|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 20:18:51   
Maraj
Drage kako ste?
Ja danas prelezah ceo dan. Kako ustanem tako osetim pritisak u donjem stomaku. Ne znam sta je. Samo kad lezim ne osetim pritisak i boluckanje. Bas neku tezinu osetim kao da ce da mi ispadne...
Ne znam sta da radim, mislila sam da ako me i sutra bude boleo stomak, nazovem dr da pomerim pregled za cim preuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 20:39:40   
vonavoj
Maraj.ja bi otisla kod dr..za svaki slucaj..tako je meni bilo u prvoj..ne bi da te plasim.ali skratio mi se grlic..
Meni je T dosla sa ekskurzije,puna price...rasplakala sam se kad sam je videla.hormoni rade svoje..mnogo mi je nedostajala.a puna je utisaka.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 20:44:40   
lesli
I ja mislim da je bolje da odes sto pre ako si zabrinuta. Bolje i pregled bez potrebe, nego da ima potrebe a da ne odes.

Ja vise nemam stezanje, samo pritisak oko pupka. Da li je moguce da materica zbog rasta pritiska i pomera creva pa da sam to osecala? Maltene ceo dan je to prisutno pogotovo dok lezim. Kad stojim ili sedim osecam se kao avion user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 20:53:08   
vonavoj
Lesli.siri ti se materica..sad je bas kod pupka..uzimaj Mg i kulirajuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 21:07:51   
lesli
Vonavoj, mrdnula danas nisam iz kreveta. Osim do kupatila i da jedem naravno :)
A magnezijuma krkam za sve vas. user posted image user posted image user posted image Trenutno sam na 600mg sto mi je redovna doza, ali cu danas da ga podignem na 900

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 21:10:36   
vonavoj
Nemoj lesli da preterujes. Mislim da je to sve normalno..ne brini.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 21:16:21   
milicicak
Lesli, povremeni bolovi su normalni u trudnoci. Sad ti se i polako sve iz male karlice povlaci na gore pa moze i od toga da boli.
Maraj, i ja imam osecaj da ce beba da mi ispadne, ne znam kako bih drugacije opisala. Kao pritisak skroz dole nisko. Tako mi je bilo i sa mini bubom. Meni je dr rekla da obavezno nosim pojas kad setam i moram da priznam da sa pojasom ta tezina i pritisak nestaje. Sa mini bubom sam mogla satima da stojim ili setam tako, sad vec ne mogu ali mi znatno manje smeta

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 22:18:22   
vonavoj
Sad i mene boli stomak..em sam danas teglila kofer..jer sam sama isla po dete..posle sam premestala 8kg praska..jer se ceo dan saplicem u kuhinji,gdin nije stigao..i eto..djavo ne da mira..a bebac se tegli..izacice kroz stomakuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 5:33:49   
milicicak
Jutar trudnice :)
Mora da bude neki ranoranilac u temi user posted image
Ja danas moram na posao na kratko pa cu da odem da probam patike pa posle toga necu da mrdam iz kreveta. Dosli su mi sinoc mama i tata pa cu samo da lezim i izvoljevam. Moram da smislim koju tortu ce da mi pravi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 7:33:43   
pari
Dobro jutro! Ja ustala oko 6...a i strasno slabo spavam...I ja imam taj priisak dole kao da ce mi ispasti beba...kontrakcije imam cesto...sutra imam pregled...jedva cekam

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 7:49:08   
Maraj
Jutro drage. Mene L izmrcvario nocas. Budi se i trazi da samo ja legnem pored njega. Kada udje mm u sobu, vristi i ne da mu da legne. I tako sam ja celu noc šetala od jednog do drugog kreveta. Iz jedne u drugu sobu. Cekam da zaspi pa se vratim u svoj krevet. Ne prodje malo, on me opet zove. Sta mu je , ne znam. Al cu da poludim. Bas je lepo do sad spavao
Ja upalila masinu. Posle da skupim ves i rasirim novi. Imala bi i da peglam. Videcu da l cu moci.
Pratim koliko me bolucka stomak, da vidim da l da idem kod gin ranije il da cekam moj termin 14.maja

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:00:38   
pari
Mene sin isto zove nekad u toku noci da legnem sa njim...Mali su jos...razmisljam da je to normalno jos uvek...Nocas je prosla cela noc bez budjenja user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:18:45   
vonavoj
Jutro!
Maraj.nemoj da cekaj 14.5.dug je period..
Uh.moje su nocas lepo spavale...mala me nije trrazila,dosla joj seka..
Ja sam recimo ok spavala..2 ustajanja nocu za wc nije strasno..samo kad se okrecem kao da me voz pregazio..sve me boli...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:25:01   
pari
Ja ustajem po nekoliko puta u wc a kad se okrecem,isto kao vonavoj,sve me boli... Danas ulazim 36.nedelju...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:29:44   
vonavoj
Kaze sestra,pa kad si teretna,,mora da boli.hahhaa..ma kosti me bole,kuk...user posted image a i sve je toplije.obuci/svuci..pokri/otkri..
Sa njima je deveti mesec bio september/oktobar..i novembar...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:44:38   
lesli
Dobro jutro svima!

Ja sam za sada dobro. Nadam se da je bila samo prolazna faza zbog rasta materice. Bas sam se uplasila da nisu opet krenule kontrakcije. I tada sam imala neka boluckanja i sevanja po celom stomaku. Otisla, rekla sta me muci, ona ce meni “to su ti gasovi”, medjutim kad me je pregledala videla je da nisu. A tada bolovi uposte nisu licili na menstrualne... user posted image

Kako ste vi?

Maraj, kakvo je stanje sa tvojim stomakom? Ako i danas budes imala isti osecaj u stomaku, pomeri ti tu kontrolu bolje. Pogotovo sto si se i posle putovanja zalila da te boli stomak...

Vonavoj, Milicicak kako ste vas dve?


< Poruku je uredio lesli -- 26.4.2018 8:45:46 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:46:55   
vonavoj
Vucem se kao.macka..uzela sam da izmerim pritisak,moram da ga pratim i 115/65user posted image nije ni cudo..moj radni pritisak je 130/80user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:52:17   
Maraj
Les stavih od jutros pojas pa mi je kao lakse. Mada kako ga stavih tako se beba ne smjruje ili je ja zbog pojasa osecam vise. Samo me lupka dole nisko

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:55:36   
smeško
Dobro jutro!
Von, razumem potpuno! Moja deca su zimska (novembar i januar). Sada cu da nadrljam od vrucine, a jos nosim i carape za vene.
Danas na kontrolu! Imam tremu.
Maraj, ja ne bih cekala jos dvadeset dana da me nesto boli. Bices mirnija ili dobiti neku terapiju. Nadam se da si bolje danas svakako.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 8:57:08   
milicicak
Odvedoh mini bubu u vrtic pa krecem na posao. Necu dugo da se zadrzavam, moram samo neku papirologiju da resim i ostavim uputstva mladjim kolegama (htedoh da napisem deci ali sam se mentalno ispravila). Ako me ne bude mnogo boleo stomak idem i patike da pogledam

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:13:10   
vonavoj
Joj.smesko,ja sam se spasila tih carapa..prosle godine 8.5.sam operisala venuuser posted image sad bi bio bas problem..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:14:22   
smeško
Devojke, bas ste hrabre. Ja se uozbiljim cim me nesto zaboli.
Von, mene nisu ni dirale do ove trudnoce. Nisam imala bolove, oticanja, širenja. Nisam nosila carape. Ali, eto, htela sam da zakomplikukem zivot jos malo.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 26.4.2018 9:16:15 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:18:20   
vonavoj
Meni je jedna na butini bila..tj od prepone njena grana do kolena..i bila je fuj..nije me bolela koliko je fuj bila...
Samo ti nosi carapu..a koju si uzela? U dogovoru sa dr?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:22:45   
smeško
Uzela sam one za trudnice od 140 dena (18-22 mm Hg), sa pohasom za stomacic. Nije u saradnji sa dr, jer oni preporucuju one do kolena, sa cime se ja ne slazem.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:36:06   
Maraj
Jao ja imam jednu iza levog kolena. Boli me svako prolece...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here