|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
9.5.2010 19:42:07   
micketta
ima logike, snelle user posted image , premda danica tako slabo vuce na sisu, gotovo uvek mi ostane puna nakon njenih pokusaja pa joj svakako izmlazam i dajem na flasicu, tako da pretpostavljam da u mom slucaju i nema veze da li cu joj davati na flasicu ili kasicicu, zar ne?



_____________________________

zna baba

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Flasica..
9.5.2010 19:45:14   
Snelle
U tvom slučaju je onda potpuno svejedno! Kod flašice je fora što bebironi ne moraju ništa da vuku, jer mleko samo izlazi, a kod dojki već moraju da se pomuče, pa ako je neka beba lenja da vuče, njoj je flašica dobrodošla i za čas se privikne na nju i posle nema šanse da se vrati dojenju. Pošto joj ti već i mleko daješ na flašicu onda možeš opušteno i vodu.

< Poruku je uredio Snelle -- 9.5.2010 19:47:02 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 277
   [Obrisana poruka]
9.5.2010 19:46:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Flasica..
18.5.2010 11:42:39   
gagana83
Pravim Uni jutros zitarice,stavim u flasicu,Nuk plasticnu 150 ml vode da joj smuckam mleko,pa prerucim u drugu flasicu,isto Nuk samo staklenu a ona pokazuje da ima 170 mluser posted image
Znaci dve flasice istog proizvodjaca,samo jedna staklena a druga plasticna pokazuku razlicitouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Flasica..
18.5.2010 15:04:16   
Rossana
Nie koristime stakleni sisenaca od chicco user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Flasica..
18.5.2010 15:06:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagana83

Pravim Uni jutros zitarice,stavim u flasicu,Nuk plasticnu 150 ml vode da joj smuckam mleko,pa prerucim u drugu flasicu,isto Nuk samo staklenu a ona pokazuje da ima 170 mluser posted image
Znaci dve flasice istog proizvodjaca,samo jedna staklena a druga plasticna pokazuku razlicitouser posted image


Ako si stavila 150 vode+ AD mlijeko,dok izmućaš to ti je 170, ako si tako mislilauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Flasica..
18.5.2010 15:09:37   
marince1
IZVORNA PORUKA: micketta

ima logike, snelle user posted image , premda danica tako slabo vuce na sisu, gotovo uvek mi ostane puna nakon njenih pokusaja pa joj svakako izmlazam i dajem na flasicu, tako da pretpostavljam da u mom slucaju i nema veze da li cu joj davati na flasicu ili kasicicu, zar ne?




joj micketa,ja sam tako kao ti i kad je vremenom ukapirao da mu je na flasicu lakse nije hteo da sisa user posted image
Mucila sam se do 2 meseca i onda je i mleko prestalo user posted image
VIdi ako mozes da sto vise vuce naa siku


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Flasica..
24.6.2010 21:05:18   
Anck Su Nmaun
Trazim al ne nadjoh temu koliko cesto steriliset_e flasice pa mi nekako ovo mozda naj bolja tema za to???

Inace koristimo plasticne Nukove flasice!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.6.2010 21:06:34 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Flasica..
24.6.2010 21:06:45   
Lu
OVDJE smo pisali o tomeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Flasica..
24.6.2010 21:09:35   
Anck Su Nmaun
Sad sam nasla i u ovoj temi  iscitala sa ...hvalaaa 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Flasica..
24.6.2010 21:15:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sad sam nasla i u ovoj temi  iscitala sa ...hvalaaa 

ccc... vidiš ti touser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Flasica..
24.6.2010 23:43:50   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Pravim Uni jutros zitarice,stavim u flasicu,Nuk plasticnu 150 ml vode da joj smuckam mleko,pa prerucim u drugu flasicu,isto Nuk samo staklenu a ona pokazuje da ima 170 mluser posted image
Znaci dve flasice istog proizvodjaca,samo jedna staklena a druga plasticna pokazuku razlicitouser posted image


Ako si stavila 150 vode+ AD mlijeko,dok izmućaš to ti je 170, ako si tako mislilauser posted image

Ja tek sad vidim sta si me pitalauser posted image

Ne,stavila sam 150 ml vode u plasticnu flasicu i prerucim samo tu vodu u staklenu a ona pokaze da ima 170 ml!
Posle sam proverila sa onom plasticnom mericom i skontala da staklena pokazuje vise!!! Sto znaci da sam kad kod bi koristila tu staklenu flasicu detetu mleko pravila jace nego sto bi trebalo!!!!!!
Katastrofa! Kreteni jedni!
Ako neko ima i plasticnu i staklenu Nuk flasicu neka proveri da li je i kod njih  tako.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Flasica..
24.6.2010 23:48:11   
micketta
ja imam plasticnu nuk i plasticnu avent...
proverim odma' pa ti javim


_____________________________

zna baba

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Flasica..
24.6.2010 23:48:19   
Anoniman
Gaganoooooo,ti rece da ti je Una odma naucila na onu flasicu sa piskom?Stefan nikako da nauci,samo se igra i gricka je...a imamo i sa silikonskim i sa plasticnim piskom,obe Nukove...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: Flasica..
24.6.2010 23:55:16   
micketta
nuk 150 : avent 150

ne znam zasto ti je to tako...
cackala sam po netu i nasla ovaj mejl sales-int@mapa.de
tu mozes da postavis bilo koje pitanje u vezi sa nuk proizvodima.
ako ti je glupo, evo ja cu umesto tebe

(ne znam zasto mi je ovo boldovano nakon kopiranja e-mail adrese i nemam pojma kako taj bold da iskljucim)


_____________________________

zna baba

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Flasica..
25.6.2010 0:24:13   
gagana83
Ne znam nikog ko koristi staklene Nuk flasice pa da uporedim,ali sigurno je da staklena ne pokazuje tacno,jer sam proveravala.
Uopste mi nije jasno.
I jos sta je cudno,one brojke na flasici koje pokazuju koliko merica adaptiranog mleka da stavis,(na vecoj flasici su to brojevi od 1 do 8)-e pa na plasticnoj sedmica stoji paralelno sa 210ml kao sto bi trebalo a na staklenoj je sedmica paralelno sa 200mluser posted image
Jbt al sam zaguzvala,je l mozete da me ispratiteuser posted image
Bas cu sutra da vam slikam pa da vam pokazem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Flasica..
25.6.2010 0:26:01   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Gaganoooooo,ti rece da ti je Una odma naucila na onu flasicu sa piskom?Stefan nikako da nauci,samo se igra i gricka je...a imamo i sa silikonskim i sa plasticnim piskom,obe Nukove...

Ma naucice polako,ima vremena.
Eto on na primer keks sam jede a Una bi se sigurno zadavila kad bi joj dalauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Flasica..
25.6.2010 0:41:36   
Mishica 77
Ja koristim NUKove staklene(obe vrste) ali nemam plastičnu user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Flasica..
25.6.2010 0:47:56   
gagana83
Hm ako imas nekog ko koristi plasticne bolje proveri,mozda nemaju sve falinkuuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Flasica..
25.6.2010 9:18:41   
Pilence81
Ja koristim Nukove staklene flasice i provaravala sam,meni pokaze tacnu mericu kao i kod drugih

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Flasica..
25.6.2010 11:27:58   
micketta
gagana koristi neki divcha nuk user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Flasica..
25.6.2010 11:33:40   
LillyT
Ma svercerski neki Nuk, duplo dno (daj Gagana da valjamo neku robu sa tom vlasicom, da se obogatimo na brzinu). 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Flasica..
25.6.2010 11:39:16   
*Alexx*
Gagana, da li Una sama pije iz te flašice sa piskom? Ono, uzme sama u ruke i pije? Andrej se samo poliva (nije no spill), i nikako da skapira da mora na nagne flašicu da bi pio. Inače, kažu da od 10-og meseca treba učiti decu da piju iz čaše, to još nisam probala.
Lenština, neće ni flašicu sa mlekom da drži user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Flasica..
25.6.2010 12:22:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

kažu da od 10-og meseca treba učiti decu da piju iz čaše, to još nisam probala.



Moje mišljenje je da je to jako rano za čašu!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Flasica..
25.6.2010 12:25:30   
Jeca*
moj luka i dalje nece da drzi flasicu sa mlekom, kad pije mleko pre spavanja. nece jer mu lepse da drzim ja user posted image  ali vodu i sve ostalo pije sam. Jako rano je počeo sam da pije vodu. Ja mislim da casu treba uvoditi sto pre. Mozda ne sa 10 meseci, ali sa godinu dana da

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here