|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.5.2014 22:42:44   
Leax

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Bas sam danas rekla mami: ne znam kako bih je hranila da ne postoji ova stolica za hranjenje! user posted image

user posted image Apsolutno se slazem sa tobom i meni je stolica pravi spas . Moj svrca je pravi nemirko i jedino u svojoj stolici sedi mirno i strpljivo ceka klopicuuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
23.6.2014 14:46:08   
Klarita
Je l' ima neko iskustvo sa OVOM ? Ne volim one drvene 2u1, a Klarinu ne mozemo i necemo koristiti!

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.6.2014 0:18:08   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Klarita

Je l' ima neko iskustvo sa OVOM ? Ne volim one drvene 2u1, a Klarinu ne mozemo i necemo koristiti!

user posted image nama je slična,samo drvena. Ja sam prezadovoljna,stabilna je a i najbitnije lako za čišćenje. Ja ne znam kako bih je drugačije hranila jer je nemirna. Morala bih kolica svaki dan da ubacujem u veš mašinuuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.6.2014 6:14:57   
serpica
Mi imamo pueri stolicu ostala nam od seke,medjutim od skoro je tek koristimo jer kad sam ga ranije stavljala njemu je sve ispadalo iz usta user posted image nagne se napred i ne ume lepo da se zavali u stolicu.Sad je vec druga prica.
Klarita imas prelepe hranilice u Aksi na akciji user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.6.2014 14:44:28   
Klarita
Ova mi zapala za oko jer moze da se iskoristi kasnije kao stocic za igru. A, k je bila dobila od tetke mm OVU Sad je u raspadanju, koristili smo je do zimus,skinuli bili posluzavnik onaj, pa je uglavimo u sto sa nama da sedi. X puta mi se zaglavljivala jer ima metalnu sipku, kao precku i ne mozes da je skines. Popuser posted image sam kad su nam je doneli a, nisu nas ni pitali. Nije poenta u ceni vec u funkcionalnosti.
Sada moji hoce da kupe nesto N, jer mu sem klasicnog darivanja po izlasku iz porodilista i ovako sitnica i stvarcica nista konkretno nisu kupili, pa insistiraju da izaberem nesto sto hocu. U aksi je vidim ima ona sto mi se svidja i skuplja je. Kako mi nije hitno, cekacu, mozda bude na akciji ili naidjem na drugom mestu na nekoj akciji.
Greska, bila je tog dezena na visnjice, ali je imala i neku igracku koja svira one glupave kineske melodije od kojih se dize kosa na glavi i neku vrteskicu, znaci EVO JE, samo onog dezena kao ona gore!

< Poruku je uredio Klarita -- 24.6.2014 14:47:04 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2014 11:03:00   
mirkam
Peace, da nastavimo o Ikeinoj hranilici user posted image
Imam i tacnu, al nemam onu navlaku, a ona mi se cini super na onoj slici sto si postavila.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2014 11:09:35   
Peace*
Kad sam rodila Luku, onda su imali ovo:

http://www.ringeraja.rs/forum/fb.asp?m=17744

I to je bilo extra jer si ti naduvala koliko ti odgovara u skladu sa veličinom bebe.

Ja sam duvala na max, Luka je sa godinu dana imao 8,5kg. user posted image

Već kad se Marko rodio, toga nije bilo, i kupili smo to drugo što sam ti postavila. Nije loše, radi posao, ali ono prvo je bilo po meni zakon.

Zaista sam se iznenadila tvojim negativnim komenatrom, jer, oko mene dosta ljudi ima baš tu stolicu, i svi su zadovoljni. Naravno, svi smo mi različiti, pa se naravno nekima sviđa, nekima ne.
Meni je extra i što joj skinem noge i nosim sa sobom. Jeste ta stolica (beli deo) glomazan, ne nosim je na duža putovanja, ali ono vikendica i sl - ladno. Posle kad stignem kući, prebrišem mokrom krpom, i kraj. Tu su crtali, tu su valjali plastelin... ma sve. Posle beli sunđer, prevučeš, i kao nova. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2014 11:11:33   
Peace*
Evo ih i prethodni postovi:


IZVORNA PORUKA: Peace*

On nije za kupovinu hranilice zato sto smo dobili jos davno neku Ikeinu al ona je meni katastrofa.Obicna plasticna stolicica, ne moze ovako malo dijete tu.


Ova KLIK?

Šta joj fali? Ja oboje u toj digla, oduševljena bila. user posted image
Tvoje dete je 7 meseci, što ne može? Mislim, nije malo više. Moji su sedeli u tome od 5,5-6 meseci.




IZVORNA PORUKA: mirkam

Peace, bas ta. Meni M ne sjedi jos uvijek stabino, i kad ga stavim u ovo cudo sav se iskrivi.Drugo, neudobna je, trece treba mi mali nagib na naslonu jer on ne zna da sjedi uspravno, ispravi glavu i zine da bih ga nahranila. Mozda ce kasnije ona biti ok, ali za sada nam stvarno neodgovara. Da ga vidih kako izgleda u njoj, muka da te uhvati..




IZVORNA PORUKA: Peace*

Stvarno ne kapiram. Luka je ima 6m kad smo je kupili, a M je u njoj bio sa 5,5. Ni oni naravno nisu sedeli sami inače, ali ima da se kupi OVO, i onda je sve ok. Obožavali su.
Mislim, ne ubeđujem te, da me ne shvatiš krivo. user posted image Samo mi nikako nije jasno zašto želiš da hraniš dete čvrstom hranom u poluležećem položaju? Mislim, čitam ovde po forumu da to žene rade, ali meni nije jasno. Ja sam odlepila sa Lukom dok nije napunio 6m da napokon sedne, uvek sam se bojala da će se u tom polu ležećem udaviti.
Ova stolica je extra jednostavna za održavati jer je plastika, ja sam podmetnula peškir pod guzu zimi, i to je to.
Marko i dalje kod sveki sedi u njoj jer mu je visok sto.
Rabimo ih već 7 g (imam dve user posted image ) i kao nove su.




IZVORNA PORUKA: mirkam

Nije to polulezeci polozaj, nego..ne znam da ti objesnim, samo je malcice kao zavaljen.U ovoj stolicici-ljuljasci u kojoj ga sad hranim u tom je polozaju. Probala sam u ovu hranilicu koju imamo, ali on nekako spusti glevu a iskrivi se i nema sanse da ga nahranim..A inace ja sam dobila ovu hranilicu, kod nas ih nigdje nisam vidjela, a sa ovom navlakom bi bilo mnogo bolje..Ne znam, cini mi se da bi u hranilici sa polozajima bilo i lakse i udobnije, ali mozda si u pravu.Stavljacu ga vise u ovu sad par dana, pa da vidimo..




IZVORNA PORUKA: Peace*

Probaj mače, on mora naučiti da digne glavu za zalogaj. Sećan se i ja da su saginjali glavu, ali onda igraš malo pipirevke, pa dignu pogled, stvaiš zalogaj, pa opet sve. user posted image Ali vremenom se uhodate. A jel imaš i tacnu za stolicu? KLIK

Tih stolica kod nas nema. Vidi sa nekim od švercera da ti donesu ovo. Napišeš im šifru i donesu. Zaista je super.



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2014 12:23:11   
mirkam
Peace, meni se ona samo cinila neudobna i nepogodna za bebu koja jos uvijek ne sjedi stabilno. Za kasnije bi mi vjerovatno bila ok. Sada, dok jos maltene uci da jede, htjela sam sto pogodnije i sto udobnije za njega, a one sa polozajima su mi se cinile kao idealne.
Evo, danas cemo rucati u njoj pa javljam kako je bilo..user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2014 12:39:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: serpica

Mi imamo pueri stolicu ostala nam od seke,medjutim od skoro je tek koristimo jer kad sam ga ranije stavljala njemu je sve ispadalo iz usta user posted image nagne se napred i ne ume lepo da se zavali u stolicu.Sad je vec druga prica.
Klarita imas prelepe hranilice u Aksi na akciji user posted image


Pročitala sam 'peri deri' stolicu i mislim se kakva je sad to peri deri stolica user posted image

Što se tiče ikeine stolice, sve kul i ok, samo meni ona tako izgleda nestabilno i klimavo... Ne kažem da nije kvalitetna i vidim da masa ima dobra iskustva sa njom, ali eto.

Ana je od mojih dobila stolicu (pojma nemam sad koja je marka) ima 3 položaja, visine jedno 4 čini mi se, točkiće pozadi i sklopi se. Zadovoljna sam sa njom. A tada sam birala dezene i za muško i za žensko, pa sada šta god da bude - imaće.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2014 12:47:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo kako Mare uživa user posted image

user posted image

user posted image


chicco polly magic


Ja bih verovatno prodala ovu našu stolicu jer nam više neće trebati, ako nekoga interesuje neka se javi na pp.

U dobrom je stanju ali se navlaka pocepala i nju treba zameniti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.8.2014 9:23:11   
Peace*
Što se tiče ikeine stolice, sve kul i ok, samo meni ona tako izgleda nestabilno i klimavo... Ne kažem da nije kvalitetna i vidim da masa ima dobra iskustva sa njom, ali eto.


Joj, sve je sem nestabilna. Pre je neudobna nego nestabilna user posted image jer joj noge ne idu ravno ka zemlji, nego se šire.

mirkam javljaj jel ide ili ne. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.8.2014 14:18:58   
mirkam
E nije stvarno nestabilna. Cak sta vise, bas je cvrsta, ne mrda.
Peace, juce onako tu i tamo, vidjecemo za dalje, javljam...user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.8.2014 14:30:15   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo kako Mare uživa user posted image

user posted image

user posted image


chicco polly magic


Ja bih verovatno prodala ovu našu stolicu jer nam više neće trebati, ako nekoga interesuje neka se javi na pp.

U dobrom je stanju ali se navlaka pocepala i nju treba zameniti.


Boze kako je maaaaali! a sad pravi momak user posted image

ja sam takvu trazila za sasu, al nije bilo da se kupi, dobili smo neku peggy i nije losa, al nema tu lezaljku za novorodjence. ..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.8.2014 14:32:47   
Peace*

IZVORNA PORUKA: mirkam

E nije stvarno nestabilna. Cak sta vise, bas je cvrsta, ne mrda.
Peace, juce onako tu i tamo, vidjecemo za dalje, javljam...user posted image


user posted image

Ma ne treba ti sad više bebeća stolica. On (dečak, jel?) je velik dečak, nemoj bre bacati pare. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.8.2014 15:09:29   
mati
Mi smo Matiji kupili stolicu u koju je seo par puta dok mu je jos bila interesantna. Ja sam htela da je prodam jer smo je odma spakovali ali probacemo sad za Mitra. Doneli smo je ali je jos u kutiji, treba neko da je namontira.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
22.8.2014 23:26:30   
Dada81
Mi kupili polovnu,dobro ocuvanu,ovakvu identicnu smo pozajmili kada se David rodio(i naravno,vratili) sada kupim slucajno istu,jedino je oslonac za stopala bio narandzast.Davidu je bila dobra,hteo je u njoj da sedi i dok ja pripremam jelo. Marko mi nije tako stabilan jos uvek kao on,klizi malo,iako ima kaisice,nisam ga vezala jos,savija galavu dole,jedva mu zalogaj ubacim.
Ana,vasa je fantasticnauser posted image

user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
23.8.2014 21:22:39   
mirkam
Dado, super je hranilica. Moze li naslon malo da se nagne?Mi jos nismo kupili, a u ovoj sto imamo lose nam ide...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
23.8.2014 22:57:58   
Dada81
Jeste,lepa je,Mirkam,ali ne moze nista,ne mrdauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.8.2014 10:01:40   
milicicak
Dokle su vam deca bila u hranilici? Mini buba ima dve ipo i jos uvek jede u hranilici... problem je sto je isuvise niska za normalni sto i stolicu, tj. ne moze sama da jede ako sedi za stolom sa nama... hranilica vec pocinje da me nervira jer se strasno znoji dok sedi u njoj... nisam pametna sta da radim... da kupujem neku visu normalnu stolicu ili da sacekam jos malo i da jede u hranilici...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.8.2014 10:29:38   
Ana RR
Marko je dugo koristio, a on je baš visok. Imao je više od 2,5 god. Kad smo konačno sklonili hranilicu bilo je to najviše zbog toga što je počela da mi smeta inače bi on i dalje u njoj sedeo. Tu je jeo, crtao, igrao se..

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.8.2014 10:34:56 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.8.2014 10:53:37   
milicicak
Nama sluzi iskljucivo za hranjenje, nikad nije htela da crta ili se igra u njoj :( sacekacu onda da jos malo poraste, hvala Ana :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.8.2014 11:06:19   
superm
Nasa je Peg Perego, Siesta. Stabilna je za razliku od vecine hranilica koje smo videli. Ako dete zaspi u njoj, moze da se podesi i u polozaj za spavanje.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.8.2014 11:11:03   
Ana RR
Mare je sam ulazio u nju, uzme bojice i papir i sedne i crta. Baš, baš je obožavao tu stolicu user posted image

Ako voli neka je još, šta fali. Te stolice su ionako do 3 godine ili do određene kilaže, tako da, samo opušteno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.8.2014 8:31:20   
Peace*
Marko za dve nedelje puni 4g, i kod sveki za ručkom i dalje sedi u hranilici jer je nizak za sto.
Kod kuće sedi na običnoj stolici.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here