|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.1.2016 17:11:20   
branki*
Ja se u homeopatiju uopste ne razumem,niti sam imala ikakvo iskustvo.
Moje pitanje je da li homeopatija moze da pomogne kod ekcema,da se ublazi?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.1.2016 0:19:34   
Mama Natura

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja se u homeopatiju uopste ne razumem,niti sam imala ikakvo iskustvo.
Moje pitanje je da li homeopatija moze da pomogne kod ekcema,da se ublazi?


Draga mama,

U ponudi preparata Mama Natura nažalost nemamo preparat koji bi pomogao konkretno kod ekcema, ali verujemo da bi vam klasična homeopeatija/homeopata pomogla.

Mama Natura

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Deca vole homeopatske preparate
28.2.2016 12:11:52   
Mama Natura

Prehlada i grip su bolesti slične po simptomima, međutim ipak različite, i treba ih znati razlikovati. Grip je ozbiljnija bolest čiji simptomi započinju naglo i zahvataju celo telo, i na taj način onesposobljavaju čoveka za normalno funkcionisanje. Glavna razlika između gripa i prehlade (osim u uzročnicima) leži u intenzitetu bolesti. Važno je napomenuti da se i prehlada i grip leče simptomatski, dakle uzimanjem dovoljne količine tečnosti u vidu čajeva, vode, sokova. Antipiretici i analgetici se uzimaju prema potrebi, i najvažniji je odmor, jer osim u retkim slučajevima, ljudski organizam ima mehanizme - imunitet kojima se sam može izboriti protiv virusa prehlade i gripa. Zato bi očuvanje i izgradnja dobrog imuniteta trebala biti imperativ!


O prirodnom rešenju za prehladu i grip PROČITAJ VIŠE -->> KLIK

< Poruku je uredio Mama Natura -- 28.2.2016 12:14:07 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Deca vole homeopatske preparate
1.3.2016 15:11:26   
Guardian
Postovani,

Dugo vec koristimo Vase proizvode, ali nikako ne mozemo da ispostujemo onih pola sata pre ili posle obroka...user posted image

Da li lek uopste ima bilo kakvo dejstvo ako dete nesto pojede, gricne odmah nakon njegovog uzimanja?

Hvala mnogouser posted image

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Deca vole homeopatske preparate
1.3.2016 15:19:04   
nikiteki
Nisam koristila vase proizvode sad sam tek videla sta imate u ponudi

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Deca vole homeopatske preparate
1.3.2016 15:28:07   
superm
Kako rešavate problem urinarne infekcije nastale usled bakterija u urinu?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Deca vole homeopatske preparate
5.3.2016 19:07:15   
Mama Natura

Evo jednog iskustva i korisnog saveta mame Danke čije je dete imalo česte probleme sa nosićem:

“Imam ćerku koja sada puni skoro 3 godine i sa 11 meseci smo krenuli u jasle. Dok sam se samo pridržavala inhalacija, kapi za nos i raznih rastvora sa morskom vodom bilo je i mnogo više komplikacija i često bi se sav taj sekret spustio na pluća, onda serija antibiotika, pa opet vrtić, zapušen nosić i sve u krug.... Elem, sa tim sam prestala i počela sam da korsitim Cinnabsin tabletice, to mi je pedijatar dao kao predlog da eventualno probam ako hoću."


PROČITAJ CELO ISKUSTVO MAME DANKE ---->>>

< Poruku je uredio Mama Natura -- 5.3.2016 19:08:02 >

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.3.2016 13:56:42   
Guardian
Draga Mama natura,

Niste mi odgovorili na pitanje , a i sajt vam je suspendovan...nadam se da cete nesto uraditi...uskoro...user posted image

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.3.2016 14:22:05   
eca89
Ja takodje imam pitanje da li bi mogli poslati vas proizvod Dentokind u Sloveniju? Posto ga ne mogu nikako naci ovde.
Hvala.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Deca vole homeopatske preparate
7.3.2016 14:56:49   
marketing RR
Dragi naši,


Odgovori uskoro stižu, bez brige, a problem sa sajtom je rešen, bilo je nepredviđenih upada.

Hvala vam razumevanju user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 7.3.2016 22:17:12 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Deca vole homeopatske preparate
8.3.2016 15:28:24   
Mama Natura

IZVORNA PORUKA: Guardian

Postovani,

Dugo vec koristimo Vase proizvode, ali nikako ne mozemo da ispostujemo onih pola sata pre ili posle obroka...user posted image

Da li lek uopste ima bilo kakvo dejstvo ako dete nesto pojede, gricne odmah nakon njegovog uzimanja?

Hvala mnogouser posted image



Draga mama,

Nije nikakav problem ukoliko ne ispoštujete tih pola sata pre i posle jela. Jako je bitno da nema ostataka hrane u ustima, već da se tabletica uzima na prazna usta i da se ne uzima voda neposredno po uzimanju leka da bi došlo resorpcije leka preko bukalne sluznice. Tu samo za svu pomoć.

Mama Natura

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Deca vole homeopatske preparate
8.3.2016 15:29:59   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: superm

Kako rešavate problem urinarne infekcije nastale usled bakterija u urinu?


Draga mama,

Hvala mnogo na interesovanju za homeopatske lekove.
Nažalost u našoj paleti lekova nema leka za Vašu indikaciju, pa je naš savet da se obratite klasičnom homeopati.
Srdačan pozdrav i lep dan,

Mama Natura

< Poruku je uredio Mama Natura -- 8.3.2016 15:32:13 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Deca vole homeopatske preparate
8.3.2016 15:31:37   
Mama Natura
IZVORNA PORUKA: eca89

Ja takodje imam pitanje da li bi mogli poslati vas proizvod Dentokind u Sloveniju? Posto ga ne mogu nikako naci ovde.
Hvala.


Draga mama,

Hvala mnogo na pitanju i interesovanju.
Nažalost naših lekova u Sloveniji nema, i ne možemo ih slati jer po zakonu lekove i medicinska sredstva možete kupovati samo u apotekama.
Ukoliko imate nekog ko bi mogao da Vam kupi Dentokind u Srbiji, to bi za sada bilo jedino rešenje..
Hvala još jednom, tu smo za svu pomoć.
Veliki pozdrav,

Mama Natura

< Poruku je uredio Mama Natura -- 8.3.2016 15:32:23 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Deca vole homeopatske preparate
8.3.2016 16:22:36   
eca89

IZVORNA PORUKA: Mama Natura

IZVORNA PORUKA: eca89

Ja takodje imam pitanje da li bi mogli poslati vas proizvod Dentokind u Sloveniju? Posto ga ne mogu nikako naci ovde.
Hvala.


Draga mama,

Hvala mnogo na pitanju i interesovanju.
Nažalost naših lekova u Sloveniji nema, i ne možemo ih slati jer po zakonu lekove i medicinska sredstva možete kupovati samo u apotekama.
Ukoliko imate nekog ko bi mogao da Vam kupi Dentokind u Srbiji, to bi za sada bilo jedino rešenje..
Hvala još jednom, tu smo za svu pomoć.
Veliki pozdrav,

Mama Natura

A, da li vasi proizvodi mogu da se kupe u Bosni i Hercegovini, jer sam ih trazila i tamo, ali nema ih ni tamo.

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Deca vole homeopatske preparate
9.3.2016 13:28:21   
Sanjalicaaa
Da li deca od 2 god smeju da koriste vase preparate?
Sin ima 2 god i 1 mesec. Pun je sekreta i kasljuca vec nedelju i po dve, nosic mu malo curi. Uzela bih mu Cinnabsin jer sam procitala da je dobar za izbacivanje sekreta. Ili je mozda bolje da uzmemo Influcid?

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 9.3.2016 13:29:14 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Deca vole homeopatske preparate
11.3.2016 10:47:02   
Mama Natura

IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: Mama Natura

IZVORNA PORUKA: eca89

Ja takodje imam pitanje da li bi mogli poslati vas proizvod Dentokind u Sloveniju? Posto ga ne mogu nikako naci ovde.
Hvala.


Draga mama,

Hvala mnogo na pitanju i interesovanju.
Nažalost naših lekova u Sloveniji nema, i ne možemo ih slati jer po zakonu lekove i medicinska sredstva možete kupovati samo u apotekama.
Ukoliko imate nekog ko bi mogao da Vam kupi Dentokind u Srbiji, to bi za sada bilo jedino rešenje..
Hvala još jednom, tu smo za svu pomoć.
Veliki pozdrav,

Mama Natura

A, da li vasi proizvodi mogu da se kupe u Bosni i Hercegovini, jer sam ih trazila i tamo, ali nema ih ni tamo.



Draga mama,

Nažalost naših lekova još uvek nema u BiH, negde krajem godine bi trebalo da ih bude u prodaji.

Samo ih u Srbiji možete kupiti ili ukoliko imate nekog ko bi mogao da Vam kupi i pošalje.

Srdačan pozdrav

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Deca vole homeopatske preparate
11.3.2016 10:47:44   
Mama Natura

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Da li deca od 2 god smeju da koriste vase preparate?
Sin ima 2 god i 1 mesec. Pun je sekreta i kasljuca vec nedelju i po dve, nosic mu malo curi. Uzela bih mu Cinnabsin jer sam procitala da je dobar za izbacivanje sekreta. Ili je mozda bolje da uzmemo Influcid?



Draga mama,

Cinnabsin možete koristiti kod dece preko 2 godine. Kod problema koji Vaš sin trenutno ima slobodno možete koristiti Cinnabsin koji blagotvorno deluje na upalu sluznice nosa i disajnih puteva i smanjuje slivanje sekreta u grlo i ždrelo, podstiče izbacivanje gustog sekreta iz nosa. Preporuka je da se Cinnabsin kod dece od 2 do 5 godina koristi 3 puta po 1 tableta dnevno.

Tu smo za svu pomoć..

Veliki pozdrav

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Deca vole homeopatske preparate
11.3.2016 10:59:20   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Mama Natura


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Da li deca od 2 god smeju da koriste vase preparate?
Sin ima 2 god i 1 mesec. Pun je sekreta i kasljuca vec nedelju i po dve, nosic mu malo curi. Uzela bih mu Cinnabsin jer sam procitala da je dobar za izbacivanje sekreta. Ili je mozda bolje da uzmemo Influcid?



Draga mama,

Cinnabsin možete koristiti kod dece preko 2 godine. Kod problema koji Vaš sin trenutno ima slobodno možete koristiti Cinnabsin koji blagotvorno deluje na upalu sluznice nosa i disajnih puteva i smanjuje slivanje sekreta u grlo i ždrelo, podstiče izbacivanje gustog sekreta iz nosa. Preporuka je da se Cinnabsin kod dece od 2 do 5 godina koristi 3 puta po 1 tableta dnevno.

Tu smo za svu pomoć..

Veliki pozdrav

Hvala na odgovoru. Pozdrav

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Deca vole homeopatske preparate
15.3.2016 21:26:51   
Mama Natura
"Sjajna je stvar što smo imali priliku da pratimo jasno i argumentovano predavanje dr Stajića, istovremeno dobivši priliku i da pitamo sve ono što nas zanima, kako vezano za upotrebu homeopatskih lekova, tako i vezano za razne nedoumice o zdravlju naših mališana u prvim godinama života. Zbog svega toga, unapred se radujem narednom druženju u okviru Mama Natura Srbija škole homeopatije i nadam se da će nam se tom prilikom pridružiti još mama i tata sa svojim mališanima."

Suzana, Savina mama

PROČITAJ VIŠE ---->>>>


< Poruku je uredio lesica RR -- 2.5.2017 22:26:44 >

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Deca vole homeopatske preparate
17.3.2016 12:15:44   
Mama Natura

Čekamo vas na XIII Prolećnom Beogradski festival zdravlja u Domu omladine u četvrtak i petak, 17. i 18. marta 2016. godine (od 10 do 20 h).
Naš tim farmaceuta, homeopata i stomatologa će odgovarati na sva vaša pitanja.
Za mališane tu je „Dečiji kutak”, gde mogu da crtaju i učestvuju na raznim radionicama, a biće predstavljen i međunarodni projekat „Bolnica za medvediće”, gde deca mogu da donesu omiljene igračke na „preglede”, da razgovaraju sa medicinarima i studentima i razbiju strah od „belih mantila”.

Vidimo se!

< Poruku je uredio Mama Natura -- 17.3.2016 12:16:07 >

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Deca vole homeopatske preparate
17.3.2016 12:31:46   
Ana RR
Sjajno user posted image a mi bolesni, šmrc user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Deca vole homeopatske preparate
6.4.2016 16:20:14   
Mama Natura

Zajedno slavimo Svetsku nedelju homeopatije u DRUGOJ BESPLATNOJ MAMA NATURA ŠKOLI HOMEOPATIJE
Drage mame i tate,
U toku Svetske nedelje homeopatije, od 10. do 16. aprila, za vas organizujemo brojna predavanja i radionice.
Prvo dešavanje koje sa ponosom najavljujemo, je druga MAMA NATURA ŠKOLA HOMEOPATIJE a održaće se 10.04.2016. u 10h. Ovog puta naš domaćin biće prelepa igraonica Kamičak u Sava centru u Beogradu.
Pedijatar dr Mirjana Bogdanović će sa zadovoljstvom rešavati vaše dileme i odgovarati na razne teme. Iskoristite jedinstvenu priliku da od pedijatra i gostujućeg homeopate saznate nešto više o prolećnim alergijama, jačanju imuniteta kod beba i dece i razmenite dragocena iskustva sa drugim mamama.
Vaše prijave (ime, prezime i kontakt telefon) možete slati na adresu office@alpenpharma.rs ili nam poslati poruku u inbox na stranici Mama Natura Srbija do petka 08.04.2016.
Vidimo se u igraonici Kamičak!
Vaš tim Mama Natura

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Deca vole homeopatske preparate
16.5.2016 1:38:43   
Miracles
Od kada imam dete, najmanje mi se dopadaa da ga tako malog kljukaju hemijom...samo da "zaleče"...a problem ostaje...

Mene zanima, kako doći do dobrog pedijatra homeopate? Imate li preporuke?

Hvala unapred

< Poruku je uredio Miracles -- 16.5.2016 1:39:19 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Deca vole homeopatske preparate
16.5.2016 15:15:23   
Mama Natura
Draga mama,

Pišite nam u inbox naše Facebook stranice Mama Natura Srbija KLIK ili na mail office@alpenpharma.rs


Vaš tim Mama Natura

IZVORNA PORUKA: Miracles

Mene zanima, kako doći do dobrog pedijatra homeopate? Imate li preporuke?

Hvala unapred


(odgovor članu Miracles)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Deca vole homeopatske preparate
16.5.2016 15:18:53   
serpica
Da li organizujete skolicu i u drugim gradovima? U Nisu recimo? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mama Natura)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here