|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:30:25   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Sanjice, kroz sljivike i livade jel😃
Ja na poslu, smize u vrtiću. 
Pozdrav iz oblačnog Novog Sada. 
 


Jess😀
Milena, sad Sofi trci u vrtic🙂 Sta joj bi. Ko to zna. Danas nije otisla. Auto nam je u servisu, a ja sam ustala jako rano. Bilo nam je zao da je budimo tako, rano. Mm je morao da ostane. On ce posle na posao. 
Bebilule, nazalost radim od 2002 i nema odstupanja. Ma, udrim brigu na veselje. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:46:32   
vonavoj
Bebi,slatko sam se nasmejala!Ivana,odmah joj daj onaj sirup sa lovorom i zalfijom,ja se kunem u njega protiv kaslja.M je sinoc u 9 zaspao,dala sam mu brufen,i do 7 se nije cuo..zubi su 100%,jako su mu natecene cwtvorke,skoro modre..danas je bolje volje.nadam se da ce tako i ostati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:50:29   
jess021
Milena, bravo za r. L je naučila š, č, ž, dž, pa ih koristi i gde treba i gde ne treba 😂


Sanjice, samo tako, ako ne možeš ništa promeniti prihvati to i ne nerviraj se. 
Emice, kako glava? Priča li Dora nemački? 
Ivana, kako ide auto? Nismo te pitale neko vreme. Von, ljubi dete, biće dobar danas sigurno 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 10:37:07   
emicaa
Ma i dalje zvoni u glavi.sreca pa sam sama,malo sam prilegla.Dora super prica njemacki,rijetko se desi da me nesto pita jer ne razumije.Djeca to lako savladaju.Sad je fazonu da je sva bitna jer ona prica sa dijalektom a ja cisti njemacki.Pa svakome naglasava kako nas dvije pricamo razlicito 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 10:43:15   
jess021
Jao šta su ti deca. Strava, oni su kao sundjeri, njima to lako ide. Koliko to samo znači kad tako nauče jezik, bez nekog pritiska. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 10:58:30   
Mirko Svirko
I kod nas lije kisa..Rade vodene boje da ne bude dosadno...Trafo stanica me je nasmejala tako slatko, dobro si otkrila dok nije dosao majstor 😂👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 10:59:38   
Milena18
Sanjice, baš je bez veze to. Mm ima u istoj školi časove u obe smene pa je nezgodno, a kamoli to tvoje.

Jess, bravo za L! Moja baš dosta slova ne izgovara kako treba. Najbolje mi je kad se češlja tetkom (četkom) i pere zube tetkicom (četkicom) user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 11:04:34   
emicaa
Jess dosta brze i lakse ide kad je svaki dan medju djecom i odraslim koji ne znaju rijeci njenog maternjeg jezika.Ovako slusajuci druge samo upija.

Ovde je mnogo hladno,David je bio u sumi pa jos malo idem po njega.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 11:28:01   
Ana RR
Hahahaha bebi, crkoh od smeha user posted image

Milena, tetka i tetkica user posted image jooj obožavam ih tako malene.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 11:45:21   
jess021
Emice, kakvu vi to sumu imate? Svaki dan je neko u šumi 😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 11:51:47   
Rosita
Devojke, da,15 min I da, kao što kaže Ivana, adaptacija maltene mesec dana. S tim što je ipak danas bio pola h, prestao da plače, pa opet po malo, kažu malo se i igrao. Jadni, kad uđe neko od osoblja čujem ih kako viču mama, mama. Sve to mora...
Gde je pari?
Bravo za govornike! Super kad dete samo sve odradi. Danas baš dosta dece zahteva logopedi.
Bebi, haha za igračku 🤪. Padaš mi na pamet. Ti si, ovako, natural girl, a ja dobila neki sirup od šišarki za kašalj. Pojma nemam kako se sprema. I šta sve ide. Žena čija svekrva to pravi mi ne odaje baš recept,vidim nije rada,ali njenom detetu je puno pomoglo. Imam i guščju mast al ne mogu brate nikako da se na to odlučim. Mislim, sad kad je krenuo u vrtić glupo mi ujutru da ga tuširam pred izlazak. Ispada nije mi oklevanje da instaliram kortiko mesec dana, a ovo sve jeste 🙁. 
Mene evo otkida želudac, za valjanje po podu bejah pre pola h, 😵 a opet se tvrdoglavo radujem kafi koja me čeka- ležim kraj N .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 12:31:47   
bebilule
Natural girl Rosi user posted image
E, nije to od šišarki vjerovatno, već od borovih iglica. Nisi valjda sumnjala u mene - i ja to pravim. Potope se iglice u med i nakon mjesec, dva procijedi se. E sad, neko pravi sa šećerom, i to je ok, bitno da se iz iglica izvuku vitamini (maslačak, nemoj da me grdiš user posted image ). Mast sam ja mazala M. Ne moraš ga tuširati ujutru, ona se nekako stvrdne, pa je samo obrišeš. Ne smrdi to posebno. Da vidiš tek šta je koziji loj. user posted image . Samo ne znam kada se to smije stavljati, a kada ne. Sa temperaturom čini mi se nikako. Ja sam M stavljala kada kašlje, na lanenu krpicu. I ovo što kaže Von, onaj sirum žalfija i lovor stvarno radi posao. To sam od jess ukrala.

A majstora sam nazvala i rekla mu da ne dolazi jer sam popravila sama. user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 12:44:19   
pari
Ja sam se nocas ukomirala..ne secam se uopste kad se ona budila...a malo se budila, fala bogu...tako da sam konacno malo dosla sebi...

Mi cemo sutra da probamo spavanje u vrticu...kazu da je danas bila dobra, lepo je jela...
Ja jutros bila do katastra i do lidla i eto, kraj slobodnog vremena..
Bebi, tacno mogu da zamislim...
Rosi, drzi se...mora sve to tako...proci ce...moraju da se naviknu da cemo doci po njih, da smo tu, da ih nismo ostavili

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 12:54:32   
jess021
Rosi, kad kažeš natural girl, zamišljam Bebilule pokrivena samo sa 3 lista banane 😂😂

Kakva je to adaptacija od 15min???Stvarno dolazim do zaključka da vaspitacice i previše toga sebi dozvoljavaju, pojedine naravno. 
Pari, nek si se naspavala. Bilo je i vreme😘

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 12:56:25   
vonavoj
Sjajno pari,s obzirom da je niko nije cuvao brzo se adaptirala! Bas mi je drago!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 12:59:15   
pari
Jess, ne mogu da kazem da sam se bas naspavala jer se budila oko ponoci ili tako nesto i oko pola 5 pa oko pola 7...ali svakako je bolje od onog na svakih sat 🙄


Sad neko bljak vreme,a vidim za vikend najavljuju 27-28 stepeni...ludo vreme skroz...
Ja kao planiram sutra frizera i totalnu promenu boje kose...da ne budem vise crvenokosa, a bila sam 10 god sigurno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 13:01:17   
flamingos
Super Pari,lepo se adaptirala.Odosmo da se spremamo za školu.Užasno vreme.Pozdrav svim mamama i svoj dečici❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 13:04:34   
Sanjica26 RR
Tacno sam znala da sam nesto zaboravila.

Pari, ja nikad nisam bila na tretman lica, a da me mm nije cas_tio ove godine kad smo bili u Vrnjackoj banji ne bih nikad ni isla ni na masazu.☹️
Finansije su naravno kljucni momenat. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 13:07:45   
pari
Sanjice, sve znam...uvek ima drugih stvari...
Ja sad malo ugadjam sebi 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 13:48:33   
Mirko Svirko
Ja sinu dajem med od borovih iglica. I kada kao sada kaslje jazavcevu mast sa malo meda. I kod nas je takva adaptacija, oni kukaju svi kod vrata mamaaaaa a pritom dodjes po dete i onda zvonis niko to ne cuje onda udjes pokucas na vrata a onda "majka zasto ste dosli do vrata, naisla bi neka cistacica"Aa samo dok slusas sa strane dusa te boli. I sve je to sastavni deo al nekako ti zao bude trenutno. Ipak je to dobro za njih. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 13:51:20   
Mirko Svirko
I nama je cetkica bila tetkica, carapa tarapa...Isli smo kod logopeda, dobili svesku sa vezbama i sada ide lepo pricamo. Samo malo mesamo slovo s i s..Pa sisarka bude i sisarka i zizarka..Ali u kolektivu je bolje, lepse pricaju i imaju svoje neke dozivljaje i avanture i dan im je ispunjeniji.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 14:23:38   
Rosita
Joj bebi. Još da imam malo alevu i loj 🤪


Ni ja, sanjice, nisam išla ni na masažu ni na tretman lica. Na masažu BiH možda i probala.
Moj mali sin stavlja radije V na mesto R u rečima, dok je stariji stavljao I, J. Tako od ide u vutiić, a D je u vitić. N kaže caVapa 😀. D je rano i lepo pričao, a N je, čini mi se, još bolji.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 14:30:01   
pari
Moja T osim mama, nista ne prica jos uvek, cak ni rec neku, nista... i M je kasno progovorio...videcemo...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 14:46:49   
Rosita
Svako svojim tempom, nema veze. N je dobar zaista, da kucnem.  On recimo govori hvala puno, dobro jutro, baci pet i td. , polako pravi rečenicu. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 15:39:10   
Mirko Svirko
Moj sin je kasno progovorio. Na vezbe kod logopeda smo krenuli mesec dana pre drugog rodjendana.Tada smo dobili zadatak da pravimo svesku.Prva slika JA (dete)Druga slika (mama)Treca slika ( tata)Cetvrta auto i pitanje " kako radi auto? -brmmm brmmm"Peta slika beba i pitanje "kako place beba? - eeeeee"I tako ima tu dosta slika...Ako ne nekome potreban primer slikacu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here