|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:05:21   
agnes77
A sad vidim, da nisam dobro razumjela user posted image  ... na konzultacije ako si iz SLO čekaš u MB 4- 6 meseci (tako je bilo kad sam ja bila tamo), a na ISCI sam čekala prvo godino dana i drugo 10 meseci.

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:07:15   
agnes77
IZVORNA PORUKA: maakki

Moguce da je tako nisam ja bas to najbolje razumelauser posted image
Agnes77 cula sam da u Ljubljani ne daju anesteziju sto je van svake pameti, gde god sam se informisala na svim klinikama daju anesteziju koja naravno kratko traje, jedino u Ljubljani neuser posted image


tako je u LJ nema anastezije, ne pitaj me kako je to moguče ali oni tako rade, užas ... no jas sam bila u MB, inače ne znam kako bi to preživjela

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:24:04   
maakki
Meni je to rekao jedan dr i ja sam ostala zapanjena, a i on sam je rekao da je ostao zapanjen jer je bio tamo i video licno, jedna od prvih klinika na prostorima bivse juge koja ima zavidno iskusto u ovome pa tako da radi to je van svake pameti, pa zar nije dosta muke i ovako nego jos da rade na zivo kao u srednjem vekuuser posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:34:57   
agnes77
Znaš to je ona glupa logika, kad žena nešto tako puno želi, kao mi koji puno želimo deca, sve čemo uraditi, sve preživjeti, samo da dočičemo do kraja ... a tako oni štede novac na ljudima.

off topic: mene je život doveo u drugo situacijo (sad čekam, da posvojim) a ista logika, oni koji puno
žele deca, sve ču izdržati, sve ču uraditi ... na njih možeš zaraditi, oni če šutjeti i trpeti

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:49:01   
maakki
Agnes to si u pravu da samo zaradjuju i to dobro, ali i ta anestezija je uracunata u cenu postupka pa zasto je onda ne dati.
Zao mi je sto nisi uspela, ali ja uvek kazem da i usvojim dete pa i to je jedna mala dusa kojoj je potrebna ljubav i paznja, bolje da odrasta u nekoj porodici nego po domovima, a mogu da zamislim sta si sve tu prolazilauser posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
11.1.2011 20:03:56   
Suncicabg
Ja sam izbrala Bis Intermedicus.
Jesam li pogresila? Ima li neko iskustva?

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
12.1.2011 1:14:16   
liliana
Mislim da nisi pogrešila. Takođe, mislim da si u pravim rukama!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
12.1.2011 22:17:33   
Suncicabg
Lili (i ovde) hvla na ohrabrenju.
Na drugim forumima sam videla da on vraca bas puno embriona...jel to tacno?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
20.1.2011 15:40:59   
Parižankaa
Sunčice,verujem da će tvoje iskustvo sa prof.Rad.biti jedinstveno,kao što i jeste svakoj od nas sa svojim dr.
Ne može ti niko vratiti mnogo embriona-pre svega,ako ih budeš imala mnogo,a drugo,nije prilika više od 3 da vraćaju.Ti potpisuješ koliko želiš da ti se vrati.
Moja prijateljica je radila u Bisu,nije joj uspelo,ali ostala je trudna u prvom sledećem ciklusuuser posted image
Želim ti srećan postupak!


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
20.1.2011 17:03:04   
liliana
Sunči, po novom Zakonu o VTO mislim da ne smeju vratiti više od 3. Mene je "zakačio" stari Zakon, pa mi je vratio 6. Doduše, ja sam specifičan slučaj: materica mi je podeljena na 2 dela, a imam i 2 grlića, pa mu to dođe kao da imam i 2 materice1user posted image Vratio mi je 6-po 3 u oba materična dela. 3 su mi se "zakačila"

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
20.1.2011 19:08:50   
nolinica
Odlučila sam da vto radim u Novom Sadu, ali ne znam za kog dr da se odlučim. Ima li neko savet?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
20.1.2011 20:30:54   
Suncicabg
Lili Pariz hvala vam devojke user posted image

Noli, ja ne znam nista o Novom Sadu, ali javice se neka drugarica sigurno user posted image

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
23.1.2011 16:54:59   
plačljiva
Ima li neko iskustva sa klinikom " Ivanović "?Imam problem sa sterilitetom,sve pretrage su mi uradili i dali terapiju zbog insulinske rezistencije.Neznam sta da kazem,ali 2 godine nemogu ostati trudna prirodnim putem,a oni mi i ne pominju vto...user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
23.1.2011 23:01:17   
Suncicabg
Ja verujem da su oni jako strucni, cak sam htela da radim vto kod njih (nazalost nije moglo jer su prepunjeni). Jesi li razgovarala sa njima o daljem lecenju? Ipak je vto krajnja situacija user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
24.1.2011 15:26:19   
Parižankaa
IZVORNA PORUKA: nolinica

Odlučila sam da vto radim u Novom Sadu, ali ne znam za kog dr da se odlučim. Ima li neko savet?

bila sam 2x kod dr Trninić-Pjević...samo reči hvale.Kopitovićka je tamo alfa i omega.
Sa srećom!


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
24.1.2011 18:37:59   
plačljiva
SUNCICEBG,razgovarala sam sa njima i o vto ali oni misle da ja mogu ostati prirodno trudna,cim resim insulinsku rezistenciju.Pijem siofor,jajnici prohodni,muž ok...ALI MENE NERVIRA OVO ČEKANJE...

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
24.1.2011 18:52:31   
Suncicabg
Ja mislim da je vto grajnja solucija, ako misle da mozes prirodno da zatrudnis verovatni i jeste tako user posted image
U svakom slucaju mozes da potrazis misljenje jos nekog doktora.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
24.1.2011 22:32:31   
nolinica
Parižanka, hvala mnogo na sugestiji! user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
31.1.2011 14:28:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dr boba

Ja nemam konkretnih iskustava, jer jos nisam radila vto, ali najverovatnije da hocu za mesec dva. Moja preporuka kad su u pitanju privatne klinike je BIS Intermedicus u Beogradu, konkretno prof Nebojsa Radunovic sa saradnicima. Cula sam dosta pozitivnih iskustava, ja sam dugo njegov pacijent i ono sto znam je da je strucan, ljubazan i odgovoran, kao i da ima dobru uspesnost. Ti vidi, raspitaj se jos, a ja cu sigurno ici tamo, pa cu ti preneti eventualna iskustva. Srecno!user posted image


Ja sam za ovu kliniku cula sve najbolje i videla rezultate u svojoj okolini...Naime, drugarica koja mi je dala broj klinike je pre 8 godina tamo radila VTO i sad ima vec velikog Petra.Njena snajka ima blizance, a i 4 svoje drugarice je tamo odvela na VTO i sve imaju decu...Radunovic je caruser posted image E, sad, ja cu ici na razgovor sa njegovim strucnim timom, jer kod menei kod supruga ne postoji problem pri zacecu..Postoji problem u odrzanju trudnoce...Javljam sledece nedelje sta sam pocinila i sta mi savetuju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.1.2011 14:33:00 >

(odgovor članu dr boba)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
31.1.2011 23:16:35   
Suncicabg
Verolino javi obavezno sta si uradila i kakvi su ti utisci o dr, jer cu i ja uskoro kod njega na *upoznavanje* user posted image
Srecno user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
26.2.2011 18:18:12   
kejtica
Ženske ja sam izabrala Medikal centar!Htela sam u Frontu ali neprimaju do juna! Posle sam se raspitala i doktorka Elijana radi privatno u Medikal centru, tako da sam se odlučila za nju. Ima li neko neka iskustva da podeli sa mnom o ovoj doktorci i Medikal centru?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
26.2.2011 18:44:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: kejtica

Ženske ja sam izabrala Medikal centar!Htela sam u Frontu ali neprimaju do juna! Posle sam se raspitala i doktorka Elijana radi privatno u Medikal centru, tako da sam se odlučila za nju. Ima li neko neka iskustva da podeli sa mnom o ovoj doktorci i Medikal centru?


Mene je operisala pre per godina i stvarno je super stručnjak za laparaskopiju u ginekologiji, ali nisam čula iskustva vezana za VTO; ono što se meni ne dopada je to što ima kaubojski pristup pacijentu (noge na stolu, cigara u ustima non-stop)

Da li u Medikal centru može preko države, da li su oni na listi?

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.2.2011 18:49:33 >

(odgovor članu kejtica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
26.2.2011 19:25:20   
liliana
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: kejtica

Ženske ja sam izabrala Medikal centar!Htela sam u Frontu ali neprimaju do juna! Posle sam se raspitala i doktorka Elijana radi privatno u Medikal centru, tako da sam se odlučila za nju. Ima li neko neka iskustva da podeli sa mnom o ovoj doktorci i Medikal centru?


Mene je operisala pre per godina i stvarno je super stručnjak za laparaskopiju u ginekologiji, ali nisam čula iskustva vezana za VTO; ono što se meni ne dopada je to što ima kaubojski pristup pacijentu (noge na stolu, cigara u ustima non-stop)

Da li u Medikal centru može preko države, da li su oni na listi?

Sa ovim se apsolutno slažem.


< Poruku je uredio liliana -- 26.2.2011 19:26:32 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
26.2.2011 20:05:25   
kejtica
Jeste na listi preko fonda Medikal centar ! Videću u utorak kakva je :-).

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu opl...
26.2.2011 20:09:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Verolino javi obavezno sta si uradila i kakvi su ti utisci o dr, jer cu i ja uskoro kod njega na *upoznavanje* user posted image
Srecno user posted image  


Sunchi, jos nisam razgovarala sa njim....Pricala sam telefonom sa jednim lekarem iz njegovog tima, bio je vrlo ljubazan, dozvolio mi da mu objasnim situaciju i preko telefona mi je rekao osnovne analize koje treba da uradim i kad skupim sve papire da onda dodjem na rzagovor sa njima...Cisto da ne bi posle gubili vreme...
Ja se sve nadam Sunchi, da mi VTO i ne bude potrebna, ali videcemouser posted image
Dokle si ti stigla????

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here