|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 0:19:54   
Zvoncica1
Drage moje mamice, da li mozda neka od vas ima polovnu hranilicu koju bi prodala ili zna nekog ko zeli da proda hranilicu? Bas mi je potrebna, a nemam bas para da kupim novu...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 1:35:40   
Anoniman
Da se utefterimo i ovde - kupili smo Peg Perego Prima Pappa preko oglasa, sem museme koja je ostecena (dovoljno je citava da je iskoristim da uzmem semu sa nje pa da sasijem drugu) i sto je stariji model sasvim je funkcionalna, a temeljno ribanje i polivanje asepsolom je ucinilo svoje.
Zvoncice, pogledas Limundo i Kupindo kao i KupujemProdajem, ja sam tu nasla a red velicina je od 2000-8000, zavisi od modela. ne znam odakle si, mozda da pogledas jos i Pancevacki buvljak i NS Najlon. uglavnom je sva bebi oprema ispravna i samo joj treba temeljno ciscenje

(odgovor članu Zvoncica1)
  Direktna veza do poruke: 377
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 8:45:13   
Zvoncica1
Hvala puno, bas tu i gledam...inace sam iz Pirota, kod nas je to malo teze naci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 9:45:57   
Anoniman
veruj mi, kurirske sluzbe samo kita ubicu ne mogu da dostave, sve do 100 kg i u granicama drzave je dozvoljeno.

(odgovor članu Zvoncica1)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 10:58:09   
Zvoncica1
Ma to znam, ja sam tako uzela i kolica a i ogradicu za igranje ....ako nije problem, da li bi mi rekla koliko si platila hranilicu i ako hoces posalji mi neku sliku, posto sam videla nesto na oglasima, pa da uporedim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 11:03:22   
Zvoncica1
Ja imam novu, nekoriscenu hranilicu koja se kaci na sto, doneo mi dever iz Italije, platio je tamo preko 30 evra, ali smo mi dok je on bio tamo kupili stakleni sto za rucavanje, a on to nije znao...hteo covek da nas iznenadi..i sad mi tako stoji...bas steta...ako neko ima zainteresovan za kupovinu takve hranilice ili nekakvu razmenu...zalosno je da sedi tako u cosku , a bas je super stvar, samo ko ima drveni sto da moze da je nakaci...ne zauzima uopste puno prostora!

(odgovor članu Zvoncica1)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 11:09:49   
Anoniman
platila 2500, sa postarinom nepune 3 crvene. postavicu slike kasnije posto joj sijem novu navlaku a naravno da je nisam slikala kad je tek stigla user posted image

(odgovor članu Zvoncica1)
  Direktna veza do poruke: 382
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 11:14:26   
Zvoncica1
Jesi li je kupila preko oglasa? MIslila sam da mozda imas sliku sa oglasa...posto ja tako imam svakakve slike hranilica koje se nude

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 11:15:33   
Zvoncica1
Da , sad vidim gore si napisala da si je kupila preko oglasa...

(odgovor članu Zvoncica1)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 11:29:39   
Anoniman
skinuli su je, kupila sam preko kupujem prodajem. pre par nedelja greskom promasimo chicco polly za 3000, mal nisam plakala. nisam licitirala jer nisam nista znala o njoj. onda sam skoro odustala i malo je falilo da odem u apoteku i kupim bertonijevu obicnu za 3000. pregledaj, pitaj, ma znas i sama, ima tu svega i iskoci nam ova i pod hitno smo je kupili, nisam htela da se premisljam puno da ne ostanemo bez nje. ako je dobra-uzimaj odma!

(odgovor članu Zvoncica1)
  Direktna veza do poruke: 385
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 12:09:39   
Zvoncica1
znaci da gledam chicco poly ili peg perego...umam ponudu za chicco mama bez kaiseva i sa propalom postavom za 2200 plus postarina...da li da je uzmem? ima li tvoja kaiseve ili mi to ne treba?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
17.5.2012 19:56:49   
Anoniman
bas nemam iskustva sa stolicama, najbolje ti je da procitas sta su zene do sada pisale. polly i prima pappa mi se svidjaju jer ima i vertikalno i horizontalno podesavanje, tj podesava se i visina stolice i naslon. nove perego imaju onaj deo izmedju nogu (plastican) pa kad stavis tacnu beba ne moze da ispadne. ovaj moj matori deo nema to i moracu da ga vezujem, makar oko pasa. mozda ce iskakati, mozda nece ali neke greske mogu samo jednom da napravim. ima jos stolica koje to mogu, ali moje finansije to ne dozvoljavaju.
postavu mozes i sama da sasijes, ja to radim. uzela sam kroj sa stare, izabrala materijal, upravo sam kupila 1cm debeo sundjer i krecem u akciju. ako nisi raspolozena za sice, bilo koja krojacica ce ti to odraditi - neces dobiti sa musemom kao original ali za male pare moze da ti napravi 2-3-4 pa da menjas prema raspolozenju kad se isprljaju.
kad nadjes stolicu kucaj ime stolice pa review, amerikanci umeju da budu bas kriticni kad ih ocenjuju. isto tako probaj da je pronadjes i na youtube, videces "uzivo" kako deluje i kako se sklapa, vezuje, podesava ...

(odgovor članu Zvoncica1)
  Direktna veza do poruke: 387
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 0:35:12   
Anoniman
evo je. nije do kraja zasivena ali djavo me vukao (MK, prozvana si!!) pa ce ovako izgledati minus ciode i plus spojen deo kod nogu. sutra cu postaviti i slike kakva je bila pre (u Kreativno). nasla sam i plavo-beli materijal na pruge (mornarski) pa cu da napravim jos jednu presvlaku.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 388
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 0:37:58   
mama kukunka
ti si moj idol!!
bravo!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 0:38:49   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 390
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 8:09:27   
Ivence
IZVORNA PORUKA: mama kukunka

ti si moj idol!!
bravo!!!

I moj takodje!!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 9:06:34   
Anoniman
Svaka tebi čast!!! Luda ženo mogla bi od tih ruku lepo da živiš !!!

(odgovor članu Ivence)
  Direktna veza do poruke: 392
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 9:18:32   
Anoniman
BB bravo!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 393
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 9:21:36   
Anoniman
Zena zmaj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 394
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 10:37:15   
Zvoncica1
Svaka ti cast, super si user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 10:50:18   
vonavoj
svaka cast BB!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 11:30:18   
PoisonEve
Divno BB, super si je sredila!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 11:54:38   
Anoniman
user posted image BB

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 398
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 20:40:33   
Anoniman
fala zene, bas ste mi podrska!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 399
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 21:31:28   
Ana RR
BB, ti i Miš bi napravile čudo sa svojim kreacijama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here