|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
13.7.2022 8:29:12   
nata11
4lista samo napred, ne odustaj. I sama znas koje su sanse za uspeh inseminacije

_____________________________





(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Inseminacija IV deo
14.7.2022 23:11:16   
4lista
Hvala vam puno! stigao je i ciklus :( pauziracemo neko vreme,pa cemo krenuti sa pripremama za vto 😔

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Inseminacija IV deo
22.7.2022 20:39:20   
Anoniman
Cao cure.Nova sam na forumu.Drugi dan mi je od inseminacije,I jajnik mi je natecen,osjecam pritisak na tom djelu.Da li je jos neko imao takvu situaciju

(odgovor članu 4lista)
  Direktna veza do poruke: 728
   RE: Inseminacija IV deo
30.7.2022 10:08:33   
Sekica89
Pozdrav cure! Nova sam na ovom forumu. Ugl,muz i ja radimo na bebici godinu i 2 mjeseca i nista. Svi nasi nalazi su uredni, i krenuli smo u MPO postupak. Prošli petak sam bila na folikulometriji, bila su 2 vodeća folikula, desni jajnik 17 mm, lijevi 16 mm. Dobila sam stopericu koju sam si dala u subotu,a ovaj ponedjeljak imala inseminaciju. E sad imam nekih nedoumica, u subotu prije stoperice sam imala sukrvavi iscjedak,dr.kaze da ne bi trebala biti tada ovulacija s obzirom na vel.folikula dan prije. Onda prije postupka i nakon se uopce nije provjeravalo na Uzv je li doslo do ovulacije ili kad ce. Dobila sam utrogestane 3x2 i od njih sam imala grčeve i nadutost donjeg dijela stomaka prva 2 dana. Sad 5.dan nadutosti nema,samo se ponekad javi tupa bol. Ima li vas jos tko je frisko radio insem.da zajedno se pratimo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Inseminacija IV deo
13.9.2022 21:28:29   
Maja13
E pa i ja da se pridružim. Urađena prva inseminacija i predlog je da se radi beta 10.dana. Nekako se i plašim da je uradim. Trenutno se osećam pospano. Koristim Utrogestana 200 jednom uveče oralno. Nikakve simtome nemam pa ne znam da li je rano pričati o njima? Danas je 9.dan od postupka. Ako neko može da podeli iskustvo.... Šta treba da osećam da bih znala da je to to.... Hvala. Pozdrav. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Inseminacija IV deo
14.9.2022 10:11:05   
nata11
Maja nista ne treba da osecas. Pospanpst je verovatno od U.

Odmaraj se i pokusaj da ne mislis na t. (koliko je to moguce ) user posted image

Srecno

_____________________________





(odgovor članu Maja13)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Inseminacija IV deo
22.10.2022 22:04:12   
TixMrvica
Zdravo :) Nova sam na forumu, al vidim da nas ima vise koje cekamo rezultate inseminacije :) 
Ja sam 15. radila, pracena folikulometrija, nisam imala nikakvu terapiju, tj. nepotpomognuta ovulacija. Dva dana nakon procedure bila provera i potvrdjeno da je folikul pukao. Meni je dr rekla da radim betu za 2 nedelje. Nemam nikakve simptome, sem sto mi se cini da sam malo vise pospana. Stavljam utrogestan vaginalno 1x200mg uvece. 
Ne znam da li beta moze da se vidi i pre isteka 2 nedelje, ali probacu da se strpim :) 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 732
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here