|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farma
27.6.2010 22:45:45   
Anoniman
Farmu ne gledam...Kad god sam ukljucila oni su ili jeli ili pili kafu ili spavali...U tisini....Smoooooooooooooooooooooooooor...Baksuz sam, pa necu ni da gledam.....

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Farma
27.6.2010 22:47:32   
dacica
a ova Dragana..ne znam sta je pametno,zanimljivo,a ni smesno rekla...vec se ne secam nje sa farme...bezlicna osoba...sa izvestacenim kezom...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Farma
27.6.2010 23:14:30   
jacikaci
Farmu ne gledam, tj. nisam gledala pošto se juče, na sreću, zavrsila. Onakva jedna tzv.emisija mi vredja inteligenciju. Od svih rijalitija gledam samo "Survivor" i to jedva čekam,ovo ostalo.... farma, VB itd nekako ne mogu.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Farma
27.6.2010 23:17:26   
modesti blejz
gledam ovu emisiju upravo o farmi i cudom se cudim:::
ova dragana je mala isfolirana glupacica koja glumi naivno čeljade,o milosu nemam sta ni da kazem on je samo ostatak i zaostatak rezima 90.tih koji ce nas sam bog zna koliko jos dugo pratiti

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Farma
27.6.2010 23:19:59   
dacica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: modesti blejz

gledam ovu emisiju upravo o farmi i cudom se cudim:::
ova dragana je mala isfolirana glupacica koja glumi naivno čeljade,o milosu nemam sta ni da kazem on je samo ostatak i zaostatak rezima 90.tih koji ce nas sam bog zna koliko jos dugo pratiti


_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu modesti blejz)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Farma
27.6.2010 23:23:45   
jacikaci
A Dragana je.... čime se bavi,zna li neko? Ja stvarno nemam pojma. A Bojanić mi se smučio jos pre neku godinu kad su ga navatali iz skrivene kamere, pa taj je psovao najgore na svetu! Ono psovanje i onaj rečnik ne bi smeo sebi da dozvoli nijedan čovek,a kamoli neki šatro VIP.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Farma
27.6.2010 23:25:17   
Anoniman
Studira turizmologiju i GRAND balerina je u slobodno vreme! user posted image user posted image user posted image
Meni zao onog pljuvanja!

(odgovor članu jacikaci)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Farma
27.6.2010 23:29:01   
modesti blejz
neznam ni kome je dragana toliko kao lepa,cura je bezlicna i kao da joj neko pred nastup namontira osmeh.jadna je ona kada joj je u 22 godine idol Bojanic

Macine sale su originalne,surove ima covek nekog šlifa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Farma
27.6.2010 23:31:55   
jacikaci
E jeste, Maca mi je drag i ovako, zbog originalnosti,specifičan je. A grand balerija VIP? O,Boze....user posted image

(odgovor članu modesti blejz)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Farma
27.6.2010 23:34:59   
Anoniman
Ne vredi komentarisati,potpuno su oprecna misljenja...!!!Ja eto protiv Dragane nemam nista...

(odgovor članu jacikaci)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Farma
27.6.2010 23:39:19   
Mishica 77
Nemam ni ja lično protiv nje imam protiv takvih kao ona: njanjave, isfolirane, sa veštačkim kezom, što glume finoću, ne psuju, kao ona ne piški i ne kaki.... 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Farma
27.6.2010 23:39:45   
simke
Ljudi moji svi su miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al mi je baš drago što ih je Bojanić nasamario sveuser posted image user posted image Ko ih šiša kad nemaju mozga,pa ih jedan Miloš Bojanić tako preveslauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Farma
27.6.2010 23:41:28   
micketta
ja pokusavala i pokusavala da dobijem vezu al corak.
a htela sam da napicim ovu plavusu sa cinicnim osmehom. fuj! fuj!
htela sam da je pitam da li je istina da nikada nije cula za EKV i kad ona kaze da nije da kazem 'uzas!' i da joj kazem da ako joj je ambicija da postane voditeljka, da mora pod hitno da vezba dikciju i da nauci da se ne kaze 'on mi se izvinuo' nego izvinio.



_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Farma
27.6.2010 23:42:37   
Mishica 77
E, to jeste....  ne volim što je pobedio ali izjuser posted image bao ih je za sve novce, rešio da pobedi i to i postigao. Čovek sa malo inteligencije i neviđenom taktikom. Pa zato i ima u životu to što ima... ne preza ni od čega. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Farma
27.6.2010 23:42:55   
Anoniman
Aaaaaaaaaaa pukla sam kad sam je cula da rekla izvinuo!
Lepo joj rece ona zena da tamo nije imala jezik a sad ga dobila!

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Farma
28.6.2010 11:38:42   
dacica
bez tona ..samo slika-isfolirana..ma grozna je!!!jos joj je uzor cika Milos..jooooojjjjj Srbijo!!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Farma
28.6.2010 11:50:36   
Mari86
Ja ne mislim da je Dragana isfolirana i da je to vestacki kez...devojka je takva,brani se tako sto je fina i ja to razumem zato sto i ja tako radim...user posted image njih najvise boli bas to...sto ne mogu da je navedu da bude prosta kao oni..To sto je GRAND balerina nije sramota,
ni jedan posao nije sramotan i takodje mislim da nije sramota sto studira hotelijerstvo ni jedan zanat nije sramotan..
Ona je rekla da je usla kao bivsa devojka a izasla kao licnost i ja je podrzavam,narod je za nju glasao user posted image nije se ona sama izglasala user posted image
ne znam sta je to sto maca ima..po meni nema nista!!!
Nekulturan i prost jednom recju,nije znao da sedne kao covek a ne da se ponasa...on je uzas...
One face i ono deranje user posted image
Ne podrzavam ni Milosa ali ih je preveslao i za njega sam navijala.user posted image
Onakvo ponasanje i onakve zivce u njegovim godinama imati to je za pohvalu..
I muka mi je od prozivanja Srbije...jer se time vredja narod ja se osecam uvredjenom zato sto sam ja bila za Draganu i za Milosa...

Ovo je moje misljenje a svako ima pravo na svoje,ja postujem tudje user posted image

< Poruku je uredio Mari86 -- 28.6.2010 11:51:47 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Farma
28.6.2010 12:00:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Ja ne mislim da je Dragana isfolirana i da je to vestacki kez...devojka je takva,brani se tako sto je fina i ja to razumem zato sto i ja tako radim...user posted image njih najvise boli bas to...sto ne mogu da je navedu da bude prosta kao oni..To sto je GRAND balerina nije sramota,
ni jedan posao nije sramotan i takodje mislim da nije sramota sto studira hotelijerstvo ni jedan zanat nije sramotan..
Ona je rekla da je usla kao bivsa devojka a izasla kao licnost i ja je podrzavam,narod je za nju glasao user posted image nije se ona sama izglasala user posted image
ne znam sta je to sto maca ima..po meni nema nista!!!
Nekulturan i prost jednom recju,nije znao da sedne kao covek a ne da se ponasa...on je uzas...
One face i ono deranje user posted image
Ne podrzavam ni Milosa ali ih je preveslao i za njega sam navijala.user posted image
Onakvo ponasanje i onakve zivce u njegovim godinama imati to je za pohvalu..
I muka mi je od prozivanja Srbije...jer se time vredja narod ja se osecam uvredjenom zato sto sam ja bila za Draganu i za Milosa...

Ovo je moje misljenje a svako ima pravo na svoje,ja postujem tudje user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mari,skidam kapu,upravo sam htela ovo da napisem,uzela si mi reci iz prsrtiju user posted image !
Pogotovo je Maca taj koji nista nije trebao dobiti!Uopste mi nije zanimljiv,ni grama jednoga!Drago mi je sto je Milos preveslao SVE tamo,iako ga ne podrzavam inace!

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Farma
28.6.2010 13:35:08   
kokoloko
Dragana je lako mogla da ispadne super lik, samo da je promenila stav. nije morala da bude ni prosta ni vulgarna, ali je mogla da zauzme iskren stav "zašto ne bih siskoristila šansu?svi smo mi ovde zbog honorara, koji je više nego solidan. šansa mi se ukazala, zašto da je ne iskoristim. " a ne sa pričom "želim da me ljudi bolje upoznaju i da se predstavim u što boljem svetlu". priča joj je bila toliko glupa, da je većini ljudi zbog toga išla na živce. ne slažem se sa macom i onim da je ona samo nečija bivša, i da slavu traži preko kreveta.
čista glupost. samo je trebalo da promeni stav i priču.
miloš bojanić je jedan kreten koga ne vredi komentarisati.
nije on pobedio zbog dobre strategije (koju pritom ne verijem da je uopšte imao), dobrih navika iosobine, nego samo iz jednog razloga:
pobedio je zbog mace, firčija, maje, zorice .............
oni su od njega napravili pobednika. ko bi glasao za Miloša Bojanićauser posted image user posted image user posted image
sami su se prevarili, i milsim da su zbog toga i besni.
maca mi je super lik ali je trebalo da bude pametniji.
eto,.......smorih oko farme.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Farma
28.6.2010 13:44:40   
bebironcic
Sta reci?!Svi su na svoj nacin pokazali ko su i sta su.Misljenja su razlicita i,naravno,svako ima pravo na svoje misljenje.Nisam ni za koga niti protiv koga.....ali jednostavno mi se gade ljudi kao sto je Milos,i sto neko rece,drugi su pomogli da on pobedi,ali sta da se radi.Matori je daleko bilo!Dragana....khm,khm....mozda bi stekla drugacije misljenje o njoj da nije onoliko cvrkutala kao sto jeste.Jednostavno takvi njanjavi ljudi mi idu na zivce,ali svaka cast na izjavi da je usla kao bivsa Nemanjina devojka a izasla drugacije.To je ok,ali mi se generalno ne dopada.
I na kraju....nisam ni imala favorita....user posted image ali sam sinoc morala da odgledam emisiju sa zivim ukljucenjima.Ljudi komentarisu kako su farmeri nekulturni...a koliko je samo nekulture bilo prilikom ukljucenja...ali to je Srbija i mi se nikada necemo opametiti,i uvek cemo prvo komentarisati sta se desilo kod komsijine kuce a na svoju necemo ni obratiti paznju!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Farma
28.6.2010 13:46:53   
gagana83
Nemojte zameriti ali meni nije jasno kako ljudi mogu to da gledajuuser posted image

Ja sam pogledala dva puta po par minuta i slosilo mi se od njihovih vulgarnosti,prostakluka,mrznje i smicalica koje prave jedni drugima!!!
Grozno!!!!!!!!!!!!!
Pa jos narod trosi pare na poruke ne bi li Milos Bojanic dobio 100 000?
E to mi tek nije jasnouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Farma
28.6.2010 13:51:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebironcic

... ali sam sinoc morala da odgledam emisiju sa zivim ukljucenjima.Ljudi komentarisu kako su farmeri nekulturni...a koliko je samo nekulture bilo prilikom ukljucenja...ali to je Srbija i mi se nikada necemo opametiti,i uvek cemo prvo komentarisati sta se desilo kod komsijine kuce a na svoju necemo ni obratiti paznju!


Da, ja sam počela da gledam i prebacila...
Mary, svak čast za sve što si napisala a pogotovo što se tiče zanimanjauser posted image
Pobijedio je Miloš velikom većinom glasova i to je dokaz za koga su ljudi iz 7 zemalja( ne samo Srbije) glasali, prema tome što niste više trošili svoje telefone za svoje favorite, a ako niste glasali što se onda nervirateuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 28.6.2010 13:52:21 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Farma
28.6.2010 13:58:44   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Nemojte zameriti ali meni nije jasno kako ljudi mogu to da gledajuuser posted image

Ja sam pogledala dva puta po par minuta i slosilo mi se od njihovih vulgarnosti,prostakluka,mrznje i smicalica koje prave jedni drugima!!!
Grozno!!!!!!!!!!!!!
Pa jos narod trosi pare na poruke ne bi li Milos Bojanic dobio 100 000?
E to mi tek nije jasnouser posted image



Ni meni
A tek mi nije jasno zašto ne smem da kažem da ne gledam, kada NE GLEDAM.
Pa neću reći da gledam, ako ne gledamuser posted image , ne volim da lažem user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Farma
28.6.2010 14:03:11   
Mari86
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nemojte zameriti ali meni nije jasno kako ljudi mogu to da gledajuuser posted image

Ja sam pogledala dva puta po par minuta i slosilo mi se od njihovih vulgarnosti,prostakluka,mrznje i smicalica koje prave jedni drugima!!!
Grozno!!!!!!!!!!!!!
Pa jos narod trosi pare na poruke ne bi li Milos Bojanic dobio 100 000?
E to mi tek nije jasnouser posted image



Ja mogu da gledam user posted image
Da li sam zbog toga los covek ili sam mozda prosta...user posted image
Nisam ja gledala farmu stalno...ali kada krenu one najave umeli smo da pogledamo i mm i ja...
zajedno i da se slatko ismejemo..
Ne mislim da je Pink losa televizijska kuca...zaista to ne mislim...
Da gledam RTS na kojem rec Vojvodina tesko da postoji za njih...a kamoli da izvestavaju o Vojvodini...uzas..
otisla sam off user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Farma
28.6.2010 21:43:07   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: gagana83

Nemojte zameriti ali meni nije jasno kako ljudi mogu to da gledajuuser posted image

Ja sam pogledala dva puta po par minuta i slosilo mi se od njihovih vulgarnosti,prostakluka,mrznje i smicalica koje prave jedni drugima!!!
Grozno!!!!!!!!!!!!!
Pa jos narod trosi pare na poruke ne bi li Milos Bojanic dobio 100 000?
E to mi tek nije jasnouser posted image



Ja mogu da gledam user posted image
Da li sam zbog toga los covek ili sam mozda prosta...user posted image



Naravno da ne,nisam rekla da je neko prost ako gleda farmu,jos manje da je los jer bi to znacilo da su mnogi meni dragi ljudi losi i prosti.

Ja jednostavno ne mogu da podnesem tu kolicinu agresije i mrznje medju ljudima i to je to.I nisu mi uopste interesantne te nase nazovi zvazde i to sta jedu,da li se kupaju,sa kim se svadjaju...

I ne mogu da shvatim da mnogi koji gutaju farmu istovremeno je  kritikuju,pricaju kako je najgora farma do sada,kako jedva cekaju da se zavrsi itd. Zar nije lakse promeniti kanal?

A Pink uopste ne zelim da komentarisem,moj potpis dovoljno govori o tome sta mislim o toj televizijiuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here