|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 17:30:17   
Ana RR
Suzi, pusti dojenje sada. Ništa nije važnije od tvog života u ovom trenutku. Fokusiraj se na to da treba da budeš živa i zdrava za svoju decu.

A šta je bilo sa onim modricama koje su ti izlazile iz čista mira? Da li je to nekako povezano sa ovim?

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.10.2019 17:31:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 17:42:03   
dunja RR
Ne, nije povezano tako mi je rekla endokrinolog, nema nikakve veze jedno sa drugim, modrice su prestale kada kada je krenulo trnjenje, prvo mi je desno stopalo utrnulo, pre 10 dana, nakon što sam tračal sa S, i ja sam mislla da je uapal mišića, jer me boleo i list i malo butina. Međutim stopalo je sve vreme ukočeno i utrnulo. sada mnogo gore, ne osećam ga uopšte, kao da je tuđe, list pozadi i butina i dakje bole, baš mi je problem kada hodam, iako ja i dalje prelazim 10-ak km dnevno. I bolje mi ja kada više hodam, manje bole generalno, ruke, noge, ako se krećem. Čimsednem, legnem, haos. Boli i kada hodam, ali amnje nego kada mirujem, Spavanja nema naravno. Uradila sam analize iz krvi vezano za modrice, sve je kako treba, nema tu problema.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.10.2019 17:49:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 17:44:59   
dunja RR
To veče kada sam trčala, a kada je kasnije i krenulo trnjenje, primetila sam i 2 ujeda na nozi , jedan od njih je imao i crnu žaoku u sebi, pa su me zato testirali na lajsmku bolest, mada za svaki slučaj, jer ipak misle da nije to. E da, u dva navrata sam i gubila sluh i zujalo mi u ušima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 17:51:05   
lesli
Joooj dunja 😔Drzim palceve da se sto pre sazna sta se desava i da uskoro budes dobro! 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 17:57:43   
smeško
Дуња, па шта то би? user posted image Држим ти палчеве да што пре сазнаш шта је у питању, неизвесност је најгори део. И да што пре решиш проблем. И пусти стрес и због дојења. Да си ти њима жива и здрава, то је најбитније. user posted image user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 17:59:32   
dunja RR
Pritisak mi skače uveče, ne znam zašto, pa pijem metil dopu, a ptreko dana bude ok. Pijam Mg i Milgamu B vitamin, to može sa dojenjem, inačese za ovo kažu momentalno daju jači lekovi, koje ja sada ne smem zbog dojenja. T lekovi bi samo ublažili bol a ne bi rešili uzrok, pa nisu ni predložili da oijem, jer bi na taj način predložili da prestanem da dojim. A vidim da ne žele da to ide od njih. Naravno kada budu sigurni šta je u pitanju, i budu potrebni lekovi, biće direktni, to sam sigurna. Ja čak ni panadol ne pijem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:03:39   
dunja RR
Hvala žene user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:10:39   
Ana RR
O bože Suzi... ne znam šta da kažem sem da se nadam da će što pre otkriti šta se dešava :(

Što se tiče MS, ni jedna drugarica nije imala problem sa vidom. Tek sada, posle nekih 5 godina, jedna od njih ima taj problem, druga ne.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:14:15   
dunja RR
J sam se plašila MS, ali eto svi su rekli da nije, najviše me ohrabrila ova dr danas koja je radila enmg, ona je odmah rekla da nije ni blziu, jer kode mene taj nalaz potpuno dugačiji nego kod MS, tako da se nadam da je u pravu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:14:55   
Sanjica26 RR
 I moja drugarica je tek posle nekoliko godina imala problem sa vidom. Nije na pocetku.


Iskreno se nadam da je kod tebe Suzi sve ok. Držim palceve 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:17:54   
dunja RR
Sve ove problematike, neuropatije, MS, lajmska bolest, problemi sa kičmom pa i zapušena karotida imaju gotovo iste simptome, baš je zeznuto. Ne znam šta je na kraju, a od svih gadosti čini mi se da je kičma najmanje zlo-U slučaju da ne mora operacija, ali eto, ovi glavni neurolotzi rekoše da nije kičma, jer reko zahvata obe ruke i noge, i retko dolazi u naletima bol, kao kod mene. Milsim oni tako kažu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:25:43   
dunja RR
Au, ala sam spamovala temu, ja se nadam da ću biti bolje, pa kada budu radili prsti da prebacim ovo negde.
A mojima sam rekla ako ozdravim, vodim ih na Kubu, nekada :D

S samo govori makana nemoj da mi umreš, a danas kada sam bila u Sokobanjskoj (4, 5 sata), me zvao da mi kaže da ne ostanem tamo zauvek.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.10.2019 18:27:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:26:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne, nije povezano tako mi je rekla endokrinolog, nema nikakve veze jedno sa drugim, modrice su prestale kada kada je krenulo trnjenje, prvo mi je desno stopalo utrnulo, pre 10 dana, nakon što sam tračal sa S, i ja sam mislla da je uapal mišića, jer me boleo i list i malo butina. Međutim stopalo je sve vreme ukočeno i utrnulo. sada mnogo gore, ne osećam ga uopšte, kao da je tuđe, list pozadi i butina i dakje bole, baš mi je problem kada hodam, iako ja i dalje prelazim 10-ak km dnevno. I bolje mi ja kada više hodam, manje bole generalno, ruke, noge, ako se krećem. Čimsednem, legnem, haos. Boli i kada hodam, ali amnje nego kada mirujem, Spavanja nema naravno. Uradila sam analize iz krvi vezano za modrice, sve je kako treba, nema tu problema.


Suzi, ovo zvuči kao kičma. Evo mm je mesec dana bio u agoniji, slično kao kod tebe samo njemu nije išlo ka nogama već ka ruci. Ali isto tako nije mogao da leži, da spava, bolje mu je dok se kreće, čim treba da legne to je haos. Tek sad se oporavio, 3 nedelje je na terapijama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:30:08   
dunja RR
Anči, veruj mi , sve ove bolesti imaju iste simptome, sve pri mirovanju budu gadne, zato ne znam šta je. Toliko sma čitala ovih dana, i u svakoj sam se pronalazila, osim u problemima sa kičmom, nekako nisam mislla da je to zato što je eto taj neurolog iz kbc zvezdara rekao da lili na polineuropatiju, pa sam tu rovarila najviše. A sada već ne znam, i molim Boga da sutra saznam nešto. I da bude nešto rešivo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 18:37:27   
Ana RR
Joj Suzi, verujem da si u agoniji :( nadam se da će se rešiti sutra, barem da znaš na čemu si. Javljaj!

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 19:14:38   
nata11
Mozak je neistrazen i svaka bolest mozga ima slicne simptome. 


Ja mislim da je tvoje telo premoreno Suzi. 
Svakako pokusaj se opustiti koliko mozes, imamo odlične neurologe, ako mr pokaze demolizacijske promene poslace te na vadjenje likvora. Mada Ana lepo kaze sve ovo vuce na kicmu, bar nama laicima. 
Drzi se, ti si jaka zena.  :*
Javi kakvi su rez magneta. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Magnetna rezonanca
23.10.2019 19:32:39   
milicicak
Suzi, bas mi je zao sto prolazis kroz sve to. Javi sta kaze MR. Nadam se da je sve samo posledica premora. Ljubim i pisi ako nesto treba


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 10:32:45   
dunja RR
Uradia MR glave sad,sve je super nemam MS kaze dr,nema tumora sve je u fiziološkim granicama.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 10:34:06   
dunja RR
I nije trebao kontrast!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 10:41:10   
Sanjica26 RR
Super Suzi. Sta dalje radis?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 10:55:39   
milicicak
Suzi, super vest!


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 10:57:24   
pari
Dobro je! I sta sad, kako ces otkriti sta je?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 11:05:00   
lesli

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Uradia MR glave sad,sve je super nemam MS kaze dr,nema tumora sve je u fiziološkim granicama.





👍
U to ime...🥂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 11:15:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Uradia MR glave sad,sve je super nemam MS kaze dr,nema tumora sve je u fiziološkim granicama.




Uh Suzi, olakšanje user posted image šta dalje?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Magnetna rezonanca
24.10.2019 11:44:06   
ANDJEELA
Suzi hvala dragom Bogu da je u redu! Mislimo na tebe🤗




(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here