|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.5.2020 9:54:03   
Ivanka 75
Inace, Marija Kri je prva osoba koja je umrla od radijacije. Zvanicno. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.5.2020 9:58:53 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.5.2020 11:50:08   
Misha i Ljisha
Hvala Ivanka na sugestijama. Bice rezanje prezentacine a tekst cu ispricati na snimku dok prezentujem slajdove. Onda cu te slajdove, snimak, word dokument sa tekstom i googl form test priloziti. Jer od toga mi se svega sadrzi cas


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 0:20:27   
Ivanka 75
Ljisho, kako napreduje prezentacija?
Izgleda da samo ja smatram da deca idu u skolu da uce i da sve sto uciteljica zadaje nije mnogo i ima svrhu. Da skola sluzi za razvoj intelektualnih i socijalnih vestina. Istina, nije sve savrseno, ali kukanje mi vise dodje glave. Tesko im da posede malo sa decom i odrade sta ima, sve im je tesko. Kao da treba sa tudjom decom da rade a ne sa svojom. 
"Zasto da uce pesmicu?" 
"Pa zar moraju da rade ove oglede? "
"Mnogo je matematike zadala." 
"Sta ce njima prepricavanje price u zivotu?..."
"Saznala sam da u drugim skolama za nedelju dana ne dobiju kao nasa deca za jedan dan." 
Gluoa skola, glupa uciteljica... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 6:33:25   
Misha i Ljisha
Ivanka nisi jedina. Retka si al nisi jedina. Ja ne dam D da se igra dok ne yradi domaci. Jer mi domaci radimo dok P spava.  Nekad nas uciteljica "zezne" pa da domaci popodne e to nam je problem jer onda raditi domaci pored P je kap nemoguca misija pa ja njega izvedem napolje a ona unutra ostane da uradi sta treba. Inace po meni je ovo cist dokaz da mogu deca od kuce da se skoluju ko hoce naravno i da to bude i kvalitetno.  Evo D domaci iz pre neki dan kontrolni iz matematike za 10 min gotov. Ja se odusevila. Lepo cita sad  cita ne srice vec neko vreme. Sad cemo da radimo na tacka zarezni ostalim znacima interpunkcije. A iskreno ja samo budem tu dok ona radi domaci. Ja kuvam ili radim nesto na kompu dok ona radi domaci. Znaci skoro nista ne pomazem. Ajdenprvi je razres lako je jos uvek ali mislim da ce biti tako stalno jer je nisam navikla da sedim pores nje i gledam sta radi


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 9:32:20   
Ivanka 75
Znaci nisam jedina... Pade mi kamen sa srca 😊 A moja sestra male posalje kod zeta u radionicu da bi najstariji radio domaci. Ili on sedi u jednoj sobi a ovi ne smeju da ulaze. Ovi kukali dok se islo u skolu pa kukaju i sad. Drugarica mi kaze pre neki dan da mora sin koji ne 7. razred da uci istoriju. Zasto mora sad da je uci kad se ne ide u skolu 🤔
Sto kaze moja jetrva, ucim, ostavim knjige na stolu, izadjem u grad i kad se vratim nastavim da ucim. Ali ona je PhD sad 😊


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 10:07:37   
Sanjica26 RR
I kod nas se prvo rade domaci, pa posle igranje. S tim sto joj ja ne stojim nad glavom. Sama radi, crta i pravi kad treba. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 10:50:21   
IvanaSK RR
Meni jeste ovo sto ima za domaci previse. Naročito iz nekih predmeta. I sad akcenat i jeste na tome da roditelji vise rade sa decom nego kad idu normalno u skolu. Naravno,to zavisi i od deteta. 
Ja kukam stalno,evo vec sesta godina,od septembra do juna 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 10:56:53   
vonavoj
Ivana,razumem te..nekad je i moja T zahtevna,zna da uradi sama,ali trazi da sedim pored nje..aman ja sam moju skolu zavrsila.

Imam osecaj da tad zeli da nesto radim sa njom,od ovog malog ne moze da dodje na red.Jos malo i gotovo!Prekjuce je mm radio sa njom matematiku,ijaoj,besan,pa ona pise kao nogama,spora je,ne razmislja..a on bi da misli kao da ima 15godina..radili su merenje vremena i ono ako krene u 16 i 20 i treba joj 50min kad ce stici..pa joj nije dao sat nego da racuna..aman.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 14:55:51   
vonavoj
Sta kazu,produzava se skolska godina? Nije kraj 31.5.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 15:01:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sta kazu,produzava se skolska godina? Nije kraj 31.5.





Produzava se? Kukuuuuu ima jos da kukaju odeljenske mame 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 15:36:07   
vonavoj
Hahhaa,to moja zaova kaze.

A sestra kaze.ma kakvi,samo ko smatra da nije zavrsio gradivo,ko nije zadovoljan ocenama..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 18:22:10   
Ivanka 75
Ovo moji ce da kazu kako su i precise naucili 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Pohađanje nastave od kuće
21.5.2020 18:40:05   
branki*
Pa ko zeli da popravi ocenu moze od 1.juna do 16.juna u skoli. Tako je stiglo na mejl pre 2 dana. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 20:05:10   
smeško
Jos jedna nedelja. Konacno cilj na vidiku.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 20:09:31   
Ana RR
Smeško, i ja to kažem user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 20:11:11   
vonavoj
Mi smo gotovi,nasa je zakljucila ocene😂😂mislim T,jer je kod nje sve cisto.

Moja zaova jedina radi do 19.og...evo upravo joj kazem da su T zakljucene ocene,kaze mi radimo do 19og..mada ona je srednja skola..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 20:19:59   
smeško
I kod nas je sve cisto, ali kao ne sme toliko ranije da se zakljuci. 

Anci, ja radim sa svom trojicom svakodnevno. A pocela sam i da radim. Ne znam gde cu pre. Jedva cekam bar domaceg da se oslobodim.😬😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 20:53:14   
vonavoj
Joj,smesko,pocela si da radis?

Kako se snalazite za cuvanje?Nasa je zakljucila,pojma nemam kako😂mislim zasto ranije.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 21:01:51   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mi smo gotovi,nasa je zakljucila ocene😂😂mislim T,jer je kod nje sve cisto.

Moja zaova jedina radi do 19.og...evo upravo joj kazem da su T zakljucene ocene,kaze mi radimo do 19og..mada ona je srednja skola..




Von stigao dopis do 19. Se radi onlajn nastava. Ma stalno menjaju. Bilo je bice samo ko treba da popravlja sad ce ipak biti i to i onlajn do kraja..ma nemam pojma. I ka jedva cekam da se ratosiljam svih stvari sto se tice skole. Al ceo jun ce biti obaveza

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 21:08:16   
smeško
Ja, za sada, radim od kuce, jer sam zvanicno na porodiljskom do 8. juna. J ide na adaptaciju i kod logopeda. Od 9. radim u novoj firmi i tu ce me prijaviti. J ce u vrtic, a stariji kod kuce. Veliki su, mogu baka i deka da ih nadgledaju.

Ljisho, nadam se da, ipak, nije tako. Mi smo svo gradivo prosli.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 21:17:43   
vonavoj
I nase knjige su gotove..sta mogy da rade?

Smesko,kako si tako dugo na porodiljskom? Prodyzila?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 21:48:44   
smeško
Nisam produzavala. Tako pise u resenju. J tek krajem juna puni dve.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 22:01:27   
vonavoj
Ju,sto sam ja mislila da je on ranije rodjen😂 

I ja pocinjem 1.6 zvanicno..krece ringispil.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.5.2020 22:42:30   
smeško
Pa, krsan momak.😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.5.2020 1:12:04   
physio70
Produzenje online nastave za sve?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here