|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
19.5.2010 16:33:22   
gaganele
mi smo poceli da koristimo mustelinu kremicu za guzu i odlicna je....user posted image  i guza jako lepo mirise user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kozmetika za bebe..
27.5.2010 17:46:40   
Shishica

IZVORNA PORUKA: OTI

Pavloviceva je zakon!
Sve sto cujem protiv nje -ne verujem!!!




DA, da! user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kozmetika za bebe..
27.5.2010 18:00:02   
Shishica
Sebamed sapun.. uopste nije jak i ... ma super je!
Pavlovicevu sa kamilicom, a posle imamo dve obicne jos..
Uzela sam sa potvrdom za apoteku i Sebamed penu za kupanje..to cemo kad malo poraste koristiti..

Imam i Niveinu soft kremu za nju, ali ne znam da li da je mazem jos sa tim...sa uljem nevena za osetljivu kozu..



_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2010 14:25:22   
Pilence81
Iskljucivo Chicco i prezadovoljna sam,mojoj maloj bas odgovara i prelepo mirise
Uzela sma njihovu citavu kolekciju

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2010 16:38:38   
Snelle
Od sebameda sam kupila sapun, kremu za suvu kožu, kremu protiv ojeda, kupku. Sve je jako blago i bebici za sada odgovara, a i svi pedijatri i patronažne sestre preporučuju baš njihovu kozmetiku jer je izrazito blaga. Naravno, tu je i nezaobilazan Pavloderm za guzu posle kak-kak user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2010 0:55:26   
Slobodan
Kao prvo, dobro vam veče. koliko vidim jedino muško sam na forumu...
pozdravljam brigu vezanu za bezbednost dece a vezano za pavlovićevu mast, i mislim da je ipak priča prenaduvana...
postotak borne kiseline u masti je koliko sam pročitao negde usput u svoj ovoj raspravi samo 0,36%, što je daleko ispod onih 3%, što će reći radi se o promilima a ne o procentima...
ja koristim bornu kiselinu za ispiranje očiju, pošto se bavim poslom gde ima dosta prašine, i niko mi nije rekao da je štetna, pa čak ni oni koji mi je prepisaše u očnoj klinici. a kada bi tako gledali, dovoljno je da se baci oko na sadržinu nekih sokova koji su u redovnoj upotrebi, ne samo u evropi, već i u celom svetu, pa da se upale svi alarmi.
ja sam ZA pavlovićevu, i kada mi se supruga porodi (termin 25.06.) verujem da će se koristiti i za bebinu guzu...
elem, moja jelena maže stomak sa pavlovićevom zbog strija, i koristi šaljićev strijomal...

JEDVA ČEKAM BWE...

ne znam kako je vama bilo, ali meni kao da je žena trudna dve godine.... :(((

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 13:59:13   
gaganele
url=http://www.Slikomat.com/slika/4433578.htm]user posted image [/urluser posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Slobodan)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 14:04:13   
Tara
Ja sam kupila sebamed i posle nekoliko dana u apoteci vidim mustelinu kozmetiku ,
i kupim i nju user posted image Nemam pojma koju cu da koristim user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 14:07:33   
gaganele
e ja sam uradila isto...ali onda sam gledala koja mi lepse mirise posto su obe ok...i odlucia da njemu ostavim mustelu a ja potrosim sebamed...:))) medjutim odustala sam posto sam se sva osula,osetljiva mi je koza jako...pa je seba med zavrsila kod tate,a ja sam se grebala za mustelu dok mi to nije proslo po telu...:))))imam sliek uzas...

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 14:49:12   
Mishica 77


gaganele, a šta ti radiš sa ovom silnom kozmetikom za bebe? user posted image
Nemoj da mi kažeš da sve koristite.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 18:36:16   
maslinica
bas gledam....ju koliko togauser posted image ...ja koristim seba za kupanje, pavloviceva krema i sudokrem za ojed, to je neka strana krema za bebine osipe i svasta, divna je, ojed resava za pola dana... i dobila sam na poklon chico ulje, puder,kremu i sampon...eno jos je sve u kutiji, uljem ga izmasiram posle kupanja...


(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 18:40:57   
Mimče
drage ja jos nisam iskusna mama ali za sebe koristik cicco, zeku pegu i novu bekolino kozmmetiku, naravno bebcu cu obavezno uzeti Pavlovicevu i nesto od ovoga , verovatno cicco meni mirise bas onako bebeciuser posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 18:47:07   
Mishica 77
Mi koristimo Chicco za kupanje i Pavlovićevu za "private parts" user posted image
Još nam se nije ojedala guza(puj! puj!) pa ne koristimo ništa ali imamo Niveinu za ojede... za svaki slučaj.
Jedino što sam kupila "viška" je Chicco-va toaletna voda za bebe... ono, kad idemo u grad i tako to. user posted image Miriše isto kao i kupka.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 18:49:45   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Mimče

drage ja jos nisam iskusna mama ali za sebe koristik cicco, zeku pegu i novu bekolino kozmmetiku, naravno bebcu cu obavezno uzeti Pavlovicevu i nesto od ovoga , verovatno cicco meni mirise bas onako bebeciuser posted image


I meni... miriše mi nekako čisto, ne previše jako. Kada smo tek počeli da koristimo mislila sam da je previše blag user posted image ali sada mi je super.
Sviđa mi se i Nivea baby ali ne na koži.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 18:56:28   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Mi koristimo Chicco za kupanje i Pavlovićevu za "private parts" user posted image
Još nam se nije ojedala guza(puj! puj!) pa ne koristimo ništa ali imamo Niveinu za ojede... za svaki slučaj.
Jedino što sam kupila "viška" je Chicco-va toaletna voda za bebe... ono, kad idemo u grad i tako to. user posted image Miriše isto kao i kupka.



mi se ojeli od pampers sensitive maramica i vratila sebu i nista...jako nam je osetljiva kozauser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kozmetika za bebe..
19.6.2010 22:15:20   
pepeljuga
ja se drzim starih isprobanih recepata, dakle pavloviceva je za mene zakon, samo ne preterujem.0
kupamo se chiccom trenutno ali to cu menjati, sad koristimo dermatoloski rastvor jer je vuk jos jako mali a posle cemo kupcice. seba med necu kupovati iako ga svi preporucuju jer meni nista njihovo ne prija, svasta sam kupovala ali njihovi preparati prosto nisu za mene pa ih necu kupovati ni bebi.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kozmetika za bebe..
20.6.2010 19:42:47   
gaganele
koristimo sve sa sliek pa sve je za nesto drugo,mama ga macka,ali sve u tankom sloju... a chicco obozavam ali ga ne mazem detetu jer ga ja redovno koristim...cak koristim i nihov parfemcic i balzam za kosu je fenomenalan...tako da chicco ne kupujem bebcu jer sam nekako navikla na miris pa mi nije bebeci....ja ga obozavam...a ovako mi divno mirise sada cekamo da nam taja donese i mustelin parfem iz italije...:) a od ove musteline kremice za guzu nikada se nije oje bas nikada i jako je razmaziva...

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kozmetika za bebe..
20.6.2010 19:45:59   
Anoniman
Pre neki dan kupila sam za sebe Sebamed stik.
Ustvari rolon.
Peče me kada ga nanesem user posted image
Vidim da spominjete tu kozmetičku marku, je l* neko probao rolon?user posted image

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kozmetika za bebe..
20.6.2010 19:48:43   
gaganele
ja sam probala kupku mleko i sampon i kremicu za lice i sva sam se osula katastrofa pa sam se mazala mustelinom stelatopiom i proslo mi....cak i neke bubuljice od porodjaja sto sam dobila su mi prosle od te kreme

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kozmetika za bebe..
20.6.2010 19:50:42   
Anoniman
.... nisam niš'ta sem rolona koristila i ovo sam slučajno uzela... user posted image
Užas kako peče a ja sve kontam - sigurno je blag!user posted image

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kozmetika za bebe..
20.6.2010 19:54:49   
gaganele
meni naikako nije odgovarala ja inace za sebe koristim chicco i vichy rolon i super mi je

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kozmetika za bebe..
23.6.2010 19:40:06   
bek_ica
Prvih 2 meseca koristili smo seba med sapun,a posle Jonson-kupku i sampon.I jedno i drugo je odlicno,bar nama.
Mleka za tela,ulja i slicno nismo koristili jer su mi rekli da Lazar ima savrsenu kozu,mada mislim da nema potrebe bebu maltetirati takvim stvarima.

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kozmetika za bebe..
23.6.2010 21:03:57   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: bek_ica

Prvih 2 meseca koristili smo seba med sapun,a posle Jonson-kupku i sampon.I jedno i drugo je odlicno,bar nama.
Mleka za tela,ulja i slicno nismo koristili jer su mi rekli da Lazar ima savrsenu kozu,mada mislim da nema potrebe bebu maltetirati takvim stvarima.


Isto mislim....


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu bek_ica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kozmetika za bebe..
23.6.2010 21:19:59   
engimengi
Dobili smo brdo chicco kozmetike,al mm ne voli kako momci mirišu posle pa koristimo hipp kupku,mleko za telo i ulje!!Miriše prelepo i traje ceo dan miris.Mazem ih od prvog dana i oni uzivaju...Inace na guzu samo pavlović!

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kozmetika za bebe..
24.6.2010 18:27:53   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


IZVORNA PORUKA: Mimče

drage ja jos nisam iskusna mama ali za sebe koristik cicco, zeku pegu i novu bekolino kozmmetiku, naravno bebcu cu obavezno uzeti Pavlovicevu i nesto od ovoga , verovatno cicco meni mirise bas onako bebeciuser posted image


I meni... miriše mi nekako čisto, ne previše jako. Kada smo tek počeli da koristimo mislila sam da je previše blag user posted image ali sada mi je super.
Sviđa mi se i Nivea baby ali ne na koži.



Meni uopste ne mirise, ja sam ga dobila na poklon, potrosila i onako. Joj, meni je to sve isto, razlikuju se samo mirisi, a na kozi je isti efekat jer je Larina koza bas lepa i cista. Sada imamo Kosili i on mi bas bebeci mirise i nekako ima super penu, a nama je to bitno jer bebica jede stalno tu penu.
Mishice, kako to mislis da ti se ne svidja na kozi? Ja bas razmisljam koju kupku sledecu da kupim, volim da isprobavam.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here