|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:15:12   
belst
Pozdrav drage cure!
13DPO (prije 5 dana) prvi test mi je bio pozitivan (iako druga crtica ne bas jaaako crvena), zadnja M je bila 14.08., isti dan sam radila betu - 29,7 (znam, nije bas nesto velika bila ali...). Vec smo bili u sedmom nebu, naravno... Jučer beta 13,7 !!!! A joooooj ..... Zvala dr, nije radila, cule se mailom, kaže tijelo odbacuje očito, možemo samo pokušati Utrogestane vaginalno 2X2 i strogo mirovanje, a ako krene krvarenje da joj se javim kada stane, za ultrazvuk je još rano i nema smisla ... E sada, naravno da bi učinila SVE da pokušam spasiti trudnocu ALI moram biti sabrana i realna - ovo ne izgleda uopće dobro i sto mislite ima li uopće uzimati Utrogestane, (kapsule progesterona),cini mi se da ću time samo odgoditi tj. produžiti ono sto se očito mora dogoditi... i da ću onda možda čak zavrsiti na kiretaži! Nemam iskustva sa ovim, da li vam ovo izgleda kao biokemijska ? Mislite li i vi da je bolje nista ne pokusavati vec pustiti da ide svojim tijekom, kada je beta več ovoliko niska tj. jos je i pala? Hvala vam puno na pomoći i savjetima.... A već sam se bila pridruzila forumu trudnica! Ah....
Inače, nemam nikakvog krvarenja još, ni spotinga, ni grčeva, ništa... Kao da se ništa neće dogoditi, ali nažalost ne osijećam se nit kao da sam trudna više... user posted image
Nije mi nasreću prva trudnoća, prije je sve bilo školski, savršeno!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:21:09   
Klarita
Nemam iskustva a, ni znanja. Javice se jos neko, a verujem da imamo i temu, pa ce te neko usmeriti vec da iscitas.
user posted image
J a bih otisla do bilo kog drugog ginekologa, ne bih cekala svoguser posted image

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:23:58   
belst
Klarita, hvala ti svejedno na odgovoru... i ja sam mislila da odem negdje drugdje, ali sinoća sam dobila te nalaze (petak), danas subota- večina ne radi, a to nije baš slučaj za hitnu, bar mislim...user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:24:01   
Anoniman
Ja mislim da je ipak u pitanju biohemiska user posted image jer beta pada, videces posle nje uskoro dodje prava trudnoca, smao hrabro! I javljaj vesti.

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:27:02   
belst
Unina mama, hvala ti, i ja tako mislim... znam da ni vi niste pametne što bi mi rekle, ali što vam se čini oko ovog utrogestana- da li da uzimam uopće ili ne ? Da možda ne spriječim još "priprodno češćenje", što bi bilo i najbolje... možda naiđe netko tko je imao slično iskustvo... hvala vam, puse!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:33:48   
Anoniman
Ja ga ne bih uzimala, jer sam pad bete ukazuje verovatno na biohemisku trudnocu, imas klik pa iscitaj detaljno. Pozdrav!

< Poruku je uredio Unina mama -- 13.9.2014 12:35:43 >

(odgovor članu belst)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!!
13.9.2014 12:38:17   
branki*
draga belst,prebacila sam postove u temu
biohemijska trudnoca

nastavite tamo razgovor...
ovu temu cu zakljucati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here