|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farma
28.6.2010 21:54:57   
sneza24

IZVORNA PORUKA: Mari86

Ja ne mislim da je Dragana isfolirana i da je to vestacki kez...devojka je takva,brani se tako sto je fina i ja to razumem zato sto i ja tako radim...user posted image njih najvise boli bas to...sto ne mogu da je navedu da bude prosta kao oni..To sto je GRAND balerina nije sramota,
ni jedan posao nije sramotan i takodje mislim da nije sramota sto studira hotelijerstvo ni jedan zanat nije sramotan..
Ona je rekla da je usla kao bivsa devojka a izasla kao licnost i ja je podrzavam,narod je za nju glasao user posted image nije se ona sama izglasala user posted image
ne znam sta je to sto maca ima..po meni nema nista!!!
Nekulturan i prost jednom recju,nije znao da sedne kao covek a ne da se ponasa...on je uzas...
One face i ono deranje user posted image
Ne podrzavam ni Milosa ali ih je preveslao i za njega sam navijala.user posted image
Onakvo ponasanje i onakve zivce u njegovim godinama imati to je za pohvalu..
I muka mi je od prozivanja Srbije...jer se time vredja narod ja se osecam uvredjenom zato sto sam ja bila za Draganu i za Milosa...

Ovo je moje misljenje a svako ima pravo na svoje,ja postujem tudje user posted image

Mari svaka cast.Skroz si u pravu i potpisujem svaku tvoju rec.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Farma
29.6.2010 1:54:43   
Novosadjanka T.
Samo nek je gotovo!!!

Znam ko je sve bio na farmi i znam kako su se  matorci svadjali oko ucesnika i sa kakvih entuzijazmom su prepricavali svadje sa farme. da ne poverujes! Manje je rasprave bilo medju ljudima kada su izbori. Srbijo, Srbijo...

Meni licno je bilo zao onih  zivotinja sto su taj ljudski sljam morali da trpe neko vreme. Jadne zivotinje


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Farma
29.6.2010 8:23:52   
afrodita
IZVORNA PORUKA: sneza24


IZVORNA PORUKA: Mari86

Ja ne mislim da je Dragana isfolirana i da je to vestacki kez...devojka je takva,brani se tako sto je fina i ja to razumem zato sto i ja tako radim...user posted image njih najvise boli bas to...sto ne mogu da je navedu da bude prosta kao oni..To sto je GRAND balerina nije sramota,
ni jedan posao nije sramotan i takodje mislim da nije sramota sto studira hotelijerstvo ni jedan zanat nije sramotan..
Ona je rekla da je usla kao bivsa devojka a izasla kao licnost i ja je podrzavam,narod je za nju glasao user posted image nije se ona sama izglasala user posted image
ne znam sta je to sto maca ima..po meni nema nista!!!
Nekulturan i prost jednom recju,nije znao da sedne kao covek a ne da se ponasa...on je uzas...
One face i ono deranje user posted image
Ne podrzavam ni Milosa ali ih je preveslao i za njega sam navijala.user posted image
Onakvo ponasanje i onakve zivce u njegovim godinama imati to je za pohvalu..
I muka mi je od prozivanja Srbije...jer se time vredja narod ja se osecam uvredjenom zato sto sam ja bila za Draganu i za Milosa...

Ovo je moje misljenje a svako ima pravo na svoje,ja postujem tudje user posted image

Mari svaka cast.Skroz si u pravu i potpisujem svaku tvoju rec.


user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Farma
30.6.2010 1:38:42   
Novosadjanka T.
Juce u jutarnjem programu je Bojanic izjavio da se oseca vecim od Milosa Obilica. Zeludac mi se okrenuo!Kako ga nije sramota da sa najvecim junakom u istoriji Srbije sebe poredi.

Djubre naduvano, matoro....UF!
Sramota me je sto zivimo u istom gradu.

U najmanju ruku je odvratan!!!!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Farma
12.9.2010 20:50:18   
Anoniman
Jooooooooooooooooooooooooooooooooooj , počelo opet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad ubodoh PINK , kad onooo ...

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Farma
12.9.2010 20:52:28   
Podrum Š.
user posted image
U sobi gde provodim ceo dan trenutno NEMA TV-auser posted image
Izgubila bih mleko user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Farma
12.9.2010 20:58:59   
Anoniman
Jao , ja ću se utepam ... A i nisam normalna , kud pogledah ... user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Farma
12.9.2010 21:17:02   
Anoniman
Ijaaaaoo ... Ali , IJAOOOOO ... Sad ugledah onu kreaturu Lignjoslava ACU ILIĆA ... e kuku ... Za neobaveštene - Lignoslav Aca Ilić je OVO :

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Farma
12.9.2010 21:19:32   
anajid
Ko je jos u farmi?Ja nemam Pink,a i da imam ne bih gledala,ali me samo interesuje ko je usaouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Farma
12.9.2010 21:28:59   
Anoniman
Ne želiš da znaš , veruj mi ... ja slažem neke gaće i čarape , rasparene već sto godina ,  i pustila Pink da suzbijem frustracije user posted image .
Eva Ras user posted image , Baki B3 , pevačica ZoUUrana user posted image , Zlata Petković , onaj šaban B3 , onda njegova rođaka iz Trik fiks user posted image , ona mala što je pušila ***** kao Zvezda Granda , Sanja se zove , onda još neka 3 Grandovca , nikad čula , onda ... Peja neki , neki Hasan - to su muževi one Zlate , Aca Lignja , neke misice za koje nikad niko nije čuo komada 2 , Li Man , onda Paroški , joooooj , ne znam još neko , ima ih pun .... kufer user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Farma
12.9.2010 21:32:12   
anajid
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Farma
12.9.2010 21:39:23   
Podrum Š.
user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Farma
12.9.2010 21:40:18   
Anoniman
Brate , ja čekam da uđe još onaj Ekrem ili Vendi , i da se upišam od smeha user posted image user posted image

Brateeeeeeeeeee , Grandovaca ima stotinu , nagrnuli na Farmu k'o muve na g****

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Farma
12.9.2010 21:43:58   
Anoniman
Iiiiiii , daaa , daaaaaaaaa , daaaaaaaaaa , ulazi veliki umetnik EKREM JEVRIIIIIIIIIIĆ , bavi se saa IZOLEJŠN user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Farma
12.9.2010 21:45:49   
pepino
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma jok Bubo,ne pratis ti farmu,samo malo bacis oko,a?user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Farma
12.9.2010 21:48:40   
Anoniman
Nisam rekla da ne pratim , već da sam nameravala da izbegnem u širokom luku , ali ovo je LUUUDILOOO user posted image user posted image user posted image
Gledaću , pa taman se porodila od smeha user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Farma
12.9.2010 21:51:08   
pepino
Samo izi Bubo iziii,jos je rano za bebaru da izadje,a mama i treba malo da se smjeska,kaze Ekrem pobjedjuje 90%user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Farma
12.9.2010 21:53:14   
anajid
Jel to haus vorking,vorking,vorkinguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Farma
12.9.2010 21:56:34   
pepino
Yessssuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 169
   [Obrisana poruka]
12.9.2010 21:57:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Farma
12.9.2010 21:59:26   
pepino
IZVORNA PORUKA: gagi

Aca Lignja
Ko je touser posted image

Pjevac Aca Ilic,muz Biljane Jeftic,imas sliku gore,turila Buba sve finouser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Farma
12.9.2010 21:59:53   
Anoniman
Gagi metnula sam sliku gore !

Metnula sam eksplenejšn user posted image


< Poruku je uredio BubaMira -- 12.9.2010 22:00:25 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Farma
12.9.2010 21:59:58   
anajid
Aca Ilic,vidi gore!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 173
   [Obrisana poruka]
12.9.2010 22:00:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Farma
12.9.2010 22:01:57   
Anoniman
Nije Pejović , on ne može , čeka ga taxi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here