|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi Sad
24.7.2011 23:50:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Eeee, Tash, ne funkcioniše to tako, ona štiti samo od 8-14h radnim danima. user posted image


Tako sam i mislila! user posted image

VERA, idi u Betaniju, nađi nekog dr i zakaži expertni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 701
   RE: Betanija Novi Sad
24.7.2011 23:55:24   
Anoniman
Nisam je srela Bubice, al našla bih je, mene ništas ne može da pogodi koliko korupcija u zdravstvu i taj bezobrazluk da šalju sve privatno, našla bih način da je prijavim (napomenuću da sam vrlo dokona, nezaposlena i imam svo vreme ovog sveta za takve stvariuser posted image )user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 702
   RE: Betanija Novi Sad
24.7.2011 23:56:35   
VERA980
Kasno...onaj oko 11 nedelje sam vec bila kod te dr privatno,ali je rekla da treba i u 20 nedelji pa cu probati u betaniji..ali opet zar mi nece traziti uput od drzavne dr???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Betanija Novi Sad
24.7.2011 23:58:15   
VERA980
Bas sam luda,verujem na rec,a da sam ranije zvirnula ovde..ko mi je kriv! Ubuduce znam na koju adresu da saljem pitanja!

(odgovor članu VERA980)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Betanija Novi Sad
24.7.2011 23:58:58   
Anoniman
Vera: odeš kod te tvoje državne i kažeš DAJ MI UPUT ZA EXPERTNI. Ona kaže: ne može, radi privatno. Ti kažeš: napiši mi da ne možeš da mi daš uput!

E onda mi javi šta se desilo, baš me zanima!

(odgovor članu VERA980)
  Direktna veza do poruke: 705
   RE: Betanija Novi Sad
24.7.2011 23:59:37   
Anoniman
Moraš imati uput, ali ako ti odeš u Betaniju i oni ti potvrde da rade taj pregled, i ti odeš kod tvoje dr i kažeš joj to, i tražiš joj uput, misliš da će biti toliko drska i odvažna da ti ne da uput? Ne verujem da bi se usudila da ti odbije davanje uputauser posted image

(odgovor članu VERA980)
  Direktna veza do poruke: 706
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 0:03:31   
VERA980

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Vera: odeš kod te tvoje državne i kažeš DAJ MI UPUT ZA EXPERTNI. Ona kaže: ne može, radi privatno. Ti kažeš: napiši mi da ne možeš da mi daš uput!

E onda mi javi šta se desilo, baš me zanima!


Eh sad,opet dilema,ja sam nju skontala da je sa bebom sve ok ali da je normalno po proceduri da se u 11 i 20 ned ide na ex uz? Da li sam u zabludi ...da li se to odnosi samo na rizicne ili za sve?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 0:06:39   
Anoniman
Odnosi se na sveuser posted image Evo temice za tebe KLIKNI OVDE

(odgovor članu VERA980)
  Direktna veza do poruke: 708
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 0:07:45   
VERA980

IZVORNA PORUKA: VERA980


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Vera: odeš kod te tvoje državne i kažeš DAJ MI UPUT ZA EXPERTNI. Ona kaže: ne može, radi privatno. Ti kažeš: napiši mi da ne možeš da mi daš uput!

E onda mi javi šta se desilo, baš me zanima!


Eh sad,opet dilema,ja sam nju skontala da je sa bebom sve ok ali da je normalno po proceduri da se u 11 i 20 ned ide na ex uz? Da li sam u zabludi ...da li se to odnosi samo na rizicne ili za
ps ko zna da li cu je uopste videti,imam zakazano za 28.7 ali ko zna,zadnji put sam je videla u 8 nedelji kad mi je utvrdila trudnocu,pa otisla na god odmor,a sada je na bolovanju???? Sada sam 17 nedelja user posted image

(odgovor članu VERA980)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 0:08:07   
Anoniman
Svi treba da idu na expertni. Bar koliko ja znam.Mene je Dr 2 puta slao.

Edit: nju mora neko da menja kad je na godišnjem i bolovanju. Odeš u taj DZ i pitaš "ko menja doktorku Xy? Treba mi uput!" Uput važi 6 meseci po novome i može da ti ga izda unapred.


< Poruku je uredio BubaMira -- 25.7.2011 0:09:48 >

(odgovor članu VERA980)
  Direktna veza do poruke: 710
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 0:16:52   
VERA980

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Svi treba da idu na expertni. Bar koliko ja znam.Mene je Dr 2 puta slao.

Edit: nju mora neko da menja kad je na godišnjem i bolovanju. Odeš u taj DZ i pitaš "ko menja doktorku Xy? Treba mi uput!" Uput važi 6 meseci po novome i može da ti ga izda unapred.


Hmm probacu ove nedelje da izvucem taj uput,iako nesto sumnjam da ce biti uspesno...U svakom slucaju THANKS!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 9:11:24   
VERA980

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Svi treba da idu na expertni. Bar koliko ja znam.Mene je Dr 2 puta slao.

Edit: nju mora neko da menja kad je na godišnjem i bolovanju. Odeš u taj DZ i pitaš "ko menja doktorku Xy? Treba mi uput!" Uput važi 6 meseci po novome i može da ti ga izda unapred.


Evo najsvezijih informacija# odmah jutros sam zvala betaniju da mi zakazu ex uz,rekli su da moram zvati posle 27. u mesecu ali da donesem uput. Tada sam ispricala da mi je dr rekla da radim privatno jer oni ne rade i da je to obavezan pregled.Oni su mi rekli da se na ex uz salju samo one trudnice kojima nesto nije ok,da to nije redovan pregled i da se zbog toga trazi uput s objasnjenjem zasto me salje,sta nije u redu itd!!!Nisam mogla da verujem da me je dr tako ladno slagala! user posted image
Kad budem otisla na redovan pregled 28. pitacu je sto me je slala na ex uz kod privatnika ako je sa bebom sve ok,ako nije trebala me je uputiti u betaniju ! Zivo me zanima sta ce sada reci??? Da sam neka napravila bih pravu frku jer nije lako dati 2 puta po 6500 din za uz!Da li da menjam dr?Savet?
Mogla sam mom malom kupiti nesto lepo,smrc!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 13:52:40   
bokicans
To od skoro govore u Betaniji.Ako u tvom dz nema ex uz,onda te salje u betaniju i to napiše na uputu a ako ima ex uz u dz ona ga odradi,Meni je dr u dz radila expertni  i rekla da oni sada to rade ali da se javim i u betaniju ,da mi tamo rade(ja sam nosila blizance pa je to bio razlog).

(odgovor članu VERA980)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 15:28:41   
Anoniman
Vera, ako imaš ok državnog Dr on će to da ti odradi kako valja: moj ginekolog mi je namerno napisao na uputu za ekspertni da kobajagi nešto nije ok da bi mi oni tamo odradili UZ. Znači, ako je ok doktor može da ti nađe foru na koju ćeš dobiti UZ u Betaniji. A ova tvoja dr je ....hm...

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 714
   RE: Betanija Novi Sad
25.7.2011 15:54:24   
jance
ja sam radila EUZ u Betaniji ovog meseca i prakticno su mi jedva dozvolili, samo zato sto je geneticarka trazila fetalnu ehokardiografiju zbog toga sto koristim pumpicu za astmu..
najverovatnije ti je tako tvoja dr. rekla jer zeli da se to uradi na nekom boljem UZ aparatu od onog koji imaju u ambulanti pa da bude sigurna da je sve stvarno ok. moj je to meni tako objasnio ali mi je isto rekao i da ako ne uspem nikako u Betaniji da uradim, onda ce on ipak uraditi, pa kako bude mogao...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Betanija Novi Sad
26.7.2011 11:38:48   
VERA980
Meni sve to mirise na dogovor drzavni dr + privatni dr,ali ajde...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Betanija Novi Sad
29.7.2011 16:07:19   
VERA980
Rezultat toga je da sam pitana da li zelim,tj da li imam da priustim za ex uz a zbog mog potvrdnog odgovora me je uputila kod privatnika,sto znaci da se samo probl.slucajevi salju u Betaniju.Eto odgovora..nije spominjala da treba da idem u 20nedelji pa su se strasti smirile,recimo...i dalje mi nije simpaticna... Ali da znate ex uz nije deo redovnog odrzavanja trudnoce,sto znaci da nije obavezan..tako sam razumela....

(odgovor članu VERA980)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Betanija Novi Sad
3.8.2011 12:45:15   
mirina
meni vodi trudnocu dr u domu zdravlja i pitala me je imam li neku vezu u betaniji jer samo tako mozes na ekspertski kad je trudnoca ok, kaze vise ne moze sa uputom, posto nemam, odradice mi obican uz u dz u 20 nedelji. 

(odgovor članu VERA980)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Betanija Novi Sad
3.8.2011 12:53:58   
isidora88
meni je to cudno,prosle godine je mene dr slao na expertni uz u betaniju ali je mene mrzelo da se cimam i da cekam pa sam otisla privatno kod dr koja mi je inace vodila trudnocu.
sa trudnocom mi je sve bilo ok,dr je jednostavno hteo da se UZ odradi na boljem aparatu i da potvrdi da je sve kako trebauser posted image
ili je do doktora ili betanija opet uvodi neka pravila(u mesec dana se kod njih hiljadu stvari promeni)user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mirina)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Betanija Novi Sad
6.8.2011 17:37:53   
lajla
Slazem se da se u betaniji stalno nesto menja...ali zar ovako nije bolje,tamo gde vodis trudnocu tamo ti i rade euz a ne da te salju na hiljdu adresa da bi ti uradili euz.Uostalom betanija nije dz da prima sve zene nego samo one kojima nesto nije uredu sa trudnocom...manje guzve...Sto se tice doma zravlja ja nisam imala problema,nisu me slali privatno,uradili su na tom uz kakav imaju i sve je ok.....mislim da je sve u tome kakovog lekara izaberes pa ako ti se posreci blago tebiuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Betanija Novi Sad
6.8.2011 18:08:10   
Verus
Ovo mi nema smisla: Kako znati da li je sve ok sa trudnocom ako nisi IMAO ekspertni UZ.  Pa to je cela poentauser posted image
IZVORNA PORUKA: mirina

meni vodi trudnocu dr u domu zdravlja i pitala me je imam li neku vezu u betaniji jer samo tako mozes na ekspertski kad je trudnoca ok, kaze vise ne moze sa uputom, posto nemam, odradice mi obican uz u dz u 20 nedelji. 

(odgovor članu mirina)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Betanija Novi Sad
6.8.2011 18:26:05   
jance
mirina i meni je moj dr. tako rekao, al smo na kraju uspeli da "nategnemo" da se uradi u Betaniji ipak... sto moj dr. kaze oni tamo imaju toliko UZ aparata na kojima prakticno rade samo to, a kad bi on svakoj njegovoj trudnici radio EUZ, to bi trajalo najmanje pola sata, pa bi mogao da primi izuzetno malo trudnica u jednoj smeni...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Betanija Novi Sad
6.8.2011 19:26:17   
lajla
Pa cekajte zar se u domu zravlja ne rade euz...pa i ti lekari valjda znaju da rade...pa nisu samo oni u betaniji dobri.Koliko sam razumela ovi iz doma zravlja nece da rade ili ne mogu?zbunjena samuser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Betanija Novi Sad
6.8.2011 23:07:38   
jance
ma rade to i ovi iz DZ al su u Betaniji mnooogo bolji aparati, a slazem se sa njima da je dobro barem jednom utrudnoci malko bolje pogledati bebicu nego na tim njihovim skalamerijama tamo. pa ako ne mozes privatno, ostaje ti ili da dr. laze na uputu ili ne znam ni ja sama... u svakom slucaju kontam i ja da ako su mogli u DZ prvi da mi urade, i drugi mogu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Betanija Novi Sad
7.8.2011 20:13:38   
lajla
Mislim da ni oni sami neznaju sta rade i gde radeuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here