|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farma
27.6.2010 0:39:52   
cipiripi
E vala svaka mu cast, nek je uzeo pare user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Farma
27.6.2010 1:16:03   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

E vala svaka mu cast, nek je uzeo pare user posted image user posted image


E neka je....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Farma
27.6.2010 14:44:03   
NadaR
  Ma samo nek nije Maca pobijedio ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Farma
27.6.2010 15:06:56   
Anoniman
nisam skoro uopste gledala,ali ono malo sto sam pohvatala....ma mina je trebala i jedina zasluzila da uzme pare...
ovo ostalo je sve sam olos,skrndelj i kanalizacija....user posted image user posted image user posted image

BRUKA

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Farma
27.6.2010 15:08:22   
maslinica
ja nisam pratila, meni je to malogradjanska emisija, nek se ne uvredi nikouser posted image , samo sam vidjala one najave, a i sveki je pratila, pa ponesto i znam...iskreno, tog milosa mi je bilo u neku ruku zao, niko nema pravo tako se ophoditi prema zivom stvoru...da ih je sve izuvao iz cipela svojim glupostima jeste..ali ako se mene pita ipak bi bila mnogo sretnija da je pobjedio Maca!!!

< Poruku je uredio maslinica -- 27.6.2010 15:10:11 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Farma
27.6.2010 15:08:40   
Suncicabg
Ne zna se ko se gore ponasao...E pljuvali su jedno na drugo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Farma
27.6.2010 15:09:59   
dacica
mene Milos iritira,zalosno je u kakvoj zemlji svi zivimo...i sta sve za pare rade i trpe ljudi..uzas...zgrozena sam!!!svo ono ponizenje,ruzne reci,pljuvanje,,,pa ne vredi ni 100000000000000000000000000000000000e...fuj!!!!

< Poruku je uredio dacica -- 27.6.2010 15:11:42 >


_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Farma
27.6.2010 15:15:59   
Dora
Hxaxa, sinoc sam slucajno videla onog Nemanju kako histerise na ukucane,umrla sam od smeha. Onda je mm ladno prokomentarisao da to nije nista u poredjenju sa mnom kad histerisem. Uh! Ali dooobar je. Pravi psiho.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Farma
27.6.2010 16:04:51   
Pipi duga carapa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   da da niko ne gleda i ne prati farmu,a svi informisani i samo polemisu[udjes u banku svi pljuju,a informisani u detalju u posti,domu zdravlja,pijaci,marketu ma svuda i svi kao ne gledaju zgrazavaju se ,a pri tome samo o farmi  pricaju]NISAM GLEDALA,ALI SAM I JA PO MALO VIRILA STA SE DESAVA user posted image user posted image user posted image ,

< Poruku je uredio Pipi duga carapa -- 27.6.2010 16:14:01 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Farma
27.6.2010 16:12:06   
BabyG
IZVORNA PORUKA: dacica

mene Milos iritira,zalosno je u kakvoj zemlji svi zivimo...i sta sve za pare rade i trpe ljudi..uzas...zgrozena sam!!!svo ono ponizenje,ruzne reci,pljuvanje,,,pa ne vredi ni 100000000000000000000000000000000000e...fuj!!!!


Potpisujem!

Iskreno, od njih dvojice, bolje da je Maca pobedio. Ako ništa drugo, makar da bi obezbedio tu bebicu koja treba da se rodi! A koliko sam sinoć poludela, ne mogu vam opisati! Ja bi se svog oca odrekla da je kao Braćala! Al' živeo Juice i njegova pesma! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Farma
27.6.2010 16:44:08   
Lu
Ja sam pratila hrvatsku farmu, moram reći da nisu bili ni blizu zanimljivi kao na srpskojuser posted image
A i psovke su prekrivene roktanjem svinjeuser posted image
Moja tetka je pratila na pinku i u detalje me izvještavala o svemu, onda sami ja gledala ponekad kad stignem ali su stvarno psovali i radili grozote  i najomraženiji lik mi je definitivno onaj firči user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Farma
27.6.2010 16:46:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: BabyG

IZVORNA PORUKA: dacica

mene Milos iritira,zalosno je u kakvoj zemlji svi zivimo...i sta sve za pare rade i trpe ljudi..uzas...zgrozena sam!!!svo ono ponizenje,ruzne reci,pljuvanje,,,pa ne vredi ni 100000000000000000000000000000000000e...fuj!!!!


Potpisujem!

Iskreno, od njih dvojice, bolje da je Maca pobedio. Ako ništa drugo, makar da bi obezbedio tu bebicu koja treba da se rodi! A koliko sam sinoć poludela, ne mogu vam opisati! Ja bi se svog oca odrekla da je kao Braćala! Al'' živeo Juice i njegova pesma! user posted image user posted image user posted image



koju bebicu, nisam u toku, nisam gledala ali ni pet minuta sve zajedno, ne znam ni koje bio, a i zabole me iskreno, ja volim FUTBAAAAAAAAALuser posted image ?

Samo me zanima koja bebica?

sve što znam o Farmi je ono što pročitam ovde i na facebook-u, u prolazu

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.6.2010 16:50:28 >

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Farma
27.6.2010 17:40:13   
dacica
pa Macina devojka je trudna-saznao je tek na farmi,i slazem se da je bolje da je on dobio pare,nego onaj iritirajuci,dvolicni i ljigavi Bracalauser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Farma
27.6.2010 20:30:42   
modesti blejz
znala sam da ce Bojanic da pobedi ali sam se nadala da nece
nemogu da verujem da takva seljacina i ljiga uzme pare
a bre gde mi zivimo:kaze narod ga izabrao-PA KOJI JE TO NAROD???onaj u 60.tim koji prati uvek grand
drago mi je da nije ni Dragana pobedila mada mozda bolje nego sto je milos

moji favoriti su bili;Sajko,Maca..

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Farma
27.6.2010 20:41:09   
Anoniman
Nikada mi Milos Bojanic nije bio zanimljiv,ne volim ni vrstu muzike koju on "peva",ali volim sto je pobedio i utuser posted image ao svima!Svima je zapusio usta!Igrao je svakako,pa i na kvrano,ali ne kvranije nego ostali!Mnogo mi je drago sto je pred nosom odneo smrdljivom Maci pare!On ne zasluzuje ni grama postovanja,a ne 100000 eura!Drago mi je i zbog Dragane sto je osvojila nagradu,fina je devojka...

(odgovor članu modesti blejz)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Farma
27.6.2010 21:32:46   
Ana RR
Ne znam šta se sve dešavalo na farmi, gledala sam par puta kad odem kod mojih, oni se zanimaju sa tim user posted image

Uglavnom, moj ćale je davno, davno, dok je radio u jednom konzulatu, poznavao tog Bojanića.. sećam se da je još tada govorio da nikada nije sreo takvu gnjidu.. takvo prljavo, pokvareno stvorenje.. a ja zaista verujem u njegov sud..

Tako da kad vidim da je jedna takva osoba, izglasana od strane naroda (mada je i to tema za razmatranje, ja verujem da je cela ta farm(s)a nameštena) zaista ne mogu a da se ne zapitam kuda to vodi ovaj svet??


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Farma
27.6.2010 21:35:55   
Ana RR
I da, moram da dodam, koliko god vam to neverovatno zvučalo, Ivan (Juice) je jedan potpuno normalan lik, to kako se predstavlja na televiziji je čist biznis.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Farma
27.6.2010 22:27:32   
dacica
povraca mi se od ovog seljacine i podmuklog Milosa,i ove isfolirane glumice Dragane,ne znam ko me vise iritira...uzas!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Farma
27.6.2010 22:29:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

I da, moram da dodam, koliko god vam to neverovatno zvučalo, Ivan (Juice) je jedan potpuno normalan lik, to kako se predstavlja na televiziji je čist biznis.



Potpisujemuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Farma
27.6.2010 22:29:23   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: dacica

povraca mi se od ovog seljacine i podmuklog Milosa,i ove isfolirane glumice Dragane,ne znam ko me vise iritira...uzas!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Farma
27.6.2010 22:35:50   
dacica
ma i ja se slazem da je farma namestena-to je pokazala i vecerasnja emisija,koliko je ljudi veceras podrzalo Macu...ovaj seljak da ima i malo obraza pobegao bi...a,ovasto ima isprogramiran osmeh i najgluplje i neinteligentne odgovore...uzas,totalno ne interesantna,nezanimljiva osoba!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Farma
27.6.2010 22:38:31   
Anoniman
Za Draganu se slazem sa svima vama! Iritira me!

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Farma
27.6.2010 22:40:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Za Draganu se slazem sa svima vama! Iritira me!
Joj i mene, kad je vidim najezi mi se kosa na glavi, a i uopste ko je ona. Bivsa devojka Nemanje Stankovica, jako lepo zanimanje

< Poruku je uredio miljanaM -- 27.6.2010 22:43:37 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Farma
27.6.2010 22:42:46   
Anoniman
Ma manje vise zbog toga sto je usla tako! Kao Sasa Popovic izjavio da je ubacio nju da bi spasla malo Milenu i Nemanje jer bi sigurno ispali,on je terao da udje,jer su uzasno malo glasova imali...nego kad pocne da prica, pokazala je da su grand balerine najbolje devojke na svetu,aj molim te a sta su grand balerine! Uf!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 27.6.2010 22:43:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Farma
27.6.2010 22:42:59   
dacica
i ja se slazem za Juica,gledala sam dok je bio u nutra,posle je bilo bezveze..pravio je atmosferu..on je inteligentan,i nepravedno izbacem!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here