|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 23:57:13   
dunja RR
Hvala ti na savetima, da, potpuno se slažem, i razmišljam u istom pravcu.

Apropo malih točkova, znači ova otpadaju? KLIK

Ova što je postavila Isidora onda dolaze u obzir ili ne, jer imaju zadnje veće točkove, čini mi se?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dunja, mislim da treba da eliminises kolica sa sva 4 mala tocka. po pravilu se takvim kolicima tesko manevrise sto je beba teza.

mi smo od mog brata sina nasledili Jane kolica. vozio se on(napominjem zive na moru, stalno napolju, drndali ih po plazi) pa moje dvoje dece jedno za dugim. na kraju su pukla i to rucka jer se moje starije kacilo na njih pa sam ih gurala oboje sa sve teretom izprodavnice itd. Protom su bila i siroka. imala su 3 velika tocka. po plazi bez problema guranje bez ikakvog napora. po snegu takodje. Takvih vise nema, ali sam htela da kazem kad su kolica kvalitetna uz svo akanje mogu i troje dece da izdrze. tebi sad svakako ne trebaju neka takva jer ti je S vec veliki, ali nemoj da kupis neka koja ce da ti se smuce posle 2m jer su se razdrndala.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 7:41:59   
nata11
Dunja zar ne bi ako puno set_ate trebala gledati da imaju obavezno amortizere?


A zasto ova imaju rupu kod decije glave? 
Sta tu ide, providno platno? 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 8:01:21   
Tiziana
Dunja, pre sam mislila na ova


https://www.menda.rs/decija-kolica/kolica/cam-decija-kolica-cubo-830evo126

Ova sto je stavila Isidora deluju super. Svakako treba da ih vidite uzivo. Ako cete puno da set_ate mislim da su tockovi najbitniji da mozes lako njima da manevrises. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 8:18:39   
lesli
Dunja, to su ta kolica. Deluju ok, ali ne znam da li bih je vozikala svaki dan u njima. Mi imamo ona CAM 3u1 za svaki dan i ona mi deluju kao pojam udobnosti. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 8:28:49   
vonavoj
Dunja,moja hauck sa Rr su kao nova,od 2011..evo treca beba.a sad ima ovakvih HauckI ja sam za Chicco,pored hauckPogledaj i ovaA vidjam po gradu i ta sto je lesli postavila.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 8:42:32   
bubulence
Nasa prva su sa 4 tocka, srednje velicine, provozala 5 beba, pri tom smo mi prelazili kilometre i kilometre dnevno i eno, kao nova... I jos bih dodala da su bila jedna od najjeftinijih tada...



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 9:57:06   
Ana RR
Dunja, mislim da su Cam skroz udobna. Meni je bilo super što korpu mogu da okrenem kako hoću pa se vozio okrenut ka nama dok je bio baš mali. Posle smo je okrenuli da gleda napred. Dok je bio bebac i dok je ležao, ispod njega sam stavljala neku kao podlogu koja kao da ima sloj sunđera unutra. To je zapravo neka podloga za presvlačenje koju smo dobili iz Kanade ali je skroz praktična tako za kolica. Spavao je kao beba u kolicima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 10:00:27   
Sanidej
Prvo odredite budzet za kolica pa polako..mi imamo Chicco 3u1 vec 7 godina i placene su oko 40000 tada na akciji. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 11:23:26   
vonavoj
Meni su npr ta Cam kao sto ima Ana jako glomazna,teska bila za pakovanje u kola...a ja sama sa njima.teska za prenosenje..pisala sam vec..Vodi racuna Dunja da si i ti sama uglavnom (ili gresim),kolika ne bi trebalo da ti budu preko 8kg.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 13:07:13   
lesli
Kolica koja mi imamo za svaki dan su meka ta Cam 3u1. Ram nam je dinamico Up, cena je bila oko 45.000 na akciji letos. Jesu teska i glomazna ali im je to jedina mana. Iako nemamo rampu u ulazu, bez problema podizem i spustam kolica na zadnji tocak. Stavise, lakse je ako su opterecena. Kada je korpa za kupovinu prazna a na ram nakaceno npr. AS kolica su lagana i mnogo se teze podizu tako. Ram zauzme prakticno ceo gepek punta, ali taj smo problem resili time sto smo dobili kisobran kolica. Ona su svakako bila u planu i kupili bismo ih kad krenemo na prvo putovanje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 15:56:33   
dunja RR
Hvala vam žene.

Les, jel imaš link na ta tvoja?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 20:31:07   
isidora88
Mi smo uzeli u Svajcarskoj, ali nesto mi se cini da sam videla da Jungle.rs uvozi ovu marku. Odlicma su, ja sam prezadovoljna, a nisu skupa, lagana, okretna. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 20:35:10   
isidora88
Sto se tice tockova, slazem se, nikako sva 4 mala. Nama su zadnji veci, prednji malo manji, ali nisu oni jako mali. Jako se lepo upravlja i voze i po losem putu. Nama su raskopali ulicu, bez prpema idu po izlomljenom asfaltu, sljunku i truckavom putu.Bila je akcija i u Aksi, za 25000 chicco urban kolica, to je bas bas povoljno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 21:09:49   
Sanidej
Robna kuca Leto je ranije davala vaucere za Chicco proizvode ako se kupe kolica ili nesto drugo od krupne opreme (tipa 10% od vrednosti računa). Ne znam da li je jos uvek aktuelna ta ponuda.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 22:13:58   
bubulence


user posted image
Meni se svidjaju ova, samo bez jajeta, jer ga imamo. Ne planiram da dam, vise para posto cemo ih koristiti nekih 6,7 meseci, samo dok ne stasa za kisobran kolica 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 22:24:28   
mama Jo
Odlicno izgledaju!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.3.2019 22:58:47   
Sanidej
Ne deluju bas stabilno sa ovakvim tockicima, mada ja cesto teram off road pa zato kazem :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 0:49:40   
lesli
Dunja, to su ova kolica.
Doduse, sada vidim da odvojeno prodaju ram, a odvojeno ove 3 stvari koje se kace na njega. Mi imamo ram dinamico up. Cini mi se da je nasa torba malko drugacija i drugi je dezen u pitanju.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 0:58:17   
lesli
Evo ga nas ram.
Ti bese imas AS od S? Onda mozda vam dolaze u obzir i ova kolica. Koliko vidim ona dolaze sa dinamico up ramom i klasicnim sedistem. Nosiljka mislim da vam ne treba za M jer ide lepo vreme (jedino za 3. dete 😆). A inace, mozda bi vam i AS bilo zgodno da imate kompatibilno sa ramom. Ono moze da se kupi uz ovaj “model” kao dodatna oprema koliko vidim. E jedino sto me buni pise dodatna oprema umetak za novorodjence 🤔 Meni deluje da ova mogu uz skroz lezeci polozaj (cini mi se da se ovo sediste malko razlikuje od naseg)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 1:03:54   
lesli
Izvinjavam se za 3. post. Sada vidim da 2. link u prethodnom postu nije kako treba.
Dunja evo ta druga kolica, samo sa klasicnim sedistem:

Dinamico con_vert

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 1:06:27   
lesli
Iz nekog razloga formatiranje posta nije kako treba. Forum ubacuje donju crtu u link i zato ne radi. Neka admini spoje ove moje postove, a Dunja potrazi na mendinom sajtu model dinamico con_vert. Cena je oko 36.000

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 5:50:11   
mirana1
Bas su lepa kolica

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 10:19:43   
popkica bebic
Mi imamo kolica stara dve godine, a nova su skroz, kišobran. Mogu u ležeći položaj, polusedeci i sedeći. Ako Bog da, budući da je termin u oktobru, nije nam potrebno drugo. Zimi nema šetnje kolicima, a do proleća taman kišobran. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 20:36:29   
lesli
A sto nema set_nje zimi?
Mi imamo bebu od 6.5 meseci. Celu zimu je u kolicima. Obucem, ususkam, ako je vetar prebacim i pelenu preko kolica da ne duva direkt u nju(ionako je tada 99% vremena spavala). Za ovo vreme mogu na prste da izbrojim koliko puta nismo bili napolju. I po snegu, vetru, minusu... Samo da nije magla i da ne pljusti :)Iskreno mislim da im je gore u kenguru. Jos ako je neka klizavica da mozgam da li cu da se stropostam sa njom.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.3.2019 20:58:09   
bubulence
Slazem se lesli, moja Masa je rodjena u februaru i posle par dana smo krenuli u set_nje. Svaki dan. Samo je dobro ususkam i ne moze nista da joj bude...

Naravno iz pocetka je to bilo na kratko, ali sa 3, 4 nedelje je vec uveliko isla u normalne duge set_nje

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here