|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva u GAK NIS
21.11.2010 0:35:52   
kremce
Vladimire moracu da te demantujem sto se tice novca i paketa.Ja sam dobila roditeljski dodatak od 27.000 i od grada 20.000 i paket Ready Group a zivim u selu pored Nisa.

(odgovor članu Mrwicaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Iskustva u GAK NIS
23.11.2010 0:40:11   
WladimirWB

kremce > Vladimire moracu da te demantujem sto se tice novca i paketa.Ja sam dobila roditeljski dodatak od 27.000 i od grada 20.000 i paket Ready Group a zivim u selu pored Nisa.

Blago tebi Kremce. Ako nije tajna iz kog si mesta? Moja supruga je iz Aleksinacke opstine, porodila se u Nisu i nije mogla ostvariti pravo vec smo upuceni na grad Aleksinac od koga smo dobili svega 10.000dinara. U biti hvala im i na tome, ali iskreno sam se ponadao da ce i moje dete dobiti taj paketic. A primer imam i poznanice iz Pukovca koja je izvisela za paketic iako je to opstina Nis, a i zene iz Brestovca koja se nedavno udala i promenila mesto prebivalista iz Blaca u Leskovcu je ostala bez pomoci grada u iznosu od 5.000din! Tih 27hiljada sto daje drzava smo naravno svi primili ali od grda nismo vec smo upuceni na Aleksinac...

Mada svakako da ta nadoknada ne zavrsava neki bitniji posao, kako dodju te pare tako brzo i ispare, mene recimo u datom trenutku mnogo vise brine sto mi dete izgleda ima neki problem sa sluhom, a u porodilistu u Nisu taj aparat ne radi vec godinu ipo dana i jace i nemaju prestavu kad ce proraditi a sa druge strane uput za Beograd ili Novi Sad ne mozemo dobiti! Zasto? Ne znam... Samo znam da polako ali sigurno svakim danom sve vise ludim od naseg zdravstva... Gde god se okrenes ono problem, sta god da pitas ne moze, kome god se obratis taj nije nadlezan... strasno! Nedao Bog nikome da se razboli i da mu beli mantili zatrebaju! A cujem da je sve popularnije starinski metod porodjaja kod kuce! Da nije tuzno bilo bi smesno...

(odgovor članu kremce)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Iskustva u GAK NIS
23.11.2010 0:55:10   
mati
"uput za Beograd ili Novi Sad ne mozemo dobiti! Zasto? Ne znam... Samo znam da polako ali sigurno svakim danom sve vise ludim od naseg zdravstva"
Imas potpuno pravo da trazis uput, pozovi se na nekog lekara ako nadjete preko bilo koga, koji radi na VMA, malo ce da vrdaju ali na kraju moraju da ti daju uput na tvoj zahtev. Ako ne, dete u ruke i u Bg

(odgovor članu WladimirWB)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Iskustva u GAK NIS
29.11.2010 4:24:51   
Anoniman
Trudnoću mi vodi doktor Petrović iz vojne bolnice u Nišu... najverovatnije da ću se u Nišu i poroditi. Vaši postovi me ne čine zadovoljnom i spokojnom NIMALO! Mogu da biram Prokuplje ili Niš od dva zla tražim bolje... da je sve kako treba i da sam kod kuće porodila bih se u Betaniji kao i moja mama i moja sestra a ovako sam zaglavljena u Kuršumliji sa stomakom do zuba i lošim zdravstvom!

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Iskustva u GAK NIS
2.12.2010 17:09:25   
cucibu
Ja sam nova na forumu.. inace sam u 9.-om i ocekujemo bebca svaki dan.. Trudnocu mi je vodila Dr Olja Stojanova iz masinske ambulante i prilicno sam zadovoljna.. Par puta ultrazvuk nam je radio i Dr Vukelic.. Da li neko ima iskustva sa njim? Jel poradjao nekoga? Jel neko koristio epidural u Nisu? Kako je to proslo?

(odgovor članu kremce)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Iskustva u GAK NIS
8.12.2010 21:24:22   
Natalie018
I mene zanima iskustvo sa epiduralom u Nisu. Jel imala neka od vas?

(odgovor članu cucibu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Iskustva u GAK NIS
8.12.2010 21:34:26   
Ivanka 75
E ovako!
ja sam se porodila pre dva meseca i polovicno sam zadovoljna. Trudnocu mi je vodila dr iz DZ i extra sam zadovoljna!
Osoblje u porodjajnoj sali je veoma profesionalno, sestre odlicno rade svoj posao (barem one koje su meni zapale).
Porodio me dr Braca, fenomenalan covek, sali se, trudi se da porodjaj prrodje sto bezbonije i brze.
Porodili su me na vakum nakon 6 sati indukcije, epiziotomija usivana pod lokalnom anestezijom, revizija radjena pod totalnom.
samnom u sobi je bila zena koja se porodila pod epiduralnom (nisam je pitala da li se prethodno dogovarala sa lekarom i anesteziologom, i da li je, i koliko platila, bilo mi glupo). Uglavnom, super je prosla, fenomenalno se osecala nakon porodjaja, nije bila umorna. Ona licno je zadovoljna epiduralom i kaze da bi opet ako bude radjala 3 dete.
Nadam se da sam vam pomogla, ako vas jos nesto interesuje, pitajte, rado cu vam odgovoriti.
P.S.Osoblje u akuserskom bloku je pola-pola. ONi koji rade, obavlaju posao i za one nezaintereovane sestre koje dodju samo da se izderu na tebe a nece nista da pomognu ni da objasne ono sto ih pitas.

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Iskustva u GAK NIS
11.12.2010 19:40:41   
Happymum
Zao mi je sto sam procitala X negativnih komentara za GAK Nis, stvarno nisam iz te price. Moj slucaj je sledeci:Imam31 god, jedan prirodan porodjaj, rodila sam zdravu lepu devojcicu bez imalo muke... 2 babice su bile prisutne zajedno sa doktoricom koja je radila epiziotomiju i ne znam joj ime  ( nista nisam osetila) HVALA JOJ! ;) .
Nakon toga sam imala spontani Ab i kiretazu izveo Dr. Bojan Lukic, izuzetan covek i dr  i zaista nikakav problem kasnije niti bol tada nisam dozivela/ osetila. Strucno su svoj posao izveli i beskrajno sam im zahvalna . Sad sam u 31 nedelji trudnoce i idem bez straha na svoj drugi prirodni porodjaj ;)))) i pozitivno razmisljam kao i ranije ;)
Od mene pohvale za GAK Nis i ljude koji rade tamo :)
Happymum!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Iskustva u GAK NIS
11.12.2010 19:56:01   
mati
IZVORNA PORUKA: Rada T.

Trudnoću mi vodi doktor Petrović iz vojne bolnice u Nišu...

I meni je vodio. Ali me zanima da li si zadovoljna tretmanom koji dobijas, ili ne dobijas kao trudnica tamo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.12.2010 17:51:12   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Happymum

Zao mi je sto sam procitala X negativnih komentara za GAK Nis, stvarno nisam iz te price. Moj slucaj je sledeci:Imam31 god, jedan prirodan porodjaj, rodila sam zdravu lepu devojcicu bez imalo muke... 2 babice su bile prisutne zajedno sa doktoricom koja je radila epiziotomiju i ne znam joj ime  ( nista nisam osetila) HVALA JOJ! ;) .
Nakon toga sam imala spontani Ab i kiretazu izveo Dr. Bojan Lukic, izuzetan covek i dr  i zaista nikakav problem kasnije niti bol tada nisam dozivela/ osetila. Strucno su svoj posao izveli i beskrajno sam im zahvalna . Sad sam u 31 nedelji trudnoce i idem bez straha na svoj drugi prirodni porodjaj ;)))) i pozitivno razmisljam kao i ranije ;)
Od mene pohvale za GAK Nis i ljude koji rade tamo :)
Happymum!


Ja nemam neg mišljenje o osoblju koje radi u porođajnim salama, ekipa sestara i lekari su fenomenalni!
Osoblje na 4 spratu, akušerski blok me razočaralo, nezainteresovani su i krajnje neprijatni (čast izuzecima)!
Moje iskustvo nije loše, meni je bilo sasvim ok ali pojedine porodilje koje sam gledala su stvarno loše prošle user posted image

(odgovor članu Happymum)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.12.2010 18:50:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: Rada T.

Trudnoću mi vodi doktor Petrović iz vojne bolnice u Nišu...

I meni je vodio. Ali me zanima da li si zadovoljna tretmanom koji dobijas, ili ne dobijas kao trudnica tamo?


Da li sam zadovoljna tretmanom? Kojim tretmanomuser posted image

Imam osećaj kao da sam otaljana na brzaka... ali ne mogu da se požalim na docu, za sada je na nivou zadatka ali me uvek nekako na brzaka smulja!

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.12.2010 18:56:45   
mati
Tako i meni. Ja sam se posle porodjaja prebacila ko Vesne, nisam mogla ni da zamislim da mi on skida konce. A civilno nemam prava, morala bi da placam. Mada ni sad nisam preterano zadovoljna, ali sta cu. A kad mi je radio uz sve sam mislila da ce a mi ulubi deteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.12.2010 19:16:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mati

Tako i meni. Ja sam se posle porodjaja prebacila ko Vesne, nisam mogla ni da zamislim da mi on skida konce. A civilno nemam prava, morala bi da placam. Mada ni sad nisam preterano zadovoljna, ali sta cu. A kad mi je radio uz sve sam mislila da ce a mi ulubi deteuser posted image

user posted image user posted image user posted image
Pa da... malo jače stiska. Ja imam vojnu knjižicu, za koji dan idem na kontrolu kod njega opet krv, urin i brisevi.
Da li ti je on dao uput za bolnicu tu u Nišu i da li si na carski išla ili normalno???

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.12.2010 19:20:21   
mati
On mi je dao uput, nedelju dana pre termina, ja sam trazila. I rekao da se javim odmah da mi otvore istoriju. Na svu srecu nisam inace bi svako jutro morala u bolnicu jos 20 dana, jer se posle ispostavilo da su mi promasili termin...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Iskustva u GAK NIS
31.1.2011 20:52:38   
LORELAY1
Ne mogu da verujem da ovu temu nisam videla do sada! Inace, ovih dana ulazim u deveti i svaki savet i iskustvo je dobrodoslo. Pa hajte, raspalite user posted image Trenutno me najvise zanima sta da spakujem za porodiliste, na sta da obratim paznju?Da li ste nosile svoju spavacicu, bade mantil? Sta spakovati za bebu? Mislila sam da ponesem neki sok ali mojoj drugarici sestra nije dala posle porodjaja da pije da ne bi, zaboga, isla u WC. Po meni je to malo cudno, al sta ja znam :)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Iskustva u GAK NIS
2.2.2011 7:35:47   
tacika
Sto se mene tice ja imam samo reci hvale za niski GAK. Porodila sam se septembra,prvi porodjaj i sve je islo glatko.Lezala sam u bolnici od utorka jer sam presisala termin,u cetvrtak mi je doktor rekao da  ce u petak da mi indukuju porodjaj,ujutru su me spustili u porodiliste i onda je pocelo,u 9 su mi probusili vodenjak,u 9:30 su me stavili na sto i ukljucili indukciju i porodila sam se u 10:45. Poradjao me dr.Rasa,super sam prosla jedino lose je sto su me dosta sekli ali je i beba bila krupna 3800,ali je na kraju sve dobro ispalo. Posto je sve bilo ok vec u nedelju smo izasli iz bolnice.
Sto se tice potrebnih stvari za porodiliste,treba ce ti:bade mantil,spavacica mislim da ti nije potrebna jel ni one hjihove nisu tako lose,a presvucices se vise puta tako da ti jedna nije dovoljna,stvari za licnu higijenu,peskiri(za lice i tusiranje) i obavezno hidrogen i povidon jod za obradu rane(oni ne obradjuju rane tako da ces to morati sama),mrezaste gacice i brdo mrezastih ulozaka. Za bebu ti je potreban pampers,pavloviceva,vlazne maramice i peskiri (najmanje 2,jedan za lezanje,a jedan za pokrivanje,a posto je hladno moze i neko cebence. Sto se tice sokica i kekseva nista ti nije potrebno jer i onako ne daju nista da se pije bar 2 sata posle porodjaja,a ja nista nisam pila ni kasnije sve dok nisam dosla kuci,da mi ne bi ostao stomak(tako kazu)kod mene je upalilo,4 meseca od porodjaja a ja nemam stomak uopste,nisam mogla da jedem onaj njihov keks i mleko pa su mi to donosili,ali i to sam vrlo malo uzimala.
SRECNOuser posted image

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Iskustva u GAK NIS
2.2.2011 9:33:43   
Modessty
IZVORNA PORUKA: tacika

Sto se mene tice ja imam samo reci hvale za niski GAK.



Šta da kažem sem blago tebi! Ima nas dosta koje nismo baš tako dobro prošle. Da ne kažem ni približno tako dobro. Sve zavisi ko ti se padne i na porodjaju i kasnije od sestara. A naravno i da li imaš vezu ili ne.

IZVORNA PORUKA: tacika
Sto se tice potrebnih stvari za porodiliste,treba ce ti:bade mantil,spavacica mislim da ti nije potrebna jel ni one hjihove nisu tako lose,a presvucices se vise puta tako da ti jedna nije dovoljna,stvari za licnu higijenu,peskiri(za lice i tusiranje) i obavezno hidrogen i povidon jod za obradu rane(oni ne obradjuju rane tako da ces to morati sama),mrezaste gacice i brdo mrezastih ulozaka.


Spavaćice smo tražili da nam daju čiste. Ja sam recimo uveče kad se istuširam oblačila svoju a preko dana sam nosila njihove. I to smo morale da se i posvadjamo sa sestrama da bi dobile čiste spavaćice.

Baš me čudi da vam nisu obradjivali ranu. Nas su svako jutro nakon vizite zvali na obradu rane.

IZVORNA PORUKA: tacika
Za bebu ti je potreban pampers,pavloviceva,vlazne maramice i peskiri (najmanje 2,jedan za lezanje,a jedan za pokrivanje,a posto je hladno moze i neko cebence. Sto se tice sokica i kekseva nista ti nije potrebno jer i onako ne daju nista da se pije bar 2 sata posle porodjaja,a ja nista nisam pila ni kasnije sve dok nisam dosla kuci,da mi ne bi ostao stomak(tako kazu)kod mene je upalilo,4 meseca od porodjaja a ja nemam stomak uopste,nisam mogla da jedem onaj njihov keks i mleko pa su mi to donosili,ali i to sam vrlo malo uzimala.
SRECNOuser posted image



Pavlovićevu niti bilo koju drugu kremu nisu dozvoljavali. A Pampersa im nikad nije dosta - naročito ako je beba kod njih.

Što se priče o vodi i stomaku tiče to baš moram reći da nije tačno. Ja nisam pila vodu čitavog dana i noćin nakon porodjaja, tj pila sam vrlo malo. NIsam bila žedna jednostavno. Posle sam pila mleko ko blesava. Meni ostao stomak. Žena do mene se davila u vodi. Non stop je bila žedna i ona eto već nakon par dana nigde stomaka! Ali ja sam se porodila sa 33 a ona  sa 20 godina! Drugo ja sam pre trudnoće već imala mali višak kg, a ona je bila mršavica.
Znači sve zavisi od konstitucije i genetike. A tečnost ti treba da ne bi dehidrirala i da bi imala mleka.


Moja preporuka je da kad kreneš u bolnicu poneseš obavezno neki keks, npr plazmu ili tako nešto i naravno flašicu vode. Sve ostalo doneće ti muž.

I naravno SREĆNO! Čeka te najlepši trenutak u životu! Sve ostalo:bol i muka i neljubazno osoblje prodje i zaboravi se čim te pogledaju okice tvog bebca!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu tacika)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Iskustva u GAK NIS
2.2.2011 9:34:45   
Modessty
IZVORNA PORUKA: LORELAY1

Ne mogu da verujem da ovu temu nisam videla do sada! Inace, ovih dana ulazim u deveti i svaki savet i iskustvo je dobrodoslo. Pa hajte, raspalite user posted image Trenutno me najvise zanima sta da spakujem za porodiliste, na sta da obratim paznju?Da li ste nosile svoju spavacicu, bade mantil? Sta spakovati za bebu? Mislila sam da ponesem neki sok ali mojoj drugarici sestra nije dala posle porodjaja da pije da ne bi, zaboga, isla u WC. Po meni je to malo cudno, al sta ja znam :)


Nemoj sok. Sok je sladak i od njega možeš samo da još više ožedniš. Ponesi vodu. Najbolje Rosu.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Iskustva u GAK NIS
18.2.2011 11:13:28   
LORELAY1
Uh, koliko razlicitih iskustva :) No, dobro, svaki savet je vise nego dobrodosao. Moja torba je spakovana ( relativno ), sad cekamo, pa sta bude. Inace nisam znala da se rade sve one analize i brisevi u devetom mesecu, izgubih pola zivota u onom glupom higijenskom :(

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Iskustva u GAK NIS
18.2.2011 12:57:39   
mati
Stvarno razna iskustva. Nama je ujutru prvo sestra donosila toplomer, sa kojim sam ja spavala dok me dodje po njega, oko 6h. Posle toga obavezno obrada rane pa onda vizita, mada je sve zavisilo i u kojoj si sobi pa sta pre zavrsis. Pavlovicevu su nam dozvoljavali, a sto kaze Modessty pelena im nikad dosta, posebno sto je moj Mata bio u solarijumu pa su me otrsili. Od 3-5 i za dan i za noc, zavisi samo koja sestra trazi koliko. Sto se tice vode i soka, meni je ormaric bio pun svega, cak i mali cvetni dekor, ali kad ide ona glavna vizita, tad smo sve sklanjale, za sest dana je bila jednom...
A da... Imali smo i sestru koja nije dozvoljavala da se gasi klima nocu ( namestila je na 18 i odnela daljinski), jer zaboga na  10 daljinska imaju 2 para baterija. Meni Mata nije bio u sobi, a ja sam spavala umotana ko mumija, tako da ne znam kako su podnela deca dveju cura sto su bile sa mnom u sobi. I "Kupujte samo Aventine pumpice, ostale ne valjaju", pa ko kupi neku dr salju muza da zameni. Na sreecu ja sam vec imala, a bas mi je bilo krivo, vidis da neko nema para, i ne moze sebi da priusti tu pumpicu, ali sta ces, ta je najbolja i mora...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Iskustva u GAK NIS
18.2.2011 13:04:38   
daca77
IZVORNA PORUKA: LORELAY1

Uh, koliko razlicitih iskustva :) No, dobro, svaki savet je vise nego dobrodosao. Moja torba je spakovana ( relativno ), sad cekamo, pa sta bude. Inace nisam znala da se rade sve one analize i brisevi u devetom mesecu, izgubih pola zivota u onom glupom higijenskom :(


Joj...pa mi smo zajedno cekale, jutros...user posted image

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Iskustva u GAK NIS
19.2.2011 0:05:17   
LORELAY1
Ma nismo, ja bila pre neki dan.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Iskustva u GAK NIS
1.3.2011 16:34:00   
neki zvrk
Drage sugrađanke,
pre nešto više od 9 godina porodila sam se na GAK Niš. Zahvaljujući dr Braci (neka od vas ga je pomenula) i beba i ja smo na kraju bile dobro...nakon carskog reza. Sada je moje srećica prelepa, vesela, pametna devojčica koja ide u 3. razred...

Ja razmišljam o još jednoj bebi....nisam još zaboravila prvi porođaj.

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Iskustva u GAK NIS
1.3.2011 16:36:18   
anajid
Neki zvrk,neces ga nikada ni zaboravitiuser posted image

Dobro ti nama dosla,i odmah prelazi na plan B,tj. u prvo tromesecje!!!!!!user posted image

(odgovor članu neki zvrk)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Iskustva u GAK NIS
8.3.2011 9:23:20   
missonja
Vec tri godine zivim u Kladovu a inace sam iz Nisa. Sada sam u 9. mesecu, termin mi je 6. april i zelim da se porodim u Nisu. Doktor koji mi je vodio trudnocu u Kladovu (inace je jedan jedini, drugog nema), rekao je da mogu slobodno da idem za Nis, da se javim na GAK 15.03. i da iz Nisa odnosno sa GAK-a treba zvanicno da traze uput od zdrav.centra Kladovo za porodjaj. Ja nisam sigurna da je to bas tako, mislim da je trebalo on, moj doktor, da mi da uput u Kladovu i da se ja sa tim uputom pojavim u Nisu. Molim vas za pomoc, da li neka ima slicno iskustvo, da li mi mozete preporuciti nekog doktora kome bih mogla da se javim. Inace u Nisu sam radila i amniocentezu, zbog godina, kod dr. Snezane Stamenovic. O njoj samo reci hvale, ali obzirom da moram na carski rez (imam 42. godine i prva mi je trudnoca), cula sam da ona ne radi operacije, ne znam kome i kako da se javim.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here