|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 22:48:47   
Leki 77
A ima li neko Peg Perego hranilicu? Meni se ona dopala. Sediste je, da tako kazem, plastificirano, pa mi deluje da ce biti laka za odrzavanje. Ne dopada mi se sto ima cetiri tocka, to mi ne deluje stabilno dok ga hranim. Ikeina mi deluje nebezbedno, cini mi se da nema kaiseve, a ja njega sada, sa pet meseci vezujem u kolicima jer pravi mostice dok ga setam i plasim se da ce ispasti jer se odbacuje od ivice kolica.

Evo linka, da vidite o cemu pricam - http://pegperego.rs/deciji-namestaj/prima-pappa-diner-hranilica.html

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 22:50:15   
guppy RR
Ikeina IMA kaiševe i jako je stabilna stolica.. može dete (evo moji imaju 2 godine) da jaše po njoj, pa se ne prevrne.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 22:56:21   
Leki 77
Vidim da je ti i tasha preporucujete...Pretpostavjljam i da se sklapa...kod ove Peg Perego mi se dopalo sto je podesiva po visini mada ne znam koliko je to realno korisno.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 22:57:50   
guppy RR
"sklopi" se samo toliko, da mogu da se izvade noge, tako da imaš posebno 4 šipke i posebno "stolicu".
Ja sam oduševljena i ne bi je toliko preporučivala... ali platiti 10€ ili koliko je već koštala za stolicu koju koristimo već 2 godine... prema Peg Perego koji košta celo bogastvo za mene .. još PUTA DVA svaki takav trošak...

ma milina...

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 23:03:49   
sonja999s
mi smo kupili pre neki dan peg perego hranilicu ali nema 4 tocka nego dva, zadnja
cini mi se super, za sada. preko dana bude tu, vezem ga. voli da sedi na visini
dosadila su mu kolica a i moj mis od 5 ipo meseci se vrti u kolicima, prevrce se sa ledja na stomak.
podesavanje po visini mi je korisno jer ga ne hranim uvek na istom mestu.
ima tacnu koja se skida a onaj deo izmedju nogu ostaje tu sto mi je super jer kad ga otkopcavam ne moram da ga "hvatam".
ima 3 polozaja za ledja i svidja mi se to sto kad spustam naslon i deo za noge automatski ide na gore sto kod npr chicca nije slucaj.


(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 23:07:38   
Leki 77
Hvala Sonja! A da li slucajno znas kako ti se zove model? Ja sam videla samo Prima Pappa Diner i u Bg-u je oko 150e.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 23:07:54   
Anoniman
Uopšte nije stvar u ceni (kod mene), ja sam se jednostavno zaljubila u tu stolicu, i bilo je ta ili ni jedna druga! Inače, nikada Luku nisam vezala, i nikada nije ispao, a nije da se nije naginjao.

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 23:15:59   
sonja999s
prima pappa diner
model je proslogodisnji pa je zato bila jeftinija za 2500din.
izgleda ovako
http://www.albeebaby.com/peg-perego-prima-pappa-diner-2008-high-chair-red-bubbles.html
sad gledam, ova ima 4 tockica, moja ima samo dva
kako nije mi jasno?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2009 23:21:41   
Leki 77
Model je u sustini isti, samo su dezeni drugaciji, koliko kapiram. Ok. Hvala puno. Meni je orsi gialo najlepsa boja, pa mislim da cu tu uzeti. Ako je nadjem. A uopste mi nije jasno kako cas ima, cas nema sva cetiri tockica?! Svasta! I na to moram da obratim paznju. Ako nema neku kocnicu, bas mi je bitno da nema prednje tockice.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.8.2009 7:41:27   
Tweety84
Hranilica ja super stvar, mi imamo Graco-vu i baš sam zadovoljna. Po meni, jedina mana tih hranilica je što su dosta glomazne, puno mesta zauzimaju, pogotovo kada je mali prostor. Mi imamo jako malo kuhinju, i gde god da je smestim smeta user posted image Ali u svakom slučaju, puno nam pomaže! user posted image

Ne mogu da procenim na osnovu te slike koliko mesta zauzima taj Ikein model, ali pretpostavljam da je ok. Znam da oni imaju sjajna rešenja za male prostore. user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.8.2009 8:46:40   
Anoniman
Noge se šire od stolice ka zemlji, pa onda zauzima više mesta nego što se čini, iako sama sedalica nije gomazna. Mada, da noge ne stoje tako, ne bi bila stabilna koliko jeste.

(odgovor članu Tweety84)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.10.2009 15:11:07   
Pansophia
Ne znam da li da kupujemo hranilicu. Po meni je to odlicna stvar za bebe da nauce da obeduju onako bas pravo, ali mnoge mame mi kazu da njihova deca nisu volela hranilicu.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.10.2009 20:11:34   
mihi
user posted image  Mi imamo ovu sjajna je

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.10.2009 20:29:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

user posted image  Mi imamo ovu sjajna je


I mi imamo istu, samo drugi dezen. Ne samo da je koristim za hranjenje, nego je ona definitivno najkorisnija stvar koju sam ikada kupila. Nesu nigde vise ne mogu da ostavim, dok recimo odem do wc-a ili da namestim krevet, ili tako na par minuta, osim u tu stolicu-zavezem ga i ne razmisljam, a uvek mogu da mu stavim tu plastiku ispred (inace je ne stavljam kad jede posto je on ne voli) i natrpam igracke, i dok ih sve pregleda, prodje 10 minuta. Iz nje NIKAKO ne moze da se izvuce, ispadne, odveze se...dok se iz kolica za tren oka iskobelja, a iz ogradice(koju ne koristimo vec 3 meseca) je krenuo par puta da ispada na glavu.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.10.2009 21:00:01   
mihi
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: mihi

user posted image  Mi imamo ovu sjajna je


I mi imamo istu, samo drugi dezen. Ne samo da je koristim za hranjenje, nego je ona definitivno najkorisnija stvar koju sam ikada kupila. Nesu nigde vise ne mogu da ostavim, dok recimo odem do wc-a ili da namestim krevet, ili tako na par minuta, osim u tu stolicu-zavezem ga i ne razmisljam, a uvek mogu da mu stavim tu plastiku ispred (inace je ne stavljam kad jede posto je on ne voli) i natrpam igracke, i dok ih sve pregleda, prodje 10 minuta. Iz nje NIKAKO ne moze da se izvuce, ispadne, odveze se...dok se iz kolica za tren oka iskobelja, a iz ogradice(koju ne koristimo vec 3 meseca) je krenuo par puta da ispada na glavu.



u pravu si Nedja baš je komforna ali je Miloš ispao iz nje sa 8 meseci, odvezao nekako kajš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.10.2009 21:03:30   
Anoniman
Jesu bili zakaceni i oni sto idu preko ramenauser posted image Meni deluje bas cvrsto...mada, ako i mora od negde da ispadne, bolje iz stolice koja je skroz spustena nego iz kolica ili ogradiceuser posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.10.2009 21:19:49   
mihi
Ja mislim da sam sve vezala al moguce da onaj klik nije lego kako treba i kad je on krenuo da ustaje otvorilo se ne znam predpostavljam samo u svakom slucaju pao je ali nije bilo strasnouser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.10.2009 9:08:52   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: mihi

user posted image  Mi imamo ovu sjajna je

Svidja mi se. Resila sam da mu kupim ovih dana.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.10.2009 11:59:22   
mihi
Imas i lepsih dezena od ovoga Pansophiauser posted image .

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.11.2009 15:01:04   
aliki
Nasa stolica je slicna, marka je Bertoni, vrlo povoljna- oko 7.500 din. I mnogo mi se svidja! user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.1.2010 11:06:24   
eugenija
Naša stolica je drvene građe okolo, može da se razdvoji, i da, kada poraste, služi kao mali stolić i stolica. Donji deo je stolić, na koji se stavi ta stolica, i sada izgleda kao hranilica, posle služi drugoj nameni.

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu aliki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.1.2010 11:10:58   
gagana83
Videla sam ovakvu skoro u jednoj prodavnici,vrlo prakticno izgleda!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.1.2010 11:12:44   
eugenija
Mi smo to dobili na poklon, jeste praktična zbog tog rastavljanja. Ove plastične posle možeš da baciš, a u ovoj posle može da sedi i da crta recimo po stoliću, ili tako nešto... Baš ću je rastaviti da vidite kako izgleda.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.1.2010 11:12:56   
minavb
Super stolicica Eugi, takvu ima moja sestra i stvarno je prakticna. Dete joj sad iam dve i po, i tu stolicu rasklapa pa mala moze da jede za svojim stocice, crta, slaze kockice, gleda crtace...mala obozava svoju 'tolicicu.user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.1.2010 11:23:42   
eugenija
Može biti niža varijanta:

user posted image

Viša:


user posted image

.. i odvojena kao stolica i stolić:

user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 8.1.2010 11:25:08 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here