|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 19:10:45   
pari
Ajoj Rosi...baš vas snašlo sad kad ne treba...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 20:52:02   
Sanjica26 RR
Rosi, nisam ispratila kad ti pocinjes da radis?
Deca su spakovana. I ja sam legla. Rucak sam skuvala za sutra. Bas sam umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 21:23:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Rosita

Kaže dr pun sekreta, mora AB i inhalacije, nema vrtić.


Duša lepa,što pre ozdravite.Laku noć želim svima.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 21:25:52   
Duškić
Da sto pre ozdravi Rosi.
Moj vec zaslinetao oOOoo..
Sanjice i ja sam bas umorna iz vrtica na brzonu klopali i u grad

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 21:43:43   
Rosita
Od 16 og.


Nema šanse da se do tad adaptira. Svekar bi mogao možda da dođe na 2-3 d, ali šta mi znači, eto da ga pokupi, nije dete blisko s njim da ga uspava i sl. Ma samo problemi. A dete veselo. Ali vidim i sama melje baš. Pitanje je kad bi dobio T. Ja sam kašljala 2 n pa dobila T. I on dugo kašlje i baš volim što je dobio AB, osećam da mu je potreban.
Laku noć Mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 21:49:35   
milicicak
Rosi, baš mi je žao što su vam se tako izjaloviili planovi. Bitno da je on pod terapijom.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 22:03:12   
vonavoj
Rosi,nije vam trebalo sad ovo. A ti si uzela 2 nedelje bolovanje na njega,pre nego sto se razboleo,jel tako?Jedva sam uspavala M,devojke legle isto..a ja kuliram..bas sam danas iziritirana...sta sve moram da uradim,namirim..a mm je dosao sa posla i boli ga glava i na off.a pri tom je dosao u 18h..


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 22:34:26   
IvanaSK RR
Rosita,bas mi je zao. Mozda ce uspeti sledeće nedelje da se adaptira. Mojoj deci je adaptacija trajala nedelju dana pa zelim da i tebi tako bude.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 09/19
3.9.2019 23:28:06   
bebilule
Rosi, i moj M je imao samo jednu nedelju adaptacije. I da sam imala nekog izbora osim bolovanja, tako rade u njegovom vrticu. Osim kada su bas ekstremni slucajevi teskog privikavanja, pa dijete preplace pola dana. Cim vide da funkcionisu u grupi, bez obzira na plac kod predaje, oni ti kazu da mogu ostati cijeli dan. Nisam pametna, stvarno ne znam sta je bolje. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 6:31:16   
flamingos
Dobro jutro.Hajde da pijemo kaficu,pa da se spremamo za školu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 6:36:55   
Maraj
Dovro jutro.
Flamingos i ja pristavila kafuuser posted image
Mene jako gusi od sinoc. Dal je veca koncentacija ove ambrozijeuser posted image bas se lose osecam. Gusi me j grudima. Nos zapusen...
Rosi bas mi je zao sto vas sad to zadesilo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 6:41:13   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Maraj

Dovro jutro.
Flamingos i ja pristavila kafuuser posted image
Mene jako gusi od sinoc. Dal je veca koncentacija ove ambrozijeuser posted image bas se lose osecam. Gusi me j grudima. Nos zapusen...
Rosi bas mi je zao sto vas sad to zadesilo
O muke,budi mi dobro.Prijatna kafica


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 7:08:43   
Duškić
Dobro jutro.
I ja da pijem kaficu.
Budila sam se 500 puta.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 8:42:17   
emicaa
Dobro jutro.

Rosi nadam se sa ce vam adaptacija sto krace trajati.Nas dvoje odveli Doru,svratili u prodavnicu i jedemo kifle.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:03:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Evo ja tugujem za vrticem 😀 jos deset_ dana ce biti kuci. U svemu ovome sam imala srecu što seka jos uvek nije otputovala pa je ona sa njom dok radim. 
Emice,Doru ne boli vise?
Rosita,kako ste?
Maraj,nek što pre prodje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:04:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Moja Sofi se opet jutros zalila na stomak. Odveo ju je mm, pa ako me zovu moracu po nju.
Kod mene standardno. Spremanje rucka i ostali poslovi u kuci. Spremila sam za mene i mm(ako dodje sa puta u dogledno vreme). Morala sam dodatni rucak, jer cu cuvati kumce dok ne odem u skolu. Necu da idem u vrtic na roditeljski, jer ne mogu ih ostavljati svo troje sami. Ako dođe mm on ide. A mm bas sad ima bolove. Oseca da mu klizi kamen. Aj vise da se resi te muke.
Kuma ima danas previse posla. Moram da uskocimo jedna drugoj kad nemamo nikog.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:16:39   
Sanjica26 RR
Naravno povracala je. Sad me je zvala vaspitacica. Celo jutro kuka da je boli stomak, da nece u vrtic, da hoce da ostane kod kuce. Kaže da je raspolozena, da ucestvuje u igri. Rekla sam ako bude kukala dolazim po nju

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:20:21   
Frozenka
Znam da je tesko kada placu kod ostavljanja ali ako je posle ok i igra se i srecno je dete ja sam uvek za to neka ih ceo dan,tu vrstu socijalizacije koju imaju sa vrsnjacima mi roditelji na zalost ne mozemo da im pruzimo bez obzira koliko se trudili. 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:45:14   
Duškić
Sanjice,pazi je. Dusa.
Ja uzela neke srvari da preslozim.

(odgovor članu Frozenka)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:47:19   
vonavoj
Sanjice,moras da pricas sa njom puno..to joj je na nervnoj bazi..tako je i moja sestra reagovala.Inace,meni se M ispovracao sad,doruckovao i ja mu dala pecenicu dok sam jela i zagrcnuo se i sve napolje,ali sve..myka mi je od tog njegovog refleksa povracanja,ne ume da zaustavi.


(odgovor članu Frozenka)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 9:50:04   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Naravno povracala je. Sad me je zvala vaspitacica. Celo jutro kuka da je boli stomak, da nece u vrtic, da hoce da ostane kod kuce. Kaže da je raspolozena, da ucestvuje u igri. Rekla sam ako bude kukala dolazim po nju
Dušica draga.Ljubi je puno.Pozdrav


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 10:01:05   
Milena18
Dobro jutro!
Rosi, baš mi je žao što vas je to sad zadesilo. Kako je sada? Mali je on, moguć je da će se brzo adaptirati. 
Sanjice, ona je beše pričala ovih dana da joj se ne ide u vrtić?
Frozenka, dobro nam došla!
Ja sam nešto umorna. Svakog dana posle posla idem na obuku za vožnju, dok dođem kući, bude već 6 sati, tako da sam punih 11 sati van kuće.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 10:15:15   
Sanjica26 RR
Von, usta su mi se osusila od pricanja. Ona nije ni kad je bila adaptacija plakala. Sad je predskolac.
Milena, da non stop govori da joj se ne ide.
Sad me je zvala vaspitacica. Kaže da je ok. Nece da ide kuci. Hoce da se igra.
Mnogo stresova smo imali ove godine. Ona je to sve preživljavala sa nama. Mislili smo da kod nje nece biti stresno, kao kod T. Taman se kod T zavrsilo. Sad je pocelo kod nje

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 10:48:48   
vonavoj
Polako sanjice,znas i sama,da ne moze odjednom. A sad dugo nije ni isla,a bice joj super,pametnica je mala i sad je predskolsko,obavezna je. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 09/19
4.9.2019 11:26:49   
pari
Sanjice, takav je moj M...baš sam se nadala da neće biti na mene ali jeste...Njega je juče boleo stomak jer je T bio prvi dan u vrtiću, a i danas kažu vaspitačice da ih je pitao što T plače i bio tužan...to su oset_ljiva deca...i ide im na stomak...

Reci joj da je razumeš i da nije sama i da će to sve proći...
Nama drugi dan prošao sa malo plakanja...videćemo sutra i prekosutra. Ja sam za to vreme šetala po trim stazi u Košutnjaku...neverovatno da mi je to prvo slobodno vreme za ovih 15 meseci...
Rosi,kako ste danas?Emice,vi?Ivana, izdržavaš nekako kod kuće? Je l nema više temp?


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here