|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 15:39:22   
flamingos
Mame,razlikuju se deca.Neko pre progivori i lepo priča,neko kasnije i ne može sve reči lepo da izgoviri,ali sve to dođe na svoje mesto.Hajde da pijemo kaficu.Ovo tmurno vreme,pa me ubi nešto migrena.Popih lek,proćiće.Da častim-javili iz Gigatrona da je stigao tablet,obradovaću dete kada odem po nju u školu,a pre toga svratim po tablet.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 15:40:31   
Mirko Svirko
U pravu si, Rosita,svako svojim tempom.Bitno da su nam zdravi. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 15:43:24   
Mirko Svirko
Mene ubi ovo vreme samo sto ne zaspim, definitivno vreme za kafu

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 16:14:29   
Ivanka 75
Vidim virusi krenuli punom parom 😭
Ivka krajem nedelje poce da slinavi, dadoh joj defrinol u petak uvece i u subotu nema vise curenja iz nosa. Mnogo mi cudno, nemoguce da je za jedan dan prosla prehlada. 
Inhalirali smo je bosiljkom i fizioloskim  ceo vikend i juce, valjda nece nista da se opet razvije. 
Luk, luk po celoj kuci, svuda sam ga stavila, smrdi samo tako, al ubija viruse! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 16:27:09   
flamingos
Moguće je,defrinol presekao i prošlo joj je,super.Nama dr.prošlog puta dade za nosić"Snup",i očas joj se otpušio.Muke,haraju virusi,u školi se deca žale na bol u grlu,stomak.Samo da ne pokupimo neki virus,baš me strah.Lagano šizim-nestala voda,kao da mi ruke odsečene.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 16:34:52   
emicaa


IZVORNA PORUKA: jess021

Emice, kakvu vi to sumu imate? Svaki dan je neko u šumi 😊




Jess pa gdje god se okrenem vidim sumu,mi zivimo u selu.A na sve strane imaju putevi kroz sumu tako da su djeca stalno u prirodi.Ja sam isla na masaze ali nikad na tretman lica,uvjek zaboravil ili ne stignem kad smo u Bosni,ovde su kozmeticke usluge preskupe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 21:23:46   
vonavoj
Gde ste mamike?Jedva sam uspavala M,sve manje spava preko dana,i uvece nece da spava..bezi iz kreveta,pa place..Uspela sam da se sama ofarbam,operem kosu,sa sve M oko nogu...mm je jos na putu,tek sutra dolazi,a ja seda,sutra idem na sistematski sa J,reko gde cu ovakva.. sta sve zena uradi za jedan dan,muskarac ne moze ni za 7! 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 21:36:11   
flamingos
Von,tu sam draga,evo komšinica došla,kafenisale smo i pričamo se.Dete napisalo domaći i vežba matematiku,sutra imaju kontrolni.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 22:42:30   
Mirko Svirko
Mi se inhalirali bosiljkom.. Pijemo podbel,nanu, grgoljimo malo zalfiju.. ali kasalj je bas uporan, plasi me da ce i grlo da odere kad krene da kaslje..Jedva da zaspi sada..
A naravno dr kaze samo se inhalirajte fizioloskim i pantenolom,kupite neke bonice u apoteci da sisa.. Ako kasalj bude uporan ukljucite berodual. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 22:46:35   
emicaa
Von sto zena moze iz mjesta,djavo ne moze iz zaleta.Isto vazi i za muske 😂

Dora danas dosla kuci sa masnicom na obrazu,udario je drugar nekim drvetom.Ali nije namjerno,u igri mu podletila.Ipak zao mi je,Milica moja.A ona umjesto da se igra barbika glumi nindzu sa djecacima 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 23:12:36   
flamingos
Laku noć želim svima,budite mi dobro.Dečica da su vam zdrava,a i vi sa njima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 7:37:13   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame.Kako ste ovog jutra? Kako su decica? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 7:38:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja skoro nista nisam spavala,a treba otići raditi. Maca je kasljala uzasno,pretpostavljam da ce biti pulmikort i berodual. Sreca pa je muz kuci pa ce je on odvesti. Mislim,on je na bolovanju,ove nedelje al sutra treba da se javi na posao... I sin mi kasljuca,smrcke vec danima,samo da i njega ne zakaci vise..

Kako ste mame,deca?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 7:41:52   
Milena18
Dobro jutro!


Kod nas sve standardno - posao, vrtić...Prija mi povratak u rutinu, posle prošlonedeljnih bolesti. Kod M u vrtiću uskoro kreće plesna škola, upisali smo je. Ne znam koliko ona sa tri godine ima koordinaciju potrebnu za ples, ali računam da su to verovatno više vežbice nego pravi ples.
Kako ste, mame? 
Von, je l'' prošla temperatura?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 7:52:19   
pari
Moji se evo sad bude...T nocas bila ok, budila se oko 2 i oko pola 5 i pola 7, od tad vise ne spavam...


Ivana, nadam se da ce ipak oboje biti ok! Ovo vreme je ludo,a i svi su kilavi...
Meni opet muka...Jedem gluposti po ceo dan,nije ni cudo sto mi je muka...juce sam bas puno slatkog jela...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 8:02:01   
Mirko Svirko
Mi napokon nocas spavali. Nije kasljuckao ali videcemo kad ustane. Obicno kad ustane bude pun slajma. Mada ovo promenljivo vreme je takvo, virusi divljaju.
Za taj manji uzrast kod nas ima samo fudbal i folklor. A nista ga od toga ne zanima. Samo trckanje po parku motke kamenje lisce pa prave neku bazu u kojoj zive...Toliko od aktivnosti. Valjda ce vremenom pronaci nesto sto ce ga zainteresovati. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 8:04:07   
Mirko Svirko
Ivana, nadam se da ce biti ok. Zelimo vam brz oporavak i strpljenje dok sve prodje.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 8:36:00   
Ivanka 75
Dobro jutro, mame, natrpajte crnog luka u vrecice pa deci oko kreveta stavite. Otvara disajne puteve 100 posto.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 8:36:42   
Milena18
Ivana, da brzo prođe! 

Pari, kad ti stiže muž, beše sad u septembru ili sam nešto pobrkala? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 8:36:51   
emicaa
Ivana ljubil macu svoju,nadam se da ce sto prije proci.

Milena ne vjerujem da bi im uvodili ples da nije prilagodjen njima tako spretnima😂Nas dvoje odveli Doru pa ceno brzo krenuti iz stana,imam do podne dosta obaveza

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 8:57:24   
Rosita
Jutro mame.
Ivana, baš bezveze. Svi su bolesni. Čujem za odrasle o upalama pluća. Drži se! Još čuvaš bebu?
Milena, verovatno elementi neke grupne koreografije. Kad je D imao 4 g, dosta drugara još je imalo 3.5 otprilike, sa vaspitačicama su spremili 3 solidne koreografije za priredbu. Baš divno, ples je super.
Emice, blago tvojoj deci. Stalno su u prirodi.
Ja u kafiću. Pijem kafu i čekam da idem po N. I on se mnogo budi. Spava kad sam pored njega. Ali zato nisam ni ustala sinoć. Ruke su mu stalno u mom dekolteu, noću 🥴



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 9:24:21   
flamingos
Dobro jutro mame.Ivana,sve mame,držite se.Muke sa dečicom.Mi nekako guramo za sada,ali virusi haraju.Evo dete sad ustalo,ja u kuhinji oko ručka.Pozdrav svima,ljubite mališane.Budite mi svi dobro❤


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 11:08:11   
pari
Mm mi stiže za 8 dana 😊 tj.sledeći petak, tačno na godišnjicu braka.  I još mu nisam ništa kupila,smislila.  Imate ideju možda?


Ja na farbanju...javljam kakva sam

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 11:10:42   
vocicana
Dobar dan, Ivana samo da brzo prodje.
Evo sada sam pisala u kafanici, uzas jedan, ovako da izv sj.... nisam bila od pocetka godine.
Moj jutros meni kaze, kao zakasljao se pa boli me grlo, kako da ne. Otisao u vrtic.
Ja sam zapocela sredjivanje stana, nikako dase pokupim i pocnem.

Mirko svirko, dobro nam dosao u druzinu, nisam u toku, nisam stigla da se javim. Javljacu se malo cesce.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 25.9.2019 11:11:29 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 11:41:43   
Mirko Svirko
Hvala na toploj dobrodoslici ❤❤❤

Ja sam za godisnjicu, spremala neke mafine u obliku srca, cela soba sa crvenim trakama od plafona do poda i crveni baloni. Kupila parfem.. Prve godine sam napravila od kutije stadion i stavila kao travu mahovinu i kupila neke cokoladne loptice. Muz mi je fudbaler zato. 
I neke male plazma tortice. 

Mozda ti nesto padne napamet iz svega ovoga. Ako se set_im jos zanimljivih stvari pisem..Mada ti nakbolje znas da li voli  romantiku ili voli poklon neki. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here