|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
5.9.2021 10:39:40   
EnaEna

Hvala 🍀🙏 jos mjesec dana otprilike, do transfera.
Kod nas nema konkretnog problema. Ja sam imala neku upalu hronicnu ali sam izlijecila. A i oni su kad je bila aspiracija uzeli uzorak. Mi smo se odlucili na paket 2 aspiracije +1 transfer iz razloga ako ne budem odreagovala na terapiju. A i blizi mi se 40 pa da napravimo zaliha 😊
Drugaciji je pristup nego. Meni su rekli u Banjaluci da sam imala slab odgovor na terapiju. (Imala 4 izvadjene od kojih su 2 vracene 3 dan i sa najboljim ocjenama-nazalost nije uspjelo).Ovde iz 2 pokusaja imam 7 blastocita zaledjenih. 
Sta god smo ih pitali imali su odgovor i savjet.Ti mozes birati ginekologa, ja sam odabrala svoga po preporuci jedne poznanice jer je njoj uspjelo iz prve kod njih. Ako ne znas engleski ima koordintor Suncica i ona sve prevodi,obavjestava. 
Mi smo razmatrali i Prag ali su oni nama poslali samo shemu. Ovde smo imali online konsultacije i svidjeli su nam se jer su se potrudili i sve nam objasnili i odgboroili A vjeruj da je bilo 1000 pitanja 🤭😊

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Držim palčeve Ena, javi ovde lepe vesti😊

Jeste li vi zadoviljni tretmanom tamo? Kakvi su ginekolozi? Naš osnovni problem je kriptozoospermija, ali moja rezerva he sve manja, tako da ja nisam baš u top formi, zato mi je važno da i ginekolozi i šema budu pažljivo birani. 



(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
5.9.2021 12:37:37   
Tinčee


IZVORNA PORUKA: EnaEna


Hvala 🍀🙏 jos mjesec dana otprilike, do transfera.
Kod nas nema konkretnog problema. Ja sam imala neku upalu hronicnu ali sam izlijecila. A i oni su kad je bila aspiracija uzeli uzorak. Mi smo se odlucili na paket 2 aspiracije +1 transfer iz razloga ako ne budem odreagovala na terapiju. A i blizi mi se 40 pa da napravimo zaliha 😊
Drugaciji je pristup nego. Meni su rekli u Banjaluci da sam imala slab odgovor na terapiju. (Imala 4 izvadjene od kojih su 2 vracene 3 dan i sa najboljim ocjenama-nazalost nije uspjelo).Ovde iz 2 pokusaja imam 7 blastocita zaledjenih. 
Sta god smo ih pitali imali su odgovor i savjet.Ti mozes birati ginekologa, ja sam odabrala svoga po preporuci jedne poznanice jer je njoj uspjelo iz prve kod njih. Ako ne znas engleski ima koordintor Suncica i ona sve prevodi,obavjestava. 
Mi smo razmatrali i Prag ali su oni nama poslali samo shemu. Ovde smo imali online konsultacije i svidjeli su nam se jer su se potrudili i sve nam objasnili i odgboroili A vjeruj da je bilo 1000 pitanja 🤭😊

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Držim palčeve Ena, javi ovde lepe vesti😊

Jeste li vi zadoviljni tretmanom tamo? Kakvi su ginekolozi? Naš osnovni problem je kriptozoospermija, ali moja rezerva he sve manja, tako da ja nisam baš u top formi, zato mi je važno da i ginekolozi i šema budu pažljivo birani. 







Meni to sve zvuči kako treba. I vaš opis i svi koje sam videla pre par godina. Drže kvalitet i standard. Drago mi je što takve klinike daju nadu😊 I ja nisam imala nesto sjajan odgovor, prvi put od 7jć, 4 oplodjene, vraćeni 3.dana jedan deset_oćelijski i jedan osmoćelijski i ništa. Drugi put od 5 jć, 2 samo opodjene jedan osmoćelijski i jedan petoćelijski... Da li možete i meni da preporučite dr, msm da se ovde mogu pisati imena, budući da sam već videla imena turskih lekara na forumu. Uvek svi imamo 1000 pitanja i to tako mora, želimo najbolji mogući ishod🥰 Veliki pozdrav, hvala na odgovorima i molim vas pišite ovde iskustva😊🍀🌺

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
5.9.2021 14:32:46   
EnaEna

Ima na ovom linku.
https://onlineivf.embryolab.eu/home-rs/
Ja sam usla u IVF sa Michalisom Kyriakidisom.

IZVORNA PORUKA: Tinčee



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Hvala 🍀🙏 jos mjesec dana otprilike, do transfera.
Kod nas nema konkretnog problema. Ja sam imala neku upalu hronicnu ali sam izlijecila. A i oni su kad je bila aspiracija uzeli uzorak. Mi smo se odlucili na paket 2 aspiracije +1 transfer iz razloga ako ne budem odreagovala na terapiju. A i blizi mi se 40 pa da napravimo zaliha 😊
Drugaciji je pristup nego. Meni su rekli u Banjaluci da sam imala slab odgovor na terapiju. (Imala 4 izvadjene od kojih su 2 vracene 3 dan i sa najboljim ocjenama-nazalost nije uspjelo).Ovde iz 2 pokusaja imam 7 blastocita zaledjenih. 
Sta god smo ih pitali imali su odgovor i savjet.Ti mozes birati ginekologa, ja sam odabrala svoga po preporuci jedne poznanice jer je njoj uspjelo iz prve kod njih. Ako ne znas engleski ima koordintor Suncica i ona sve prevodi,obavjestava. 
Mi smo razmatrali i Prag ali su oni nama poslali samo shemu. Ovde smo imali online konsultacije i svidjeli su nam se jer su se potrudili i sve nam objasnili i odgboroili A vjeruj da je bilo 1000 pitanja 🤭😊

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Držim palčeve Ena, javi ovde lepe vesti😊

Jeste li vi zadoviljni tretmanom tamo? Kakvi su ginekolozi? Naš osnovni problem je kriptozoospermija, ali moja rezerva he sve manja, tako da ja nisam baš u top formi, zato mi je važno da i ginekolozi i šema budu pažljivo birani. 







Meni to sve zvuči kako treba. I vaš opis i svi koje sam videla pre par godina. Drže kvalitet i standard. Drago mi je što takve klinike daju nadu😊 I ja nisam imala nesto sjajan odgovor, prvi put od 7jć, 4 oplodjene, vraćeni 3.dana jedan deset__oćelijski i jedan osmoćelijski i ništa. Drugi put od 5 jć, 2 samo opodjene jedan osmoćelijski i jedan petoćelijski... Da li možete i meni da preporučite dr, msm da se ovde mogu pisati imena, budući da sam već videla imena turskih lekara na forumu. Uvek svi imamo 1000 pitanja i to tako mora, želimo najbolji mogući ishod🥰 Veliki pozdrav, hvala na odgovorima i molim vas pišite ovde iskustva😊🍀🌺



(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
6.9.2021 9:16:29   
Tinčee
Hvala 😊


(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
10.9.2021 17:27:22   
Tinčee


IZVORNA PORUKA: EnaEna


Ima na ovom linku.
https://onlineivf.embryolab.eu/home-rs/
Ja sam usla u IVF sa Michalisom Kyriakidisom.

[quote



Ena, tvoj lekar dolazi u Bgd 2 i 3.oktobra na festival ivf 😊 

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
24.9.2021 23:23:45   
EnaEna

Super,nisam znala za taj festival. Mada nisam ja iz Bgd. A i mi cemo uskoro tamo.
IZVORNA PORUKA: Tinčee



IZVORNA PORUKA: EnaEna


Ima na ovom linku.
https://onlineivf.embryolab.eu/home-rs/
Ja sam usla u IVF sa Michalisom Kyriakidisom.

[quote



Ena, tvoj lekar dolazi u Bgd 2 i 3.oktobra na festival ivf 😊 



(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
15.10.2021 19:39:24   
EnaEna
Bas mi je koordinatorica Suncica rekla da su svi isli u Bg. 
Dosta je drugacije nego ovde u BL gdje sam radila prvu ivf. Sad cekam i nadam se da ce biti uspjesno 🙏🍀

(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
22.10.2021 12:46:15   
EnaEna
Evo mene sa betom od preko 1200 🍀🙏😊 🥰
Jedino sto me brine tsh koji je sad skocio na 6,2 ali je ft4 dobar. Pa me dr smirio i rekao da uzivam i opustim se i da dodjem u ponedeljak. Nikakvih simptoma sem povremene glavobolje nemam. Sad mi lakse i mogu odahnuti. Koliko god se mi trudili da ne razmisljamo do vadjenja bete i budemo ravnodusni, opteretimo se svi time. 



(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
26.10.2021 20:41:31   
Tinčee
Jeeee, pa ovo je divna vesttt! Čestitam Ena, pisi kako je bilo, molim te!!! Divnooo❤️🏵️🍀

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
27.10.2021 17:22:04   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: Tinčee

Jeeee, pa ovo je divna vesttt! Čestitam Ena, pisi kako je bilo, molim te!!! Divnooo❤️🏵️🍀



Hvala 🍀♥️Jos je rano za pregled kod ginekologa. Necu da zurim. 

(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
31.10.2021 12:30:37   
Tinčee
Držim palčeve da sve bude u redu🏵️🍀❤️

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
13.11.2021 16:26:57   
EnaEna
7 nedelja i imamo dva srca koja kucaju 🥰🥰🙏🍀
Bila sam poluluda jer sam krvarila 4-5 dana. Ali beta se i dalje duplala,sto me smirilo. Takodje su mi rekli da je to normalno sve dok je oskudno krvarenje. Ukljucili su mi opet injekcije progesterona. 

(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
13.11.2021 22:17:33   
Sanjica26 RR
Cestitam, EnaEna. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
13.11.2021 22:22:33   
lesli
Bravo Ena! 😊Ja sam krvarila i (na momente) obilno i sa jakim bolovima posle prve VTO i to je trajalo jedno mesec i po dana.  “Beba” ima pune 3 godine ;)Ne brini, moze da bude sve ok. Skolsku trudnocu zelim 🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
13.11.2021 23:42:41   
Jovana993p
PomoććKomisija nam je u utorak 16.11.🥳Ne znamo za koju kliniku da se opredelimooo?? Savet? Teofilovic iskustvo i Front? 🙂

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
14.11.2021 7:48:44   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Cestitam, EnaEna. user posted image



Hvala Sanjica26♥️🍀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
14.11.2021 7:51:37   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: lesli

Bravo Ena! 😊Ja sam krvarila i (na momente) obilno i sa jakim bolovima posle prve VTO i to je trajalo jedno mesec i po dana.  “Beba” ima pune 3 godine ;)Ne brini, moze da bude sve ok. Skolsku trudnocu zelim 🤗


Hvala Lesli. 🥰Ja se nadam da ce biti sve ok,nekako vjerujem. A i spremna sam na ta povremena krvarenja da se mogu desiti ipak je blizanacaka rizicnija, a ja sam skoro pa 40 godina. Svjesna sam da moram mirovati i cuvati se. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
15.11.2021 9:18:03   
nata11
Ena ja krvarila prva 3 meseca, lezala u bolnici ali smo izgurali.

Drzi se user posted image bice sve OK.

_____________________________





(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 14:15:38   
Tinčee
Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem❤️❤️❤️

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 14:16:34   
Tinčee
Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem ❤️❤️❤️

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 14:21:45   
Tinčee
Zao mi je sto vam nismo pomogli. Mada mozete se i predomisliti za  kliniku ukoliko vam se nesto drugo dopadne u medjuvremenu, samo se pošalje mejl RFZO-u. Ja sam bila u Feroni, dva puta, nisam zadovoljna jer ocigledno nisu dovoljno stručni za muški problem, ostalo je sve bilo ok. Sada smo se odlučili za Front, jer imaju jake embriologe, što nama u principu najviše treba. Pozdrav i srećno šta god da odlučite! 

(odgovor članu Jovana993p)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 14:22:53   
Tinčee


IZVORNA PORUKA: Jovana993p

PomoććKomisija nam je u utorak 16.11.🥳Ne znamo za koju kliniku da se opredelimooo?? Savet? Teofilovic iskustvo i Front? 🙂


Pogledajte moju poruki, nisam je naslovila za vas, ali radi se o odaboru klinika. 

(odgovor članu Jovana993p)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 14:54:04   
EnaEna

Hvalaa 🥰Mirujem i lagano guram naprijed 
IZVORNA PORUKA: nata11

Ena ja krvarila prva 3 meseca, lezala u bolnici ali smo izgurali.

Drzi se user posted image bice sve OK.



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 14:55:41   
EnaEna

Hvalaa 🥰♥️Sve manje,vise prolazimo kroz slicno pa se razumijemo.
IZVORNA PORUKA: Tinčee


Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem ❤️❤️❤️



(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.11.2021 17:44:26   
Tinčee


IZVORNA PORUKA: EnaEna


Hvalaa 🥰♥️Sve manje,vise prolazimo kroz slicno pa se razumijemo.
IZVORNA PORUKA: Tinčee


Čestitam Ena, mnogo mi je drago, kao da te poznajem ❤️❤️❤️





Tako je😘

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here