|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.5.2011 18:43:50   
iva80
Pijem Ampicilin jer imam bakterijice user posted image (bolje da se smejem da se ne nerviram) i koristim vaginalete preventivno, da se ne bi stvorile gljivice- naravno sve prepisala doktorka! E a moje pitanje je, s obzirom da sam počela da pije Virak čaj, da li da ga ne pijem dok koristim terapiju ili nije štetan?
Znam da je Macina Trava jako nezgodan čaj, pa reko' da proverim za virak.
Hvala!



_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.5.2011 19:18:55   
milenatea
ne utice virak nikako negativno slobodno ga pij. ja ga pijem stalnouser posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.6.2011 15:53:20   
tikili
milenatea, mozes li mi poslati u pp taj recept sa medom za ove bakterije, imam ureaplazmu 10 na 5..pa bih da probam ako pomaze...?

I devojke, da vas pitam, da li ste cule za HLAMYCIN? moze da se nadje u vidu tableta i u tecnom stanju, kao neki sirup user posted image narucuje se...
da li je neka od vas mozda to koristila?

< Poruku je uredio tikili -- 7.6.2011 16:00:14 >

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.6.2011 22:56:31   
milenatea
tikili sa medom je za jacanje imuniteta, a ne da leci bakterijice. poslacu ti nije problem.

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.6.2011 0:02:28   
lidija 011
Milena super ti je avataruser posted image ... jesi li ti bila na kontrolu poslije terapije orvagilom?Kakva je situacija?

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.6.2011 0:23:11   
tikili
aha, ok. Hvala ti unapred.. user posted image
iskreno se nadam da ce svaka od nas sto pre resiti problem koji ima.. Vise mi je muka od ovih bakterija..ne mogu da radim na user posted image dok ih se ne resim, a kad procitam da se neki mesecima pate sa njima bude mi lose!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.6.2011 9:50:14   
milenatea
lidija, hvala user posted image

bila sam, pisah negde, ne znam gde user posted image

nema gardnerele, vratila se opet mobiluncus, rekao mi je da stavljam samo neopenatran vag i da se ispirem actigelom i da uzmem multigyn sumece tablete i prskam unutra onim irigatorom, iskreno nista nisam od toga jos uvek kupila. kupicu, a sada stavljam na svoju ruku neke meleme dole. papa II, vsIII. kako si ti? radim pa ne stizem da citam skoro nista na forumuuser posted image

tikili koja bakterijica je u pitanaju?

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.6.2011 19:07:03   
tikili
primila sam poruku, hvala ti user posted image
u pitanju je ureaplazma...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.6.2011 22:38:24   
milenatea
nema na cemu user posted image

pijes antibiotike za ureaplasmu?

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.6.2011 0:36:04   
lidija 011
Onda je to super, te stvarcice koje ces koristiti su za dezinfekciju i uspostavljanje balansa vaginalne flore... sto bi rekli takva si rodjena- osetljivija si dole, a i sigurno da su problemi sa cin-om uticali... bitno je da su to sve resive stvari sadauser posted image
Ja sam ok, radim i ja, a tako bih opet na odmoruser posted image ... trebalo je da idem na kontrolu, ali mi dr otisla na odmoruser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.6.2011 9:23:56   
tikili
pila sam doksiciklin 5 dana po 2 kapsule... a vidim da je terapija cesto min 7 dana i plus kombinacija dva antibiotika...a meni rekli ovako...sad cu sacekati nekih mesec dana do kontrole, daj Boze da bude negativan

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.6.2011 10:19:12   
milenatea
citala sam na netu o tim dezinfekcionim stvarima za tamo doleuser posted image , nadam se da ce ostati samo dobre bakterijice.

ja tek pocela sa radom, na odmor sl. godineuser posted image

zakazi kod dr. vec sada da budes bas kad dodje sa odomora ili kod neke druge/gog dr.

tikili, bice sve ok, ja sam imala hlamidiju, ali sam bas imala jaku terepiju od 6 dana. prvi dan hemomicin 4tbl od jednom a posle 5 dana 2x1 dovicin. javi rezultate.

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.6.2011 15:39:52   
Gagicka
Drage moje, želela bih nešto da vas pitam.

Bila sam kod ginekologa zato što me boli kad piškim user posted image i pecka, radila sam vaginalni bris i on je II grupa, sve je super. Zatim sam radila i urinokulturu i to je u redu, nista ne pokazuje da imam neka infekcija. Ultrazvuk sam radila pre par meseci i jajnici su takođe u redu. Tako da me je poslala na Batutu da radim cervikalni. Kako to izgleda, jel boli ili šta se time traži? Iz vaših priča sam nekako zaključila da je možda ešerihija...ali više ni sama ne znam. Znam samo da me stomak jaaaako boli, kao da imam grčeve.

Ah da, preporučila mi je vaginalete...da vidi da li će mi biti bolje iako je sekret u redu.

Hvala vam unapred!user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.6.2011 16:49:52   
milenatea
dobro dosla Gagicka.

cervikalni ne boli, isto kao kada uzme za papa bris, uzima sa grlica bris. da vidi da li imas neke bakterijice ili gljivice. moja ti je preporuka da uradis i briseve na hlamidiju, ureaplasmu i mikoplasmu. i naravno vaginalni i cervikalni sa antibiogramom...

koje ti je vaginalete dala?

(odgovor članu Gagicka)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.6.2011 13:16:13   
Gagicka
Dala mi je Gynophilus. Juce sam pocela sa njima i danas mi je kao malo bolje, s tim sto sam juce malo krvarila. Ona je nesto napisala u uputu, a posto svi doktori pisu veoma citko...ne mogu da shvatim sta je tacno napisala da urade. U svakom slucaju idem sutra u Batut da zakazem cervikalni pa cu doci na red nadam se za mesec dana jer je besplatno.

Hvala puno na objasnjenju, divne ste!user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.6.2011 23:52:21   
lidija 011
Gagice, eserihija bi se vidjela u urinokulturi, tako da nije ona... Da ti nije vrijeme  za user posted image ? Ako nije, moze da bude neka upala dole... npr. jajnikauser posted image
Milena, nije ni cudo da si toliko narusila vaginalnu floru poslije tooooliko hemomicina i dovicina... to je bas, bas udarna doza( prvi put cujem da ide 4 hemomicina odjednom)
Uhh, sve nekako odlazem posjetu doktorki, tako me i zakacio njen odmor, ali ici cuuser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Gagicka)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
13.6.2011 7:00:09   
milenatea
Lidija, dr mi je rekao tako da ujutru na prazan stomak popijem 4 odjednom, kaze prvo invazija hemomicinom pa posle da ih dokosurimo dovicinomuser posted image . to je bilo septembra 2010. Oporavice se i moja flora user posted image .

Ja nikada ne odlazem odlazak lekaru, sve da me ne bi grizla savest ako nesto krene po zlu, bolje spreciti nego leciti user posted image .

Bice sve u najboljem redu, javi sta kaze dr user posted image user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
13.6.2011 12:29:43   
Gagicka

IZVORNA PORUKA: lidija 011

Gagice, eserihija bi se vidjela u urinokulturi, tako da nije ona... Da ti nije vrijeme  za user posted image ? Ako nije, moze da bude neka upala dole... npr. jajnikauser posted image




Skoro sam imala menstruaciju, ako na to mislis...tako da nije to. Sasvim je moguce da je upala jajnika, posto mi je malo bolje od ovih vaginaleta. Hvala puuuuno. Javljam kad sve zavrsim, sta je bilo.user posted image


(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
13.6.2011 14:18:21   
Vrdalica
devojke, da li je neka od vas koristila normogin vaginalete - meni je dr dala da stavljam posle antibiotika, kaze da extra dovede dole sve u red - to je kao probiotik, ali sa direktnim delovanjem?
cak kaze, moze kad se sve sredi da se stavlja i jednom nedeljno preventivno, da sve drzi pod kontrolom? imate li neko iskustvo? ja sam danas kupla, oko 700din, ali mogu da ih stavim tek posleuser posted image ...nekako mi to sve super zvuci, ali znate vec kako danas saradjuju dr i farmaceuti... nista bez iskustvauser posted image

(odgovor članu Gagicka)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.6.2011 0:44:17   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: milenatea

Lidija, dr mi je rekao tako da ujutru na prazan stomak popijem 4 odjednom, kaze prvo invazija hemomicinom pa posle da ih dokosurimo dovicinomuser posted image . to je bilo septembra 2010. Oporavice se i moja flora user posted image .

Ja nikada ne odlazem odlazak lekaru, sve da me ne bi grizla savest ako nesto krene po zlu, bolje spreciti nego leciti user posted image .

Bice sve u najboljem redu, javi sta kaze dr user posted image user posted image

ja bi umrla od povracanja da sam popila toliko hemomicina i dovicinauser posted image ... svaka ti cast draga kako si izdrzalauser posted image
javljam ti dragauser posted image user posted image



_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.6.2011 0:47:25   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: Gagicka


IZVORNA PORUKA: lidija 011

Gagice, eserihija bi se vidjela u urinokulturi, tako da nije ona... Da ti nije vrijeme  za user posted image ? Ako nije, moze da bude neka upala dole... npr. jajnikauser posted image




Skoro sam imala menstruaciju, ako na to mislis...tako da nije to. Sasvim je moguce da je upala jajnika, posto mi je malo bolje od ovih vaginaleta. Hvala puuuuno. Javljam kad sve zavrsim, sta je bilo.user posted image



Da, na nju sam mislilauser posted image ... Nije onda ni upala jajnika, jer ti nije bolje od gynofilussa- to su vag. sa laktobacilima- nisu antibiotik... Moguce je da je bila i ovulacijauser posted image Javi sta se desava


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Gagicka)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.6.2011 0:52:18   
lidija 011
Vrdalice, Normogyn je vaginalni probiotik (kao sto postoje i crijevni probiotici)... Dobro ti je rekla doktorka, ali ako nisi sklona gljivicama i drugim problemima dole( vaginoze, narusavanje vag. flore), onda nema potrebe da ih toliko koristis- dobre ce biti i neke od kantariona( ako ga podnosis)- cisto da ne bacas pareuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Vrdalica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.6.2011 11:14:51   
milenatea
ja bi umrla od povracanja da sam popila toliko hemomicina i dovicina... svaka ti cast draga kako si izdrzala
javljam ti draga


jooooooj ja nisam povracala, vec sam imala problem sa stolicom, tog dana nisam ustajala sa wc solje user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.6.2011 14:42:42   
Vrdalica
Hvala Lidija, nikad nista dole nisam imala, pppp...:) nego sam sad pila mnogo jak antibiotik 10dana, pa mi je malo drugacije nego inace, pa mi rece da je taj normogin bas dobar. U svakom slucaju, stavicu tih 6 sto imam, da dodjem k sebi posle ovoga, a onda zbogom vaginalete...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.6.2011 0:25:46   
lidija 011
Pu pu pu i ja kazem, sto dalje te bestije od nasuser posted image ... onda ih stavljaj sada, stvarno su dobre.

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Vrdalica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Koje ime je najlepse?
BojanaLazovic

Koje ime je najlepse?

Neva (8%)

Jana (29%)

Sofija (32%)

Kalina (20%)

Anika (7%)

Pavla (4%)


Ukupan broj glasova: 262

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here