|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 12:48:13   
Peace*
Pa to ti kažem. Ja ni kao devojka nisam spavala toliko. Jednostavno, ja ne funkcionišem tako.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 13:01:34   
Valerie
juhu ivanka, daj da vidimo graf!!! za par dana testic! navijammm
ja merila kad sam poslednja dva sata u krevetu, bez ustajanja u wc, da nisam pila vodu... pa taman da smeta da ustanem u 3am do wc-a... 8 sati je previse :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 13:56:05   
tatjan@
Ja merim T kad se probudim ujutru, bez obzira kako i koliko spavala nocu. Uglavnom sklopim 6 sati.. Sto rece Trcosava, 8 sati sam spavala u srednjoj skoli user posted image kakva sam nekad bila spavalica a sad i kad mi dozvole, probudim se i gotovo, nema te sile koja bi me naterala da zaspim user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 16:39:32   
Ivanka 75
Eve ga i moje graf od danas, muka mi je, povraća mi se, dal umišljam ili ima nade

user posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 16:55:12   
Maraj
Ivankauser posted image lep graf. Navijam da pozeleniuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 16:56:06   
Ivanka 75
I ja user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 21:04:18   
Lisa Simpson
OSAM SATIuser posted image user posted image ja se sirota borim da sastavim triuser posted image

moj ovomesečni grafik je urrrrrnisan od folne, što nije razlog da se ja ne nadamuser posted image , što je babi milo to joj se i snilo, nema veze što nije spavalauser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 21:32:09   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Peace*

Jeste, trebalo bi biti 8 sati sna u kontinuitetu. Ali moja logika je bila sledeća: Ako ja svaku noć ustajem, moj san i moja temp i moj graf su stalno dovoljno netačni, da konačna slika bude dovoljno tačna. user posted image



Ovo je nesto najtacnije sto sam cula u zadnje vreme ! user posted image tako i ja razmiljam, nastavljam sa merenjem iako se nekada budim na sat, dva ...ali gledam da bude isto vreme i uslovi. Dugujem ti odgovor, mislila sam na tabelu tj kalendar povise grafikona kada sam rekla za predvidjane plodne dane.
Imala sam sluz tri dana, a T ne skace nikako preko proseka ... nikako da dodjem do saznanja kada je O.
Cestitam na zelenim grafovima !user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.1.2015 23:30:59   
Ivanka 75
Ja nisam merila bazalnu dok nisam ustalila spavanje. U novembru sam pila dosta lekova, budila se noću, mučila me nesanica i to se i videlo na grafikonu, temp je ludovala gore dole.

Probajte da sastavite 4h spavanja pre predviđenog vrmena za merenje, ja sam zbog toga pomerila na 8h ujutru, sva sreća te radim od 11h pa mogu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 8:36:28   
Ivanka 75
Opet mi pomerio O na 11dc
user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:00:47   
Anoniman
Evo ga moj, 8 dana pauze

user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:04:38   
Ivanka 75
UM, bas kad je trebalo da meriš ti nisi user posted image
Ako važi ono da plivači pmogu da opstanu i 5 dana definitivno ste pokrili period do 17dc a tada je možda bila O.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 20.1.2015 9:05:59 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:05:34   
Peace*
UM, nešto ne unosiš dobro ako stalno meriš u isto vreme.
Beli kružić se pojavljuje kada temp nisi merila u isto vreme kao inače. Imaš 3 takve temprature. Ja se više ne sećam, ali mislim da ima negde da upišeš vreme merenja, ili tako nešto, da bi ti kružići bili crni, inače zbunjuješ FF, i neće znati da ti kaže kad je O, jer misli da nisi u isto vreme merila. Za ovaj mesec nije bitno, svakako ti neće iscrtati O, nego ako budeš merila i sledeći mesec (ne daj bože), da znaš.

Po ovome bih rekla da ti je O prošla, sad nek ti temp ostane gore, i nije bitno kad ti je bila O. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 20.1.2015 9:06:41 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:06:21   
Anoniman
Znamuser posted image Sledeci mesec krecem ranije da merim u 6huser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:08:28   
Ivanka 75
UM, bitno je da ispoštuješ koliko toliko vreme merenja, pola sata gore dole ne čini razliku. I nemoj da ustaješ iz kreveta, samo pruži ruku, uzmi toplomer i ustani tek kad izmeriš. Temp mnogo varira i kad se vrtiš po krevetu. Barem meni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:12:14   
Peace*
Da, da, čak i vikendom, ja sam merila temp odmah, i imala papirić pored kreveta, ako nastavim da spavam, da ne zaboravim šta sam izmerila pa zapišem. user posted image
Uvek sam merila dosta pre nego što zaista treba da ustanem. Ako sam ustajala u 7, merila sam u 6.



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:14:26   
Anoniman
Znam za to, samo pruzim ruku uzmem toplomer, nego sto sam ustajala po celu noc, U mi je bolesna, i onda nisam merila, jer sam milslila da treba da bude tih 8 sati sna u kontinuitetu.

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:15:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Peace*

Da, da, čak i vikendom, ja sam merila temp odmah, i imala papirić pored kreveta, ako nastavim da spavam, da ne zaboravim šta sam izmerila pa zapišem. user posted image
Uvek sam merila dosta pre nego što zaista treba da ustanem. Ako sam ustajala u 7, merila sam u 6.





a ja navila u 8i45user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:21:11   
Peace*
Ma, blago tebi ako spavaš 8h u kontinuitetu kad ti je dete zdravo! user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:35:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ma, blago tebi ako spavaš 8h u kontinuitetu kad ti je dete zdravo! user posted image user posted image

i 10 h aahahhah , kad nemam obavezeuser posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.1.2015 9:41:02   
Peace*
Ma i da nemam obaveze ne bih toliko mogla da spavam. Ali ja prosto nisam spavalica.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.1.2015 21:20:50   
Lisa Simpson
Meni obeležio O cd16 ali na folikulometriji su mu rekli cd14, e sad kada sam korigovala svoje temp na svoje uobučajeno vreme (mada se to na ff ne preporučuje) ispada da je O cd14, ja prestala da merim (za ovaj ciklus)

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 21.1.2015 21:22:41 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.1.2015 23:24:06   
Jole84
Juu Ivankice sumnjivice, javljaj lepe vesti user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
26.1.2015 21:41:17   
Lisa Simpson
user posted image

evo mog grafa za ovaj mesec malo je vrljav , ali pod ovim uslovima nije moglo bolje,

Meni je na folikulometriji potvrđena ovulacija CD14 ali on je obeležio CD16 on definitivno gleda samo temp

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 26.1.2015 21:44:02 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.1.2015 11:55:13   
babby
Lisa jos malo pa testic... ja moju svako jutro u 7 uvek meni nesto ovaj mesev o. kasni uvek mi bude od 15-17 d.cuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here