|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 22:42:34   
Ivanka 75
Haaaaj
Zelimo vam mirnu noc. 
Ja nesto tesko disem, glava me unistila danas pa ceo dan ne mogu lepo da udahnem pa popih bromazepam da se malo usporim. Nisam umorna a u stvari jesam, tako moje telo reaguje. 
I izaslami karakondzula na nosu ko pubertetlija sam! Sad radi krema protiv ojeda, da ako je smanji do sutra! It''s HUGE! 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 09/19
25.9.2019 22:44:49   
flamingos
Haaaj Ivanka,i ja tebi želim mirnu noć,da sutra budeš kao nova❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 7:04:53   
jess021
Mame, dobro jutro. Njih dve su kuci, L ima neki laringitis, moram je odvesti danas kod dr da je pregleda. Ja ću još malo na posao pa cu videti kad ce mi zakazati.


Rosi, Pari super za adaptaciju. 
Pari, jesi zadovoljna sa frizurom? 
Mirko, nikad se ne daje uveče, dobro ti je Ivana rekla. 
Ivana, kako je Maca? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 7:45:17   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame, kako ste spavale? Kako su deca? Mi mirno spavali.Ja se budila sanjala neke nepovezane snove. A sada da pijemo jutarnju kaficu 👍

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 7:52:28   
vonavoj
Jutro!Jess,zar i  kod vas laringitis..jesi joj uvele inhalacije?Zeznula sam se sto sinoc nisam dala brufen,budio se i plakao,bio besan...u 4 pio mleko,pa dugo jos nije zaspao. Sinoc nisam imala kad da my dam i brufen,aerius,broncamil,ospamox,sve sam za 1h davala.a jako lose pije..sad mu sipam u onu malu casicu i sam kao pije,pa bezi,trci sa tim,gledam da ne prospe..ma show.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 7:56:21   
pari
Von,nadam se da ce vam danas biti bolje!

Jess,i vama!
Meni T nocas slabo spavala,cesto se budia...
Gde su mama jo, mimakos?
Rosi,Ivana,kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 8:44:14   
emicaa
Jutro 😊Nadam da ste svi dobro.Uopste se ne sjecam dal sam juce pisala.

Pari cekamo fotkicu 😁Ivana meni na bradi smjenjuju,na jednoj pa na drugoj straniNas dvoje doruckovali,posle idemo na cas fizickog.U 8 sam se posvadjala sa onom svojom ćurkicom,malo je falilo da je pojurim samu do skolice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:09:05   
Rosita
Ćao gospođe mame. Ja pijem kafu pa ću po N. Sat i po je danas. Plače ujutru, kapira on sve. Jutros uzeo daljinski, pritisnuo dugme za yt i tako izgasio crtać, pa kaže " šta se desilo?" 🤪. Nema on pun smisao tog pitanja, ali je očito ukačio da ja to izgovaram kad nešto zablokira 😂


Jess, puno je laringitisa okolo. Kod moje dece samo pulmikort u toj situaciji, ili se spušta na pluća ☹️. Da što pre ozdravite.
Emice, pisala si ❤️
Von, koje mleko pije M? Ja pojma nemam unosi li N dovoljno mlečnog jer ne pije mleko uveče.
Za vikend je rolerijada i D je dugo čeka,a meni neka edukacija i nikako da odlučim šta ću...

< Poruku je uredio Rosita -- 26.9.2019 9:23:41 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:09:37   
Rosita
Pari, super za frizuru ❤️



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:10:56   
Milena18
Dobro jutro!


Emice, pisala si juče o šumi ☺ Zapamtila sam jer ti uvek zavidim što ti je šuma tako blizu. Moje dete i ja je isto volimo, baš me je pre neki dan pitala da li ćemo ići.

Pari, bravo za spavanje u vrtiću! Baš je lepo prihvatila.

M je jutros bila jedina u grupi u vrtiću. Valjda je posle došlo još neko dete, obično ih bude već 5-6 kad ja nju odvedem. I dalje mnogo njih ima onaj virus koji je ona imala prošle nedelje.

< Poruku je uredio Milena18 -- 26.9.2019 9:20:26 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:27:55   
flamingos
Dobro jutro.Pozdrav svim mamama i svoj  dečic.iOvde pada kiša ,videćemo odlažu li odlazak u Halu sportova,javiće učiteljica.Budite mi svi dobro,deca da ozdrave,pročitah sve❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:30:21   
vonavoj
Rosi,pije dugotrajno mleko,sa godiny dana sam ga prebacila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:33:02   
Mirko Svirko
Ozdravite svi brzo...Evo i mene sada steze grlo. Kisa pada, trava raste, u kuci lom od igracaka.. e zato bas volim leto i da po ceo dan trcimo. Nama je iza zgrade suma , ispred sa jedne strane park a sa druge stadion, mi bas zadnja zagrada u podnozju planine. Pa ce nas sedenje kuci izludeti al samo da stane kisa odosmo mi ko Pepa i Dzordz da malo skackamo. Razmisljam  da li da ubacim muskatle u garazu puna mi je terasa,ali gledam ceo komsiluk jos uvek drzi,pa nece im nista biti valjda...Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 9:34:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Dodjoh iz sela. Vodila sam jutros S u vrtic. Ostavila sam mm auto. Sad vodim T u muzicku. Moram posle brzinski rucak da spremim, jer imam predcas. Ledja me strasno bole.


Ovde je jutros pljustalo. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.9.2019 9:35:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 10:25:38   
Maraj
Pozdrav mame. Ja peglala do sad...nesto me kicma boli pa sam se iapruzila...sad cu jos malo da krenem na posao. .i tako...
L u vrticu, S kod b&d.
Nas pedijatar nije za inhalacije. Valjda oprecna misljenja...svaki put je pitam dal da uvedemo, ona mi kaze da je S mala i da ne moze da se izbori sa sekretom koji inhalacija napravi. ....ko ce ga znati...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 12:55:33   
vonavoj
Bubi,nije ni moja dr za inhalacije. Sad nam je prepisala,jer je laringitis bio. A njih dve nisam nikad inhalirala.Inace,pokisli smo kao misevi,isla sam sa M i T u nabavku,ko me terao...strasno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 13:45:56   
vonavoj
Napisala sam bubi,a mislila sam maraj..😂😂Moje dete jos ne zeli da spava..pocinje ludilo...one su jako rano izbacile popodnevno spavanje..odlepicu i sa njim ce biti ista prica..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 14:25:13   
Sanjica26 RR
Gde ste žene?

Dodjoh sa posla. Mm je isto stigao i radi. Moram da cutim😀 Sofi je u svojoj sobi. 
Von, M je mali zezator. ❤️

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.9.2019 14:47:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 14:44:37   
Ivanka 75
Von🤗Opet me boli glava... Prva smena se zavrsava za 15 min a druga pocinje u 18h 😭😭😭😭

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 15:38:01   
Ana RR
Hej drage, kako ste!

Von, on je baš mali zajebant user posted image

Pari, super za friz user posted image ja idem sutra na šišanje i sad već ozbiljno razmišljam o mojoj staroj frizuri, skroz kratkoj.

Ja sam nikakva, treba da dobijem. Želudac me rastura. Već par dana me bole desni skroz na kraju vilice i sve mi se čini da mi je ona ljuska od kokice ušla unutra kada sam ih jela. Ne mogu da žvaćem na toj strani, moram otići do zubara da pogleda a ne znam kada ću stići. Rekla bih da je malo i oteklo. Bem ti baš.

Baš sam smorena. Ovo šuntavo vreme mi ne prija, mm se još pati sa kičmom, ima neko uklještenje, ruka ga užasno boli i trni. Ne spava a ni ja zbog njega. Mama juče bila na kontroli kod endokrinologa, posle više od godinu dana zamlaćivanja su joj konačno ustanovili da ima hašimoto. Nezainteresovanost državnih lekara je dostigla novi nivo.



< Poruku je uredio Ana RR -- 26.9.2019 15:41:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 15:43:36   
vonavoj
Ivanka,kakve smene?Ana,i mene je ovaj mesec zeludac jako boleo,na polovini,7 dana pred ciklus..ja za sve krivim hormone..tako me je boleo i kad sam bila trudna.Meni dusa spava,spremila sam limunady,isla po J u vrtic,M jedva u 2 zaspao,sa T vezbala matem..i ja bi vec mogla u krevet..a gde je 22h!😭😭mm opet ko zna kad ce doci,otprilike oko 21h..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 15:44:34   
vonavoj
Ana,pa.bar Hasimoto moze brzo da se ustanovi,sa par analiza i uz!? O da,mali je tezak zajebant..smeje mi se u facu i silazi sa kreveta..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 15:56:29   
Sanjica26 RR
Ipak je zaspaouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 15:59:52   
Ana RR
Pa eto, i pored svih njenih simptoma sa kojima se pati ko zna od kada, i analiza, doktorka joj je juče to rekla i to tek kada je mama pitala zašto su antitela povećana. Da nije pitala ne bi joj ni rekla. Komentar je bio A pa to nije ništa, to je hašimoto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:08:56   
pari


user posted image Evo me 😀

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here