|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:24:53   
buhla
ja planiram da kupim za pocetak samo malu flasicu za vodi i caj, ukoliko naravno budem imala mleka i dojila.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:25:52   
Anoniman
Ja sam neki dan gledala u prodavnici neke NUK flashice...jel te valjaju? Neshto mi se ne kupuje avent kad je dignuta tolika frka oko njih....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:26:20   
Anoniman
Valjaju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:26:34   
Verus
Tashke, sredjenouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:26:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Tashke, sredjenouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:28:42   
Anoniman
Videtju josh....te sitnice tju da kupujem kad budem ishla u shkolicu za trudnice... Pod sitnicama podrazumevam flashice, cuclice, kozmetiku i tako to user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:30:40   
gina
Mi koristimo NUK široke flašice.
Imamo 2 velike staklene, 2 male staklene (retko se koriste) i 2 male plastične za sok, vodu, čaj tj. ono što se ne podgreva.
Imamo sterilizator za mikrotalasnu, sada ih sterilišem kad se setim i ako se setim, inače ih perem deterdžentom i to je to. Dok su bile baš baš male, flašice sam sterilisala svaki dan. One nisu htele da sisaju pa sam pumpicom izvlačila mleko i davala im na flašicu 3.5 meseci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:38:35   
Anoniman
E to mi treba...iskustvo duple mame user posted image

Te velike su od 260ml?

Meni su i rekli da kupujem staklene za mleko, i plastichne za vodu, chaj i ostalo shto se ne greje...
Jel se isplati kupovati taj sterilizator?  (s obzirom da je 6000)
Pumpicu tju kako vidim kupiti na kraju... user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:40:33   
gina
Mi smo kupili sterilizator za mikrotalasnu Aventov. Bio je oko 2000-3000 hiljade koliko se sećam u martu prošle godine.

Nukove velike flašice su od 250 ili 260ml.
Male staklene su od 120ml.
Male plastične su od 150ml.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:49:14   
Anoniman
Ja nemam mikrotalasnu...tako da mi se ne isplati kupovati taj za mikro.... a onaj obichan sam nashla za 6000 shto mi je puno za to dati....a necu imati kasnije toliko potrebu za tim... Kupicu bokal za zagrevanje vode, da bi olakshala sebi spremanje dohrane..a za sterilizaciju se josh nisam smislila shta i kako tju....

Ok....sad su mi malo jasnije flashice...tj imam jasniju sliku koliko chega tje mi trebati.... user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Flasica..
10.2.2010 23:51:39   
Verus
Smeskice, imas sve sto ti treba da sterilises-serpu ugrejes vodu i sve tu ubacis i malo sirceta-pisale su devojke gore.  Ja imam mikro, ali stvarno, za to malo potrebe sto cu imati, ne zelim da kupujem jos jedan aparat koji ce mi posle samo stajati....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Flasica..
11.2.2010 0:00:13   
Anoniman
Pa to kontam i ja.... nego...sam pomislila da tje biti brze i lakshe ako budem imala sterilizator....al za te pare....ne vredi...Ima korisnijih stvari koje tju uzeti za te pare.... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Flasica..
11.2.2010 0:02:32   
Verus
ako se ne varam, sterilizatoru treba duze da to odradi-u predjenju sa pet do deset minuta kolko treba u kljucaloj vodi...mozda ce neko ko ga ima reci koliko dugo traje proces...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Flasica..
11.2.2010 0:05:59   
Anoniman
Guppy je negde pisala da njen sterilizator odradi za 8 minuta sve....i onda joj u tome stoje flashice dok ih ne koristi.... super je to sve...al ja nemam para za bacanje...pa tju pre kupiti pumpicu koja tje mi biti potrebna...nego sterilizator za koji imam zamenu....

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Flasica..
11.2.2010 0:10:43   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Guppy je negde pisala da njen sterilizator odradi za 8 minuta sve....i onda joj u tome stoje flashice dok ih ne koristi.... super je to sve...al ja nemam para za bacanje...pa tju pre kupiti pumpicu koja tje mi biti potrebna...nego sterilizator za koji imam zamenu....

Slazem se.
Nece ti mnogo vise vremena trebati i za otkuvavanje u serpici.Stavis vodu u serpu,ubacis flasice i kad je gotovo iskljucis ringluuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Flasica..
11.2.2010 10:05:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: OTI

Smeskice, takodje...
neka me neko ispravi ali:
ako dojis, tebi ne treba nista za bebu: ni voda joj ne treba! (mozda caj protiv grceva)




Naravanouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Flasica..
11.2.2010 10:42:40   
Jeca*
ja pumpicom u zivotu nisam uspela da izvucem ni kap mleka...jednostavno mi nikad nije uspelo. Nego sam pustala bebu da vuce i tako je krenulo. Meni je pumpica bacanje para, a sterilizator najbolja stvar na svetu, ali stvar izbora

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Flasica..
16.2.2010 12:49:19   
gagins
Jeco,zavisi koju si pumpicu koristila,ima onih koje kidaju bradavice a nista ne urade.Da meni aventova nije valjala sigurno ne bih uspela sedam meseci da se izmuzavam i dajem cerki moje mleko na flasicu!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Flasica..
16.2.2010 13:08:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Meni je pumpica bacanje para, a sterilizator najbolja stvar na svetu, ali stvar izbora


A ja kažem sasvim obrnuto. Sterilizator je bacanje para, a pumpica jedna od najboljih stvari. Da je nije bilo, ja bih verovatno završila u bolnici sa mastitisom. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Flasica..
16.2.2010 13:31:55   
Anoniman
Mi smo odluchili da netjemo kupovati sterilizator.... a za pumpicu tjemo sachekati da se porodim...pa tje dragi trknuti da kupi ako zatreba....a nadam se da hotje....( tj nadam se da tju imati toliko mleka da bude vishka za izmlazanje) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Flasica..
16.2.2010 14:35:56   
mejra81

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Meni je pumpica bacanje para, a sterilizator najbolja stvar na svetu, ali stvar izbora


A ja kažem sasvim obrnuto. Sterilizator je bacanje para, a pumpica jedna od najboljih stvari. Da je nije bilo, ja bih verovatno završila u bolnici sa mastitisom. user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Flasica..
16.2.2010 14:40:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja pumpicom u zivotu nisam uspela da izvucem ni kap mleka...jednostavno mi nikad nije uspelo. Nego sam pustala bebu da vuce i tako je krenulo. Meni je pumpica bacanje para, a sterilizator najbolja stvar na svetu, ali stvar izbora

Ja sam malo zbunjena,zar pumpica ne služi za višak mlijeka,kada beba ne možeda pojede sveuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Flasica..
16.2.2010 14:52:29   
gagins
Pumpica je visenamenska spravica bez koje ja ne znam sta bih radila,jer nisam u pocetku smela da dojim jer sam pila neke antibiotike i ko zna jos sta,a pumpicom sam odrzavala laktaciju,izmuzaala sam se u isto vreme kada je ona ruckala,a posle sam je samo prebacila sa AD mleka,na moje!Smatram da je pumpica izuzetno vazna stvar za majke koje doje i koje imaju mleka!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Flasica..
20.2.2010 22:30:20   
nina83
I mi koristimo Avent-ove flasice. Kupljene su jos u septembru i ne znam za oznaku..  S druge strane, ja sam od onih koje ne veruju bas u svu ovu frku.. Ne znam, nisam pametna.
Citala sam da je Verus ranije pitala ko kako sterilise flasice na "starinjski nacin". Ja ih sterilisem u ekspres loncu, tako da se prakticno sterilisu na vreloj pari. Ista stvar kao i sterilizator.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Flasica..
22.2.2010 17:08:08   
ivanable
Drage mame, da li neka od vas koristi chiccov sterilizator Sterilnatural Basic, dobila sam isti na poklon ali nemam uputstvo pa ne znam kako se koristi :( Mozda ovo pitanje nije bas za ovu temu ali je najbliza....

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here