|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 10:21:16   
smeško
Zato sto se videlo da ne znas na koju ces stranu.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 10:34:35   
Modessty
e to priznajem! user posted image malo juri decu, malo pravi kumi društvo, malo fotgrafiši, malo pričaj sa nekim.... Sledeći put dolazim sama u Bg! ovako ne ide! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 10:52:07   
Ana RR
Mod, to i ja kažem. Pošto smo mi pozvali ove prijatelje da idu sa nama nekako sam osećala obavezu da sedim sa njom jer nije htela da ulazi unutra, samo je jednom kratko ušla.

Prelepa devojka da dugom kovrdžavom kosom je Zemunka user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 12:28:48   
Ivanka 75
Jao sto vam je bilo lepooo9o user posted image
Zene, prelepe ste, to moram da naglasim, a deca ko iz kalendara, prelepa user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 12:38:05   
smeško
Hvala Anci. user posted image
Zemunka mi je bila nesto toliko zanimljiva i lepa, da sam buljila u nju kao idiot.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 12:48:05   
Figaro88
Deca su vam pravi seceri user posted image user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 12:56:18   
Zemunka85
Hmmm nisam sigurna da smesko misli na mene - ja sam imala kosu do struka do pre par dana, 20cm sam je odfikarila, pa mi ovo "duga" ne zvuci na mene user posted image . A ni zanimljiva user posted image . Aj lepa i OK user posted image . A i niko nije buljio u mene user posted image .

Inace, nama i kumovi i prijatelji doneli poklone - mi njima nismo blamblamblam, uopste nisam to tako zamislila, mi to ostavimo kod kuce ispod jelke pa kako ko dodje damo mu njegov poklon. Od cele ekipe, retko ko zivi sam, kao mi, tako da je obicno okupljanje kod nas. I te poklone su dali DM pa je L prozivana 2 ili 3 puta. Mukica. Utripovala da je najbolja od sve dece user posted image .

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 28.12.2015 12:57:18 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 13:15:51   
smeško
Zemunka, crna jako kovrdzava kosa, crveni karmin?
Bravo za kumove!user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 13:19:59   
vikiveki
Devojke sve ste predivne,znači i sa fotografija zrači ona pozitivna RR atmosfera...vidi se da su svi bili srećni i zadovoljniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 14:07:27   
Mala Elena
Da pohvalim organizaciju i pozdravim devojke sa kojima sam prozborila po koju user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 15:05:54   
Zemunka85
E smesko, jeste, jeste. Sad kada smo sam se identifikovala user posted image - sa ovim debelim minusom od samopouzdanja zbog nove frizure i kg da ti se zahvalim user posted image . Ja ne znam kako ti izgledas :(

Evo i moje L, sa DM nisu neke, uprpila se mala :D.
Inace ja sam ove god slikala sama poznate ljude, jer sa prosle i predprosle imam tooonu slika koje nikada nikom nisam prosledila ... ne znam ni ko su ljudi, ni sta cu sa njima user posted image . Ako nekoga zanima - neka se javi :D.

user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 15:19:55   
smeško
Pa i ja lepo izgledam.user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 15:23:33   
Zemunka85
Naravno! Bez ikakve sumnje user posted image koliko vidim sve bih dala za tvoju kilazu user posted image
Au bre koliki pokloni. Mi dok smo cekali da nas prozovu, kaze L "Vidi jedan maaali poklon" ja prepoznala, mislim se "Cero to je tvoj user posted image "

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 17:01:05   
daca77
Prelepi ste svi...vidi se da ste uzivali user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 22:31:17   
dunja RR
Evo malo slički iz Novog Sada

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
28.12.2015 22:43:37   
Ana RR
user posted image prelepo!!

Meni nešto ne funkcioniše slikomat, htela sam da stavim par sličica ali ne ide.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
29.12.2015 12:22:01   
smeško
Vec par puta mi istice vreme za slanje posta, a nisam toliko skoncentrisana, svaki put odgovorim na razlicite komentare. Sita se izdopisivah!user posted image
Zemunka, ti si kao Branki, kilograma samo u prici i vasem ogledalu.user posted image
Nama su paketici ogromni jer nismo hteli da cekamo 31. Mi novu turu dajemo za Bozic. U medjuvremenu oni dobiju paketice i od baba i deda, ujke i ujne, nesto spakujemo da im da Deda Mraz u vrticu...Tako svakog dana dobiju po nesto.
Nama je bilo bas lepo. I tete iz igraonice su bile divne. Deca preslatka, mame isto, tate podrskauser posted image . Sve u svemu, zao mi je sto se brzo zavrsilo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
4.9.2016 9:12:54   
wivern
Sad naleteh na temu i smejte se sada mom komentaru ali polako treba da se pripremamo za dekicu. Da vidimo koje su nam opcije ove godine sto, ko, gde, kako...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
4.9.2016 21:48:36   
dijana1*
Jaoooo sto bih volela da dodjem ove godineuser posted image
Nisam trudna, deca velika, verujem da ce biti vikend jer mi to sada znaci zbog skole, tako da samo da smo zdravi i eto nas.user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
4.9.2016 22:03:32   
suzi kju
Svideo mi se naslov teme pa uđoh da vidim o čem' se radi, zanimljivo. Hoće li biti i ove godine ovakva organizacija?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Deda Mraz 2015. - Dočekajmo skupa 2016. !!!
4.9.2016 23:10:05   
dunja RR

Biće user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 496
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here