decaci su skoro jednako vezani za mamu i tatu.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 7:40:03   
dijana1*
Jovice nazalost nisu gluposti, dete se od prosle nedelje prepolovilo. Sve visi na njemu, kao na ofingeru. Sve su kosti poispadale. Mislila sam da prolongiram tu operaciju ali kako je on za nedelju dana propao ne smem da se igram i to pod hitno moramo da vadimo. Kaze dr da su krajnici toliki da on jednostavno fizicki ne moze da jedeuser posted image
Videcu u momentu kako se bude odvijala situacija pa cu tako da i uradim. Ali jednim dupetom na dva fronta je jako tesko.

Nego, dobro jutro. Jeste li za kaficuuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 7:50:53   
Sanjica26 RR
Dijana ma nemoj mnogo da se nerviras sto je smrsao. I meni je Teodora smrsala dok je imala temperaturu. Kad je skinemo za kupanje vide se rebarca. Sad je pocela vec bolje da jede, pa ce da se popravi. Sinoc je celu noc plakala. Pola veceri je mm spavao kod nje, a pola ja. Izgleda se prehladila. Nos joj.je zapusen. Divota. Samo jednu nedelju ide u vrtic.Ma, divno.
Ova mala smesko je za sad super. Ziva se ne cuje. Kakva ce da bude kasnije ne znam, ali za sada je super. Uskoro uvodim cvrstu hranu, jer od septembra pocinjem da radim. Moram dojenje tada da svedem na mininum.
Dobro jutro i od mene.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 8:02:19   
dijana1*
E Sanjice i vi muku mucite :-( ja sam Vuka povukla iz vrtica. Dok ne izvadim krajnike nema vise vrtica. I meni je Kosta bio super dok nije dobio virozu. A kada sam ga vodila na pregled dr mu cackala pisu i pokidala mu kozicu oko glavica. Sve mu ranice napravila pa kada piski place. Kosta mi je postao malo kenkav, viroza, pisa i cesce trazi da siki ( mozda je skok u razvoju sa tri meseca).
On je i do sada gubio na tezini kada je bolestan i kada ima temp i nisam.se nikada nervirala zato sto znam da za par dana bude kao nov. Ali.sada je extremno mrsav zato se i nerviram. Dosla m je sveki na par dana da mi pomogne ali kada ona ode bice mi veselo, sama sa njima:-)
Iskuka se ja za medaljuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 8:11:32   
Sanjica26 RR
Nazalost kad bi je sad povukla iz vrtica septembra svakako mora da ide. Mm radi, ja se vracam na posao. Nemamo pojma sta cemo sa Sofijom. Moracemo dok ne napuni godinu teta cuvalicu i posle njoj sleduje vrtic.
Mnogo mi se spava, ali imam osecaj da ce Teodora uskoro da se probudi.
Dijana moguce da je skok u razvoju. Meni je Sofija trazila cesto da sisa i to je prilicno dugo sisals kao na pocetku. Vec tri dana sisa po pet minuta.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.3.2014 8:17:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 9:01:45   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image
mi smo zivnuli sa Nexiumom user posted image
IVEK zao mi je,stvarno sve vise mladih umire ili je bolesno
DIJANA iskukaj se slobodno bice ti lakse user posted image
SANJICE na slikama se vidi da je Sofija dobrica
JOLEzeno ubise me ledja tj torakalni deo kicme,ukocena svako jutro,pomagaj sta da radim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 9:05:21   
jovicaa
malo je reci da maksim ima godinu i 4 meseca i 9 i po kila, to je jaaaako malo, to sto kaze sanjica sva rebarca mu se vide, a noge i ruke su mu ocajno tanke. mislim da bi neke zabrinutije mame poludele od brige, da im je tako mrsavo dete.
i to sve od viroza, evo vec tri nedelje ni jedan jedini dan nije zdrav. prvo bronhitis sa upalom uha, pa se vratio taj bronhitis opet, pa onda opet za redom jos jedan bronhitis, pa upala pluca, a sad su mu i usi opet crvene iako je pod antibioitikom, tako da znam o cemu pricas... malo je reci da sam ocajna koliko je bolestan. znaci kontstanto vec mesec dana, a i cele zime je bio bolestan.
ove zime su virusi podivljali definitivno, ovo nije normalno.

ne brini se zbog mrsavosti, sve ce on to nadoknaditi. ja sam imala strasnih problema sa krajnicima kao dete, ali meni nisu vadili, nego sam se tako mucila sa upalama, svaki mesec. moja mama je bila protiv vadjenja, iako je bila losa situacija, i neki lekari su tvrdili da ce mi se smiriti i stvarno mi se smirilo u pubertetu, sad imam retko upale grle, najvise 2 godisnje.
kad je jaka upala krajnika desava se da se toliko povecaju da dete ne moze da jede, desavalo mi se to. ali smire se kada prodje upala. e sad ne znam kako je kod vas.. samo znam da se kod upala to desava.

< Poruku je uredio jovicaa -- 16.3.2014 9:16:13 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 9:16:33   
ivaMark
Zdravko,
Kristal, drago mi je da je bebani bolje user posted image

Jole, moj ten je bas svetao, gorim i na prolecnom suncu a mm kao cigancic... Sada kada uporedim bebinu ruku i moju vidi se velika razlika, mogu da zmislim kako ce biti na leto.

Dijana, jako neukusan komentar zene iz parka. Ne sumnjam da cete se ogranizovati najbolje po vase klince user posted image

Emice, kako je proslo na poslu?

A moj bebander se definitivno prilagodjava letnjem vremenu, do pre neki dan se budila oko osam, pola devet...eeeee, sada smo u sedam uveliko budneeee user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
16.3.2014 10:07:34   
emicaa
Jutroo,super je bilo,malo mi prvih pola sata bilo čudno ali posle je krenulo kako treba,a brzo sam završila nije bilo previše posla.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here