|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 9:19:35   
Sanjica26 RR
Dobro jutro
U selu sam. Prvi cas sam imala kod osmaka. Upoznali smo se posto me ne poznaju, a ni ja njih.
Nesto mi se manta u glavi.
Emi, najelezila sam. Jadna Dora. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 9:36:18   
bebilule
Jutro i od mene. ja na poslu, jutros oblačno. Ne prija mi nešto, ja bih još jedno mjesec dana vrelog ljeta. user posted image
Novost je da "dižem" baštu i postavljam plastenik od 50 mkv. Odoh u ozbiljne poljoprivrednike. user posted image Bio je konkurs opštine, plaćam 20% vrijednosti. Prođoh uglavnom. Baš sam srećna, ovo se ne isplati. Živimo na 900 m nadmorske, prije nego uberem plodove, stigne mraz.

Emice grozno, ima li plikove? Ako imaš Jomelop kod sebe maži.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 9:50:05   
pari
Bebilule, bravo, svaka čast!


Emice, baš mi žao...da je prođe što pre.  Jeste bili kod dr?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 9:57:32   
emicaa
Nismo isli doktoru,oko pola 8 je to bilo.Morali bi u Bazel u hitnu,a tamo bi najmnje 2-3 sata cekali.Na smjenu je stavljala ruku pod hladnu vodu i obloge od kvarka.I pred spavanje sam nalijepila kvark i umotala joj ruku.Jutros ne boli ali vidi se.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 9:58:52   
emicaa
Nesto zaboravih,sto je najgore ona je u subotu trceci pala i ogulila koljeno i likevi lakat.Sva je u ranama



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 10:00:06   
Ana RR
Joj Emi 😣 duša mala, pa jel nije videla da je uključen šporet? Treba da kupoš flogocid kada dolaziš ili da ti pošaljem, on to izvuče za 5 minuta. 
Bebi, svaka čast!! 😊

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 11:49:49   
IvanaSK RR
Bebilule,bas mi je drago zbog tebe!Emice,ljubim je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 11:52:43   
pari
Super nam je prošao prvi dan u vrtiću...pisala sam i u temi.


Bile smo posle malo napolju...danas dosta svežije...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 12:16:58   
Duškić
Emice, jadna ona..uh, kako to boli. Ja imam neki melem sto kupujem kod nas u selu.
Bebilule, samo napred!
Sto je sveze danas .

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 12:19:01   
Filadendronka
Nadam se da me niste zaboravile :) Toliko sam toga procitala da bi mi trebalo pola sata da sve prokomentarisem. :) Drugarima koji krecu u skolu i vrtic zelim lako privikavanje i uzivanje u mesecima koji dolaze. Emici, Rosi i Smesku brz oporavak. Mimi uskoro srecan put na more. Sanjice, sa gubitkom nikad ne mozes da se pomiris. Samo vreme prolazi i tako se covek nazalost navikava. :( Pari, cudno je sve to sto prolazis i bas treba snage, drzi se! Flamingos, kako je bilo u selu? Mili, ziv ti ja, kako mislis 25 godina ucenja? BL, odlicno za plastenik. Ana, prodje li cistitis? Nema nam Voci ni Ljise odavno. 
Mi sa mora produzili u selo, komirana sam od umora. Deca su bila ok, osim sto ne znam sta da im radim sa sekretom iz nosa. Pisacu u temi. Iznervirah se i u C kuhinji, mislila sam da sam osvojila glavnu nagradu. Bas sam svoje omiljene recepte postavila, ali prodje kvantitet nazalost. Inace stariji od ponedeljka krece u vrticku grupu, valjda ce mu se svideti nova vaspitacica. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 12:30:05   
flamingos
Šta se rsdi?Evo mi stigli iz škole.Ručka naše dete,pa da pišemo domaći.Pozdrav svima.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 13:06:29   
milicicak
Emice, bas mi je zao Dore, nadam se da ce brzo zarasti... Ja imam traume od opekotina i vruce ringle i rerne posto jako slabo osecam toplotu, dok mi do mozga dodje da je nesto vruce vec se stvori plik.


Maraj, ne radim ja po smenama ja nemam radno vreme 😂 mislim, imam ali ne u klasicnom smislu od 8-16 uvek svaki dan, eksperimenti ne pitaju koliko je sati.
Fili, pa sa 7 sam krenula u skolu sa 34 zavrsila skolovanje imala sam 2 godine pauze izmedju osnovnih studija i doktorata. To kad se sabere i oduzme dodje 25 😁
Moja deca spavaju a ja ne znam gde cu pre...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 13:25:31   
Filadendronka

Mili, meni ce (mozda) sa doktoratom biti 20 godina i sto je mnogo - mnogo je. Stigla sam do 17 god i onda me napade radjanje sitne dece 😂 Zato sam pitala gde nakupi citavih 25 godina?! 🥳📋📁📄📜
IZVORNA PORUKA: milicicak

Emice, bas mi je zao Dore, nadam se da ce brzo zarasti... Ja imam traume od opekotina i vruce ringle i rerne posto jako slabo osecam toplotu, dok mi do mozga dodje da je nesto vruce vec se stvori plik.


Maraj, ne radim ja po smenama ja nemam radno vreme 😂 mislim, imam ali ne u klasicnom smislu od 8-16 uvek svaki dan, eksperimenti ne pitaju koliko je sati.
Fili, pa sa 7 sam krenula u skolu sa 34 zavrsila skolovanje imala sam 2 godine pauze izmedju osnovnih studija i doktorata. To kad se sabere i oduzme dodje 25 😁
Moja deca spavaju a ja ne znam gde cu pre...



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 13:31:14   
jance
Dobar dan mame. Nama danas bio drugi dan adaptacije. Ja sam nesto u nekoj minus fazi, bas sam skenj. Toliki mi je haos u zivotu da ukrug idem i spremam kucu, ko da cu misli tako pospremati....

Jako mi je tuzno sto neki ljudi imaju pristup maloj deci u nasim drzavnim ustanovama a iz aviona se vidi da nisu za to.

< Poruku je uredio jance -- 3.9.2019 13:32:26 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 13:53:03   
IvanaSK RR
Jance,to je tačno,svakakvi ljudi rade sa decom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 13:59:32   
vonavoj
Dan. Ulazila sam 3 puta i nikako da napisem nesto.Jance,sapatnice moja..i ja sam u haosu,a isto se vrtim u krug i kao da nista ne radim..a videlo bi se kad ne bi radila..sad spremam rucak,M jedva zaspao,a mora na vreme da zaspi,jer u 3 moram po J..juce sam kasnije otisla,vaspitacice odmah maaamaa kasnis..jbt,morala sam po T u skolu.nema ko.. danas je otisla sama i vraca se sama,tj sa drugaricom.Htela sam u negativi jutros da pisem,pa sam odustala..Pri tom i nocu ne spavam,M pravi zurku..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 14:02:41   
pari
Joj von,baš ti nije lako...Jance,ni tebi...

Troje dece,koliko je lepo,tolikoje i teško sve organizovati ...
I meni T noćas slabo spavala ..oko 3 je čak bila budna neko vreme i nikako ponovo da zaspi...Još spavamo svi na garnituri (koja se ne izvlači) pa je veselo, ja spavam na 10cm prostora 😁
Neko tmurno vreme danas...razmišljam gde ću sa njima popodne

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 14:07:18   
vonavoj
I meni je M nocas od 3 do 5 bio budan..Ispadne da stalno kukam,ali nije uopste lako kad si sam potpuno,non stop. Organizuj sve,ispostoj to,kuca,ves,rucak. Zene,ko ima bilo kakvu pomoc babe,dede,cenite to...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 14:07:24   
Rosita
Ћао жене, на брзака, радим нешто, комп трокира, давно је на издисају и аааааа, још ми тај трошак у животу фали, а мрзим ове разне синхронизације података, ове нове телефоне, те прихвати ово, те оно, немам појма којој апликацији шта дозвољавам, ово време великог брата није добро за нас контрол фрикове user posted image

Емице, сећам се кад се мом брату то десило. Ја 6 г, он једну. И памтим тај догђај user posted image . Жао ми је.

Муж ради другу смену. Он је тек почео са сменама. Не знам уопште шта да очекујем. Доћиће у 21. Јанче, вон, ово је стварно лудница кад немаш помоћ.

Маслачак, сетих се сад, овде су на папиру доста ригорозни по питању здравља детета које иде у вртић. Звали су ме за Д и због кашља и повраћања једног од кашља и једног пролива... Тако да не могу само ја да кажем нема Т, иде. Иначе, хрипи Н. Кад би се само лепо искашљао. Водим га поподне код др.

Поз маме

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 14:09:08   
vonavoj
Rosi,vide se da pises sa kompa,cirilica..hahha.Ludara je bez pomoci,a kad si kontrol frik..mrzim i tu moju osobinu.Kako nekako nista ne smeta,s prsta prasina,smece u kuci,razbacan ves..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 14:10:44   
pari
Rosi, baš ti je teško kad ti mm dolazi tako kasno...

Kad ti počinješ da radiš? 
Javi kako je bilo kod dr...
Von, drži se...nema ti druge,šta da radiš

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 14:31:20   
Sanjica26 RR
Drugi dan posla i ja jedva gledam na oci. Sutra ce mi bas biti udarnicki. Bicu sama sa decom. Mm ide na put.
Ni rucak nisam spremila. Przila sam jaja i paprike.
Puno vas sve pozdravljam. Moram malo da dremnem dok ne budemo krenule u muzicku

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 16:01:22   
jance

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dan. Ulazila sam 3 puta i nikako da napisem nesto.Jance,sapatnice moja..i ja sam u haosu,a isto se vrtim u krug i kao da nista ne radim..a videlo bi se kad ne bi radila..sad spremam rucak,M jedva zaspao,a mora na vreme da zaspi,jer u 3 moram po J..juce sam kasnije otisla,vaspitacice odmah maaamaa kasnis..jbt,morala sam po T u skolu.nema ko.. danas je otisla sama i vraca se sama,tj sa drugaricom.Htela sam u negativi jutros da pisem,pa sam odustala..Pri tom i nocu ne spavam,M pravi zurku..


Rekla sam mojima da ove nedelje ne ocekuju rucak. Jedva se sastavljam i ovako a kamoli jos i hranu. Dobice hleb sa jajima danas posto cu predvece otici samo Ogiju da kupim svesku iz matematike.
Beba spava opet 3x dnevno, uglavnom kad god je u kolima ona zaspi, pa onda uvece ronda i nece u krevet.
Ogi je dobio minus u skoli jer nije poneo knjige i sveske koje je trebao u skolu. Nije se ni malo potreso.
Sutra beba prvi put na sat vremena sama u vrticu. Nesto se ne radujem ko sto sam mislila da cu se radovati....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 16:09:07   
IvanaSK RR
Rosita,ako ti je za utehu moj muz vec par dana odlazi ujutru oko pet,šest i dodje uvece izmedju sedam i deset_. Knjige nam nisu dali jer smo uplacivali elektronski i nemamo uplatnice na uvid. Kaze razredna da trebaju knjige što pre,rekoh,ne potresam se,uredno smo platili knjige,a to sto neko ne radi svoj posao kako treba nije moja stvar. Cik nek mu neko nesto kaze sto nema knjige. Hvatacu direktorku za gušu. Knjige ce dobiti kad muz bude mogao doci dok traje radno vreme banki.
Inace,nemamo ni sveske 😂 ima jednu,dosta mu je ove nedelje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 17:35:39   
Rosita
Kaže dr pun sekreta, mora AB i inhalacije, nema vrtić.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here