|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
20.4.2020 19:45:51   
pari

Ovde stoji da se ne zna još za vrtiće i škole

[url=https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2020&mm=04&dd=20&nav_id=1676883][/url]

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Korona virus
20.4.2020 19:46:54   
pari


Vest

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Korona virus
20.4.2020 19:56:15   
Ivanka 75
Pa da, to je on ponovio danas nekoliko puta na nekoliko razlicito uvijenih pitanja 😊


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Korona virus
20.4.2020 20:09:02   
jess021
Ni meni ovo nije jasno, vec sam pisala i poenta je sto nije samo kod nas.

Ako nije rezultat smanjenja obolelih cemu li onda 40 dana sedimo u stanu??? 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Korona virus
20.4.2020 20:31:03   
milicicak
Sta je propaganda :) kazu popustaju mere i svi skocili wow pa dobro ili lose...


Radi sve sto je do sada radilo osim pijaca koje nisu ni trebali da zatvore, penzioneri dobili set_nju tri puta nedeljno po pola sata i skrakratili policijski cas. Ako je to popustanje mera ja sam dinosaurus, verovatno su ih pritegli iz EU da krse ustav i prava gradjana a i poljoprivrednici su malo pritisli.
I za prvi maj ce garant biti policijski cas, al videcemo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Korona virus
20.4.2020 20:36:42   
jess021
Mili, videces da ce ubrzano da se popusti i sa ostalim merama. Sta sa ostalim zemljama kod ublazavaju mere?

Nismo mi jedni koji su imali takav karantin 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Korona virus
20.4.2020 20:36:57   
pari
Da, mili, bas to...nista oni nisu uradili specijalno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Korona virus
20.4.2020 20:47:51   
pari
Sve beogradske pijace osim onih koje su zatvorene, Palilulska i Stari Merkator, biće otvorene od srede, 22. aprila u 7.00, rekao je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić. Zatvorene pijace, dodao je Vesić, Palilulska i Stari Merkator otvaraju se od ponedeljka, 27. aprila. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Korona virus
20.4.2020 21:13:21   
Sanjalicaaa
Da li neka od vas koristi ono da majke dece do 12 god ne moraju da rade za vreme vandrednog stanja? 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Korona virus
20.4.2020 21:18:26   
milicicak
Sanjalice, ja mislim da to vazi za bilo koga od roditelja dece mladje od 12, tj. ne mora da bude majka... Nasa kuma koristi


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Korona virus
20.4.2020 21:25:42   
mati
Sanjalice, ja znam tri bliske osobe koje koriste i koje su potpisale neki papir. Ja idem na posao kad me pozovu, po potrebi.
Ne znam sta te tacno zanima...
U svakom slucaju, znam puno roditelja kojima je to uskraceno, samohranih majki takodje... Ili ono da uklapaju smene sa partnerima...
Moja jedna drugarica svakog dana placa taxi da joj seatra dodje kako bi cuvala decu. Kaze bolje to, nego da da otkaz.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Korona virus
20.4.2020 21:31:20   
vonavoj
Mati,koji papir?

Mili,ja imam troje mladje od 12,ali to je preporuka da se ne radi tj.radi od kuce.ja od kuce ne mogu nista...Kakav je tvoj status?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:06:33   
Ivanka 75
Ma oni su se bili uplasili na pocetku da ce biti kao u Italiji, haos. Tamo je jos uvek haos.
I dalje mogu samo do prodavnice ako bas moraju i na posao ko ima dozvolu.

Mislim da su ovi nasi shvatili da narod moze da izgura ovo onako kako treba, sa udaljavanjem na 2m. I nadam se da ce nas narod i ubuduce to da postuje a ne da dise za vrt. Ako nista drugo, imacemo izgovor za drzanje distance user posted image

Onaj pocetni strah i panika su prosli, sad cemo vidti kako dalje. Meni ce biti najgore da posaljem dete u skolu. Kad god da odluce i kakva god situacija sa covid + osobama bude, i ma koliko da ih bude.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:12:06   
Dragica Draga
Sto se poljoprivrednika ticr oni rade najnormalnije. Kod nas u selu non stop bruje traktori i raznd neke sprave, oni imaju dozvolu jer prosto ljudi moraju da odu na njivu i odradjuj poslove.
I ja ne vidim ovo ostalo kao popustanje mera, sve je i dalje isgo. To sto pol.cas ne pocinje u 17h nego 18h nije nista specijalno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:15:03   
dunja RR
I u Emiratima je totalni karantin i još u nekim arapskim zemljama.
I ne znaju do kada će trajati, psoebno sada kada je u Singapuru krenuo drugi talas korone, a širi se i na Japan, Emirate i Katar, iz nekog razloga bez obzira na blizinu/razdaljinu, isto se epidemija ponaša od starta u ovim državama.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ma oni su se bili uplasili na pocetku da ce biti kao u Italiji, haos. Tamo je jos uvek haos.
I dalje mogu samo do prodavnice ako bas moraju i na posao ko ima dozvolu.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:15:50   
Ivanka 75
Zato i popustaju polako sat po sat.


Videcemo kako ce starija populacija posle svega da se ponasa. Mozda bi trebalo da se nastavi sa organizovanjem pomoci starima, da im se ide u nabavku i donosi sve kuci po potrebi. Da ne bi morali da idu u guzve i budu izlozeni ne samo koroni nego i drugim virusima. 
Kad moze sad zasto ne bi moglo i dalje tako da se praktikuje. Bilo bi covecanski. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:29:44   
Sanjalicaaa
Mati, zar to nije pravo svih nas koje imamo decu ispod 12? Znaci poslodavac odlucuje? 

Zanima me da li je to placeno ili neplacemo odsustvo? Jel to vazi dok je vandredno stanje? 


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:30:59   
pari
Ja mislim da su oni vise naneli stete nego dobrog starijima...pustili ih u kupovinu od 4 do 7, ljudi stajali u reddovima...uzas... a nisu mogli da se proset_aju.. ma strasno.

I nista oni nisu popustili sad...ovo je cisto da malo zamazu oci...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:41:03   
ivaMark
Samo je razlika sto od samog pocetka pandemije u Italiji trgovine rade normalno a ne skraceno...odes kad mozes i kada ti odgovara a ne kao tu. 
Bitno je da kladionice nesmetano rade u Srbiji.



Zar tu nije saopsteno kako ce i sta biti sa zaposlenima koji ne rade zbog dece? 
U Sloveniji je pocelo sa istrazivanjem koliko je ljudi prelezalo virus a da nisu imali simptoma, videcemo kako ce proci.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:55:32   
mati
Von, sve su mi rekle da su potpisale, e sada, verovatno svaka firma na svom nivou pravi te uredbe, da pokriju.
Sanjalice, ja nisam dublje zalazila u detalje, oni su to sve dali kao "preporuku" i onda se poslodavci vezu da to nije nesto sto mora biti tako... Ja sam milion puta citala i svako ga drugacije tumaci.
Konkretno jedna prijateljica je jedina koja je u svojoj firmi to uspela. I kada sam je pitala kako je vode, kaze "kao dete do 12 god", sta god im to znacilo. Dok druga, koja radi kod jednog mob operatera kaze da je odmah nakon obavetenja, tj sutradan, potpisala nesto, znaci od drugog dana pandemije ne radi...
I kao i sve ostalo, napravili su da poslodavci manipulisu, sve ima toliko puno rupa, koje se naravno iskoriscavaju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:56:15   
Ivanka 75
U mom kraju kladionice ne rade. 


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Korona virus
20.4.2020 22:57:50   
vonavoj
Kakav bre drugi talas korone? Pa ni prvi nije prosao?!


Sanjalice,to je samo preporuka za majke sa decom...sve je na poslodavcima..ja uzimam godisnji,za pocetak..mislim da svi tako moraju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Korona virus
20.4.2020 23:05:23   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: milicicak

Sta je propaganda :) kazu popustaju mere i svi skocili wow pa dobro ili lose...


Radi sve sto je do sada radilo osim pijaca koje nisu ni trebali da zatvore, penzioneri dobili set__nju tri puta nedeljno po pola sata i skrakratili policijski cas. Ako je to popustanje mera ja sam dinosaurus, verovatno su ih pritegli iz EU da krse ustav i prava gradjana a i poljoprivrednici su malo pritisli.
I za prvi maj ce garant biti policijski cas, al videcemo



Od reci do reci se slazem.
A ja ovo za skole mislim na izjavu neku od pre par dana. Otkud znam.mozda se izmenilo nesto😥 ja vise nista ne citam. Za pocetak ne stizem..dodjem na rr danprocitam nesto i to  je to. Ne.mogu sbok mozak vise da opterecujem

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Korona virus
20.4.2020 23:11:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kakav bre drugi talas korone? Pa ni prvi nije prosao?!


Sanjalice,to je samo preporuka za majke sa decom...sve je na poslodavcima..ja uzimam godisnji,za pocetak..mislim da svi tako moraju.



To upravo htedoh da te pitam, za godisnji. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Korona virus
20.4.2020 23:19:01   
Ivanka 75
Zamislite da puste penzionere sad da se set_aju? Pa to ne bi ulazilo u kucu ceo dan. Obisli bi celu parohiju a i sire. Igrali sah po parkovima i set_ali sa rukama na dupetu (ko moj deda nekad 😊)


A i u autobus bi jedva cekali da udju "da se provozaju malo" 😊 
A kad se razbole opet bi im svi drugi osim njih bili krivi. I pohrlili bi u dom zdravlja, ne zato sto im treba, nego da vide sta se tamo radi, jer su mnogo toga propustili. Pojedini su neodgovorni strasno. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here