|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi Sad
7.1.2015 0:32:00   
bojana92
Hvala puno...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Betanija Novi Sad
7.1.2015 9:13:42   
Blueberry
Pitacu je na sledecem pregledu nadam se da ce hteti :-)

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Betanija Novi Sad
8.1.2015 9:18:55   
Peace*

IZVORNA PORUKA: bojana92

Mame koje su se skoro porodile betaniji,zanima me spisak potrebnih stvari?Planiram da se porodim prirodno,a termin mi je 11.3.:)


KLIK

Pitaj za detalje

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Betanija Novi SAd
19.3.2015 0:24:23   
gagaA30
Cao! Zanima me vase misljenje sto se tice doktora u Betaniji,inace nisam iz Novog Sada ali cu se poroditi tamo,najverovatnije carskim rezom jer je beba u karlicnom polozaju,danas sam bila prvi put tamo na pregled tacnije ultrazvuk zapala mii je doktorka Bogavac,uradila mi je ultrazvuk i odma zakazala cr kod nje upisala u svesku,dala mi papir sta sve treba da izvadim i to je kao to,a na kontrolu ponovo da dodjem za nedelju dana,a prvi put me vidi,pritom ja kad sam dosla kuci i ukucala njeno ime i misljenja drugih,nema ni jedan jedini pozitivni komentar ,ono je ne daj Boze,sad ja sam mislila da ne odem kod nje na tu kontrolu jer ne zelim da me ona porodi,i da nadjem drugog doktora na toj klinici i da se sa njim dogovorim,ali ne znam koliko je to pametno s obzirom da me je ova vec evidentirala??? Da li to ima ikakve veze,da li da ne obracam na to paznju i da se pravim luda da se dogovorim sa drugim doktorom?

O da,nova sam ovde,verujem da ce mi ovaj forum biti od pomoci user posted image user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Betanija Novi SAd
19.3.2015 9:56:52   
New Mom
Idi kod drugog dr. :) Najkrace receno. :)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagaA30)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Betanija Novi SAd
19.4.2015 23:12:30   
Aisha
Pozdrav zene. :) Eto za cetiri meseca, vracam se u Betaniju. Veca mi je frka nego prvi put. Nego, kakva iskustva imate sa drugim porodjajem? Moj prvi je kratko trajao, 3 i po sata. kazu da je drugi laksi. Sta kazete? Ne bih se zalila da traje isto ko i prvi.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Betanija Novi Sad
28.10.2015 21:12:57   
Anck Su Nmaun
Kako ide procedura u Betaniji ako neko zeli Carski rez? Srediti privatno uput ili platiti ili ....kako?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.10.2015 21:13:21 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Betanija Novi Sad
28.10.2015 23:57:51   
jess021
Sve u svemu ja sam zadovoljna. Babice su bile divne. Kasnije u sobi malo nezgodno ustajati zbog rane, ali tako mora. Da, moja zamerka je sto nam prvu noc nisu dali cebad tako da sam se smrzla i prehladila i jedna dr koja je pedijatar prilikom vizite nabacuje da se dodje privatno kod nje zbog ovog ili onog. Ostalo je sve bilo ok.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Betanija Novi Sad
29.10.2015 11:48:04   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kako ide procedura u Betaniji ako neko zeli Carski rez? Srediti privatno uput ili platiti ili ....kako?

I da i zna li neko koja je cena CR u betaniji?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Betanija Novi Sad
18.11.2015 14:10:25   
Animsaj9
Anck ako ti je indikovan CR od strane tvog ginekologa mislim da nema razloga zasto bi placala

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Betanija Novi Sad
13.6.2016 14:46:59   
IgorV
Iskreno, sve zavisi od toga kako kome zapadne sto bi rekli. Kad mi se zena poradjala prvi put pre mesec dana, imali smo vec sve lepo spakovano prema check listi koju smo iskopali na ovom linku i uputili se u bolnicu. Primili su nas najnormalnije, bez neke nervoze i tenzije. Moja zena nije imala zamerki tokom svog boravka tamo mada sam cuo da su druge porodilje imale zamerke na neljubaznost sestri i osoblja koje tamo radi.

Tako da, kao sto rekoh, kako kome zapadne.

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Betanija Novi Sad
7.9.2017 23:17:06   
mama Jo
Ima li neka mama da se akoro porodila U Betaniji pa da cujem kako je sada...

(odgovor članu IgorV)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Betanija Novi Sad
10.11.2017 14:55:49   
mama Jo
Mozda jedno krajnje glupo pitanje ali prosto moram da pitam 😊
Zomski porodjaji u Betaniji 😊😊
Mislim bas sam.u dilemi da.li da.nosim spavacicu dugih rukava ili je dovoljno toplo da mogu i kratki rukav?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Betanija Novi Sad
10.11.2017 14:57:08   
isidora88
Dovoljno je toplo da mogu i kratki rukavi. Veruj mi pretoplo je, uvek je preko 27 stepeni zimiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Betanija Novi Sad
10.11.2017 15:03:41   
mama Jo
Dobro je... prosli porodjaj je bio septembar i pretoplo vreme, sacuvala sam.te spavacice kratkih rukava taman da mogu da ih iskoristim i sada jer ih od tada nisam nosila.uopste... dokupim jos koju samo 😊
Super 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Betanija Novi Sad
11.11.2017 16:36:36   
Anck Su Nmaun
Ja sam bila u Maju, pretoplo je, bade mantil nisam ni nosila. Ponela onaj satenski. A spavacice su sve bile kratak rukav.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Betanija Novi Sad
11.11.2017 17:03:25   
isidora88
Ja sam se prvi put poradjala u decembru, a drugi put u januaru, stvarno je pretoplo. Nema potrebe za dugim rukavimauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Betanija Novi Sad
11.11.2017 23:24:54   
mama Jo
Jos kad te tamo posle porodjaja stanu tuci hormoni garant goris 😂


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Betanija Novi Sad
12.11.2017 8:22:27   
Mala Elena
Kod nas u Bg se nosio bademantil u januaru, tokom noci user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Betanija Novi Sad
12.11.2017 9:06:58   
isidora88
Ja sam isparavala, kad beba ode na suncanje ja pod tus da se hladim, a prozor kad otvorim milinauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Betanija Novi Sad
12.11.2017 11:23:56   
mama Jo
Verujem 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Betanija Novi Sad
11.3.2018 22:21:48   
mama Jo
Raspitivala sam se a sada mogu iz licnog iskustva da kazem da je u decembru jako toplo i komotno mozete u spavacicama na krstke rukave, ja sam ponela indugih rukava koje nisam nijednom obukla.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 14:08:13   
bubulence
bas se dugo nije pisalo... mame koje su se poradjale u betaniji , gde da nadjem spisak? na njihovom sajtu ne mogu da nadjem... koliko spavacica ste nosile?drugo, da li neka ima iskustvo sa dr Stojicem? znaci ne StAjic nego StOjic

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 14:17:28   
pari
Ao je to dr sinisa stokic, ja sam cula sve najbolje o njemu. Moju cimerku iz sobe je porodio carskim rezom,a i pratio je njenu trudnocu celu,ona je bila jako zadovoljna

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 14:25:24   
bubulence
dr Sinisa Stojicuser posted image . i ja sam uglavnom cula pozitivne komentare, on zapravo vise ne radi u betaniji ali sam zakazala privatno kod njega jer moja dr hoce jos jedno misljenje zbog cele one zavrzlame oko toxoplasmoze. cula sam da su on i Belopavlovic najstrucniji u toj oblasti

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Click Here