|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
20.10.2016 9:35:14   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Predivno! user posted image
Jao ljudi ja jedva cekam da nabavimo psa!

Verujem ti. Toliko su puni ljubavi da je to nezamislivo.
Khaleesi, on im je sam prisao i stavio glavu pored njih :)
Mishu, tvoje dve ljubavi su divne!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Dete i pas
20.10.2016 9:38:50   
Khaleesi
Ivana a kako postizes i psa? Vi zivite u stanu jel tako?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Dete i pas
20.10.2016 10:23:47   
IvanaSK RR
Da, u stanu. Ujutru ga izvodim dok sin ne ode u skolu. A popodne i uvece ga obicno muz izvede. Ako on nije kuci, onda se kombinujem sa sinom da je on pricuva. Eventualno, stavim je u kengura pa ga nas dve izvedemo. Odmah blizu kuce je neki plac, livada pa ga tu odvedem. On je sada mator, pa mu je dovoljno da samo obavi šta ima. To sve ukupno traje desetak minuta. Dok je bio mladji, šetnje su bile duze.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Dete i pas
20.10.2016 10:26:25   
Anck Su Nmaun
Jao kako izdrzavas zbog dlaka user posted image
Mi tj. Sd je kod mojih imamo retrivera , lija se uzas. I kad smo tamo poludim od dlaka..puuuuno dvoriste.
Jeste ona dusica i svi je volimo ali zbog bebe poludim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Dete i pas
20.10.2016 10:42:34   
Zemunka85
Ja sam fanatik za zivotinje, pse pogotovo. I mm. L puta dva.
Ja sam imapa pudlu 15god, bio je ravnopravni clan porodice. MM pit bula 5god. L kuka vec 3god svaki, ali svaki dan za psom.
Ja sam se "bavila" ulicnim psima pre L. Patila sam mnogo zbog svega, ali sam im dusu davala da pomognem.
Istetovirala sam sapicu mog Mede.

Sada je vreme da moja L ima kucu. Kupila sam joj crnu toy pudlu. Rodila se pre neki dan i cekamo je oko NG.
Malo je reci da se radujemo. Ne mogu da opisem.
Ali se i plasim. Svega. Samo znam da sreca, sto ce moje dete odrastati uz zivotinju me jede. Jeeeeeeeeeedva cekam.
Opet - stene kao mrva u sred zimcuge ... nzm ... ali znam da ce biti OK.

Taman da ga Deda Mraz donese.
Nece u Kamicak, ne brinite user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Dete i pas
20.10.2016 10:49:49   
IvanaSK RR
Anck, njegove dlake su kratke pa to nije strasno. Naravno, koliko god usisavam i ribam, dlaka ima. Ali sam, generalno navikla.
Zemunka, divno. Bice to sve u redu, nema veze sto je zima.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 20.10.2016 10:50:37 >

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Dete i pas
20.10.2016 11:11:23   
Khaleesi
Ja sam imala macku pre nego smo mm i ja poceli da zivimo zajedno.
Sada ne znam kako bih u stanu zbog bebe...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Dete i pas
20.10.2016 20:46:04   
Rivana
user posted image


Luka i Paki

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Dete i pas
20.10.2016 20:48:47   
Rivana
user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Dete i pas
27.10.2016 22:12:19   
dijana1*
Pre par dana je Vuk video vucjaka i pitao me koji je to pas da bi sinoc rekao tata hoces da mi kupis onu kucu sto izgleda kao vukuser posted image pita mm mislis na vucjaka kaze on da. I ode mm danas i kupi. Za 2-3 sata dolaze kuci posto je otisao u Vrbas da ga kupi. Nocas ce viti u stanu a posle cemo praviti boks u balonu za fudbal gde mm bude svaki dan pa cu tu dovoditi decu da se igraju sa njim. Jedva cekam da vidim reakciju dece.
Ja obozavam kuce ali rekla sam mm da na mene ne racuna, sam neka vodi racuna o kuci. Pored troje dece mi samo jos i to treba. Drago mi je zbog dece, uvek sam molila svoje roditelje da mi kupe kucu i nikada nisu hteli.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Dete i pas
27.10.2016 22:48:41   
IvanaSK RR
Dijana, divno. Javi kakve su reakcije. I, naravno, očekujemo slike :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Dete i pas
28.10.2016 9:38:10   
wivern

IZVORNA PORUKA: Khaleesi
Sada ne znam kako bih u stanu zbog bebe...user posted image

Ne razumem?

Ivana imala sam ja i dugodlakog vucijaka, nista strasno sa dlakama.
Lakse mi bilo njih da pokupim nego ove kratke Flokove.
Ja sam sama sa M, psom, papagajem i dve kornjace. Na zalost pas je sada doata sam jer radim mnogo ali sve uspevam. Ustanem ujutru, odvedem M u vrtic, vratim se i prosetam Floka. Uvece ga nekada dok M spava samo izvedem ispred da piski, da me ne budi rano, ako zelim duze da spavam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Dete i pas
28.10.2016 13:06:55   
Ed83
Da ne bude da pisem samo u ishrani bebeuser posted image

Ja sam za to da beba i pas zajedno odrastaju... mi smo kupili beagle godinu dana pre nego smo dobili bebu...Sad pas ima 4 god a stariji sin 3.. mogu reci da je to nevidjena ljubav izmedju njih dvojice.. ne zna se ko vise cici i pisti kad se mali vrati iz vrtica... tako da, ko god je u mogucnosti i voli pse, jedno veliko ZA.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Dete i pas
28.10.2016 13:12:33   
Animsaj9
mi imamo psa jazavicara , ima svoju ogradjenu kucicu u dvoristu , i po nekad ga pustamo ne volim kad mi ceprka po cvecu

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Dete i pas
28.10.2016 13:18:08   
IvanaSK RR
Ima ljudi koji jednostavno ne vole životinje u kuci, poštujem, naravno.
Kome se ne svidja, ne mora da dolazi. Nase kuce je imalo godinu ipo kad se sin rodio, on je sinu dozvoljavao da mu radi sta hoce, mislim da ga voli više od svih nas zajedno. Juce je dosao i bebu izlizao po celom licu, naravno, oprala sam bebi lice posle toga. To je kuce koje je u kuci, kupano, cetkano, vakcinisano i sve ostalo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Dete i pas
28.10.2016 13:20:15   
Animsaj9
Naravno , kome se ne svidja neka ne dolazi , svako ima pravo da odlucuje ,a li naravno kod sebe kuci

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Dete i pas
28.10.2016 15:10:52   
choopa choops
Ja obožavam pse, ali ne volim pse u kući. user posted image Smetaju mi dlake po cijelom stanu i taj miris. Ok, ja sam pustala psa na kratko u hodnik da se poigra i odmah očistila, ali u ostatak kuće nikako.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Dete i pas
28.10.2016 21:53:14   
emicaa
Mislim da je pas obaveza,kakvo god da je vrijeme on mora u setnju ali pored toga ja imam strasnu zelju da imamo kucu.Pored Eme moje lude macke nema sanse da nabavimo i psa ali imam ogromnu zelju.Znam da bi Dora poludila od srece.Kad se oslucimo da ga nabavimo mislim da cu radije usvojit jednog

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Dete i pas
16.6.2017 12:56:31   
IvanaSK RR
Andrea hrani svog ljubimca :)
user posted image

user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Dete i pas
16.6.2017 14:28:55   
Sanjalicaaa
Joj, dusa. user posted image
Ja nisam za psa u stanu. U stvari, nisam ni za jednu zivotinju u stanu. Ali ako jednog dana budemo imali kuću, što da ne.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Dete i pas
16.6.2017 20:30:57   
vikiveki
Ivana baš su medeni...ni ja nemam psa u kući..imam ljubimca ali napolju,ima lepu kućicu ispod drveta

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Dete i pas
20.6.2017 14:24:19   
Dragce86
Mi volimo domace mace, kad odemo kod babe na selo, za sad ih samo gledamo jer sam jos mala ali se uvek odusevim kad baka pokaze Marka macora :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Dete i pas
20.6.2017 15:37:29   
Anck Su Nmaun
Moji vole pse, imamo kod bake retrivera. Pisala sam vec kako su se V i ona neki dan otimale oko smokija user posted image
Ja dala V smoki a on ga ne jede nego nosa i daje kuci, kuca vuce V vuce user posted image komedija

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Dete i pas
21.6.2017 11:50:03   
Zemunka85
Ja dajem veliko ZA da dete raste uz psa.
Obozavam zivotinje i meni je to prelepo.
Pas u stanu - da, sto da ne, sto se deteta tice, vidim samo pozitivne strane toga, sto se psa tice, jes mu malo mucenje, ali ako je vlasnik odgovoran, redovno izvodi, istrcava, vakcinise .. to je ok.
Ja sam odrasla uz psa, doduse dobila sam ga tek u 7. razredu, a moja L zimus i bukvalno je opednuta njom, ni mrvicu je nije izgustirala. Naucila se mnogim lepim stvarima uz nju.
Sada ce i baby i bas se radujem.
Meni je to super!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Dete i pas
5.9.2017 12:07:14   
krin 40
Ja u stanu ne mogu ni da zamislim pse.Moja ćera ne može da zamisli život bez njih.U Ča smo imali kuću i dvorište pa je to druga priča.Sada su joj staford
i taksin kod babe.Velika ljubav.(izmedju nje i njih ne i mene)user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.9.2017 12:12:40 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here