|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gde je sta povoljnije
20.1.2010 0:16:11   
Anoniman
nemoj da pricas..e pa meni je bulevar blizu ima da odem ...

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: gde je sta povoljnije
20.1.2010 0:22:43   
JULIE
OTI posto si sa zvezdare,u sklopu cvetkove pijace ima radnja HIP HOP,ne znam da li si bila...Imaju svega i svacega,i sto je bitno bas je povoljno.Imaju svega,garderobice,krevetica,nosiljki,komplet kozmetika za bebe...ama bas sveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: gde je sta povoljnije
20.1.2010 0:34:32   
Dora
Ćao žene, vidim ima vas dosta budnih...user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: gde je sta povoljnije
20.1.2010 13:39:59   
micketta
e, jeste, taj je na cvetkovoj pijaci :))

nego, sad me zove kuma i kaze da su svedske i tetra jos jeftinije u prodavnici 'ariljac'. ona konkretno misli na prodavnicu u blizini meka na vidikovcu ali kapiram da se sve radnje koje prodaju ves iz Arilja tako zovu.
cini mi se da rece da su tetra 50 a svedske 60.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: gde je sta povoljnije
22.1.2010 18:13:22   
Anck Su Nmaun
Danas sam bila u Aksi u Novom Sadu... stvarno svega ima.... i cene su dosta povoljne ...jer  sam iskreno ocekivala i skuplje.... jedino sam flasice Aventove nasla da su jeftinije u Roda marketu (Merkator)!


(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: gde je sta povoljnije
26.1.2010 10:05:56   
Anck Su Nmaun
Da li je neko mozda isao do Metroa u Madjarsku.....mi planiramo .. jer smo blizu ... pa da vidimo sta ima!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 0:25:33   
Mishica 77

  Da li je neko skoro bio u Meda shop-u u Piramidi? Videli smo fantastične krevece i planiramo sutra da idemo u kupovinu pa me zanimaju cene.
  I gde još u Bg mogu da se nađu tako lepi, ne sasvim obični, drveni kreveci?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 0:40:16   
Anoniman
bila ja...
imas u Piramidi jos nekoliko prodavnica sa krevecima...

Jedna prodavnica je preko puta Green Pub u Piramidi (tamo sam ja uzela i krevetac i posteljinu i dusek i kolica...nigde kao tamo nema posteljine na primer)
Green pub nije u onom glavnom delu piramide (visoka zgrada) nego u onim niskim delovima...Tamo ima red kafica , izmedju ostalih tu je Green pub a bas preko puta ima divna bebi prodavnica...
kreveci su od 8500 do 13000..moj je 10.500 i ima fijoke...
ima drvenih, naravno.



(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 0:46:05   
Mishica 77

  Znam odprilike gde je. A jel može odmah da se kupi ili se naručuje? Koliko se čeka? E, sad ga i ja preterujem sa pitanjima! Uglavnom, kažeš da su lepi. Imaju i komodice? A cene u Medi?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 0:52:43   
Anoniman
Sad si kao ja...hiljadu pitanja user posted image user posted image user posted image
Krevetac smo mi rekli da nam donesu 15.2. zajedno sa kolicima, posteljinom, dusekom (ne znam koliko se ceka jer smo mi odmah dali taj datum...)
dali smo kaparu 2000dinara a ostatak kad stigne...
KOmodice sam videla neke lepe mada sam najlepse komodice videla u Delta city i TC USce ali su skupe a i mi nemamo mesta u sobi tako da nisam to mnogo gledala...

meda shop...evo ga link ali tamo nema cena KLIK
ja sam zaboravila cene jer sam toliko toga videla da mi se pomutilo...
mislim da su kreveci od 7.000 do 15.000...najvise zavisi od toga kakve su aplikacije i da li imaju fijoku ili nemaju...
svuda su slicne cene...Sem naravno u Turbo Limac gde se ne isplati ici jer je krevetac od 30.000 pa ima i za 60.000



(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:01:24   
Mishica 77

  Uuuuu, super informacije! user posted image Hvala! user posted image   Videla sam ja Medin sajt i svideo nam se jedan krevetac, zato i idemo tamo. Htela bih da mi se krevetac slaže sa komodicom(šta ti je žensko ludilo?!). Znači da bi trebalo da se kupi na istom mestu. Videćemo i to što si mi rekla, a blizu je i Aksa pa ćemo da trknemo i tamo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:04:51   
Anoniman
ma sve to moze lepo da se ukombinuje...
imaj u vidu da kad stavis posteljinu u krevetac (jos ako ima ogradicu) onda se krevetac skoro ni ne vidi nego dominira boja i sare na posteljini...
to sam videla kad mi je prodavacica demonstrirala...izgubi se krevetac u onolikoj ljubicastoj posteljini...
ma prelepih stvari ima.svuda.
samo ne treba na krevetac bacati velike pare...po mom misljenju, ne preko 12.000
a dusek...kupila sam neki koji se zove LETO ZIMA - sa jedne strane pamuk koji okrenes kad je leto a sa druge vuna pa okrenes to kad je zima...zamisli...2500dinara.
antialergijski je.

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:09:59   
JULIE
Zenske iz iskustva vam govorim vodite racuna sta kupujete i za koje pare.NIje uvek ono koliko para toliko muzike.Krevetici su krevetici,drvo je drvo,zasto onda na nekim mestima kostaju oko 40.000 a negde upola manje?Za prvu bebu smo isli u robnu kucu leto,cene su brate,astronooomske stvarno previse za nas budzet.Krevetici su prosto bozanstveni,sa onim sarama i slicicama ali verujte da su takvi kratkotrajniji i manje kvalitetni od obicnih drvenih.Nas je zeleno zut,spustaju se sve 4stranice a na onoj stranici gde je glavica i gde su noge,kao nekim duborezom je iscrtan kengurcic.Stvarno je prelep a platili smo ga oko 20.000

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:12:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Zenske iz iskustva vam govorim vodite racuna sta kupujete i za koje pare.NIje uvek ono koliko para toliko muzike.Krevetici su krevetici,drvo je drvo,zasto onda na nekim mestima kostaju oko 40.000 a negde upola manje?Za prvu bebu smo isli u robnu kucu leto,cene su brate,astronooomske stvarno previse za nas budzet.Krevetici su prosto bozanstveni,sa onim sarama i slicicama ali verujte da su takvi kratkotrajniji i manje kvalitetni od obicnih drvenih.Nas je zeleno zut,spustaju se sve 4stranice a na onoj stranici gde je glavica i gde su noge,kao nekim duborezom je iscrtan kengurcic.Stvarno je prelep a platili smo ga oko 20.000


ja moj platila 10.500 . puno drvo, bukva...nema nikakve sare ni aplikacije...obican. ima samo na stranici urezanog medu...
slazem se sa tobom Julie

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:18:23   
JULIE
Pa zenska meni miki nece da spava u kreveticu,samo preko dana uvece spava sa nama.Tu smo pogresili,ali zbog grcica smo radili sve tako da..i zamisli da sam kupila neki papreni krevetac,i da mi stoji za ukras,evo stici ce druga beba pa ce spavati u njemu ali svejedno ne bih dala tolike pare ne krevetac.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:19:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Pa zenska meni miki nece da spava u kreveticu,samo preko dana uvece spava sa nama.Tu smo pogresili,ali zbog grcica smo radili sve tako da..i zamisli da sam kupila neki papreni krevetac,i da mi stoji za ukras,evo stici ce druga beba pa ce spavati u njemu ali svejedno ne bih dala tolike pare ne krevetac.


jao i to navikavanje na nas krevet...kad bih to mogla da izbegnem...ali...kakve smo maze muz i ja...tesko ce to ici...ima li tema o tome ovde? bas cu da vidim...

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:23:35   
JULIE
Znate cega se ja mnooogo bojim?Uvek kazu da se 2 porodjaja strasno razlikuju,u fazonu ako ti je prvi bio lak drugi ce biti tezak i obrnuto.Meni je prvi bio stvarno super,za pozeleti pa se bas plasimuser posted image Dora je iskusna,ako ovo vidi neka mi kaze kako je njoj bilo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:24:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Znate cega se ja mnooogo bojim?Uvek kazu da se 2 porodjaja strasno razlikuju,u fazonu ako ti je prvi bio lak drugi ce biti tezak i obrnuto.Meni je prvi bio stvarno super,za pozeleti pa se bas plasimuser posted image Dora je iskusna,ako ovo vidi neka mi kaze kako je njoj bilo


ma ja mislim da je to glupost...
to je kao kad su meni rekli posle jednog groznog decka: sledeci ce biti super
a ono JOK!

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:27:00   
JULIE
user posted image user posted image Pogresila sam temu,stavila pitanjce ovde umesto u strahove

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:29:21   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: JULIE

Znate cega se ja mnooogo bojim?Uvek kazu da se 2 porodjaja strasno razlikuju,u fazonu ako ti je prvi bio lak drugi ce biti tezak i obrnuto.Meni je prvi bio stvarno super,za pozeleti pa se bas plasimuser posted image Dora je iskusna,ako ovo vidi neka mi kaze kako je njoj bilo


Ma nije istina da mora da bude tako.

Ja znam ženu koja je troje rodila i sa svakim drugačije, aznam ženu sa dvoje kojoj je oba puta bilo katastrofa.
Samo pozitivne misli i biće sve kako trebauser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:32:25   
Mishica 77


Ma, uhvatila me je euforija pred kupovinu pa bih da trošim. Ne verujem da će tako biti kad uđem u prodavnicu i vidim šta mi sve treba osim kreveca. U pravu ste za cenu. Slažem se da ne treba preterivati. Videćemo sutra tj. danas. Iskreno, bitnija mi je posteljina. Dušek se podrazumeva. Još će biti devojčica, kao i tvoja OTI. Pa kad pustim mašti na volju... Boje, mašnice, bubamare, cvetići, leptirići, mačkice, veverice... Joj, jedva čekam.
Javiću sutra ako nešto pazarim. Moraću da se pohvalim... ipak je to prva kupovina. Ako se ne hvalim, ne pitajte. Onda sam verovatno nešto popuser posted image i nisam ništa kupila!
Hvala na savetima! user posted image
p.s. Ovaj moj jadničak od muža već naveliko spava sedeći. Idemo na spavanjac! Laku noć, ženske.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 1:36:33   
Anoniman
mali savet: kreni u kupovinu opusteno a ne sa ciljem...gledaj, uporedjuj cene,...nemoj zuriti
da sam ja poletela svaki put zeznula bih se oko nekih stvari..
samo polako..i neces popiz...jer je sve to lepo i ima izbora...
nego lagano,,,uzivaj u tome..to je stvarno lepo...
nemoj sebi reci: Moram da kupum nesto...NE!
ako bude, kupi, ako ne..sutra ces.

Ako budes kupovala odecu, vidi tamo u temama...
ja sam kupila samo par stvari vel 56 a vecinu sam 62..
po preporuci devojaka odavde...zavrnes rukave i moze da nosi..
56 je cesto mala i za tek rodjene bebe

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 8:25:52   
mihi
AKo beba ima 3 do 4 kg na rođenju slobodno uzeti garderobu za 3 meseca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 11:55:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

AKo beba ima 3 do 4 kg na rođenju slobodno uzeti garderobu za 3 meseca.


mihi a koji su to brojevi? 68?72?74?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 12:01:05   
Jeca*
Moj Luka je rodjen sa 3600g i brzo je napredovao. Prvih mesec dana je nosio 56cm, pa onda 62, 68, a 74 tek negde sa 5-6 meseci, ako se ne varam i tu velicinu je najduze nosio...Sad nosi 92 ili 98, zato ja zaista ne savetujem vece od 56, za pocetak

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here