|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.4.2011 12:16:29   
lidija 011
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
19.4.2011 11:23:43   
milenatea
dobar dan, zenskice. evo bila kod doktora. za gardnerelu nam je dao orvagil tabl, i meni plus vaginalete, posle toga gynoflor 12 dana pa opet brisevi. kaze da ova bakt bukvalno prozdire spermatozoide user posted image user posted image . moracu da uvedem ciscenje domestosom wc solje posle svakog gosta user posted image , jer ne znam vise odakle se pate bakterije.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.5.2011 12:27:19   
milenatea
koliko posle zavrsetka koriscenja vaginaleta je najbolje da odem na kontrolni bris?

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.5.2011 23:20:52   
lidija 011
Odlicno draga, orvagil ce rijesiti i "gargamelu" user posted image (tako je ja zovem) i one clu celijeuser posted image ... problem se resavauser posted image ...  Je li ti rekao dr kada da dodjes na kontrolu? Mislim da mozes kontrolne briseve poslije gynoflora, sta ti je rekao dr?

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.5.2011 0:00:19   
milenatea
draga, dugo te nije bilo. kako si ti? dragi pije orvagil ja stavljala i pila, u petak idem na kolp i papa, (prosli put kada sam bila vise sam krvarila, bio je predzadnji dan user posted image ,) a dao mi je uput da dam kontrolne briseve ali mi nije rekao kada mogu, ti se brisevi daju u higijenskom zavodu. sada ne stavljam gynoflor (ali sam uzela dve kutije), jer mi u petak uzimaju bris za papu pa da ne bude u brisu gynoflor vec ono sto zaista jeste tamo doleuser posted image . ne znam koliko treba da prodje da odem na kontrolni bris za gardanelu da ne bude lazno negativan rezultat... ne znam vise kad smem sta a kad neuser posted image

< Poruku je uredio milenatea -- 5.5.2011 0:01:33 >

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.5.2011 23:26:28   
lidija 011
Ja bila na putu za ove praznike i odmorila se k'o nikaduser posted image ... U pravu si, nemoj stavljati gynoflor dok ne uradis papu, a onda kad istrosis obije kutije uradi briseve. Mozes i doktora koji ti bude radio papu i kolpo da pitas u petak... Navijam da nalazi budu uredniuser posted image ... Mozda ce ti na papi pokazati malo kandide zbog orvagila, ali ne brini to se lako resavauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.5.2011 7:08:57   
milenatea
Drago mi je da si se odmorila user posted image

Evo ja krecem u DZ. Uvek me je strah kolposkopije. Hvala ti draga i ja se molim Boguuser posted image

rezultati cini mi se bice gotovi za dve nedeljeuser posted image , a ja bih to ako moze odmah... javljam rezultate, pa onda stavljam gynoflor pa idem da dam briseve, ali pitacu sada dr. isti moj dr mi radi sada kolp i papu

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.5.2011 0:08:26   
lidija 011
procitala sam, draga, u drugoj temi da ti se nije obojio grlic... ne razumijem se bas u to, ali nadam se da nije nista strasnouser posted image ... je li moguce da se zbog tih silnih bakterijica  to desava? Molim Boga da je sve u reduuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.5.2011 0:16:42   
New Mom

IZVORNA PORUKA: milenatea

koliko posle zavrsetka koriscenja vaginaleta je najbolje da odem na kontrolni bris?

4-5 dana posle uzimanja terapije.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.5.2011 9:09:12   
milenatea

IZVORNA PORUKA: lidija 011

procitala sam, draga, u drugoj temi da ti se nije obojio grlic... ne razumijem se bas u to, ali nadam se da nije nista strasnouser posted image ... je li moguce da se zbog tih silnih bakterijica  to desava? Molim Boga da je sve u reduuser posted image


ne znam vise draga ni sta je moguce ni zbog cega. Generalno ne valja kad se ne boji grlic, jer to pokazuje da nisu normalne celije. cekam 20ti. ako mi opet predlozi biopsiju i ostalo, ako ne valja pa, zvala sam juce vma i ici cu da vidim sta ce jos neko da kaze. Hvala draga i ja molim za tebeuser posted image user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.5.2011 9:11:11   
milenatea
hvala, tako mi je i dr rekao juce user posted image
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: milenatea

koliko posle zavrsetka koriscenja vaginaleta je najbolje da odem na kontrolni bris?

4-5 dana posle uzimanja terapije.


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 0:50:46   
milenatea
pojavio mi se neki zuckast sekret bez mirisa... jel` imala jos neka to user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 11:15:34   
vision
milenatea, jel si stavljala neke vaginalete mozda? mozda je od njih. inace, ne znam, nisam imala takvo iskustvo.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 11:34:47   
milenatea
stavljala sam orvagil ne stavljam vec nedelju dana, ali one su bele. ne znam ni ja, hvala u svakom slucaju

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 11:40:45   
vision
e jbg ne znam onda sta da ti kazem, najbolje ces znati kad budes uradila briseve.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 14:21:59   
oljaa
Ujutro radim briseve,a sinoc smo malo muckali, pa me interesuje hoce li to sto stetiti nalazu briseva???
Nismo planirali, ali omaklo nam se.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 14:29:00   
vision
pa ne verujem da ce smetati user posted image  meni je se isto tako redovno desavalo da se omakne u nekim takvim situacijama, tipa kad trebam na pregled ili slicno.

(odgovor članu oljaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.5.2011 15:10:14   
MarijaBg
Pravilo je da pred papa test i briseve 24 sata nema user posted image
E sad, da li ce stvarno smetati, nemam pojma, napomeni to doktoru...

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.5.2011 22:42:35   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: milenatea


IZVORNA PORUKA: lidija 011

procitala sam, draga, u drugoj temi da ti se nije obojio grlic... ne razumijem se bas u to, ali nadam se da nije nista strasnouser posted image ... je li moguce da se zbog tih silnih bakterijica  to desava? Molim Boga da je sve u reduuser posted image


ne znam vise draga ni sta je moguce ni zbog cega. Generalno ne valja kad se ne boji grlic, jer to pokazuje da nisu normalne celije. cekam 20ti. ako mi opet predlozi biopsiju i ostalo, ako ne valja pa, zvala sam juce vma i ici cu da vidim sta ce jos neko da kaze. Hvala draga i ja molim za tebeuser posted image user posted image

Uradi tako, potrazi jos neko misljenje dok cekas 20-ti... A ovaj zuckasti sekret, moguce je da se vaginalna flora poremetila od orvagila, nista strasno ako je to.... jesi li pocela sa gynoflorom?


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.5.2011 16:55:41   
milenatea
nisam jos pocela sa gynoflorom, jer nisam jos dala briseve, u ponedeljak cu dati briseve. pocela sam da radim pa ne mogu odmah da zanovetam da izostajem... uzas...a da zvali me iz doma zdravlja sa 20tog pomerili za 23 da idem kod doce, otisao u Luksemburg na seminaruser posted image . sekreta nema vise.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
18.5.2011 13:43:32   
milenatea
opet u vaginalnom brisu bakterija od pretproslog puta Mobiluncus sp. cerviklaklni: raspale epitelne celije i PMN i malo laktobacila. patogene bakt i gljive nisu izolovane. saljem dragog kod urologa pa nek i njemu prepisu terapiju, nemam snage vise stvarno

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.5.2011 10:05:33   
meyo
auh milena vjerujem ti
kod nas procedura ide da ti nalaz salju licno dr. i sestra me zvala
i rekla da otpocnem sa neopenotranom nakon toga neke antibiotike +
neke druge vaginalete i nakon tog opet kontrola briseva..
mozete mi rec tj. pretpostavit o cemu se radi jer mi nista nije rekla bez to ???
zvat cu je tek u utorak ..al do tad cu presvisnutuser posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.5.2011 10:34:21   
milenatea
cekaj nije ti rekla sta je u pitanju. samo sta da pijes, stavljas user posted image user posted image


(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.5.2011 14:59:45   
meyo
dauser posted image pa ne znam sta je nakon 7 dana jos neke i onda kontrola...
kao nije nista strano.. valjda gljivice ..otkud znam
mada nemam nikakvih simptoma..

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.5.2011 15:40:40   
milenatea
ako imas gljivice onda ne trebas da pijes antibiotike, jer antibiotici izazivaju gljivice, odn. kandidu. mozda je neka bakterijica. sve se to da resiti. samo ispostuj terapiju i kad ides na bris neka ti daju rezultat da imas kod sebe

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here