|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
21.4.2020 15:37:47   
Ana RR
Zove me mama malopre, šokirana. Konačno je izašla iz kuće posle izolacije, išla u prodavnicu, kaže da je svuda puno ljudi. U maxi ulaze normalno, niko ne kontroliše koliko ima ljudi unutra. Uglavnom nose maske ispod nosa, klasika. Ludilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Korona virus
21.4.2020 15:39:33   
dunja RR
Kaže mi sada komšinica da joj je komšija (inače bivši upravnik zgrade i najbolji lik u našoj zgradi) sa istog sprata gde je i osoba u izolaciji (sprad ispod mene), rekao da mu je dolazila policija danas i da su mu rekli da je ta osoba zaražena i da je zato u izolaciji. Inače, ta osoba je polu psihički bolesnik, znamo to svi godinama, ima oko 35 godina, žensko, živi sama sa kučićima, roditelji u Americi. Milsim da ne radi ništa, roditelji šalju pare.
Zašto nije na sajmu? Ona non sto izlazi, svi je viđamo! Danas nismo ali ovih dana da. Ja sa njom ne komuniciram, mm joj se javlja.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ovo je prava stvar,ds se u zgradi napise da je neko i izolaciji...da se ljudi cuvaju i prijave ludake!





< Poruku je uredio dunja RR -- 21.4.2020 15:47:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Korona virus
21.4.2020 15:44:00   
dunja RR
Ja kontam da nisu mogli da je saulišu na sajam jer je kažem, blaži psihički bolesnik, pa su izabrali lakšu opciju, stavili obaveštenje i poslali pliciju nekima sa njenog sprata da se paze.
I sada ona treba da zarazi celu zgardu i šire (jer se svuda šetka i kupuje stalno svašta gde god stigne), jer oni ne znaju kako da je sprovedu na sajam..


Ona je komčinici do nas, staroj ženi koja živi sama i ne izlazi više od mesec dana kupovala skoro novine, donosila joj, mislim čak samoinicijativno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: Korona virus
21.4.2020 16:03:50   
ivaMark
Da, uradili su najlaksu stvar koja njima odgovara a svakako im je lakse da upozore komsiluk nego da nju stave u izolaciju na Sajam. Nije ta zena jadna kriva ako je stvarno psihicki bolesna.


U Italiji se od 4.maja budi zemlja...s tim da su oni od kraja februara, sredine u stanju karantina. 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: Korona virus
21.4.2020 16:53:38   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: pari

Da li neko zna kad će sudovi početi da rade slučajno?





Pocinju da rade 4.maja. Sudovi pocinju da rade, ali smanjen broj radnika. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: Korona virus
21.4.2020 16:58:33   
gocic
Kod mojih rodjaka ima puno medicinara u izolaciji, mada ona kaze niko u zgradi i nije u nekim odnosima tako da je svejedno.
Samo da ne bude opet neki haos, mozda se malo uranilo sa popustanjem ove situacije. I kad svi odjednom izletimo iz izolacije, ko zna šta će biti.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:06:50   
pari
Ništa nisu popustili, osim sat vremena...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:11:46   
jess021
Pari, jesu, propustili su u smislu da u Ns mnogo ljudi se vraca na posao, evo moja sestra od sutra pocinje redovno. Danas na ulicama kao da se nista ne desava, sledece nedelje ce biti jos vise, videces. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:17:06   
pari
Morali su da otvore neke firme, neizdrživo je da budu zatvorene...

Moramo se polako vraćati u normalu, ne možemo živeti zatvoreni u kući

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:17:41   
jess021
Pa kako to preko noci bukvalno? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:19:15   
pari
Nije preko noći, nisu svi počeli da rade, i dalje je jako puno ljudi kod kuće i dalje je policijski čas, stariji mogu da izađu samo na pola sata...Nije se otvorilo toliko toga...Prevoz i dalje ne radi



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:28:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Pa kako to preko noci bukvalno? 




Da, odjednom je sve super. Pretpostavljam da je tako jer i zemlje po Evropi popuštaju sa restrikcijama a mi moramo da idemo u korak sa njima, jel.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:47:25   
jess021
Ana, generalno je posle ovog vikenda nekako sve ok, ne samo kod nas. Nista mi nije jasno. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: Korona virus
21.4.2020 17:57:25   
Ivanka 75
Narod mora da zaradjuje za zivot, ne mogu svi od kuce da rade. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:01:50   
nata11
Pari sudovi tek nakon gasenja v stanja. Pitala sam bas jer imam 2 slucaja na privrednom sudu. 
Reklu su da svi sa specificnim bolestima, invalidi i sl ostaju kod kuce. Mozete pozvati policiju kada izadje i onda ce je nakon par puta smestiti u odgovarajucu instituciju. 

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:21:12   
gocic
Kod nas sve to tako kao neki bum . Nema korone, ima korone, nema para, puni smo k'o brod.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:21:45   
dunja RR
Mi gledamo kroz prozor na Bulevar i plačemo, stari ljudi ne mogu da veruju da su slobodni, bar na kratko. Tužna tužna scena.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2492
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:30:23   
Ivanka 75
Moram zvati mamu da pitam dal je izasla u set_nju



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2493
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:31:39   
Ivanka 75
Sad ce malo da se oraspoloze u set_njo, prijace im. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2494
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:39:30   
pari
Mogli su od ppcetka tako da naprave da stariji mogu da idu u vreme policijskog casa...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2495
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:47:44   
Ivanka 75
Kaze mama isla je da baci djubre 😂😂😂


Mogli su Pari, ali nisu znali sa cime se suocavaju. Znajuci moju majku ona ne bi ulazila u kucu, samo se negde set_ka i ide. Uvek ima planove. A ima i 70 godina. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2496
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:48:07   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sad ce malo da se oraspoloze u set__njo, prijace im. 


Jos da ne ubija kosava kod nas..mi danas nismo ni na terasu izasli!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2497
   RE: Korona virus
21.4.2020 18:59:01   
dunja RR
Ovde se smirio vetar, malo duva, ali ova scena je za filmove, gledamo sa terase.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2498
   RE: Korona virus
21.4.2020 19:07:42   
Ivanka 75
Da ne preteraju samo. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2499
   RE: Korona virus
21.4.2020 19:13:19   
gocic
Jadni ljudi, naravno da ce im prijati.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here