|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 15:19:11   
jess021
Rosita, kao sto sam rekla, nemam ja pojma i svaki savet je dobrodosao i hvala vam puno.
Ne kupaju ih uopste, po pravilu, ni u Betaniji, aliiiii uvek ima izuzetaka.
Da znas da cu te poslusati, nismo jos u skolici radili negu novorodjenceta, bas cu videti sta oni kazu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 15:38:50   
milicicak
Jess, da ne bude zabune Mustela je odlicna kvalitetna kozmetika. Kao i La Roshe Posay. Ali su skupi.
Sebamed je takodje odlican ali je pristupacniji, i mini buba i ja obe sa problematicnom kozom ga koristimo godinama :)
Dm svi hvale i spada u jeftinije, ja ga nisam probala strah me da se igram...
A Rosita je donekle u pravu mada se ne slazem sa onim delom da se koza navikne na skupu negu pa posle ne moze da prihvati neku obicniju (ja ziv primer, do dvadesete sam koristila sta sam stigla sad samo sebamed sapun i pantenol sve ostalo me pece). Ali je zaista tesko preci sa konja na magarca. I sa magarca na konja jer mi smo u jednom periodu morali da predjemo na LaRosh i Mustelu pa smo trosili oko 100e mesecno samo na kozmetiku i mleko za mini bubu ali to je ekstreman primer.
Najbitnije je da za pocetak izaberes kozmetiku u koju imas poverenja i kupis minimum. Lako ces naknadno dokupiti i promeniti user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 15:44:31   
jess021
Milicicak, ma znam ja sta je Mustela i La roshe posay, i znam da su skupi, ali mislim da je Rosita u pravu, mozda stvarno nema potrebe odmah kupovati najskuplje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 15:49:23   
milicicak

IZVORNA PORUKA: jess021

Milicicak, ma znam ja sta je Mustela i La roshe posay, i znam da su skupi, ali mislim da je Rosita u pravu, mozda stvarno nema potrebe odmah kupovati najskuplje.

Zato i kazem izaberes ono u sta imas poverenja i odgovara ti po ceni i kupis minimum, odnosno ono sto ti je neophodno za pocetak. A ponekad ono sto je najskuplje i ne mora da bude najbolje :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 15:53:18   
Anoniman
Ja cu uzeti mixa kozmetiku, kremu za lice, za povijanje, sampon zuti, i gel za tusiranje...odlicni su!

(odgovor članu milicicak)
  Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 16:34:14   
isidora88
Jess u betaniji nema mustele vec godinama, ja prqktikujem da kupam svu decu koja imaju dosta siraste mazi, delove posteljce i krvi na glavici, i peremo ih esemptanom (medicinski sapun).

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Kozmetika za bebe..
19.8.2015 21:48:50   
cockic
obican bebi po meni jako isusuje.meni je za bebi sapun rekla dermatolog kad sam imala bubuljice na licu da ga koristim za njih.onda je jasno koliko nagriza kad isusuje bubuljice.
decu sa sapunom bebi nisam kupala od svega sto sam probala je po meni trenutno mixa najbolja.odusevila me kupka sa uljem i miceralni sampon.kao sto rece pred more sam sam prvi put probala niveu i bila sam bas nesigurna reko da se neosuju,ali nije im smetala.nivea bebi losion za pranje mala bela bocica.i on je super.

a sto se tice mustela i la rocha,kupila sam i jedno i drugo jako dobra kozmetika ali sad svi prave na tu foru bez parabena,sapuna... pa sto bacati pare na te jako skupe.ja sam ceri uzimala taj laroche za kontakni dermatitis i ok je kupka,a mustelu sam uzela stelatria 40ml kremica je 2000din i stavrno joj je pomogla.mada cim smo izbacili i pelene koje su joj to napravile sve se povuklo.nisu oni skloni ekcemu,ona je to dobila sa 15 meseci samo ispod pelena.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Kozmetika za bebe..
21.8.2015 1:08:51   
choopa choops
Ja sam sa L koristila Chicco, a sa ovo dvoje Kosili/Becutan kupku. Sapun ne koristim. Naša dr kaže da se sa kupkom pere svaki treći dan, a između samo vodom. Jedino kakanu guzu može i sa kupkom. Od krema koristimo Bepanthen (Bayer) i Sudocrem. I to je sve od kozmetike.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Kozmetika za bebe..
21.8.2015 20:24:55   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Maraj

Treba mi pomoc/savet

Koju kozmetiku da kupim za bebu? I sta mi treba? Jer sampon/kupka i losion/mleko za telo? Jer mi treba jos sta pored ova dva? Kog proizvođača da gledam? Bila u Aksi. Tamo ima Hipp, Chicco i Seba med. Kakva su vasa iskustva?


Za početak sebamed sapun i pavlovićeva. Kasnije sve možeš da dokupiš, nema potrebe da unapred kupuješ ili praviš zalihe jer videćeš, sve zavisi od deteta. moja L ima osetljivu i suvu kožu i mažem je od rođenja, evo 4 godine. Tone krema smo potrošili na njuuser posted image A H ima divnu mekanu kožu, nju mažem samo posle bazena, tad joj bude malo suva.
Meni je patronažna rekla da ona bebe kupa sapunom iz vrlo jednostavnog razloga - sapun se lako spira i možeš biti sigurna da si ga isprala a kupke ostaju na koži i mogu da je iritirajuuser posted image kako god, rekla je da je sebamed sjajan izbor i da je preporučuje i ja tako kupam obe.
Kupam je sebamed sapunom, perem joj vrat, pazuh i guzu i svaki drugi dan kosu. Kupku koristim samo kad ih kupamo zajedno, i to samo da se napravi pena dok se brčkaju. Kad se ospe guza sudocrem.
da sumiram - za H - pavlovićeva, sapun i sudocrem
- za L - sapun i šampon sebam., krema za telo, puder i kupka sve nivea i sudocrem. Puder im koristim leti, kad je toplo i kad se znoje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Kozmetika za bebe..
3.9.2015 22:00:24   
veselicaa
Jel koristila neka od vas deci kupku iz dm-a babylove,bela bocica sa plavim zatvaracem?Ja kupila za S jer smo prestali sa koriscenjem posebnih kupki za njenu osetljivu kozu,ali malopre sipam u kadu i cini mi se da je bas cudne tamne zute boje?Delovala mi i pokvareno mada ok mirise.Jel inace kupka takve boje ili sam ja naletela na pokvarenu?Da napomenem da je rok trajanja jos dve godine.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Kozmetika za bebe..
17.9.2015 16:07:01   
veselicaa
Vidim da mi jos niko nije odgovorio user posted image Nemoguce da niko ne koristi ove kupke deci.Ja je uzela bas na preporuku,nekoliko zena mi se pohvalilio da je bas dobra.Jos me mm zeza,kaze kupovala si detetu kupke od hiljadu dinara a sada hoces od 300,neka si naletela na pokvarenuuser posted image Mada meni ne deluje pokvareno,ok mirise i rok je u redu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Kozmetika za bebe..
17.9.2015 18:11:34   
Valerie
https://www.dm.de/babylove-dusche-und-shampoo-p4010355050052.html

mi imamo ovaj i providan je. ali nisam odusevljena, tesko se nesto spira

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Kozmetika za bebe..
7.10.2015 8:28:27   
Bokssha
Mi koristimo Kosili za kupanje,sapune i kupke,
telo mazemo Kosili mlekom , a guzu Pavlovickom.

Do sada nikakav problem nismo imali sa kozom i nadam se da necemo.

_____________________________

I'm not crazy, my mother had me tested.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Kozmetika za bebe..
7.12.2015 18:23:30   
bojana92
Koristimo becutan sapun,jonson sampon,a mleko za telo becolino.:)

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Kozmetika za bebe..
7.12.2015 18:48:54   
Animsaj9
Mi smo pripremili za početak Merimin dečiji sapun, i Pavlović kremu, tako nam je patronažna rekla kad je dosla da me obidje.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Kozmetika za bebe..
7.12.2015 20:00:26   
Mala Elena
Trenutno koristimo chicco sapun -do pre tri meseca smo Sebamed, onaj veliki nemacki dm-ov sampon (na B pocinje) , Pavlogal (cim ga potrosim menjam ne dopada mi se), za ojed Nivea bottom i ok je skroz, za lice kad idemo napolje a bas je hladno pantenol a volela bih da mi neko preporuci neku dobru za osetljivu kozu i kremu za posle kupanja..zna li neko koliko kosta bademovo ulje ?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 7:40:31   
m2m2
od kozmetike koristim Kosili kupke ili Lilijeve Mama&Beba, Merima deciji sapun. Mleko za telo ne koristim, po potrebi ih mazem Jekodermom. Obavezno gledam da kozmetika ne sadrzi paraben, iz tog razloga najcesce koristim Kosili proizvode. Za guzu Pavlovicevu ili Sudocrem

< Poruku je uredio m2m2 -- 8.12.2015 7:41:15 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 9:44:32   
Maraj
Ja krenula L da kupam sebamed sapunom. Tesko se pravi sapunica tako da sam ga odlozila za kasnije pa mu kupila hipp sampon koji je ujedno i za telo i hipp mleko za telo i hipp kremu koju stavljamo na lice. Ja pprezadovoljna.
Nego nismo kupovali sudocrem a vidim svi to spominju. Jer njega mazete na cmar mesto pavloviceve?

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 10:41:26   
isidora88
i za ovu bebu planiram iskljucivo mustela kupkuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 10:43:50   
Mala Elena
Maraj, koliko je ta Hipp krema za lice i koliko ml?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 10:48:57   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja krenula L da kupam sebamed sapunom. Tesko se pravi sapunica tako da sam ga odlozila za kasnije pa mu kupila hipp sampon koji je ujedno i za telo i hipp mleko za telo i hipp kremu koju stavljamo na lice. Ja pprezadovoljna.
Nego nismo kupovali sudocrem a vidim svi to spominju. Jer njega mazete na cmar mesto pavloviceve?

Meni je sebamed sapun dobar bas zato sto ne pravi puno sapunice, al ja sam sebamed fan :)
Sudokrem moze umesto pavloviceve, meni je bio cak i bolji od nje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 11:40:07   
jess021
Mi smo do juce koristili Sebamed sapun, ali smo ga potrosili.. Imam Chiccovu kupku pa cemo sa tim nastaviti. Meni je seba sapun odlican.
Ja koristim samo Sudocrem od pocetka i bas sa zadovoljna. Ono veliko pakovanje kosta 800din, ali jos uvek koristim to prvo sto smo kupili, skroz tanko ga namazem.
Ni sa cim joj ne mazem ni telo ni lice, samo je povremeno umijem kamilicom.

< Poruku je uredio jess021 -- 8.12.2015 11:41:05 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 11:57:03   
bebilule
Ja koristim baby love kupku. Pavlovicevom mu namazem guzu i prevoje. Ne koristim nikakvo mlijeko niti ga mazem po licu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 15:24:26   
Anarunika
Ja nikako da probam Sudocrem a sa raznih strana čujem da je dobar. Moraću da probam. Do sada sam ostala verna Pavlovićevoj jer se pokazala kao najbolja.Sada sam dobila neku koju koriste u porodilištu u Višegradskoj ,kao Pavlovićeva pa kada to potrošim probaću Sudocrem. A i ona kreme što je pravi Apoteka Beograd nam je pomogla par puta u kriznim situacijama. Ostalo ništa od kozmetike ne koristim.

Sebamed smo dobili u DM-u ,one reklamne proizvode ali kremom za ojed nisam bila zadovoljna. Guza je bila crvena. Ostalo još nisam probala .Baš ću da probam i sapunčić.

< Poruku je uredio Anarunika -- 8.12.2015 15:25:29 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 15:40:08   
Maraj
Oko 400 din je ta hipp krema. Pa , ja mazem L celo telo sa mlekom za telo a sa kremom lice , svaki dan posle kupanja. Samo mu sake ne mazem jer ih stalno trpa u usta. Mislim da treba mazati losebno sad kad je zima kao zastita koze....
a sudokrem planirsm da probam , vidim svi posu o njoj.
Inace i ja sam u porodilistu dobila tu kremicu od apoteke Beograd. Joj sto lepo mirise. Ista je kao pavloviceva samo ima predivan nezan miris

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here