|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 16:42:59   
Anoniman
E imam ja i ja sam prezadovoljna. Jedina a ne mala mana je sto joj se navlaka skida krajnje debilno i ne bas lako a tako se i navlaci. A meni se slaze uz kuhinju user posted image

Ne razumem kakve visine pominjes. Sedne jede posedi jos malo i cao. Stolica sklopljena i naslonjena na zid. A taman staje za nas sto tako da mozemo svo troje lepo da jedemo zajedno.
IZVORNA PORUKA: maslackic

ima li neko iskustva sa Chicco Jazzy stolicom? mm se svidela najvise a i meni..jedino sto mi se nesvidja je to sto ima jednu visinu...ali ok nis strasno...a stvarno lepo izgleda, a nisam videla da je neko nesto pisao o njoj...mi moramo obavezno da je kupimo..ovako neide..jedva se objasnimo da mora da sedi i jede pa tek onda da se igra user posted image


(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 451
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2012 16:14:01   
misicjh
I mi moramo da se pohvalimo....user posted image mama(ja) danas pobedila na licitaciji na limundu i kupila svom detetu stolicu...user posted image Chicco Polly Magicuser posted image ..polovna je i sutra ili prekosutra cemo da je vidimo uživo...nadam se da nismo pogesili user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2012 16:22:32   
Ana RR
Odlična stolica, mi je imamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2012 17:11:34   
misicjh
daa user posted image , videla sam da ste zadovoljni sa njom, ja sam se oduševila kad sam videla sta sve ima ......a ono sto ima priča za one šrafove? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2012 21:35:40   
Ana RR
Mislim da je to kod nekog drugog (ili starijeg) modela, postoje i na ovoj stolici ali nisu šrafovi već je kao neka plastika na koju se kači tacna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2012 21:40:07   
misicjh
supreiška user posted image jedva cekam da nam stigne user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2012 22:06:14   
Anoniman
šrafovi su bili problematični kod starijeg modela Chicco Poly 2in1, ne Magic i izbačeni su a te serije povučene iz prodaje, pisah na prethodnim stranama na temu. Uživajte u stolici! user posted image

(odgovor članu misicjh)
  Direktna veza do poruke: 457
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.9.2012 7:25:28   
misicjh
Hvala user posted image
Znam da sam čitala nesto o tome na prethodnim stranicama, ali nisam juče imala vremena da isčitavam sve, pa sam zato ponovo pitala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.9.2012 15:24:42   
Sesilija 83
Ja porucila drugu stolicu/hranilicu,a onu drvenu uz dogovor sa gazdaricom zamenicu za neki skafander ili tako nesto,porucila sam ovu http://www.camspa.it/en/azienda/richiedi-catalogo/sfoglia-on-line/
strana 18-19 koga ne mrzi nek baci pogled
ima je moja prijateljica i vidim da je fino korisna,funkcionalna ,plastika se lako pere,tj sam prebrises...videcemo kako ce biti kod mene, stize mi u ponedeljakuser posted image jedva cekam

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 13.9.2012 15:26:14 >

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.9.2012 11:17:42   
Ivence

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Ja porucila drugu stolicu/hranilicu,a onu drvenu uz dogovor sa gazdaricom zamenicu za neki skafander ili tako nesto,porucila sam ovu http://www.camspa.it/en/azienda/richiedi-catalogo/sfoglia-on-line/
strana 18-19 koga ne mrzi nek baci pogled
ima je moja prijateljica i vidim da je fino korisna,funkcionalna ,plastika se lako pere,tj sam prebrises...videcemo kako ce biti kod mene, stize mi u ponedeljakuser posted image jedva cekam

Ja imam onu sa strane 14, u sredini, i meni je super :)

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2012 17:50:14   
Sesilija 83
Stigla nam je stolica jos u ponedeljak,ali ja ne stigoh da napisem,super je.. zadovoljna sam a i K
voli da sedi u njoj dok smo u kuhinji,dok sredjujem sudove,rucak...user posted image

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.9.2012 15:13:46   
Anhelito
Ja sam se izgubila u trazenju hranilice, da li uzeti neku iz jednog polozaja ili one sa vise funkcija, ili uzeti one sto se kace na stolice zbog putovanja...nisam pametna

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 9:56:35   
jovicaa
zelimo da kupimo maksimu stolicu za hranjenje, koja bi ujedno trebala da sluzi i za sedenje. znaci da moze da boravi u njoj kada krene u polusedeci, posto osim ljuljaske nemam u cemu da ga drzim, kolica ne dolaze u obzir zato sto bi aleksandar napravio haos sigurno.
aleksu smo uzeli drvenu, ali na kraju i nisam toliko zadovoljna... prvo raspala se, drugo nema pojas, sto je veeeelika mana... a i u nju beba moze tek kada bas pocne da sedi...
tako da dajte savete, posto ja ne znam nista o stolicama..user posted image jos ih nisam proucila, a i nemam iskustva

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 10:10:22   
Tiziana
Mi imamo chicco stolicu za hranjenje koja je 0+. Dobili smo je kad se Laza rodio i evo sad je i Dunja koristi.Stavljali smo ga od rodjenja u nju jer ima umetke i ima one zezancije koje se gore nakace pa vise,sviraju kad ih stisnes,suskaju itd..ima razne umetke, moze da se podize i spusta,znaci da bude blize podu i dalje od poda,moze da se stavi za sto..Super je. Ali skoro sam je videla u nekoj radnji i nije bas jeftina.Mi smo je dobili na poklon.Ali je zaaaista super.
Probala sam da je nadjem sad na netu,ali ne uspevam.AKo uspem stavicu link.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 10:11:22   
jovicaa
joj ja bas sad gledam cene... covece, bas su mi jako skupe.. mislim generalno sve stolice za hranjenje..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 10:12:56   
Tiziana
http://www.takolako.rs/user/stolice-za-hranjenje/chicco-stolica-za-hranjenje-polly-magic/44_784_20024_1_0_0/item.jsp

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 10:14:03   
Tiziana
Preskupe su!
Mi smo je dobili od moje kume i zaista je maximalno koristimo,splatila se svaku (kuminu) paru! user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 10:21:26   
MarijaBg
Mi imamo neku obicnu Cam, dobili smo polovnu i stvarno nam je posluzila super, jos uvek jede u njoj i kontam da ce jesti do 3 godine sigurno, tako da nam treba jos jedna, posebno jer je ova vec u poluraspadu...
Ne bih uzimala tu sa zavaljenim polozajima, imamo ljulju, a vise volim da strpam bebu u ogradicu da se vezba, umara pa posle fino spava user posted image
Ima solidnih za 6-7 hiljada, a mozda nam neko donese na poklon, posto sve ostalo imamo, jedino nam to od krupnije opreme treba user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.1.2013 10:35:25   
pocahontas
mi kupili ovu i zadovoljni smo.
shop.aksa.rs/esprit-hranilica-sit-n-relax-navy.html

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.1.2013 17:50:59   
vikiii
Cao mame! Ineresuje me da li smem bebu od pet meseci da stavim u hranilicu? Krenula sam da ga dohranjujem i polako postaje nemoguca misija nahraniti ga, a da mi haos ne napravi. Na sta bi trebala da obratim paznju pri kupovini?

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.1.2013 21:54:13   
isidora88
viki obrati paznju da stolica ima vise polozaja za sedenje, da ima pojaseve da dete ne moze da ispadne iz nje, da je materijal plastificiran da mozes da ga operes, da nema ostrih coskova i tako to gde beba moze da se povredi.
hranilice koje zadovoljavaju ovako nesto kostaju od 6,7 hiljada pa naviseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.1.2013 23:05:22   
madre

IZVORNA PORUKA: vikiii

Cao mame! Ineresuje me da li smem bebu od pet meseci da stavim u hranilicu? Krenula sam da ga dohranjujem i polako postaje nemoguca misija nahraniti ga, a da mi haos ne napravi. Na sta bi trebala da obratim paznju pri kupovini?

ovo sto cu ti reci je nesto zbog cega sam i danas besna iako je vise ne koristimo. ja uvek govorim da nesto na sta se pod hitno treba obratiti paznja jeste da moze da se skida tacna, odnosno stocic na kojem stoji tacna... znaci skines stocic, stavis dete, vratis stocic... mi smo hranilicu dobili od koleginica moje svekrve i uvek sam bogija maltretirala kad treba da je stavim u nju, cak kad je porastao se desavalo da ga zaboli. ne znam da li je to jedina stolica na svetu na kojoj se ne skida tacna ili se na to stvarno treba obratiti paznja. jako mi je zao sto nisam kupila novu stolicu, jer nas je bas namucila!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.2.2013 13:27:39   
vikiii
Sta mislite o Klik hranilici? Deluje mi ok,ali opet.. Jel imao neko iskustva sa ovakvom hranilicom?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.2.2013 13:41:13   
Anoniman
madre, ja nisam ni proveravala da li se na nasoj skida tacna jer nemamo nikakvih problema da je stavimo i izvadimo, ima dovoljno prostora. meni se mnogo svidja na nasoj to sto je jako stabilna jer M ne dozvoljava da je vezemo, a jako je nemirna. Lako se i cisti, a i tockici mogu da se stopiraju.
lici na OVU, ne znam da li je bas isti tip, ali jeste peg perego.

< Poruku je uredio ksena -- 4.2.2013 13:42:51 >

(odgovor članu vikiii)
  Direktna veza do poruke: 474
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.2.2013 17:48:26   
leamalamut
http://shop.aksa.rs/puerri-hranilica-apetito-oranz.html , meni se ova bas dopada , ima li je neko ?

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here