|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 8:27:44   
lesli


IZVORNA PORUKA: Tacnica86

Pa i ne pricam nista vise nikome..mislim da vise niko i ne sme da me pita, ali ipak bili.Ja vmrujem da cu biti mama,sta vise sigurna sam,samo me ubi nestrpljenje.  
Ne verujem da cu u NS. Verovatno u BG,tamo nam je kum



Ako planiras da budes smestena u Bg, ja bih pre izabrala kliniku u Bg, nego u NS.Klinika Ivanovic i dr Goca, topla preporuka. I sama sam radila vto kod njih, a ima nas jos po forumu sa bebama iz Ivanovica.

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 22:13:55   
Tacnica86
Pa ne znam lesli. Nekako sam oset_ila da verujem Feroni kada sam radila inseminacije.Ne bih se sad upustila u to sa da menjam kliniku. Mislim da bi mi tonizazvalo jos veci stres.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 22:34:47   
jess021
Meni je 3. vto radila Dr Kopitovic i mislim sve najbolje o njoj, ali lakse bi ti bilo da si u Ns. Iako i iz Bg stizes za sat vremena. Kad ides na drugostepenu? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 22:41:54   
Tacnica86
U sredu sad 03.06. I ja meni je super dr Kopitovic..nekako neposredna,a ja volim to kod doktora.Ma ako prodjemo drugu i kada dodjemo do procesa,najmanji problem da budem u NS-u ako mi je lakse.Samo da prodjem komisiju. Imam problem sto su mi analize istekle pre mesec dana,to me najvise muci.Jer kad smo je prvi put zakazali 19.03. vazile su,pa su nam otkazali i sad zakazali ponovo.Nisam ni stigla da pitam da lii vaze,jer sam bila toliko uzbudjena,mislila sam da me nece pozvati do septebra.Jer niski zdravstvo je uzas.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 23:31:56   
lesli


IZVORNA PORUKA: Tacnica86

Pa ne znam lesli. Nekako sam oset__ila da verujem Feroni kada sam radila inseminacije.Ne bih se sad upustila u to sa da menjam kliniku. Mislim da bi mi tonizazvalo jos veci stres.



Ja najvise zbog tog putovanja i truckanja. Ali ako si nasla lekara kome verujes i ako ti je stres da menjas kliniku, samo napred. To poverenje je jako vazno! 🙂
Srecno! I da nas uskoro obradujes lepim vestima 😊

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 23:35:08   
Tacnica86
Ma bice kako Bog kaze..to mi je moto...😀Ja sad ne znam to kako ide.Odes na tu drugostepenu i posle cekas da ti jave ili ti odmah kazu?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.5.2020 23:36:44   
Tacnica86
Lele zene..mnogo mi je drago sto sam sa vama..nekako mi dajete vetar u ledja sa vasim pricama.💕

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.6.2020 8:19:04   
branki*
Ja sam cekala na drugostepenoj, ali vrlo brzo je to doslo. U januaru sam krenula da skupljam dokumenta za komisiju prvostepenu, a u maju je bio transfer, 7.juna je beta bila pozitivna. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.6.2020 8:29:02   
Mimibey
Mislim da ne treba da brineš što su ti istekli nalazi za drugostepenu, prvenstveno zbog situacije koja nas je sve zatekla i vanredno stanje.. ja sam prolazila komisiju 2 puta, jednom mi je bio istekao nalaz UZ i niko nista..

Čak šta više nisu ga ni gledali.Sto se tiče Ferone u najboljim si rukama.. želim vam sreću 🙏🤗🤗

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.6.2020 8:30:19   
Mimibey
I da, i odmah sam znala da li sam prošla ili ne..

Dobijem potvrdu odmah, a pozivno pismo stigne za 2 nedelje..

(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.6.2020 18:10:00   
Tacnica86
Hvala ti Mimibey,bas mi znaci kada cujem pozitivno misljenje o Feroni.U svako sl javljam vam u sredu kako je proslo.🤗

(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.6.2020 17:19:10   
Tacnica86
Caos zenske,samo da javim da smo prosli drugostepenu😁..osecam se kao dami je kilogram tereta palo sa ledja...cekamo sada poziv od klinike i pocinje da se zahuktava..

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.6.2020 17:20:46   
dunja RR
Navijamo, biće to sve dobro, sigurna sam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.6.2020 17:24:03   
Tacnica86
Hvala dunja...😘i ja se nadam da ce biti kako treba,a i da ne bude tu ste mi vi dae utesite...🤗

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.6.2020 18:32:37   
Mimibey
Bravo.. Mnogi od nas znaju kakav je to osećaj🤗🤗

Srećno dalje 🙏

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2020 12:14:22   
Despacito
Tacnice sve ce biti uredu, samo budi odlucna i nemoj se plasiti, veruj! Za Feronu mogu da ti iz licnog iskustva kazem sve najbolje. Mislim da ti je dokt.super. Moj licni izbor je bila dr Aleksandra Trninic i za nju mogu da kazem da je pravi andjeo, i da sam joj veoma zahvalna za sve sto je uradila za nas. Poz i cuvajte se


(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2020 13:47:46   
branki*
Divne vesti,tacnice!sad ce to sve da ide kako treba,neces stici ni da razmisljas,a vec ces biti trudnauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2020 23:16:06   
flamingos
Tacnica,navijam i ja.Biće to sve ok.Srećno.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.6.2020 9:43:36   
lesli


IZVORNA PORUKA: Tacnica86

Caos zenske,samo da javim da smo prosli drugostepenu😁..osecam se kao dami je kilogram tereta palo sa ledja...cekamo sada poziv od klinike i pocinje da se zahuktava..



Super, cestitam! :)

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.6.2020 22:12:50   
Tacnica86
Hvala vam zenske....i ja vama zelim sve najboljebu zivotu...😘

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.7.2020 14:16:31   
mark011
Da li neko može da mi kaže akkva je situacija s aklinikama u Pragu s obzirom na Covid-19, kako se sada ide tamo?
Hvala.

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.7.2020 14:24:47   
Mimibey
Možda bi bilo najbolje da postavite to pitanje udruženju Šansa za roditeljstvo, ili da pozovete njihov broj gde pružaju sve potrebne informacije vezane za ivf..

Verujem da ce oni znati da vam odgovore..

info@sansazaroditeljstvo.org.rs

Centar za vantelesnu oplodnju besplatan nacionalni broj 0800 333 030 ili direktno Udruženje na 061/624-5224



(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.7.2020 14:38:03   
mark011
Hvala Vam puno. Kako sam dobila informaciju od njih, moguće je putovati uz potvrdu sa klinike da je svrh aputovanja lečenje.

(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.7.2020 14:40:53   
Mimibey
Eto ga.. 🤗 Drago mi je da sam pomogla bar malo..

Želim vam svu sreću.

(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.7.2020 14:48:40   
mark011
jeste, puno! hvalaaa....user posted image

(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here